PDA

View Full Version : Haha! To chyba jaka? kpina.



Ktoś II
25-03-2010, 13:35
Witam!

Dostałem dosłownie przed chwilą bana za obrazę! Spoko, obraziłem Admina nie wiedząc, że to admin. Napisałem 'na czitach szmata'. Ban trwać będzie godzinę.

Teraz nasuwa się pytanie. Dlaczego osoby piszące o wiele gorzej ode mnie i o wiele częściej, teksty typu 'ja pierdole co za czit jebany', 'dziwka na czitach gra' itp. nie dostają banów? Uważam, że admin to taki sam gracz jak każdy inny, tylko ma możliwości do banowania! Uraziłem dumę jakiegoś kogoś! Ohh jakże mi przykro :(. Osoba, która mnie zbanowała koniecznie chciała mi udowodnić, że ON JEST KIMŚ I DO NIEGO NIE WOLNO TAK PISAĆ!

Śmiech, śmiech i jeszcze raz śmiech! Mógłbym być chamski i robić screeny za każdym razem kiedy widzę, że ktoś, kogoś obraża. Przypuszczam, że z średniej piętnastu graczy zrobiłoby się 8.
Nie piszcie mi tutaj, że płacze, bo dostałem bana i nie mogę wytrzymać godziny bez csa! Hah!

Dlaczego nie wszyscy są traktowani równo, a admini mają być lepsi niż gracze?

Crayon
25-03-2010, 13:43
Zbanował Cię Muflon, bo oskarżyłeś mnie o czity i nazwałeś szmatą. Odbanowałem Cię dwie minuty po fakcie i możesz sobie bez problemu grać.

De facto gdybyś spojrzał na regulamin servera Counter Strike, to dostrzegłbyś pewną informację. Wejdź proszę tutaj (http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=68875) i spójrz na napis Tabelka Kar. Pierwszy punkt brzmi:

Obraza Administratora - od kicka po ban permanentny(zależnie od humoru),

Osobiście to zignorowałem, bo banuję za obrazę tylko przy ciężkich przypadkach("Admin ty głupi chuju jesteś porąbany jak porąbana taczka"), a gdy gracze wyzywają się, to banuję w momencie, gdy lecą ostre bluzgi, albo ktoś obraża członków ich rodziny.

A dlaczego jest to "zależnie od humoru"? Bo admin też człowiek i ma swoje lepsze i gorsze dni. Ja osobiście mam trochę gorszy dzień, bo irytujecie mnie niesamowicie, ale banować za nazwanie mnie cheaterem nie będę, bo mam to głęboko w dupie, że płaczecie że Was biję. Mogę, ale nie mam zamiaru. No chyba, że już naprawdę przesadzacie i stajecie się nachalni, czy bezczelni.

@dlaczego admini stoją wyżej niż gracze? Ja Ci to wytłumaczę tak, jak Santano wytłumaczył mi to, gdy oburzałem się, że Scoop może robić co chce, a my musimy przestrzegać reguł. Sytuacja jest prosta. Im więcej flag masz, tym jesteś fajniejszy. Zwykły gracz ma 0 flag. Ernii ma bodaj 3, czy 4 flagi i jest najniżej w hierarchii adminów, ale wyżej od zwykłych graczy. Ja, Mejger, Maatini i reszta adminów wybranych z rekrutacji plus Muflon, stoimy wyżej od Erniego, ale niżej niż Scoop*, który jest wyżej od nas, ale niżej od Santano, Tygrysa i Mortiisa, którzy mają wszystkie flagi. Tak, to niesprawiedliwe.
*tutaj mogę się mylić, bo nie wiem czy Scoop faktycznie nie ma wszystkich flag ;d

Maatinii
25-03-2010, 14:03
Wszystko dobrze Ci wyjaśnił Cryon. Ja osobiście kickuje osoby nie kulturalne a jak dalej się nie uspakajają to oczywiście ban.

To tyle na ten temat.

Spaślak
25-03-2010, 14:03
Crayon Ci doskonale wytłumaczył dlaczego Admini są lepsi od graczy, mogłeś dostać permanentnego bana a dostałeś tylko na godzinę więc
Proszę przestać płakać. Co do tych screenów to jest bardzo dobry pomysł, rób screeny kto jak się zachowuje, później będziemy to egzekwować, znacznie nam ułatwisz prace, potrzebujemy takiego murzyna który za free będzie odwalał za nas połowe roboty. Jeżeli będziesz się dobrze spisywał kto wie, może pewnego dnia będziesz miał range na forum "Murzyn od screenów".

