PDA

View Full Version : Klan APO?



Elite Filutek
19-03-2010, 19:16
Witam dziś grając sobie pomyślałem , że można by było zrobic oficjalny klan Armi.
Założycielem była by jakaś osoba z zaufaniem Mortiisa. Można by było rozgrywac sparingi ITP. Jest to dobry pomysł tak mi się wydaje.

Czekam na opinie dodaję sondę

@ Down

Dokładnie zapomniałem dopisac.


@ Cray
Mixy gra się ze znajomymi o ile się nie myle . Spary gra się miedzy klanami.

TuK!
19-03-2010, 19:24
@top
Dobry pomysł, ale klanowi apo, powinni mieć steam.

Crayon
19-03-2010, 19:27
Nie, bo klanówki, sparingi najczęściej gra się ze znajomymi, których grę się zna i rozumie. A 5 najlepszych ogarów, którzy nigdy ze sobą nie grali nie będzie tak dobrych, jak 5 średnio dobrych, ale zgranych i rozumiejących się nawzajem ludzi.
No i APO Klan by nie wypalił ; d

PJOONEk
19-03-2010, 19:39
Nie, bo klanówki, sparingi najczęściej gra się ze znajomymi, których grę się zna i rozumie. A 5 najlepszych ogarów, którzy nigdy ze sobą nie grali nie będzie tak dobrych, jak 5 średnio dobrych, ale zgranych i rozumiejących się nawzajem ludzi.
No i APO Klan by nie wypalił ; d

Wystarczy potrenować trochę taktyk i cala filozofia jak na taki poziom gry (low+ )

Sam mógłbym się pobawić w taki elo Clan xD

Ernii
19-03-2010, 19:59
Niby dobre ale co to my mamy wybierac? Hm top 5 w top15? ;o heh trzeba pare miesiecy moze i lat zeby dobrze ogariac : < trzeba trenowac trenowac tatktyki na kazdej mapie :s sadze ze odpada chyba ze to ma byc nub klan ; p

Rzulf
19-03-2010, 22:02
Pomyśle i może coś skręce, jest dużo chętnych i dobrych graczy. Pomyślimy!

SedaN*
19-03-2010, 23:13
Może i by wypalił taki klan, pierw by się pograło jakieś mixy czy coś.. Ale to trzeba takich, którzy potrafią grać zespołowo i mają jakieś pojęcie, bo to jest najważniejsze.

Maatinii
19-03-2010, 23:29
Nie, po co jakiś klan apo ? Rozumiem Admini albo np. Mortis Santano etc. Jak chcesz mieć klan to sobie skołuj ludzi i zrób sobie klan.

DonieX <3
21-03-2010, 09:15
Clan APO ? Niewypał. Ile chętnych na taki Clan? 100 ? A ilu by coś ogarniało? 10 ? Pozatym, już te osoby, które ogarniają, posiadają swoje Clany, bądź też swoją 'drużynę' na eslu czy po prostu tak do mixów, więc wątpie,aby ktoś zostawił osoby, z którymi się dogaduje i dobrze mu idzie z nimi dla jakiegoś śmiesznego Clanu APO.

Smoczek
21-03-2010, 09:29
pomysl do bani przeciez na servie apo wiekszosc ma wh itd i c takich do klanu chcesz?
a co do tego steama tam tez sa czity hyba nie powiesz ze nie...

Dark Devorious
21-03-2010, 10:05
Nie. Dlaczego? POniewaz moge sie zalozyc ze polowa hajtow ze steama gra na wh, jezeli klan mialby juz byc to wedlug mnie wymogiem powinno byc konto esl,oraz uczestniczenie w jakims ladderze,poniewaz same konto rowniez nie wystarcza. Pewnie bedziecie tam sie pluc ze wy nie graice na wh tylko skill.Udowodnijcie to na lanie badz wlasnie esl gdzie jest naprawde dobry anty-cheat.Ci ktorzy graja uczciwie a czuja sie urazeni przepraszam lecz takie jest moje zdanie.

deeL `
21-03-2010, 11:05
Wg. mnie to bezsens. Krajon ma rację. Potrzeba zrozumienia, które trzeba będzie ćwiczyć w chuj długo niż po prostu 5 dobrych ludzi, którzy ogarniają system strzelania XD

Wg. mnie lepiej już byłoby bawienie się w organizowanie comiesięcznych sparów między tymi peohajtami z tego serwa, a adminami.

