PDA

View Full Version : Exhuasted Trwaj?cy za d?ugo



HpX3
04-01-2010, 17:57
Mam prośbę zróbcie cos z tym Exhuastedem na servie bo grac sie nie da.
Jak grałem drutem to e sio + e mas mort i zcina postaci exhuasted trwa 10 sekund. Przeciez tak sie grać nie da raz mozna puscic dwa czary na sekunde raz nie da sie puszczać wogóle.

Zbigniew Wodecki
04-01-2010, 18:16
aha, to chciałbyś żeby można było się uhac i walić czar jednocześnie?
Pomyśl, jak by to pogorszyło pvp.
I napewno nie trwa 10 sekund.

Xelix
04-01-2010, 18:44
Nie można walnąć czaru i odrazu uha... Musisz odczekac z 2 sekundy. :o

Wolly
04-01-2010, 18:48
Odstęp miedzy czarem ofensywnym, a leczącym jest jak najbardziej dobry. Zmiana wprowadził, by duży chaos.

Axelo .
04-01-2010, 18:52
Od początku otsa o ile mi wiadomo w exh nic nie zmieniali. Nagle przyszedł ktoś z 0 pvp i mówi jakie to exh jest duże. Potrenuj pvp najpierw albo spytaj się np Torusa, on też jest ed czy exh mu przeszkadza, jeśli nie to swiadczy to o twoim pvp tylko i wyłącznie.

Dark Devorious
04-01-2010, 19:18
Zawsze byl wszystko ok i nigdy nic z tym administracja nie musiala robic :) Moze to ty myslisz ze jest cos z nia nie tak ;f Tak to jest jak sie gra na durnych otsach bez exhausted.

Orlen Ochrona
04-01-2010, 19:19
Mam prośbę zróbcie cos z tym Exhuastedem na servie bo grac sie nie da.
Jak grałem drutem to e sio + e mas mort i zcina postaci exhuasted trwa 10 sekund. Przeciez tak sie grać nie da raz mozna puscic dwa czary na sekunde raz nie da sie puszczać wogóle.
Czlowieku jezeli ex. trwa 10 sekund to jestem Majkel Dżekson. Może spamujesz jak pojeba.. hotke'yami ? : O

Old Ravax
04-01-2010, 19:43
Mam prośbę zróbcie cos z tym Exhuastedem na servie bo grac sie nie da.
Jak grałem drutem to e sio + e mas mort i zcina postaci exhuasted trwa 10 sekund. Przeciez tak sie grać nie da raz mozna puscic dwa czary na sekunde raz nie da sie puszczać wogóle.

Naucz się grać i z pewnością Ci to nie będzie przeszkadzać.

Saylor
04-01-2010, 19:44
@up
Maybe.


Co do tematu to jest to niemożliwe by to trwało 10sekund.
Płaczesz i tyle.

HpX3
04-01-2010, 22:49
omg ludzie mi nie chodzi o to zeby sie siochac i bic z czarow naraz!
Chodzi o to ze jak sie za duzo czarow naraz pusci to sie robi jakis zawias i nie da sie czarów puszczać, trzeba odczekać iles sekund bo pisze caly czas jestes wyczerpany.
Padlem juz tak pare razy bo sie nie mogłem uzdrowic, bo pisalo Jestes Wyczerpany.
Ps. Dla mnie exhuasted może trwać nawet 3 sekundy tylko zeby sie nie scinał

Wassup
05-01-2010, 01:31
Pokazać Ci jak się puszcza spam druidem? Po prostu nie masz wyczucia i napieprzasz w hotkey'e jak głupi, musisz to poćwiczyć.

Deads
05-01-2010, 10:02
exevo pan najedz się i wtedy możesz 2x morty naraz

Okey
05-01-2010, 10:18
Na 7.6 się nie wciska hota jak na 8.42, bo to oczywiste, że będziesz zmęczony. Musisz wyczuć i naciskać co jakiś czas,wtedy będzie ok, ej!

Aliant
05-01-2010, 10:51
od początku otsa o ile mi wiadomo w exh nic nie zmieniali. Nagle przyszedł ktoś z 0 pvp i mówi jakie to exh jest duże. Potrenuj pvp najpierw albo spytaj się np torusa, on też jest ed czy exh mu przeszkadza, jeśli nie to swiadczy to o twoim pvp tylko i wyłącznie.

było zmieniane nie dawno...
Ale jest dobrze i ma tak zostać :)

Old Ravax
05-01-2010, 14:28
omg ludzie mi nie chodzi o to zeby sie siochac i bic z czarow naraz!
Chodzi o to ze jak sie za duzo czarow naraz pusci to sie robi jakis zawias i nie da sie czarów puszczać, trzeba odczekać iles sekund bo pisze caly czas jestes wyczerpany.
Padlem juz tak pare razy bo sie nie mogłem uzdrowic, bo pisalo Jestes Wyczerpany.
Ps. Dla mnie exhuasted może trwać nawet 3 sekundy tylko zeby sie nie scinał

Wszystko dobrze działa. Jak ktoś jest ogarnięty to napewno sobie z tym poradzi.
Jak używasz wosso to się tobie nie dziwie.

Assassin Mateusz
05-01-2010, 16:22
Moze odrazu wylaczmy exh ? Przytrzymamy hotkej 2 sec i mob lezy po co Ci wtedy bedzie vita/sio ?
@topic
Wszystko jest dobrze :)

.Panicz.
05-01-2010, 17:49
Może masz internet 10 kb/s ? Exh. jest dobry,niczego nie trzeba zmieniać. ;) Bynajmniej jak dla mnie.

Old Ravax
05-01-2010, 18:02
Ta. Może jeszcze będziesz chciał fast attack? Omg ;p

Pablosikk
05-01-2010, 18:49
Tak to jest jak wpada jakies 0 pvp ;] bywa i tak pocwicz pvp to ci nie bedzie exh przeszkadzać :)