PDA

View Full Version : APO News!!!



Duff
14-12-2009, 20:02
http://www.youtube.com/watch?v=NSPKhk0OUqQ

Poniewaz ostatni temat zostal usuniety z niewiadomej przyczyny wiec ja zakladam nowy :) Chlopaki pojechali jak za czasow swietnosci NLN :)

http://www.youtube.com/watch?v=aqFp-gzilEQ
A tutaj jeszcze taki filmik dla fanow NLN :)

Smaq
14-12-2009, 20:22
Duff to słabe jest ja bym chciał takie nln jak przy kazadum, chociaż ja po upadku kazadum przeszedłem do nln, bo wiedziałem, że to zajebista gildia :d. Za to pianka kur*wicy dostawała :D, tak szczerze kto pamiętaj te dissy na piankę? Ja z czego pamiętam były tylko 3 czy 4 :D.

Pozdrawiam Grulix.


@edit
Co do faktów apo chyba maffera słyszałem, ten głos zawsze mnie rozbrajał.

Zezikan
14-12-2009, 21:06
ciekawi mnie jedno kiedy było kręcone to ?? Hmm jeśli tam było KRS o i ja byłem w nich jestem ciekaw jednego =] czemu mnie ani razu nie ma na ss ;/;/;/ haha i czemu nie macie ty filmików jak si jechało Was często ;o

Duff
14-12-2009, 21:24
@Up
Wiesz czemu Cie nie bylo? Bo bales sie ruszyc z pz :)))))
Filmik robiony dawno. Zal ci dupsko sciska ze to nie wy wyszliscie z inicjatywa zrobienia takiego pro filmu :) Ogarnij troche piswonie bo Cie zbytnio nie rozumie. AHAAAAAA zapomnialem przeciez ty jestes tylko nedznym wyslannikiem krs a u nich to normalka :)

Reasumujac:
NLN mialo pvp i zgranie a KRS niestety tylko chary z allegro i 0 pvp :)

Smaq
15-12-2009, 15:03
Nie przesadzajmy duf niektórzy z krs byli dobrymi graczami :d.

Zbigniew Wodecki
15-12-2009, 15:13
Haha, dobre news, ale juz to widziałem

Storm
15-12-2009, 15:16
Hahahah ,ale smieszne za kazdym razem kiedy to ogladam to mnie smieszy, ale juz to wiedzialem ...

Heineken
15-12-2009, 15:45
Dobre dobre ;) wiecej tego to subskrypcję dam ;):D


a tak powaznie to nie dam bo mnie koledzy wysmieja :D


a tak apropo.. tak mowicie ze wszyscy sa uzaleznieni od tego serwera a tak widze ze wy chyba jednak tez zawsze jestescie na czasie tylko rembik sie wyrwal :)

Dlaczego nie posmiejecie sie z was samych to wychodzi najfajniej ;) ale widze ze potraficie innym wypominac (co mi sie podoba nie powiem ze nie) ale fajnie by bylo jakies bekowe zrobic o sobie (NLN) ^^^^^^^^^^^

Krulowiec
15-12-2009, 15:45
Jak za czasów gdy NLN panowało.
Pamietam te ustawki gdy KRS padało jak sz****
Pozdro ^_^

Merol
15-12-2009, 18:58
Hahaha Own3d!

- Czerpią oni z jedyną lekturą jaką jest kanał Game-Chat.
- Główną przyczyną tego zjawiska jest opuszczanie lekcji j. polskiego.

Xelix
15-12-2009, 19:46
Śmieszne ale i tak nie jesteście doinformowani bo ruda <monika> juz nie jest z ta osoba o ktorej mowicie :D czyli galilee :)

Huskar
15-12-2009, 20:04
Rozjebaliście mnie poprostu ;D

CZEKAM NA WIĘCEJ.

Arcano
15-12-2009, 22:01
Jak za czasów gdy NLN panowało.

Takie czasy nie istniały.

#topic

filmik 1# przejdzie, filmik 2# dno,

Drake Banned
15-12-2009, 22:28
Takie czasy nie istniały.

#topic

filmik 1# przejdzie, filmik 2# dno,

2 filmik dno? bo piosenki tedego ?^^

@top
1 mało śmieszny.. 2 żałosny ^^ nawet NLN nigdy nie panowało na serwerze^^

Kapitan Alkohol.
15-12-2009, 23:21
Oba filmiki są załosne. Potraficie wymyślac tylko takie nagrania żeby pokaza jaki poziom sobą reprezentujecie ?

