PDA

View Full Version : Czym Jest Dla Was Tibia...



SyncMaster
06-07-2007, 16:04
Chciałbym sie was zapytać czym wogule jest dla was tibia i dlaczego wogule w niom gracie? Co was do gry w tibie skłoniło i jak sie o niej dowiedzieliście. Ile Godzin spędzacie Na gre w Tibie.


Ja sie dowiedziałem o tibi od kumpla który dowiedział sie też od kumpla. A skłoniło mnie do grania to, że jest to gra w której coś sie dzieje i nie ma tak, że sie przechodzi misie albo coś w tym stylu. I w TIbie morzna grać bez końca. Pozdrawiam Spox Zioom.

MasterQ
06-07-2007, 16:08
Były już takie tematy typu: ile h spedzasz przed kompem,czym dla ciebie jest tibia...

Ale jeśli bardzo chcesz to odpowiem :D
Tibia jest tylko dla mnie rozrywką.Do gry skłonił mnie mój kolega :) spędzam nad tibią około 2h dziennie... PZDR

SyncMaster
06-07-2007, 16:20
Był tylko temat ile czasu spędzasz przed kompem. I co skłoniło cie do grania na podkarpackim. Ale, żeby było czym dla ciebie jest tibia to nie pamientam.

FritO
06-07-2007, 16:23
Spędzam około 2-3h (zalezy jak chodzi mi net, bo czasami nawet 5 min. ;/ ) Od kumpla dowiedziałem się o Tibii i jakoś po kupnie pacca na globcu i wbiciu 24 lvla się znudziło... :P PODKARPACKI ROX

Dangerous
06-07-2007, 16:55
Podkarpacki tak samo jak Global to jedna wielka lipa.
Szybko mi się znudziły.
Po 10 min expienia, odechciewa mi się grać... =)
Obecnie nie gram w Tibie.
Większość czasu przebywam na forum, czytając bez sensowne odwołania od bana które i tak nikt nie zaakceptuje. ^^

Doobie
06-07-2007, 19:52
gównem ...

catek
06-07-2007, 20:04
przestałem już expić, nie chodzi o to, że jest mało respów, a dużo graczy, tylko już znudziło mi się expienie, zabijanie ciągle tych samych potworów... chciałbym, aby powstał szybko ten serwer pod 7.92. Raczej grać nie będe, ale pewnie będzie trudniej, free items może nie będzie i przynajmniej gracze będą cieszyć się, że wbiją 100lvl (tak myśle), bo tutaj na apo 7.6 wbicie 100 lvla to nic wielkiego...

Anonimek
06-07-2007, 21:55
Czym dla mnie jest Tibia ?

- Gowniana gra, ktora wciaga cos jak narkotyk. Dla ktorej nooby dadza sobie reke uciac i wydaja nie ktorzy po 500 zlotych na Allegro. Zal, po prostu.

Artek :)
08-07-2007, 20:16
@Doobie
Twoje wypowiedzi mnie dobijają...

@Topic
Szczerze? Relaxem, po zmęczonym dniu, zwykłą grą.

Tripp
08-07-2007, 21:00
Chciałbym sie was zapytać czym wogule (w ogóle) jest dla was tibia i dlaczego wogule (w ogóle) w niom (nią) gracie? Co was do gry w tibie skłoniło i jak sie o niej dowiedzieliście. Ile Godzin spędzacie Na gre w Tibie.


Ja sie dowiedziałem o tibi od kumpla który dowiedział sie też od kumpla. A skłoniło mnie do grania to, że jest to gra w której coś sie dzieje i nie ma tak, że sie przechodzi misie (misje) albo coś w tym stylu. I w TIbie morzna (można) grać bez końca. Pozdrawiam Spox Zioom.

O składni i interpunkcji nie wspomnę.
Czym jest dla mnie Tibia? Jedną z kilku gier, w które gram, gdy za oknem pada deszcz, a dziewczyna wyjechała...

