PDA

View Full Version : Gta iv +lcd (dodatek)



`diGiel <3
02-03-2010, 21:08
Cześć kupujecie czy sciągacie ? po trailerach wydaje się ,że dodatek na PC'ta szykuje się dość ciekawy. ;p Ja osobicie kupuje ..aha i mam pytanie czy to będzie jak by nowa gra tak jak mialo być w GOTHICKU:ZMIERCH BOGÓW ze calkowicie nowa gra a mial byc dodatek ? czy poprostu będzie wymagane gta iv i dopiero dodatek ?
@EDIT proszę o zmiane LCD NA EFLC(Episode From Liberty City)

@dołn
czemu sądzisz ,ze bug na bugu ;f ? Także mam battlefielda ale jestem fanem gjetea więc czekam ;d

Kamor Wielki
02-03-2010, 21:15
To nie gra,to bug na bugu.
Nie kupuję,bo już kupiłem i jaram się nowym battlefieldem.

Precision
02-03-2010, 21:31
Nie będzie wymagane zwykłe GTA 4, szkoda że nie kupujesz na Xboxa.. ;d. Kiedyś tylko na PC umiałem grać i o konsoli nie chciałem słyszeć, a teraz PC już się przejadłem. Moim zdaniem dodatku nie opłaca się kupywać jeśli nie przeszedłeś całej fabuły GTA 4. Ja już prawie całą skończyłem na Xboxie.

@Kamor

Fakt żeby odpalić GTA 4 na wysokich potrzeba już konkretnego blaszaka. Mi chodzi na medium w 1024x768 przy 25fps~ więc porażka dlatego mam konsole.

@Digiel


Super kasiastym być nie trzeba choć wskazane troche "drobnego" :P. Co do moich ocen w szkole też nie są super, mogłobyć lepiej:P

tajemniczy
02-03-2010, 21:32
mam gta iv , kupione

`diGiel <3
02-03-2010, 22:21
Nie będzie wymagane zwykłe GTA 4, szkoda że nie kupujesz na Xboxa.. ;d. Kiedyś tylko na PC umiałem grać i o konsoli nie chciałem słyszeć, a teraz PC już się przejadłem. Moim zdaniem dodatku nie opłaca się kupywać jeśli nie przeszedłeś całej fabuły GTA 4. Ja już prawie całą skończyłem na Xboxie.

Tak...ale żeby mnieć to co powiedziałeś trzeba być kasiastym a ja z moimi ocenami w szkole narazie do tych nie należę.Mam konretnego 'blaszaka' który ma pół roku i narazie nie ma gry żeby sie cieła na full detalach chyba ze gothic3:zb który jest zbugowany w choy ! .GTA IV Przeszedłem całe prócz jakiejś połowy misji bocznych ale do końca fabuly (czyt.zabicie Dimitriego doszedłem)i przyznam ,że czuję lekki nie dosyt :D więc mam nadzieje ze w dodatku będzie dość dużo new misji. wadą jest to ,ze spolszczenie mam tylko do zwykłej częsci bo z Angielskim u mnie cienko :d