Zaloguj się

View Full Version : Najgorsze rany wasze .... :/



Kendzior
27-06-2007, 13:26
Chce sie dowiedziec jakie mieliscie nawieksze obrazenia np. po jakims wypadku

To są fotki moich obrazen


Kolano :

http://img201.imageshack.us/img201/8297/131101fw2.jpg

Bark :


http://img72.imageshack.us/my.php?image=132246sl3.jpg




Jechalem na rowerze i sie kierownica obróciła


Te rany mam w tym momencie

dajcie komenty i powiedzcie cos o swoich wypadkach i moze ranach/obrazeniach

@edit
Down masz racje dam jako linki kto chce zobaczy :/

@edit
Qlers ... Chodzi mi o to jakie ktos obnosil rany w jakims wypadku ....
@edit
czarny... jak bys jezdzil crossowo bys teez tak mial
@edit
Chociaz jeden wie ocb w temacie :)
@edit
Puma ... Piecze jak nie wiem

ja mialem jeszcze 2 razy zlamana reke i z 4 razy rozcieta glowe mam 3 blizny i raz jak mialem 3 lata wsadzilem reke do pieca :( mam blizne do dzis a mam 16

madziulasek
27-06-2007, 13:31
ale po co fotki wrzucasz??moze nie wszyscy chcemy ogladac twoje yyyy...rany??

@up
teraz lepiej ;)

Qlers
27-06-2007, 13:35
Hmm nie wiem czemu ten temat ma służyć.
Obecnie jestem cały i zdrowy.
Jeśli lubisz się napawać widokiem kogoś ran to życzę Ci powodzenia w tym temacie;)

Czarny Lucyfer
27-06-2007, 13:39
Sadze ze ten temat jest bez sensu, obleśny, ochydny, obrzydliwy, nie potrzebny. PO co komuś wiedzieć ze nie potrafisz jeździć na rowerze i porobiłeś sobie rany. A tak to Moze to być rotter 2 :D

Diego
27-06-2007, 17:17
UUU stary ,ale se kolano zjechałeś... (Wyrwany porządny płat mięcha)

#top
Kiedyś nadziałem się udem na taki kolec jaki jest na płotach (Nikogo nie było w domu ,a ja zapomniałem klucza od furtki).

Bald Drah
27-06-2007, 19:27
2 razy złamana lewa ręka raz prawa i raz nos! Reszta to codziennosc wybiacia stluczenia nic nowego! Wkońcu musze się poświecac dla druzyny!

xD Luki xD
27-06-2007, 19:59
A ja ku swojemu zdziwieniu nic se nie połamałem nie przebiłem... :D a podobno był ze mnie szogun jak byłem mały :-> no może jak miałem około 2 latek to sobie rozbiłem głowę :( do dziś mam bliznę na czole ;|

Fallen
27-06-2007, 20:27
Największa rana uszkodzenie ciała ??!! Rozerwanie skóry na kolanie aż do kości ... może i na początku było śmiesznie gorzej jak mnie później szyli ... Przynajmniej zobaczyłem swoje bielutkie kości :P

Elvan
27-06-2007, 22:49
A ja ... No w sumie, to nic nigdy złamanego nie miałem ... W ogóle mało miałem w swoim życiu obrażeń.
Najgorsze to chyba ... Przestawiona kość w dużym palcu u lewej stopy. Kopnąłem w ścianę xD Zupełnie przypadkiem ... Ale cóż ... bandaż ponosiłem 2 tyg. i koniec kuracji >.<

Drah Master
27-06-2007, 22:53
Qrwa ,akurat w tym momencie jadłem -.-
po jakiego wała dajesz jakiś shit jest to ochydne,obrzydliwe i zaraz się z rzygam.
Temat do zamknięcia ,nie każdy chce na to patrzeć!

*Love*
27-06-2007, 22:54
Ja nigdy nic nie miałem złamane. Nigdy nie zędlałem. Pod względem powaznych ran jestem "Prawiczkiem"...
Cóż nie mam nic więcej do dodania...
A może. Kiedyś grałem w piłke z kolegą. Stałem na bramce. Tak się napieprzył, że mi zwichnoł palec i cały siny :P
Ale liczy się to, że obroniłem ^^

Sajmon
27-06-2007, 23:01
Chlopie ty to masz pecha.

Ja jak bylem maly to jechalem z gorki BMX'em tak szybko pedalowalem ze az mi lancuch spadl i skrecilem w mur. Potem przez caly wieczor wszystko widzialem rozmazane. Potem koledzy mi opowiadali ze wstalem i jeszcze zalozylem lancuch.:D :D :D

Puma
27-06-2007, 23:03
@ Czarny Lucyfer
To że ktoś wywrócił sie na rowerze nie znaczy że nie umi jeździć, ja uprawiam kolarstwo zawodowo jeżdże w grupie "Ziemia Opolska" Wyobraź sobie nie raz najlepsi się wywracali w peletonie gdzie wjeżdża na ciebie 100 osob +.

