PDA

View Full Version : Nast?pca CS'a? Tactical Intervention!



xD Lukki xD
25-12-2009, 23:41
Hmm co o tym sądzicie? Tutaj macie link:
http://www.cdaction.pl/news-8982/tactical-intervention---nastepca-counter-strikea.html
Może ktoś wie coś więcej?

Jak dla mnie to wątpię żeby coś zastąpiło CS'a :)

Axelo .
26-12-2009, 09:39
W sumie to czekałem na takie coś.
Te Cod'y już mi sie nudzą powoli.
No to czekam na linka do downloadu.

kACZOR
26-12-2009, 11:14
No to czekam !
napewno zagram cos ;)!..........

Miasekk
26-12-2009, 11:21
No ofc. czekam żeby rozwalić kAczor'a 1vs1:D:D Szczerze mówiąc wątpię żeby ta gra pobiła konter-strajka, ale zobaczymy.:)

@edit
Prawdopodobne zmiany
Jakie więc zmiany ujrzymy w TI? Po pierwsze - cywili, którzy będą latać po mapie i których terroryści będą mogli użyć w formie "żywych tarcz". Po drugie - psów. Owczarki niemieckie bądź inne czworonożne monstra będą na komendę swoich panów atakować innych graczy ułatwiając tym samym ich zastrzelenie. Po trzecie - Minh nie cierpi snajperek w CS, bo zakłócają balans gry, więc można się spodziewać zmian na tym polu. Po czwarte - rundy będą krótsze, trwać będą 2 minuty, może mniej.

@down
Dokładnie, zresztą w CS'ie jest łatwo znaleźć więcej "noobów" niż w tibii. Chociaż sam gram od czasu do czasu w cs'a to i tak wolę CoD 4, bo nie gra tam tyle dzieci krzyczących: kurfa!! Nie raszuj!!! Naucz się grać bocie (chociaż więcej osób nie wie co to znaczy).

Veto
26-12-2009, 22:54
No ofc. czekam żeby rozwalić kAczor'a 1vs1:D:D Szczerze mówiąc wątpię żeby ta gra pobiła konter-strajka, ale zobaczymy.:)

@edit
Prawdopodobne zmiany

Wiesz czemu nie podbije cs'a? Bo większość graczy csa to "dzieci ólicy" którym nic lepszego na kompie nie pójdzie, nie mówiąc o takim smaczku jak ten nadchodzący kąsek.