PDA

View Full Version : Nowa myszka...



Xelix
14-02-2010, 21:31
Witam. Dzisiaj kupiłem nową myszkę :<. I się tak dzieje że jak nią latam po ekranie to nagle zlatuje na dół a kierunek myszki jest w górę... :/ Dlaczego tak się może dziać ? Proszę o szybką odpowiedź !

#down

To jak mam to naprawić ? Rzucić tą pikną nową myszką o ścianę ? :D

.Storm.
14-02-2010, 21:35
Tez tak mialem, podobno to jest cos z jej "czuloscia" nie chodzi mi o jej uczucia xD Tylko o to ze jest zbyt czula na ruchy...

Jankulowski
14-02-2010, 21:56
Wiesz co bedzie najlepszym rozwiazaniem?? Idz do sklepu ze zwierzetami i kup nowa myszke moze bedzie bardziej posluszna.

Marik
14-02-2010, 22:30
jak Kosa ma racje to spróbuj ściągnąć Mouse_fix

Xelix
14-02-2010, 23:08
Zrobiłem tak jak mówiłeś lecz nie zadziałało tzn rzadziej się to robi :/

#down

Omg... pomogłeś mi :o

Wujaszek
14-02-2010, 23:12
Najlepiej kup nową ;D

Xelix
15-02-2010, 08:44
Działa nie robi się tak ale tak wolno chodzi teraz ta myszka że aż żal ;/ nia da sie przyszybszyć ? ;/

Dark Devorious
15-02-2010, 09:14
Jaka to myszka? Moze masz przelacznik ilosci dpi. Zainstalowales sterowniki?
@down
Idz do kolegi z myszka.

Xelix
15-02-2010, 09:36
Niee ;/ nie było żadnych sterowników :D może na internecie są... Zaraz zobacze :)

Sterowniki do myszki e5 optical mouse M078 <~ nie mogę znaleść tych sterowników :/ pomogłby mi ktoś?

#edit

Wcześniej miałem taką samą myszkę i jakoś mi normalnie działała ;/

#edit 2

Napisałem do nich emaila i napisali mi coś takiego

Witam
Nasze urządzenie zostało wyprodukowane w standardzie 'PLUG AND PLAY', co oznacza, iż nie wymaga dodatkowych sterowników. System operacyjny /w myśl zasady PLUG AND PLAY/ rozpoznaje i instaluje urządzenie samodzielnie. Proszę skontaktować się z dostawcą komputera/systemu operacyjnego

Proszę podłączyć mysz do innego komputera i sprawdzić jej działanie. W przydadku niesprawności myszy, proszę reklamować urządzenie u sprzedawcy.

Lol to do jakiego kompa mam podlaczyc jak ja mam tylko jednego kompa : D

Younone
15-02-2010, 13:10
Jak ci napisali ,że do innego kompa to możesz do kolegi np.A jak nie zadziała to też jak mówili: Reklamacja.

Krulowiec
15-02-2010, 14:03
Tez tak miałem ofc myszka laserowa.
Pomyślałem, ze moze byc to wina biurka, kupiłem podkładke i git -,^

Xelix
15-02-2010, 23:25
Oj nie gadaj... miałem taką samą myszkę i była zawalista ale zalałem ją herbatą :/ i pomyślałem że gdy kupię drugą taką samą to z dwóch złożę jedną :p ale że ta ma gwarancję na 12 miesięcy więc sobię wymienię :p