@edit
Chciałem jeszcze dopisać, że nie podoba mi się to że Crayon Cie odbanował po 2 minutach, ale MY(admini) jesteśmy sobie równi więc jakoś to zaakceptowałem.

Dexter Rook Sorcerer
25-03-2010, 14:04
Według mnie to wcale nie powinny lecieć bluzgi, w żadną stronę. A to, że Crayon Cię odbanował świadczy tylko o jego złotym sercu.

Crayon :*

Moltranek
25-03-2010, 14:59
Jeszcze dodam coś odsiebie :] Jeżeli widzisz "czita" czy osobę obrażającą do kręć Demko( jak czit) albo ss;y I uwżaj na słowa bo kiedyś możesz nie dostać bana tylko w morde :s

Pozdro

DonieX <3
25-03-2010, 15:51
Witam!

Dostałem dosłownie przed chwilą bana za obrazę! Spoko, obraziłem Admina nie wiedząc, że to admin.

Uważasz się za Bóg wie kogo tutaj empire, a tak naprawdę jesteś nikim. Ja rozumiem, że na innych serwerach/eslach/mixach Cię biją, dlatego tak prosisz o unbana tutaj, bo możesz kogoś pozabijać.

^t0p
"nie wiedzialem,ze to admin", aha sponio ;) To zwykłych graczy możesz tak wyzywać? team_say @ 'ten i ten gra na wh' po sprawie? ;oo
Ban słuszny.

@down
Signed <3

Zoltan
25-03-2010, 15:51
Spoko, obraziłem Admina nie wiedząc, że to admin. Napisałem 'na czitach szmata'.

Za takie cos powinienes dostac perma. Co ty sobie wyobrazasz ze co ze mozesz klnac na innych bonie sa adminami ??

Sempacz__
25-03-2010, 16:22
Za takie cos powinienes dostac perma. Co ty sobie wyobrazasz ze co ze mozesz klnac na innych bonie sa adminami ??


100% agree


@topic
n/c kretyn......................

Sathorio
25-03-2010, 17:11
Nie rozumiem po co placzesz.... Dostales bana za swoje zachowanie ,a nie za zachowanie innych. Pilnuj siebie ,a innych niech pilnuja admini, bo nie Ty od tego jestes. Placzesz bo akurat Tobie ten ban sie trafil? Trzeba oprócz csa ogarnac troche kultury

TuK!
25-03-2010, 18:19
Słuchaj, dla ciebie kpiną jest to, że Crayon, się zlitował, i Cię odbanował, a go nazwałeś 'szmatą' - radziłbym przeproś Go. 0 Przeprosin, z twojej strony, interesuje Cię tylko Unban.

Włodzimierz Szaranowicz
25-03-2010, 18:37
no chyba se synek jaja robisz

Scoop
25-03-2010, 18:50
Powinieneś mieć permanentnego bana ponieważ niesłusznie oskarżyłeś administratora serwera o używanie "czitów" dodatkowo znieważyłeś go publicznie i jeszcze masz czelność pisać o tym na forum, że jest to kpina? Jedyne co mogę określić jako "kpinę" to Twoje zachowanie i zbanowanie Cię na tak krótki okres czasu, coś mi się wydaje, że chyba przedłużymy bana.

Ktoś II
25-03-2010, 19:55
Powinieneś mieć permanentnego bana ponieważ niesłusznie oskarżyłeś administratora serwera o używanie "czitów" dodatkowo znieważyłeś go publicznie i jeszcze masz czelność pisać o tym na forum, że jest to kpina? Jedyne co mogę określić jako "kpinę" to Twoje zachowanie i zbanowanie Cię na tak krótki okres czasu, coś mi się wydaje, że chyba przedłużymy bana.

Osoby nad Tobą powiedziały, że powinienem dostać perma więc po co się powtarzasz? Z miejsca w którym stałem było faktycznie widać jakby miał aima...
Najpierw zabił kolesia headem, po czym chwilę później odwrócił się o 180 stopni i zabił mnie jednym strzałem w głowę. Miałem powód osądzić, że to cziter, bo kilka minut wcześniej koleś popieprzał na wh albo aimie, nie pamiętam już. Co do obrażania, to nie napisałbym tak gdybym wiedział, ze to admin.
Normalnych graczy też nie wolno mi obrażać, ale ostro wkur*iają mnie ludzie z czitami i do nich nie mam szacunku.

Jest mi głupio, że obraziłem Crayona, którego darze wielkim szacunkiem.