Qlers
08-07-2007, 21:38
A dla mnie tibia jest wszystkim grałbym w nią cały czas.. No ale prywatne życie tez jest;)

A tak na serio.
Nie grałem przez długi czas.... Ale jeden czopuś (też Cię kocham;) ) przekonał mnie.
Długo Mu to nie zajęło....
Gram jak chcę. Czasem expię, Pk-uj... itd. Jakby jej nie było przeżyłbym. Nie zajmuję w mim życiu jakiegoś ważniejszego miejsca....

Kaisza
08-07-2007, 21:38
Tibia? Gra... Armia zbiorowiskiem w "większości" dzieci które nie radza sobie w zyciu i wyladowywuja swoje emocje i staja sie byc pozerami w grze :) dlatego tez... Armia sie stacza przez graczy...

Mr Pain
08-07-2007, 21:48
Jak to czym jest tibia...

Tibia – gra MMORPG, stworzona przez czterech niemieckich studentów informatyki (Stephan Börzsönyi, Guido Lübke, Ulrich Schlott i Stephan Vogler), dystrybuowana przez niemiecką firmę CipSoft. Początkowo była niekomercyjnym eksperymentem. Pierwsza wersja Tibii została wydana w 1997, była jednak bardzo niedopracowana. Po krótkim czasie stała się projektem komercyjnym.

Tibia, mimo stosunkowo długiego czasu istnienia, nadal posiada prostą grafikę opartą na bitmapach. Gra pozbawiona jest jakichkolwiek dźwięków. Uczestniczenie w grze jest bezpłatne, jednakże CipSoft oferuje ulepszanie kont do statusu konta premiowanego odblokowującego wiele dodatkowych opcji.

Sławojj
13-07-2007, 18:34
Dla mnie jest zwykła gra wirtualna

Angel Death
13-07-2007, 19:58
Tibja jesrt dla mnje calym rzyciem i bym mugl grac non-stop w niom.

A tak na prawdę dwaDeowski szit!(szit, dlatego że Polacy psują klimat tej gry jak w żadnej grze mmorpg , zdarzają się wyjątki ale na próżno szukać) Jest o wiele lepszych darmowych gier mmorpg ;>.


@Doobie
Co racja to racja Diablo 2 o wiele lepsze ;>.


@Artek
O co Ci kaman zi0m? On tylko wyraża swoją opinie ;>.

saduwa
13-07-2007, 20:29
dlamnie tibia jest 2 zyciem

Hokage I
13-07-2007, 20:31
@up


Polacy psują klimat tej gry jak w żadnej grze mmorpg , A tak na prawdę dwaDeowski szit!, zdarzają się wyjątki ale na próżno szukać)

Zgadzam się z Tobą, Angel Death. No może nie w każdej grze MMORPG. Są też fajni Polacy, którzy grają w gry MMORPG ale jest ich mało... .

@topic

Pamiętam, że cztery lata temu kolega załączał Tibię... . Niestety, zobaczyłem tylko wstępny obrazek. Parę dni później kolega chwalił się, że ma już duży level i że ta gra jest świetna. Wszedłem na tibia.com i postanowiłem zobaczyć screeny z gry... . Odciągnęło mnie od tego... . Po 6 miesiącach kolega z klasy powiedział o Tibii, że to fajna gra. Odpowiedziałem mu, że to beznadzieja. Ale w końcu skusiłem się i zacząłem grać. Na początku Tibia była dla mnie taka sobie, ale później stała się bardzo fajna... (ahh, te stare czasy... .)

Stosunek mnie do Tibii ?

Tibia to dla mnie czysta rozrywka. Gram w nią 1-2 h dziennie. Czasami 3.

Dlaczego w nią gram ?

Mimo nie zbyt ładnej grafiki, jest miła atmosfera i można się przy niej nieźle rozerwać ;) .

