PDA

View Full Version : Fasole



Jogus
06-07-2007, 15:31
Nie wiedziałem gdzie dać ten temat więc daje go tu.Chciałbym przedstawić wam stronę jaką jest strona fasole.pl na której można zbierać fasole wymieniać je na nagrody nagradzać nimi innych oraz robić z nimi wiele innych rzeczy .Co trzeba zrobić aby zacząć zbierać fasole?Wymagania są niewielkie wystarczy mieszkać w Polsce i mieć trochę zapału.Do wyboru mamy 2 rodzaje konta firmowe oraz prywatne na prywatnym koncie zbieramy fasole w różnych kampaniach opisanych bliżej na stronie a następnie wydajemy je na co nam się żywnie podoba np. na pacca na 90 dni ;-) ,natomiast konto firmowe oferuje takie rzeczy jak np. zmieszczenie na stronie głównej fasole.pl banera waszej strony ;). Wszystkie nagrody można zobaczyć w wydawaj fasole. Jeśli komuś spodobało się to co napisałem i zachęciłem go to serdecznie zapraszam do zbierania fasoli wystarczy tylko sie zarejestrować(ważne jest aby podać swoje prawdziwe dane osobowe które nie będą ujawniane dla innych użytkowników).

strona główna:
www.fasole.pl

jeśli chcecie mi dać zarobić zarejestrujcie sie przez ten link jeśli nie to przez ten link wyżej:
http://www.fasole.pl/default.asp?id=1599

miłego zbierania:)