Zaloguj się

View Full Version : Problem z komputerem.



Kapitan Alkohol.
30-01-2010, 22:19
Poradzi mi co się może dziać z kompem - podczas włączania nagle all diody gasną i komp się wyłącza i tak ciągle aż po 10 min się odpali : f
Komp jest nadal na gwarancji - iść z tym do serwisu czy samemu można to jakoś naprawić ?

!!sQaua!!
30-01-2010, 22:26
Miałem podobnie 2x.
Raz miałem tak jak ty, tylko że po kilkunastu próbach komputer wogóle nie chciał się włączyć - wtedy był zepsuty zasilacz.
Za drugim razem miałem jakiegoś wirusa - format.

Proponuję Ci, pojechać z komputerem do serwisu.

Kapitan Alkohol.
30-01-2010, 22:30
Miałem podobnie 2x.
Raz miałem tak jak ty, tylko że po kilkunastu próbach komputer wogóle nie chciał się włączyć - wtedy był zepsuty zasilacz.
Za drugim razem miałem jakiegoś wirusa - format.

Proponuję Ci, pojechać z komputerem do serwisu.

Niedawno robiłem formata - przed nim było to samo. Chyba właśnie bd musiał iść do serwisu.

Piko
30-01-2010, 22:56
a podaj marke zasilacza :>. Jeśli jest to typowy "noname" prawdopodobnie będziesz miał odpowiedz na pytanie. Jeśli jest to jakiś markowy, to będziesz bogatszy o nowy darmowy zasilacz.

Dark Devorious
31-01-2010, 09:15
Takjak kolega up sadze ze to zasilacz. Kupowales caly sprzet nowy czy np sztukowales i zasilacz zostawiles ze starego? Podaj dane kompa i jaka moc ma ten twoj zasilacz:)

Marcelllo
31-01-2010, 09:37
Pewnie nie wie jak się dowiedzieć markę bo pewnie ma zabudowany i oplombowany :) Przecież mówi, że ma na gwarancji kompa... Więc raczej nie sztukował :)

Nie koniecznie zasilacz ;) Ja tak miałem jak mi karta grafy siadła kiedyś ;) A dokładniej pamięć na graficznej :)

Lechista92
31-01-2010, 09:44
Ja też tak miałem 2 razy. ; o
Włączyłem kompa, diody zapaliły się i komp zdech. Mi się wydaję, że to też zasilacz bo ja go wymieniałem dwa razy właśnie przy takich objawach ;)

Kornas Pall.
31-01-2010, 10:00
Jakby to był padnięty zasilacz , to komputer by nie odpalił nawet po 10 minutach . Moim zdaniem powinieneś sprawdzić czy to nie jest wina przycisku POWER w komputerze .

Greyback
31-01-2010, 10:31
Ale komp się wyłacza czy resetuje po włączeniu???

Drako o.o
31-01-2010, 19:07
a mi sie wydaje, ze zawodzi chlodzenie, przeszczyść kompa bo mialem tak samo az do wyczysczenia a zasilacz to napewno nie jest bo by komp sie juz nie odpalal matoły

N-series
01-02-2010, 22:53
Pewnie nie wie jak się dowiedzieć markę bo pewnie ma zabudowany i oplombowany Przecież mówi, że ma na gwarancji kompa... Więc raczej nie sztukował
N/c chyba wie co kupił? zawsze można sprawdzić na wydruku jakiś ,rachunku czy co , co kupił .Albo rozebrać obudowę i na zasilaczu pisze marka!?.
Nie straci gwarancji za otworzenie obudowy.......
Moim zdaniem albo masz słaby zasilacz czy też noname , albo dysk ci coś szwankuje ,