Laluś
22-03-2010, 15:54
To ja od razu się umawiam na sparing! :x

PS
Zamiast bawić się w jakieś klany APO, lepiej zorganizować turniej APO CS. ^^

Viki
22-03-2010, 16:45
że niby kto by grał w tym klanie ;D hahaha :P

jak już założycie to ja chcę grać przeciwko;D


Nie. Dlaczego? POniewaz moge sie zalozyc ze polowa hajtow ze steama gra na wh, jezeli klan mialby juz byc to wedlug mnie wymogiem powinno byc konto esl,oraz uczestniczenie w jakims ladderze,poniewaz same konto rowniez nie wystarcza. Pewnie bedziecie tam sie pluc ze wy nie graice na wh tylko skill.Udowodnijcie to na lanie badz wlasnie esl gdzie jest naprawde dobry anty-cheat.Ci ktorzy graja uczciwie a czuja sie urazeni przepraszam lecz takie jest moje zdanie.

Aeq (program do rozgrywania meczy ESL) fakt faktem jest dobry.. ale nie wykrywa proofa ;/ więc nawet na esl można cheatowac;)

Marik
22-03-2010, 16:47
nie nie potrzeba takiego klanu

bo kto by w nim grał ? kumple założyciela ?

Assassin Mateusz
22-03-2010, 16:58
To nie wypali. Moze byloby kilku ogarniajacych, ale bardzo malo.

Crayon
22-03-2010, 17:04
Aeq (program do rozgrywania meczy ESL) fakt faktem jest dobry.. ale nie wykrywa proofa ;/ więc nawet na esl można cheatowac;)
Tyle że taki abonament do organeera kosztuje 30-50Euro/mieś, więc tylko naprawdę maniacy, bądź ludzie z dużą ilością pieniędzy do wyrzucenia mogliby sobie na takie coś pozwolić.


Prawda jest taka, że pomysł na dłuższą metę nie wypaliłby. Bo ze strony technicznej(steam, konto esl, jakieś tam pojęcie o grze) to jest do zrobienia, ale patrząc na organizację - trochę leżymy. Chętnych na pewno będzie więcej niż 10, a jeśli miałby to być Klan *****reprezentujący server), to trzeba by było kogoś tam wytypować. Osobiście nie widziałem klanu składającego się z >50 członków(no chyba że chodzi o mYm, czy inne profesjonalne grupy graczy, które grają w różnych dywizjach i nie skupiają się na jednej grze)

Dark Devorious
22-03-2010, 17:34
I wlasnie chodzi mi o to co crayonowi.Jesli ludzi byloby do klanu chetnych 50 to zeby dostac sie do teamu ludzie by zaczeli cheatowac.

'Oxidosis'
22-03-2010, 18:04
że niby kto by grał w tym klanie ;D hahaha :P

jak już założycie to ja chcę grać przeciwko;D



Aeq (program do rozgrywania meczy ESL) fakt faktem jest dobry.. ale nie wykrywa proofa ;/ więc nawet na esl można cheatowac;)

No to niech sobie czituje na tym proofie, a potem wrzuca to aeq, lecz gorzej jak go ktoś poprosi o demo : ). Wtedy przypuścimy dema nie wrzuca, mecz delete i 3pp i wszystko jasne.

@Topic

Jestem na tak. Na początek polecam mixy, a dopiero potem esl.

:DoM4NatR.!>!
22-03-2010, 18:06
Jestem na tak! lecz są ludzie nie ogary (JA) a są ludzi którzy się rozumieją tak jak powiedzieli koledzY ! który klan by wygrał kumpli Rl czy Nie znających się ?? Wiadomo że klan RL :( bo bardziej się rozumieją Dziękuje :) Dobranoc :)

_woto_
22-03-2010, 19:46
Tak, a w nim 30+ czlonkow xd