Zaloguj się

View Full Version : problem !!



.Zaxer.
27-11-2009, 16:57
czołem, mam taki problem że po uruchomieniu np. ventrillo komputer sam mi sie wylacza. tam samo mam jak np chce odpalic ots, czy otworzyć byle co zapakowane w winraru. o co chodzi? jak naciskam na program to na caly ekran niebieskie tlo i napisy jakies ktore sa 1 sekunde i po tym restart komputera. pomoze ktos?

.Panicz.
27-12-2009, 03:00
Jest to spowodowane zasilaczem :) <--- Wymień na mocniejszy (więcej o 100,150 wat)
Lepiej jak wymienisz bo mogą Ci się spalić inne podzespoły.

@Dark Devorious - Nie chodzi tutaj o vt,chodzi o to że ma za dużo programów startowych i komputer nad tym nie nadąża co za tym idzie możliwe że ma stary zasilacz,a zasilacze wiecznie nie trwają... Np. Jak masz komputer z procesorem intel core 2 Quad i 4 gb ramu to zasilacz minimum 450 wat,żeby to wszystko się jakoś zgrało...

Dark Devorious
27-12-2009, 07:32
Tak jak kolega up zasilacz. Spróboj rowniez po odpaleniu ventrilo <chyba ze ci sie odrazu komp wylacza> zmienic priorytet na niski. Bo wydaje mi sie to dziwne zeby ktos mial za slaby zasilacz na vt:D

Axelo .
28-12-2009, 12:30
Prawym na ventrilo, zmien priorytet na czas rzeczywisty i powinno pomóc.

adrian rook xD
12-01-2010, 14:00
Mi się tak robiło jak pięścia jebnołem w kompa koło przycisku zasilania. Pękła obudowa i gdy klikam na byle jaką ikonę to sie wyłącza. XD