@Topic takie rany miałem 2 razy większe na barku i udach po kraksie w peletonie na Mistrzostwach Polski xD Piekło cię w nocy??
Mnie masakrycznie xD

POzdro

Gutek
28-06-2007, 10:54
Ja to tylko złamany palec ;p
No i blizny na nogach ;]

saduwa
06-07-2007, 21:57
mi sie nic niestalo takiego
kiedys jak bylem na wakacjach to spadlem z 1metra na glowe na rowerku bo zamaly rozped ; p i mialem wstrzas siatkowki w oku i rozwalona powieka

Tidey
06-07-2007, 23:41
Wez gosciu ochydne te twoje kolano ale z drugiej strony widze kosc kolanowa:P

SyncMaster
06-07-2007, 23:49
Weś mi nie pokazuj tych fotek bo mi sie żygać chce :P

Lewy
07-07-2007, 21:51
2up,up-Nabijanie postów plx?Za mało wam?.

Ja tam nic przeważnie niemiałem ran jedynie otarcia.Raz tylko jak miałem 8 lat rypnął we mnie samochód-Bmw zielone ;PP.Zemdlałem miałem oba kolana do kości rozdarte.Jeszcze mam bliznę na jednym :)

Zieniu07
08-07-2007, 16:56
ehh wspulczuje:/
ja przed zeszlymi wkacajami jechalem skuterkiem po plytkach i zawadzilem o wystajaca studzienke.. kask spadl broda obdarta motor lezy poobdzierany (mze dam foto)
kostki zdrate nadgarstek zdraty nie wiem do czego bo czrne cale bylo.. i mam blizny jak H*J!! pozdrawiam
(nie wiem od czego mam wgniecione jedno zebro:/)

Kamor
09-07-2007, 12:26
Moje hmm zawsze bylem wariatem
1.Mialem 10 lat to przyjebalem sobie siekierka z leb(nic nie poczulem)
2.Brak Palca :o a tak to w porzadku ;)

Zeniu Knight
10-07-2007, 09:14
Ja zawsze Coś sobie zrobie :p ale tak częstO to na meczach :d jak Wracam z usTawq

Nie rób z siebie pośmiewiska

Gutek
10-07-2007, 11:19
A ja wzionem nusz i sobje w serce wbiem go i nico nie poczółem!!!!!
I nje mam ronk, pisze palcem u ngoi mam tyko jeden!1111
Jasne, uderzyłeś se siekierką, chyba trzonkiem....

Hoby
10-07-2007, 14:04
Ja miałem nie dawno złamaną ręke w okolicach barku, w 2 miejscach, z przemiszczeniem kości, ale nic poważnego nie miałem robionego z nią... Tak na prawde, to nosiłem tylko gips. >.< Ale teraz mam krzywą jak cholera. ;>

Kiedyś, już dawno jak grałem w piłe to stałem na bramce, zagapiłem się no i... bum, dostałem piłką w łape i pękła, nie wiem jakim cudem, no ale cóż, takie życie. :>

Ucho666
13-07-2007, 09:53
Hehe zabawny temat :D To ja wymienię wszystkie swoje uszkodzenia :D
-W wieku 5 lat wyrąbałem się na kaloryfer i do tej pory mam bliznę na czole :P
-Ostatnio jak szedłem przez pokój to się potknąłem i wyrąbałem się na żelazko.
-Kiedyś jak jechałem na rowerze z baardzo stromej górki straciłem panowanie nad rowerem przeleciałem przez kierownice, połamałem sobie nos, stłukłem żebra i prawie straciłem przytomność.

Jeszcze było kilka zabawnych przypadków ale nie chcę mi się opisywać :D

Anonimek
13-07-2007, 19:35
Raz zlamana kosc promieniowa, raz nabilem sie bruchem na drut, po zatym nigdy nic powazniejszego. Ale czlowieku, nie musisz sie zwiezac jakie miales bolesne dziecinstwo :p

SyncMaster
19-07-2007, 15:37
A tak pozatym to ja maiłem Złamaną Rękę i Nogę oraz Wybity Palec.

Szymszon_16
19-07-2007, 16:19
Miałem doszczętnie strzaskany obojczyk, a tak to złamana noga w dwóch miejscach, złamany nadgarstek, a jeżeli ktoś wie co to są motowidła to w nie wpadłem (jeżeli ktoś nie wie to link http://www.elpol.kikol.com.pl/images/txh.jpg)

Ormin
19-07-2007, 17:23
- Przebita noga drutem ( wychodzila z 2 :/ )
- Rozbilem glowe o metalowy kawalek gdzie klawiature klade ( fuks ze nie trafilem okiem! ). W dzien dziecka zachcialo mi sie bawic na krześle
- Raz mnie tak piłka w jedno płuco uderzylo, ze przestalo ( chyba xD ) pracowac, tak czy siak oddychalem 1 i sie dusilem ( nie moglem tez praktycznie mowic ) - parenascie sekund xD
- Wybita reka :P
Nic wiecej! :D

