PDA

View Full Version : [Allegro] Pomocy



Dering
01-07-2007, 11:36
Czy zostaliście kiedyś oszukani przy kupnie/sprzedaży przy pomocy serwera Allegro ?

Jak zostaliście oszukani to jak zakończyła się cała sytuacja ?

Przedstawie moją sytuacje ...

Kupiłem 53 Palladyna na Celescie za 60zł . Po 2 tygodniach postać została skradziona . W ciągu 3 minut został zmieniony email i wszelkie hasła . Kto mógł to zrobić ? Sprzedawca . A czemu ? Jedynie on posiadał Rk , a zmiana na nowy trwa 30dni . Powiedziedzcie co mam zrobić ?

Czarny Lucyfer
01-07-2007, 11:41
Ok zmiana nie ja nie zostałem oszukany nie kupuje charow z rl ;D Zbyt ryzykowne wole od 1 lv startowac niz tracic kase.

Sanker
01-07-2007, 11:46
Lucek on ty przedstawia sytuacje z rl tibi a nie z ots'a

A pozatym jak ktos chce kupowac/sprzedawac na allegro to niby robi to na wlasna odpowiedzialnosc a pozniej ma pretensje do gm'ow. I przez takich jak ty nie mozna teraz oficjalnie sprzedac konta albo sie wymienic za itemy-.-

Neither xD
01-07-2007, 12:04
Nie ma się co chwalić, że kupiłeś chara, możesz za to dostać bana ;) Jeżeli straciłeś kase (60pln) To dostaniesz odszkodowanie od allegro ;)

Dark ninja
03-07-2007, 19:50
bylo zmienic haslo i by byl git =]

adrianeq :)
24-07-2007, 12:48
Uheuheuehuehuhu a może to keylogger z twojego kompa lub tematu xD A teraz o pomoc się zwracasz kogo chcesz oszukać?

Matello
28-07-2007, 07:13
Jak ty koleś kupiłeś postać, i pozwoliłeś mu zachować se rec-keya to niezły jesteś:D
Passy to ty powinieneś odrazu zmienić...rec-keya wziąć od niego, e-mail zmienić...Allegro jest dla ludzi od 18 roku życia, a nie dla nieodpowiedzialnych 12-sto latków jak ty...nie odzyskasz postaci, dałeś mu sie wręcz:(



Data urodzenia:
September 23, 1992
Wiek:
14
Nick w grze:
Hooligan Szczecin
Skąd?:
Szczecin
Zainteresowania:
Sex
Profesja / Level:
53 Royal Palladyn

Cytat z twojego profilu, 14 lat i zainteresowania Sex, nie rób z siebie...ok??