.:Speed Fireman:.
15-12-2009, 23:31
Beka jest ogarnij sie XDDDDDD

Dopalacz
16-12-2009, 00:37
Jak za czasów gdy NLN panowało.
Pamietam te ustawki gdy KRS padało jak sz****
Pozdro ^_^

Co ty możesz wiedzieć 13 latku? , btw . byłem w krs 2 lata i nln niestety padało na pvp zawsze ,lepszy team itp. Napinka? to wy robicie filmy jakieś o orkach itp. bóg wie po co ... co do new fajny ale o torusie i saru lepsze , jak macie o bazylu i assasie to wrzucie tu ;/

Smaq
16-12-2009, 07:21
Nie zawsze nln wygrywało, po prostu krs miało zawsze lepszą ekipę... assasin, abu, itd. to była grupa krs, a w nln black? Największy lv to był 1400 w nln.

Deads
16-12-2009, 14:14
Je***b NLN smierdza , PRO WYWIADY MYSTICUS HARDKOR SPOKO CHŁOP xd

KamilQ
16-12-2009, 14:23
Nie zawsze nln wygrywało, po prostu krs miało zawsze lepszą ekipę... assasin, abu, itd. to była grupa krs, a w nln black? Największy lv to był 1400 w nln.

No to co że abu, assassin mieli wieksze lv?
I tak Nln było najlepsze ;oo


@top
Fajne..
Czekam na cz.2.

Vivek
16-12-2009, 15:40
@kapitan alkohol
Mają nagrywać filmiki, w których sami siebie ośmieszają?
@Dopalacz
Tak, na pvp nln padało. Jak krs padło to było, "Nie idziemy rewa bo niema gm'a."
W city nln zawsze latało z pk. Orka potrafiła odpalić pk tylko gdy miała 2 sio.
@Smaq
Potem było więcej, Lorenz, magnus, Arni. Równo z tym w KRS doszło parę allegro.

Huskar
21-12-2009, 21:37
# up
Już jest część druga ;)

# top.
Pierwsza zdecydowanie lepsza. Kowal odezwe się do Ciebie w grze i przekaże pewne sugestie :rolleyes:

Ktoś II
22-12-2009, 00:28
Pierwszy filmik dojebany - pomysł!, ale drugi to dno.
NLN zawsze dostawało w dupe od KRS, sam nieraz w 1 dzień potrafiłem zabić solo ~10 osób, wyzywali mnie od botów chociaż nigdy nie miałem, co potwierdza moje czyste konto - zero banów za boty. NLN - banda idiotów(z wyjątkami) nie potrafiąca pisać po polsku, używająca zwrotów typu 'twoja stara'. Potrafiliście się tylko wyzywać, a jak przyszło do sparingu KRS vs NLN to daliście dupy kilkukrotnie na pvp island.

I nie próbujcie wmawiać, że NLN górą, bo to jakiś dowcip.

Storm
22-12-2009, 08:11
Mam takie pytanie mozna dostac tytul tej drugiej piosenki , w filmiku NLN ?

Splaxor
22-12-2009, 08:43
H@H@H@ dobre :) Nie słyszałem tego, ale zajebiste to jest. Uśmiałem się po wszystkie czasy :D

Daaron
22-12-2009, 12:01
Oba filmiki są załosne. Potraficie wymyślac tylko takie nagrania żeby pokaza jaki poziom sobą reprezentujecie ?

Też bym był zły gdyby krytykowali mnie w swoim "słuchowisku".


@Topic
Ciekawa rzecz, ale jak chcecie by było to bardziej rozchwytywane i słuchane częściej przez graczy APO i użytkowników forum zamieszczajcie więcej newsów na temat ludzi, zamiast głupich rozmów jak w TV :/.

Axelo .
22-12-2009, 15:17
Hahaha jak był wywiad z pianką i jak mówił max kolonko to sie tazałem po podlodze XD

Duff
22-12-2009, 15:51
Pierwszy filmik dojebany - pomysł!, ale drugi to dno.
NLN zawsze dostawało w dupe od KRS, sam nieraz w 1 dzień potrafiłem zabić solo ~10 osób, wyzywali mnie od botów chociaż nigdy nie miałem, co potwierdza moje czyste konto - zero banów za boty. NLN - banda idiotów(z wyjątkami) nie potrafiąca pisać po polsku, używająca zwrotów typu 'twoja stara'. Potrafiliście się tylko wyzywać, a jak przyszło do sparingu KRS vs NLN to daliście dupy kilkukrotnie na pvp island.

I nie próbujcie wmawiać, że NLN górą, bo to jakiś dowcip.

Smieszny jestes synek :)
Trzeyba bylo sobie wiecej h leveli nakupic hahahaha
U nas w NLN nie bylo zadnego gracza ktory kupilby chara na allegro..a w KRS co drugi :)
Wiec trzym morde jebany allegrowiczu :)