PDA

View Full Version : Xbox 360 vs PlayStation 3



Ilu
28-10-2009, 22:34
Mam takie zapytanie ;) co jest lepsze i bardziej oplacalne do zakupu. Ojciec planuje mi kupic jedna z tych maszyn ;] ale ja nie moge sie zdecydowac ktora wybrac. Podobno sa tez jakies odmiany Xboxa ale ja sie nie znam na tym i nie orientuje... Jesli uzywacie lub wiecie co lepiej sie sprawuje to prosze o doradzenie. I jesli mozna, to w jakiej cenia jest nowki PS3 i Xboxa?

I troszke inne pytanko, jakie gry polecacie?
Interesuja mnie gry w ktore warto zagrac (w ktore graliscie)
Dla dziewszyn jak i dla chlopakow :]

Białas
28-10-2009, 23:32
#Topic
Zaznaczyłem Playstation 3 ponieważ sam posiadam.

Odsyłam do Xbox 360 czy PS3 (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=56483) temat do zamknięcia! opcja „Szukaj” nie gryzie, poważnie.

Midq
29-10-2009, 07:21
Jak chcesz się męczyć z kupowaniem orginałów po 200 zł i lataniem Bóg wie gdzie i jak chcesz stawiać server to Ps3.
Jak chcesz pograć na piratach i to ci wystarcza to Xbox.

Brain
29-10-2009, 07:29
Xbox wygrywa. Co do rodzaji to jets ich kilka. Elite, Premium, Live, Arcade. Elita i Live moim zdaniem są najlepsze. Arcade nie ma dysku twardego więc radze go nie kupować. Możesz przerobić Xbox'a 360 żeby działał piraty i wgrywa się wtedy chyba iXtrem 1.6. Ogólnie na Xboxie można wejść na neta, grac multiplayer itp. Lecz nie polecam grać piratami multiplayera bo dostaniesz bana na konsole ;). Na Xboxa również wychodzą dodatki do gier np. do gta 4, Ballad of the Gay Tony. Ogólnie jak masz telewizor 32 cale lub więcej to polecam Xbox'a. Najlepiej gra się na telewizorze HD.

Midq
29-10-2009, 08:10
#up.
Fail. Xbox Live to nie rodzaj konsoli tylko sieć tak jak PS Network. ;X

`Carlosek
29-10-2009, 10:25
Mam playa 3, i jestem bardzo zadowolony. Dawniej mialem Xboxa i byl zdecydowanie slabszy, wg. mnie play station 3 jest o wiele lepsze od Xboxa, pod wzgledem jakosci jak i szybkosci.
pozdro