PDA

View Full Version : EURO 2012 Polska Ukraina



Dangerous
03-07-2007, 20:31
Organizatorzy Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie boją się, że nie zdążą z wybudowaniem dróg i kompleksów stadionowych do 2012 roku. Co Wy o tym sądzicie ? Czy naszemu rządowi uda się z wybudowaniem wszystkiego na czas ?
Wypowiadajcie się, czy wierzycie w Nich czy też nie. =)

Ja osobiście myślę, że powinno im się udać, ponieważ jeżeli nie zdążą będzie to wielka kompromitacja dla Polski.

Proszę wypowiadać sie tylko 1 raz ! ! !

Iakovlev
03-07-2007, 20:43
Polska i tak jest skompromitowana... myślę, że z wielkim trudem, ale zdążymy :) Tylko trzeba coś robić a nie gadać i brać pensję ;)

@down: też ;)

Doobie
03-07-2007, 20:46
@up
chcialeś powiedzieć łapówki ; )

@temat
Pewnie zdążą choć nie będą to mile wspominane mistrzostwa (oprócz organizatorów [; )

Elvan
03-07-2007, 22:08
A Portugalia myślicie, że w jakim była stanie, po wyborze na organizatora na ME w 2004 ?
Mieli 1 dobry stadion i kawałek dobrej autostrady.
Wybrali nas ... Jakieś 2 miechy temu. Portugalczycy po tych 2 miechach mieli mniej od nas, bo te 2 miechy trwały u nich balangi, "bo ich wybrali".
I co? Portugalczycy się wyrobili, to i my się wyrobimy.

Czarny Lucyfer
03-07-2007, 22:20
Wyrobimy sie i jeszcze bedzie lepiej!

Hoby
03-07-2007, 22:21
Tak, pewnie nie zdążą ... Znając polskich polityków, Zyta nie da więcej kasy na nowe drogi ... Ostatnio słyszałem, że Ci którzy są odpowiedzialni za budowę dróg powiedzieli, że na pewno nie zdążą. Jeśli tak się stanie, to Polska jeszcze bardziej się skompromituje... Ale do tego już wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni... Stadion narodowy, który powinie być już rozbudowywany, jest jeszcze pełen starszych kobiet sprzedających na nim staniki i te inne rzeczy... Moim zdaniem, wielkim błędem Michela Platiniego i całego komitetu FIFA wybranie akurat Polski i Ukrainy na organizatora tych mistrzostw. Ale cóż, tak to jest, gdy budżet państwowy jest maleńki. :)