Gumis07
18-07-2007, 16:27
Tibia-Gra-Dla Niektorych Zyciem ^.-

Maciek Diablik
18-07-2007, 18:00
Dla mnie tibi (jeszce rok temu) byla czescia zycia, a teraz tylko inny rodzaj gg poniewaz gadam duzo z kumplami;]

Johnny Knoxville
22-07-2007, 10:39
Ja o Tibii dowiedziałem się od kolegii z klasy. On nie wiem skąd. Lubię w nią grać, bo jest świetnie dopracowana... Fabuła niesamowita ;] PKowanie rly good ^^

Avatar
22-07-2007, 12:50
Tibia jest dla mnie WYŁĄCZNIE rozrywką i nie traktuje tej gry poważnie.
Normalna gra MMORPG i tyle

Arinosos
22-07-2007, 16:51
Ja dowiedzialem sie od kolegi z podworka o Tibia.Ale jedno powiem Gmowie sa nieutcziwi!!!!!!!

Druidowy Druid
24-07-2007, 11:58
rozrywkom gram tak dla relaksu nie jak baczeq juz dogania assasina -.-

wiatrak
25-07-2007, 16:30
tibia jest dla mnie jak tlen.

Margoth
25-07-2007, 17:10
Normalna gra. Jak sie nudze to gram w tibe, kosza albo na gitarze ;d. nie czaje ludzi, ktorzy mowia np "tibia to moje zycie", poszukajcie laski sobie, wyjdzcie z domu, idzcie z qplami gdzies a nie napier*****e godzinami ;d

Aleks
25-07-2007, 22:46
Dla mnie wielkim gównem. Raz mnie wciągnęła, ale już nie gram.

Faree Knight
28-07-2007, 11:40
grą w która gram kilka godzin dziennie mam tu przyjaciół itd :P traktuje to jak gg i wbijanie lvli

SyncMaster
05-08-2007, 09:53
Prawda Free masz racje Tibia to gra. Głupia która wciąga jak narkotyk.

Crayon
05-08-2007, 17:02
Tibia. Gra w którą mam zamiar wydać 90 złotych, aby mieć więcej możliwości i aby ta gra mi się nie znudziła.
Gra na FACCu znudziła mi się. Pamiętam tam wszystkie miejsca i nie chce mi się grać na tych samych terenach. Na PACCu jescze nigdy nie byłem więc to byłoby dla mnie nowe doświadczenie.

Diego
05-08-2007, 17:19
dlamnie tibia jest 2 zyciem

Nie będę się z Ciebie naśmiewał ,ale dam Ci po prostu radę:idź do psychologa!

Lubię w nią grać, bo jest świetnie dopracowana... Fabuła niesamowita
Dopracowana? -.-
Fabuła? Gdzie Ty tu człowieku widzisz fabułę? Może już tak Cię odmóżdżyło że w "hodzeniu na potforki" widzisz fabułę?!

#top
Dla mnie Tibia jest gównem! Pochłaniaczem szarych komórek ,które przez pół roku pomalutku mnie wciągało i odmóżdżało (szczęście że się na tym złapałem).
A z forum korzystam bo fajnie jest popatrzeć na mądre wypowiedzi typu pana "saduwy",czy też "wiatraka" ,na wszechstronne zainteresowania "kicaiia" ,na niezwykle inteligentne wypowiedzi typu "njedoszedl pac prosze o ywslnie paca na konto Zajebisty Rozpierdalaxz Potforkuf XXXL:cool: :cool: :cool: :cool: !!!!!!!!!".

Shagrat
05-08-2007, 18:32
Witam.

Dla mnie Tibia to po prostu gra, która szybko się nudzi. Po może godzinie expienia zaczyna się to powoli nudzić, expienie staje się monotonną czynnością, dla niektórych wręcz "świętą" rzeczą, która traktują jak codziennie odprawiany rytuał... Ludzie grający godzinami w Tibię powinni znależć sobie jakieś ciekawe zajęcie. Najlepiej znależć sobie dziewczynę, przejść się z nią lub, gdy nie mamy szczęścia u kobiet xP to chociaż z kumplami jakiś wypad zrobić...

Co ludzie widzą w maniaczeniu kilka czy kilkanaście godzin dziennie i robieniu jednej tylko rzeczy - expieniu? Ja nie wiem... Kiedyś, czyli w pierwsze miesiące gry, przyznam - byłem maniaczeQ i biłem lvl jak poje***y (chodzi mi o RL Tibię) ale po wbiciu 30 lvla znudziła mi się RL Tibia i przeniosłem się na OTServy. Armia jest moim pierwszym i ostatnim serverem, bowiem z Tibią, można tak powiedzieć, skończyłem. Pozostało 4um, na którym miło popatrzeć na niektóre niemądre wypowiedzi niektórych użytkowników...

Wypisałem się xD To na tyle. Pozdrawiam, Shagrat.

Matello
05-08-2007, 19:46
Tibia? Gra... Armia zbiorowiskiem w "większości" dzieci które nie radza sobie w zyciu i wyladowywuja swoje emocje i staja sie byc pozerami w grze :) dlatego tez... Armia sie stacza przez graczy...

Tak,tak, wszyscy poza tobą na APO to...ehh, nie lubie takich co piszą o innych xxx a o sobie nic złego powiedzieć nie dadzą ;-[


Nie będę się z Ciebie naśmiewał ,ale dam Ci po prostu radę:idź do psychologa!

Po co k***a? Co, że gra w tibie a nie zap******a nad lekcjami 24/7 to już jakiś z**b?? ŻAL


Fabuła niesamowita ;]

Taaak, fabuła normalnie najlepsza:mad: <ironia>
żartujesz chyba?? Gdzie tu fabuła??

@topic
Dla mnie tibia to z jednej strony gówno psujące życie, ale z drugiej strony, gdyby nie to, to nie wiem czy bym nie zwariował w szkole, bo na dwór wychodzić nie lubie...więc nie ocenie czym jest dokładnie, albo..
Tibia to dla mnie :
1.Nałóg, psucie nerwów, żal
2. Ratunek, pomoc, żeby sie oderwać od j*****j szkoły

Jaquera
05-08-2007, 20:13
Obecnie niczym. Kiedyś grą na której maniaczyłem nieraz po 26h dziennie :). Dowiedziałem się o niej od znajomych. Było to latem 2000 roku. Pierwsze wrażenie nie było najlepsze, ale po kilku miesiącach gry "po trochu" wciągnęła mnie na dobrych parę lat. Co mnie skłoniło do gry? Sam nie wiem :) grafa raczej nie dźwięk też. Chyba chęc bycia najlepszym i z takiego też powodu zacząłem grac na armii, niestety najlepszym nigdy tu nie byłem ale utrzymywałem sie w pierwszej 10 serve przez bardzo długi czas (ponad rok bodajże).

zajec11
05-08-2007, 21:21
Hmm... Teraz to Tibia to dla mnie gówno ktore niema głosu i do dupy grafike jednym słowem jest do dupy.

*Dark Kameleon*
06-08-2007, 07:49
Dla mnie tibia obecnie niczym nie jest :< ino jakas tam gra mmorpg co dzieci maniacza : ) kiedys sam w to gralem i to dosyc duzo :> Ale nie to co niektorzy teraz robia :p

Mehsunes Dagon
06-08-2007, 20:19
Od Listopada do Stycznia Tibia była dla mnie całym życiem.Grałem w nia cały dzień od siódmej do 00:00...Z przerwami na łazienke i posiłek.
Teraz zacząłem grać 4 dni temu gram 1-2h dziennie...
Tibia to zwykłe spędzenie czasu i rozluźnienie po uprawianiu LeParkOur. :D
Wydałem na nią 70zł zarobiłem 400...
I tyle powiem ! :D

Lador
06-08-2007, 22:30
Dla mnie Tibia jest tylko grą, ale od jakiegoś czasu uświadamiam sobie, że jest to wielka strata czasu. Mimo wszystko nie kończę przygody z Tibią. Szczególnie z OTS'ami, lubię czasami zrobić jakieś expowisko i wystawić na forum o tej tematyce.
Dlaczego gram/łem? Sam nie wiem co mnie do tego skłoniło, przez kilka lat śmiałem się z dzieci na osiedlu gadających o jakiś "kwadratach" :). Pewnego dnia chciałem sprawdzić co oni w tym widzą. Konto założyłem około godz. 21:00, pierwszą grę zakończyłem po 4:00 :). Następnego dnia nie wyszedłem z domu nawet na 5 minut, a były wakacje. Przez te kilkanaście godzin zdobyłem 6lvl. Potem wszedłem w jakieś pomieszczenie i nie wiedziałem jak wyjść po drabinie, więc postanowiłem założyć nowe konto...

