Zaloguj się

View Full Version : Nasz kochany Kristo.



:DoM4NatR.!>!
04-04-2010, 13:16
Witam dziś grając na Serwie zobaczyłem , że gracze wyzywają kristo od wh itp. więc nagrałem demko lecz nic takiego nie zauważyłem .

http://www.speedyshare.com/files/21765986/krito2.dem

http://www.speedyshare.com/files/21766021/kristo.dem


Ocena należy do was !

SedaN*
04-04-2010, 13:27
Przejrzałem jedno demko i ja osobiście nic nie widzę. