PDA

View Full Version : Pomagamy Mortiisowi !! ;p



Daroo
08-07-2007, 18:15
Mam taki pomysł,żeby ludzie niezakładali tematów typu "Hackli Mi postać"itp.
Wienc w tym temacie MOŻECIE pisać o tym i niewysyłać dziennie 10 maili do Mortiisa.Bo on ma trochee pracy i niebędzie czytał dziennie 10 maili;/
Wienc jak coś to tu piszcie , a potem może Mortiis tu zajży i będzie wiedział kogo hakli itp. A maila niebędzie sparwdazał często i od wszystkich ludzi.
Jak zły dział(niewiedziałem do którego zrobić ten temat)to prosze o przeniesienie do własciwego działu z góry thx.

Medusa Master
08-07-2007, 19:26
Bardzo dobrze myślisz, musimy pomagać Mortiisowi a nie mu utrudniać życie,
Mi niechakli narazie postaci i niedalem się jeszcze oszukać

MasterQ
08-07-2007, 19:29
Moim zdaniem wybrałeś dobry dział :D I wreszcie Mortiis będzie mógł odpocząć 1h więcej heh :)

catek
08-07-2007, 19:41
a czytałeś regulamin przed założeniem tego tematu? Mortiis może i pomaga, ale rzadko.. słyszałem, że prawie zawsze odpowiada "To nie mój problem, że ciebie schakowali" (innymi słowami czasem ;p)

Dede Lionheart
08-07-2007, 19:49
@up
"Hacker" "Hacked" się pisze, więc "Shackowali" ; P
@topic
Radziłbym Ci zajrzeć do słownika.

Hoby
09-07-2007, 09:01
@Dede,

Nie wiem co Twoja wypowiedź wniosła do tego tematu...

Jak na razie Mortiis dobrze radzi sobie z serwerem, ale małej pomocy nie odmówiłby ... Każdy, który chce, to w jakiś sposób mu pomaga. E-maili i tak odbiera pewnie mnóstwo, więc już jest do tego przyzwyczajony. :)

Ariel
09-07-2007, 13:47
NIE ROZUMIECIE TEMATU TU MAJA PISAĆ OSOBY KTÓRE ZOSTAŁY HACKNIETE! -,- a wy co? piszecie że nei zostaliscie i jest bardzo dobrze -,- żal !

a po drugie ktos was prosił o pomoc? ;S

@Daroo

Nie widzisz ze nabijaja posty typu
jak sie pisze hacker itp? a Tobie coś wyszło podjarałes sie gdyby mortiis chciał taki temat, lub ktoś inny zrobili by go a tutaj masz zwyczajny POSIŁEK DLA NABIJACZY I TROLLI i z szacunkiem setny lvlku nie kozacz -,-

Daroo
09-07-2007, 14:30
NIE ROZUMIECIE TEMATU TU MAJA PISAĆ OSOBY KTÓRE ZOSTAŁY HACKNIETE! -,- a wy co? piszecie że nei zostaliscie i jest bardzo dobrze -,- żal !

a po drugie ktos was prosił o pomoc? ;S

A kto Ciebie prosił o udzielanie się w tym temacie?
Jak Ci coś niepasuje to spierdalaj...
@Peto
Jak Ci się niepodoba temat to niepisz-.-
Tylko Posty nabijasz-.-

Anonimek
09-07-2007, 21:22
Dokladnie, proponuje by tu pisaly osoby hakniete, bo ciul. Osoby oszukane pisza po wszystkich dzialach, po 10 tematow i 50 postow w jednym co 1 minute.

@ E no Dede, twoja wypowiedzi, najbardziej pomogla. Warn.

Peto
13-07-2007, 09:31
A kto Ciebie prosił o udzielanie się w tym temacie?
Jak Ci coś niepasuje to spierdalaj...

Może troche kultury!!!!
Spierdalaj możesz mówić na podwórku ale nie tu!!
I uważaj do kogo to mówisz.


@topic
Najlepiej będzie jak temat zostanie zamknięty lub wrzucony do "Śmietnik"