Pozdrawiam,
Lador.

Greko Knight
07-08-2007, 15:17
Tibia jest grą, rozluźnieniem po długim dniu, zabawą.
A poza tym czymś jeszcze:
@patrz podpis :D

Guildmage
07-08-2007, 15:46
Dla Mnie Tibia Jest Rzyciem :)

hehe joke xD dla mnie Tibia jest GRĄ :p i to że padam (czasami) mnie nie wkurza xD bo traktuje to jak zabawe (czasami) :D :cool:

Obecnie nie mam kompa od paru dni pisze z siostry kompa i jest ok xD ale już jutro mam nadzieje dostane nowego :>

flypek
18-08-2007, 11:31
Szczerze? Relaxem, po zmęczonym dniu, zwykłą grą.

@quote
Relaxem po zmeczonym dniu :D :D :D lol a co cie meczy w czasie dnia? Dzien jest dla ciebie meczacy???:D :D :D

@topic
Tibia to tylko gra... --->ALE ZAJEBISTA :D<---

Destroyer Pall
18-08-2007, 13:49
Zwykła gra :) Dowiedzialem sie od kumpa od mnie do tego naklonil i jakos tak gram ... A na podkarpackim gram bo jest duzo ludzi i mozna ze wszytkimi ( prawie) pogadac :)

Humu-un
20-08-2007, 00:21
Czym jest dlamnie tibia?, Gram zeby zabic czas wolny i nude, Ale jest jeszcze wazniejszy cel ktory pokladam w tibi, potrafie sie odreagowac, kiedy jestes wkurzony wchodze na Apo, i sie wyzywam na wszystkim i wszystkich, Przykladem tego jest Ketrab ;**... Wiec powiem tak Tiba jest poprostu zajeciem na chwilke wolnego czaus...

Infernal_
20-08-2007, 00:34
Niczym, zje.. pixelki i tyle xD

borowik_szatan
21-08-2007, 20:33
niczym... :p :p :p :p :p :p :p :p

Mistrz Sorek
22-08-2007, 10:37
Dla mnie Tibia jest gra ...:p :D

mrjabba
22-08-2007, 10:38
Ta, pięknie....
"Dla was to tylko gra"....
Jaaasne....

mikiel
22-08-2007, 10:52
Dla mnie jest to całe życie bez tej gry nie moge wytrzymac pfff
Jest to głupia gierka która ma zabić nudy =]

Hoby
22-08-2007, 11:26
A czym może być dla kogoś Tibia?? Dla niektórych jest życiem, ale na pewno nie dla mnie. : ) Wchodzę na nią praktycznie, żeby spytać co słychać u kumpli, zobaczyć co się dzieje...

Mc Maciek
22-08-2007, 11:31
Tibia? najzwyklejszy zabijacz czasu ;D Nie dalbym sobie uciac reki za nia ;D

Nightmare Fighter
22-08-2007, 11:53
Gra która sie jakoś nie nudzi jak inne gry,mimo że ciągle robisz tam to samo 0.o

*Diex*
22-08-2007, 12:08
a dla mnje tibja jest rzyciem !!!
i mugbym w nia grac 25 godzin na dobe ,8 dni w tygodniu!!!!!!!11111
jakby nie tibja moje rzycie nie mjalo by sensa.
ale tszeba hodzic do szkoly =/

