Zaloguj się

View Full Version : Hitman Blood Money



Bambucha Rook
05-12-2009, 12:28
Mam taki problem nie moge przejsc Treningu nie wiem czy to nie wina gry Dodaje tutaj Filmik z ta misja http://www.youtube.com/watch?v=FwzWZTuTzdo


Problem jest taki nie wiem czy to ma wplyw na misje ale w 0:26 w tym filmiku jest taki koles po prawej stronie i on mi sie nie pokazuje a potem podchodze do tego straznika i on mnie nie widzi nie podchodzi do mnie to powiecie co mam zrobic?

Pagon
05-12-2009, 12:49
Grałem w Hitmana BM i nigdy nie miałem takiego błędu. To w 0:26 sekundzie filmu nie ma żadnego wpływu, a jeżeli chodzi o tego strażnika co nie podchodzi to albo jesteś niecierpliwy albo masz jakiś błąd. Odczekaj z 1 minutę pod tą bramą.

@down
Nie wiem czy zauważyłeś ale na filmiku jest to wszystko przyspieszone... Wejdź w grę i stój przy tej bramie...

Btw. Masz tego Hitmana w polskiej wersji językowej? Jak tak to wyraźnie pisze na górze ekranu "Zaczekaj na strażnika", a jak nie masz to idzie się domyślić bo pisze mniej więcej tak "Wait for guard".

Bambucha Rook
05-12-2009, 12:52
no dobra ale jak patrzalem na filmiku to odrazu podszedl do niego a do mnie jakos nie chce ;/