PDA

View Full Version : Nyga



Kristo.
18-02-2010, 10:53
Hiho
Na wstępie chciałem zaznaczyć, że ten temat jest również "protestem" na temat działu "Skargi i odwołania". Moim zdaniem powinien on być widoczny dla wszystkich. Serwer tworzą gracze i oni powinni mieć duży wpływ na decyzję dotyczące osób nieczysto grających.

Przejdźmy do tematu gracza "Nyga"
Koleś jest pro ivul koks aka azbest xD
Gdy wszedłem na serwa grał jak "noga" po każdym zabiciu wyzywał ludzi od czitów itp. na mapie de_cabble(de_kibel) powiedział damciowi ( to jego relacja ),
że się za siebie bierze. Nagle znikąd miał state 7:0 więc zacząłem go kręcić.
To co można zobaczyć na demku mówi samo za siebie xD
Gdy admin zobaczy gracza o nicku Nyga - ban for him and alles clar czy jakoś tak xD


http://www.sendspace.com/file/pnfu3k

Nie ma takiego cziterstwa! Dziękuję, dobranoc. Koniec dżamprezy!!


@Crayon
Tam ludzie nie mogą się wypowiadać, a bez ludzi ten serwer by nie istniał. Moim zdaniem należy zrobić tamten dział wolny dla wszystkich.

White Nygas
18-02-2010, 10:55
hehe koleś zgapił odemnie nick (z znaczy z forum) jak by co to nie ja ,ja jestem MasterQ

Crayon
18-02-2010, 10:56
Wiemy - ten człowiek ma aima, ale niestety jest upierdliwy, bo posiada również zmienne ip. Sam mam na kompie bodaj dwa demka z tym chłopaczkiem. Anyway - gratz za chęci, ale na przyszłość stosuj się do regulaminu i tego typu sprawy do Skargi & Odwołania (http://forum.toproste.pl/forumdisplay.php?f=87)

@down
dokładnie

White Nygas
18-02-2010, 11:01
Aha mam pytanie jak mam to otworzyć wklejlem plik do cs strike i co mam wpisać w konsoli viewdemo nzga_demka ???

Kristo.
18-02-2010, 11:17
viewdemo nzga
za krUtko???

@Down
I myślisz, że ludzie będą przeszukiwać co chwile banliste na której jest pewnie z 100 banów dziennie?

Crayon
18-02-2010, 11:20
@Up
Nie chodzi mi o całkowite odtajnienie banlisty, a o wypisanie na forum nicków graczy ze zmiennym ip(vide NyGa, Slash).



Tam ludzie nie mogą się wypowiadać, a bez ludzi ten serwer by nie istniał. Moim zdaniem należy zrobić tamten dział wolny dla wszystkich.
W takim razie odtajnijmy działy Zgłoszenia i Skargi & Odwołania servera Tibii. Tam też ludzie nie mogą się wypowiadać, a bez nich server by nie istniał. No i przecież ludzie muszą widzieć, kto botuje i oszukuje!

Tłumaczyłem Ci już to na steamie, w innym temacie, a Ty dalej swoje. Zachowujesz się jak idiota, który nie rozumie, dlaczego jest tak, a nie inaczej. Masz demko na cheatera - zgłoś go do nas, adminów, a nie pokazuj graczom, którzy i tak z nim gówno zrobią.

Mam kilka pomysłów, jak 'uświadomić' normalnych graczy(lista nicków, pod którymi grali cheaterzy. Chodzi mi o odtajnienie nicków z banlisty), kto cheatuje, a kto nie, wystarczy mi tylko aprobata kogoś z kadry(najlepiej Najwyższego Admina CS aka Santano)

@Down
Demko nagrane na Steam, a ty chcesz odpalić na NonSteam. Tak to przeczytałem.

White Nygas
18-02-2010, 11:27
oki zrobiłem tak jak kazaliscie i wyskakuje takie cos

Playing demo from nzga.dem.
WARNING! nzga.dem has an outdated demo format.
>
BUILD 4554 SERVER (0 CRC)
Server # 47

WARNING! Server returned protocol version 48, not 47
Demo file completely loaded.
Demo file completely loaded.
Disconnected.
Demo playback stopped.
Automatic connect

Mc Maciek
18-02-2010, 12:18
Na przyszłość:

http://www.forum.toproste.pl/showpost.php?p=598735&postcount=6

Czytać to, co na czerwono.