#serio
Fajną grą która wciąga ,ale potrafię się wylogować w każdej sekundzie jeśli jest coś fajniejszego do roboty ;)

krzysiek_15
22-08-2007, 22:18
No ja powiem tibia jest moim zyciem :D zartuje oczywiscie
Na serio tibia jest rozrywka w tibie gram jak nie mam co ze soba robic i nikogo na wsi nie ma;p

Sillmarilien
27-08-2007, 10:24
Dla mnie tibia to zwykła gra chociaż zwykle po 5h dziennie siedze przy kompi e i w nia gram. Ale to tylko rano później w południe/ po południu/ wieczorem sobie gram w noge albo robie inne rzeczy które lubie i pomagam rodzicom czasem jak mi sie chce :D

*Spiryt*
31-08-2007, 23:42
Tibia to tylko gra w którą nie warto jest się wciągać bo wynika z tego tylko zło [ tak jak z tą historią, że mama wyłączyła jakiemuś naabowi kompa wzią krzesło i PiZd .... ] więc 2-3 h dziennie na tibie to max... PoZdRaWiaM all NuuB :D

KeffuS
18-06-2009, 16:11
Kiedy gram czuje wkur*ienie ale nudzi mi się to gram gra jest bradzo fascynujacaa i czasem zapiera dech w piersiach jak lotne mpa



No to papa poje*y ;<

Emo
18-06-2009, 17:11
Czym jest dla mnie Tibia? Przede wszystkim grą... Co prawda może mocno wciągnąć, ale ja okres maniaczenia mam już za sobą. Doskonale pamiętam pierwsze deady i jak przeklinałem na całe gardło. Teraz wspominam to z uśmiechem na ustach i mam nadzieję, że tak już zostanie.

Upadek Forum
18-06-2009, 17:15
Rzyciem . Gdy padam to spamuje na game chacie zeby mi oddali kase za sl

Arthes
18-06-2009, 17:25
Ja w Tibie gram kiedy moge :)

Czyli żadko, ale jak już sie zdarza to mało expie, bardziej pkuje i traktuje to jako rozrywka :0 i jak kasy nie ma na sle to poexpie :S

Mpa <3
18-06-2009, 17:59
Tibia to gra. Raz gram caly dzien a raz 15 minut zalezy. : ))

ﻯWiceps
18-06-2009, 18:01
Rzyciem . Gdy padam to spamuje na game chacie zeby mi oddali kase za sl

Popieram .

Ktoś II
18-06-2009, 18:03
Jebanym gównem, które uzależnia.

Piko
18-06-2009, 18:07
Ktoś II dobrze gada- Polać mu.

@top
Tak jak pan up

~Troix
18-06-2009, 18:28
Gównem ! nie grajcie w to ..............

Steve-O
18-06-2009, 18:31
Tibia to moje cale jedyne zycie ! <3 Spierdalac odemnie ;D

Kumor
18-06-2009, 18:36
uzależniające gówno im dłużej grasz tym bardziej chcesz grac :) jak narkotyki :P:P:P:P
bez obrazy dla CipSoftu :P

Kamor ^Inter^
18-06-2009, 18:42
Dla mnie grą,którą lubie tylko wtedy,gdy gra jakiś kolo.

Tyle.

Sir
18-06-2009, 19:03
Hmm...
Czym jest? Jest tylko grą :)
Gram jak nie mam co robić i gram dla FUNu.

Viseko .
18-06-2009, 21:09
[..]wszystkim .

.:Speed Fireman:.
18-06-2009, 21:26
Tibia jest dla mnie niczym...
Kiedyś, gdy zacząłem w nią grać to myślałem sobie " o w dupe jaka super gierka!!!!!!!!!!!!"
Na szczeście teraz tak nie jest :D

Arcano
18-06-2009, 21:29
Pytanie maniaka do maniaka - "czym dla Ciebie jest Tibia?"

jak mozna zadawac pytanie czym jest tibia lub jakakolwiek inna gra? jest ona marnym programikiem komputerowym wśród miliarda innych programików...

rozumiem pytanie czym jest dla Ciebie jakiś sport, praca czy dziewczyna... ale tibia? :eek:

Kapitan Alkohol.
18-06-2009, 21:40
Sposobem na zabicie nudy .