Equalizer
19-07-2007, 17:36
- Tak jak Ormin uszkodziłem płuco, że przestało pracować na parenaście sekund, a stało sie to tak, że w wieku 10 lat zjechałem na sankach ze stromej górki i wpdłem w dziure, ja spadłem na plecy a sanki poleciały w góre i prosto mi w płuco uderzyły :)

- Grałem z kumplem mini mecz na mini boisku 1vs1 i gdy biegłem na jego bramke wjechał mi wślizgiem tak, że pleciałem na supek głowom i rościołom nos oraz nabiłem wielkiego guza na głowie. Kumpel mówił, że byłem cały we krwi po twarzy

- Gdy miałem z 7 lat rozpędzałem się od drzwi i skakałem na główke do łóżka. Raz skoczyłem zadaleko i na full speedzie uderzyłem w ściane tak, że farba odleciała xD

To all

EsSaY
19-07-2007, 18:06
Ja moge tego sporo mówić:

Rozwalone oko jak byłem mały
Złamanie lewej ręki (1)
Złamanie Prawej nogi
Złamanie lewej ręki (2)
Odłamek po petardzie poleciał mi pod nos (mam bliznę)
Wycinanie wyrostka xD
Hit wieczoru! Złamanie lewej ręki (2) w 2 miejscach i z podwójnym przemieszczeniem!! nadal w ręce mam tytanowe druty =/

Araldix
19-07-2007, 18:27
Nieźle sie pobijałeś :p kup se hulajnoge to juz sie niezjebiesz z roweru
(Jest bezpieczna).
PS ja mialem tylko wykrecona reke, zjebalem sie z drabiny na nodze w 40% nie mialem skóry, i mialem wycinane cialo z palca na zywaca xD i mialem, no i najgorsze WYRYWANY ZAB xD ale jestem w 1 kawalku :D

ProdigyMan
20-07-2007, 10:38
Ja kiedyś, jak mialem ok. 5 lat to spadlem na kant szafki:( a potem mialem szyte. Jednak nie zlamalem sobie jeszcze niczego chociaz moj kolega zlamal sobie reke przy mnie i cieńko to wygladalo :(

Avatar
21-07-2007, 17:57
W wypadku samochodowym złamałem noge i miałem jakiś krwotok (nie pamiętam jaki)
Było to niedawno... kilka miesięcy temu.
Rozbiłem moje kochane autko ;(
Ale tera mam nowe ^^

Daaron
21-07-2007, 21:04
To ty te zdjęcia do kolekcji zrobiłeś czy z nudów? ;P (joke)

@TOPIC
Nigdy nic nie złamałem miałem 2 najgorsze wypadki:
1. Pewnego dnia robiłem bałwana chciałem go potem rozwalić (miałem 11 lat) kopnąłem go i upadłem plecami na brony (jest to przyrząd rolniczy do wykopywania w ziemi specjalnych dziur w których można siać) nadziałem się na to, ból straszny.
2. Zjeżdżałem sankami z strasznie stromej górki na samym dole był jakiś złom graty po prostu, zjeżdzając zachaczyłem o kamień i zmieniłem kierunek wjechałem w graty a w noge wbił mi się pręt ostry w goleń dokładnie to w łydke bardzie tak jakoś, cały miesiąć noge miałem w bandażu i cud że ją mam.

P.S. Najśmieszniejsze to że nie czuje kompletnie żadnego bólu xD.

Gothic
21-07-2007, 22:54
Hehe najgorsze moje rany?? Zewnętrznych jako takich nie bylo, ale wewnętrzne ... Wstrząs mózgu, złamanie kości potylicznej czaszki, ogólne poobijanie głowy i krwiak na mózgu ( usuwanny operacyjnie ) :D Uderzył mnie autobus :)

Power Ranger
22-07-2007, 11:31
o sranie.cos ty z tym kolanem zrobil ? ja pidziocham o w sranie. ja zlamalem obojczyk kiedys ;/ BOLALO AAAA

Johnny Knoxville
22-07-2007, 12:36
Ja jeżdżę na rolkach więc mam trochę pościerane kolana ;] Ochraniaczy nie noszę... wstyd :cool:

oLo
28-07-2007, 11:48
JEchałem na bmxie i wskoczyłem do garażu. Ku mojemu zdziwieniu zajebałem głową w belke od drzwi(wyskoczyłem na jakies 49 cm) I rozjebałem głowe i uszkodziłem czaszke. A takto to normalka kilka razy złamana reka kilka noga...

mikiel
29-07-2007, 13:31
Ehh kiedyś robiłem coś a'la Parkour i skoczyłem z murku i nie zauważyłem kawałku betony zbrojwego( z metalowymi drutami) i poleciałem piszczelą wystajacy metal:( Miałem dziure w nodze na około 3-4cm i odrazu do szpitala na zszywanie:)