PDA

View Full Version : Co my?licie o Romanie Giertychu...?



Wind
24-04-2007, 07:10
Piszcie swoje komentarze o naszym nowym MENie xD

Lubicie go? , Może nienawidzicie?.....

Qeen
24-04-2007, 08:32
Wątpie żeby sie znalazł ktoś kto go lubi, szczerze mówiac to mam już dośc rozmów na jego temat, ale ok ; p

Więęc ma posrane pomysły.
For example: wpiepszy mi jakis mundurek a ja bd mialam w tym łązić, ahaaa na bank ; ] moja szkoła już wybrała.... bluze, no cóz to bd w szkole w krótkim rękawku marznąc, ale jakiego syfu nie zaloże ; p

Pozatym ten pomysł z telefonami.. ciekawe jak beda mieli wyczaic czy ktos ma kom czy nie, przeszukiwac mnie nie beda nie? ; ] nastepny bez sensu pomysl.

Ciekawe czy on ma jakichś przyjaciół? ; ]

*Love*
24-04-2007, 09:43
Ja nie nawidze Giertycha bo wprowadził Munurki... od września będe musiał nosić... Namawiałem moja wychowawczynie na to aby były Różowe Dresy, ale nie... Nie zgodziłą się. Wolałbym żebym ministrem edukacji był Lepper. Byśmy chodzili w ziemniakach.

Elvan
24-04-2007, 10:48
Jedno słowo - Debil

:>

Potem editnę i go zbluzgam jeszcze bardziej, ale muszę do sklepu narazie iść :>

Predziu
24-04-2007, 15:07
<non coment>

Blade Master Pall
24-04-2007, 15:18
wiecie co?? ja tam nic nie mysle o nim bo szkoda myslec o takich ktorzy sami nie mysla :P

SyncMaster
24-04-2007, 15:30
Powiem któtko... Giertych to cham mundurki niech nosi sam...

Diego
24-04-2007, 15:46
Kiedyś mi wisiał,jednak kiedy wprowadził te cholerne mundurki to go szczerze nienawidze.
On nie potrafi myśleć,ciekawe który dzieciak chce chodzić w mundurkach ???
Ja takiego nie znam.
Nie wiem jaką on ma z tego korzyść!

marianek
24-04-2007, 16:02
wiecie co zal mi jego rodziców(oczywiscie rodziny giertycha) ze spłodzili takie niedorobione stworzenie.lepiej by bylo gdyby ministrem edukacji byl choćby Jaś Fasola on jest bardziej dorobiony niz giertych

spoofy
24-04-2007, 16:29
powiem jedynie


stfuu

Nicole..
24-04-2007, 18:21
Ale wiecie co ja go zaczynam lubiec po tym jaki dal prosty test z humana ... :D ale takto jest burak .. :D

Morek
24-04-2007, 18:47
Moje zdanie, zagrożenie dzisiejszego młodocianego społeczeństwa, jednym słowem ktoś kto prubuje zmienić dzisiejsze szkoły w więzienia edukacyjne. Wiele osób daży go nie nawiścią, za jego chore ustawy, którą naprzykład są Mundurki. W mojej szkole wchodzą za rok na szczęście mnie juz wtedy tam nie będzie =]

Mehsunes Dagon
24-04-2007, 21:14
jest to kurPIP mac pieprzniety czlowieknie bede najezdzal na rodzicow przeciez pizd sie nie obraza przepraszam za wszystkie wyrazenia ale palam do niego taka nienawicoscia ze bym go zabil(naprawde) to tyle dziekuje
ps.jesli to czytasz to przyjezdzaj do lubelskiego hamie niedomyty(do romcia)

Fera Knight
24-04-2007, 21:33
Ja jak bym go dorwał to bym go powiesil za jaja za te mundurki...

xD Luki xD
24-04-2007, 22:55
Giertych jest totalnym debilem Mundurki i inne jego zjebane pomysły...
Munduki mają kosztowac koło 70 zł LOL
7x45=315 dni pacc :D
Co lepiej mundurek czy 315 dni pacc tutaj >.>

VaReZ
25-04-2007, 10:07
dzieci w szkole się z niego śmiały .. i wyrósł na pedała :)

Razorek
25-04-2007, 15:47
ciota huj kurwoszon fleja pipa i nic pozatym =/ ma ryj jak by mu kosiarka po twarzy jebła ;/ sukinsyn każe nosić jakies brudne mundurki ze szmateksu. brak mi na niego słów a ci którzy go lubią - żal mi ich

Sapphire
25-04-2007, 21:52
Nie myśli, chociaż niby uczony... Mundurki mają zmniejszyć różnice. A będą je potęgować. Giertych myśli, że jak ktoś się lepiej ubiera to już od razu źle, bo się wyróżnia, jest bogatszy. Po mundurkach będzie to jeszcze bardziej widać, bo jak się jakiś maluszek wywróci to będzie widać, że go nie stać na mundurek na zmianę... tak samo z tym jego programem - jak to koleżanka ładnie ujęła: jeśli ktoś ma powyżej 13 lat, to od razu palacz, alkoholik, ćpun, złodziej, wariat, nienormalny. Trochę tolerancji, panie ministrze.

Szajba
26-04-2007, 13:59
Większość z was powie "debil" "idiota", ale co mozecie tak naprawde o nim widzec? Wiadomo prezentuje sie niesmacznie i w wiekszosci oczach "gimnazialistów" to debil etc...ale pomyślcie to dla waszego dobra...napewno nie jeden z was ma "biedniejszego kolegi w klasie" z którego wszyscy sie smieje i jest to typowy standart w polskich szkołach, a co Wam szkodzi,ze zalozycie szmatke jakas na 6 godzin??...gdyby polska mlodziez byla normalna, minister równiez bylby normalny.


ciota huj kurwoszon fleja pipa i nic pozatym =/ ma ryj jak by mu kosiarka po twarzy jebła ;/ sukinsyn każe nosić jakies brudne mundurki ze szmateksu. brak mi na niego słów a ci którzy go lubią - żal mi ich
Zal to jest Ciebie

Slave
26-04-2007, 15:33
Temat zamykam nie widze sensu aby dalej to ciagnac i co 2 post to:


dzieci w szkole się z niego śmiały .. i wyrósł na pedała


Giertych jest totalnym debilem Mundurki i inne jego zjebane pomysły...



Pan Razorek otrzymal warna za wulgaryzmy


Closed