PDA

View Full Version : Metin2 Woj Body,Woj Mental



Ponczalo
01-01-2010, 23:59
Witam chciałbym się popytac czym sie Lepiej dla was gra : Wojem Mentalem czy Wojem Body prosze o odpowiedzi.

I jeszcze jedno gra ktoś na serverze Almanach ? Prosze o odpowiedzi :D

Merol
02-01-2010, 00:07
Kolega ma na tym serwerze 72 lvl.

Kiedyś chciał żebym zagrał, ale to jest gówno...

Deads
02-01-2010, 01:28
Body na 50 nie wezmie spotu Bo
Metal tak ale zanim ten 50 to troche trzeba wiec wiesz Graj Kim uważasz
kim umiesz

Ilu
02-01-2010, 02:12
Graj mentalem bo lepszy, wiecej na klate wezmie

Younone
02-01-2010, 12:45
Lepiej graj Body'm.Może mało weźmie na klate ale łatwo się nim expi bo szybko rozwala potwory i dobry jest na pvp.

Max'iu
06-01-2010, 09:15
Body na 50 nie wezmie spotu Bo
Metal tak ale zanim ten 50 to troche trzeba wiec wiesz Graj Kim uważasz
kim umiesz

Ojj... tu się mylisz;)
Ja 42 bodym przy 340 defie wyciskałem spot BO, ten w jinno oczywiście, bo największy. Mając nim 54 lvl przy 380 defie, wyciskałem po dwie grupki szponów w v2 z buta, to jest dość dużo. 70 lvlem przy 550 defie nie mogłem wycisnąć 4 grupek, ale to kwestia broni u bodego...
Atutem mentala jest to, że ma dość sporo defa. Expi się nim wygodnie, ale wg. mnie jest to postać nudna. Nie jest w ogóle dynamiczna, do tego silne zmniejsza szybkość poruszania się.. Body jest postacią bardziej dynamiczną, przy odpowiednych bonach skosi mentala z palcem w dupie (nie chodzi nawet o krytyka).
Oczywiście, że jest też dość sporo silnych mental, którzy mają bodych na kilka skilli, ale to się rzadko zdarza :>
Sura WP jest najlepszą postacią do expa. Ostrze daje dużo ataku, i jeszcze absorbuje otrzymywane obrażenia do swojego pż. Ochronka, jeśli się ma dość dużo inteligencji też daje bardzo dużo defa.
Najlepszą postacią do PVP jest BM- ma 5 skilli, którymi potrafi uderzyć bardzo mocno. Do tego ochronka, która absorbuje otrzymywane obrażenia do punktów many.
Ninja? Jedynie dagger.. Archerem w ogóle sam nie poexpisz, no chyba, że masz full kasy na IS, i duże szczęście. Kupując jelonka z bardzo dużymi średnimi archerem (daggerem i innymi profami też) zazwyczaj expi się używając marmura. Przy polimorfii na P jeden taki marmur trwa 30 minut. Co on daje? Dużo większe obrażenia, ale minusem jest to, że obrana zniżana jest aż do 0.
Z własnego doświadczenia wiem, że taki szaman smok, lub healer położy nie jednego wojownika :)
Healerem niezbyt dobrze się expi- ale jakoś daje rade. PVP jest za to dobre, leczenie, które przy dużej Mce i dużej ilości inteligencji potrafi dużo ździałać, no i zwinka, która przyśpiesza ładowanie się skilli.
Smokiem expi się lepiej, ma 3 buffy i 3 skille, z czego jeden jest bardzo dobry do expienia. Smoczy Skowyt jest to czar obszarowy, dość silny porównując inne skille smoka. Przy bardzo dużej inteligencji, błogosławieństwo jest bardzo dobre do expa, potwory mają o dany % mniejsze obrażenia. Pomoc smoka- wiadomo, więcej % szansy na dwa razy większe obrażenia (krytyk). Odbicie dla mnie jest skillem bezsensownym, ponieważ redukuje się on z błogosławieństwem, i mając obydwa buffy, to odbicie nic nie daje.

Polecam grę bodym, bardzo fajnie się gra tą postacią. Jest dynamiczna, w expie daje sobie rade. Atutem tej postaci jest szybkość oraz duże obrażenia. W PVP jest wyśmienita, chociaż z BMem nie każdy ma szanse :]

Deads
06-01-2010, 12:42
Gdzie zawsze Gram PL , Chiskie czy jeszcze inne BODY Rox