Aniołek ]:->
18-06-2009, 21:46
Zwykłą grą w którą gram jak już na prawdę nie mam co robić... Np za 5 minut ;D

Hjubert
18-06-2009, 22:32
zwyklom glupjom grom, w kturom gram dla zabicia czasu :OOOOOOOOO

Slepy Shooter
18-06-2009, 22:40
Tibja jeszt całym mojim życiem !!!!!!!!!!!!!!!!
a gry padne na racie biore krzeslo i bije mame

Doktor sypki robak
18-06-2009, 22:57
rzyciem :)
.................................................. ........................

Theed
20-06-2009, 14:54
krutko i na temat- rzyciem .

Vivek
20-06-2009, 14:58
It's my life

It's now or never

I ain't gonna live forever

I just want to live while I'm alive

(It's my life)

My heart is like an open highway

Like Frankie said

I did it my way

I just wanna live while I'm alive

It's my life


Rze tak pofjem.. HEHE

Rapid
20-06-2009, 15:41
Tibia jest dla mnje rzyciem!1!!!111!!!1111!11
Tak na serio to grą dla rozrywki ;]

simzonek
20-06-2009, 16:22
Tipja dla mnje iest wrzyztkim :)
Rzuciem , gufnem , grom ktura smierdzj itp. xD
Pozdro

Zabij aka
20-06-2009, 18:06
Nic dla mnie nie znaczy gram z nudów ^^ i czasem by sie pośmiać z czubów co siedzą po 12 godzin.

....
20-06-2009, 18:38
Tibia jest dla mnie wieloma straconymi dniami przed kompem... I niczym więcej

*Razor*
20-06-2009, 22:18
Killerem Czasu ? Grą ? Przedłużaniem znaków xD?

M!ro
20-06-2009, 23:47
na poczatku sie wciagnalem na rl. ale skonczyl sie pacc i checi, gdyz po 90lvlu to chwile and lvl trzeba meczyc. a na apo gram gdy nie mam co robic.

tibia to czas dla zabicia nudy :)

Wnorass
20-06-2009, 23:49
Tibja iest moim rzycjem! Gram w niom dwadzjeśicia cztery godziny na dobe, osjem dni f tykodnju!

A tak na serio, tak jak Pam up, dla zabicia nudy.

`FilipeK <3
22-06-2009, 08:02
Tibia to moje hobby rotfl .
IRONIAmoim zyciem ? ;\

ale i tak wole od niej muzyke + "gg"[konnekta] .

handlarz_narkotykow
22-06-2009, 08:04
jak dokładnie tak samo jak pan UP [ poza gg i konektem / skype lepszy ;] ]
nie ma nic lepszego niż dobra muza i mój keybord ;*, tibia przy niej to rzecz błaha

Akananto
22-06-2009, 08:19
jak dokładnie tak samo jak pan UP [ poza gg i konektem / skype lepszy ;] ]
nie ma nic lepszego niż dobra muza i mój keybord ;*, tibia przy niej to rzecz błaha

Konnekt obsługuje protokół GG wiec wsumie mozna nazywac to "GG" .

#Topic

Zarobkiem?

Puntek
22-06-2009, 23:49
Tipja jezd tla mnje wrzystkjim to ona naóczyla mnje pisac i mufic po polskuu

Selrien
23-06-2009, 04:47
Czym dla mnie jest Tibia? Jeszcze się pytacie. Dużo osób powiedziałoby że jest to dla mnie całe życie. Dlaczego? Bo siedzę tu 13h na dobę, dzień w dzień. I co z tego? Moja sprawa co robię ;) Więcej gram w nocy niż za dnia, ponieważ w nocy i tak nie ma co robić a do spania mi się nie śpieszy ;)

Tak więc Tibia jest dla mnie grą o bardzo miernej grafice [czyt. pixelach], bez głosu i bez końca.