PDA

View Full Version : Wylaczanie kompa



Fragmakers
25-12-2009, 13:11
Witam, mam oto taki problem. Dzisiaj chce wlaczyc komputer (PC) wszystko cacy idzie :D wlacza sie pulpi all ikonki sie pojawiaja steam sie wlacza, antyviurs itp i po 1 min mi sie komp wylacza ;]

Co moze byc przyczyna...

dodam ze brat cos wczoraj sciagal......

Storm
25-12-2009, 13:13
Moze ktos zaznaczyl opcje uruchom ponownie ?!
Odznacz ja ...

Fragmakers
25-12-2009, 13:22
Jak zaznaczył? to jest XP a nie 98, po za tym to przy wlaczaniu kompa sie robi i potem komp sie sam nie wlacza....

Tracek
25-12-2009, 13:39
Ile czasu masz już tego kompa? Bo miałem podobny problem z wyłączającym się kompem. grałem grałem na kompie i nagle jeb, offline. Okazało się że zasilacz miałem zjebany czy tam za słaby. Może u Ciebie to samo jest? Przeczyść go i radiator od procka jak i grafy odkurz ;)

Fragmakers
25-12-2009, 14:20
Tez tak wlasnie myslalem... bo mam taki problem ze sasiad jest stolarzem i strasznie duzo pradu pobiera, a jestesmy na jednej linii i 5 zarowek w tygodniu spalonych to minimum....

a kompa mam juz hmm 5 lat?

Azielu$
25-12-2009, 18:36
Hmm. Kumpel też tak miał. Niech zgadne... Masz avasta? ;s
W tym wypadku to chyba tylko format, bo w minute raczej nic nie zrobisz ^^

#edit
Komp ci się wyłącza tak, że jest zamykanie systemu windows itd. czy nagle gaśnie? Jeśli to pierwsze to to nie przez sasiada...

Fragmakers
25-12-2009, 21:02
Nagle, sam gaśnie, jakby sie wylaczal pokolei tzn windows itp :D to bym mniej wiecej wiedzial gdzie i co szukac ;]

Zimer
25-12-2009, 21:18
Tez tak miałem procek na 100% chodził i np. gram sobie i gaśnie. A wyłącza się obojętnie kiedy, czy jak np masz x programów włączonych? Bo to może wina procka.

K\/!N$T0R
25-12-2009, 21:41
Procek sie ******l albo zasilacz mialem podobnie wiec niejestes jedyny :D

jołek
25-12-2009, 23:25
Sciagnij jakis programik Typu Everest albo AIDA32 CPU-Z cos co pozwoli zdiagnozowac temp procka zobacz w biosie na jaka masz ustawiona temp. Procek moze sie przegrzewac przy pracy poczatkowej juz typu 100% i komp osiaga za duza temp i sie wylacza, wyczysc srodek kurz takie tam sprawdz temp jak nie to to lookaj w zasilacz xD ja mialem podobnie sprawdzilem najpierw kurz to wszystko okazalo sie ze moj zasilacz na nowego kompa mial na dodatek spadki napiec przez jeden kabelek ktory nie dawal tak jak trzeba i wystarczylo jedno zaklocenie i komp sie wylaczal takze mogl chodic 5 sekund a czasem mogl chodzic 10 minut jak w promieniu kilku metrow nic nie puknelo ze lekko obudowa zawibrowala xD Wystarczylo go dotknac reka i komp sie wylaczal wina malego przewodu xD

Kosmo
26-12-2009, 00:34
Jak napisałeś ze nagle sie wyłącza to przez tego sąsiada to moze byc przesilenie lini ja tak mialem jak sie odkurzzacz wlaczylo to mi net sie wylaczal bo byl podlaczony kolo tego gniastka co sie włącza odkurzacz moze podłacz komputer do innego gniastka i moze ci pomoc xD

Fanatyczek_1945
26-12-2009, 09:31
Miałem na starym kompie tak.Pomógł formaciq.

Zuczek Przemas
26-12-2009, 14:23
tez mi sie wyl komp dalem do serwisu byl popsuty dysk i wymienili tasme czy cos na procku i juz chodzi.jezeli przez sasiada by to mialo byc by ci sie prad w calym domu wyl nie tlyko komp nie sluchaj ludzi idz do serwisu.

Stormczester
26-12-2009, 14:51
U mnie też normalnie wchodził.. był odczepiony lekko procesor.


Pozdrawiam.

Alvaster
26-12-2009, 17:27
Miałem coś podobnego.Tylko mi komputer albo podczas ładowania się wyłączał albo cały czas się resetował. Jeżeli masz avasta radze go zmienić a komputer radze sformatować ;]
Pozdro :]

adrian rook xD
26-12-2009, 18:02
Ja mam(miałem) kompa, bo rozjebałem reka tzn. jebnałem kolo przycisku wlaczenia kompa i obudowa pękła. Właczam kompa cacy i gdy klikam na ikonę to się wylacza komp XD

.Panicz.
27-12-2009, 02:47
Może to być spowodowane zasilaczem :) Też tak miałem ale jak wkładałem płytę DVD do nagrywarki (już dawno temu tak się działo,jak miałem starego kompa;)). <---- Tak samo może się dziać jak komputer jest obciążany programami startowymi.
Kup,albo pożycz od kolegi jakiś większy zasilacz (tak żeby było więcej o 100,150 wat) i zobacz czy nadal tak się dzieje.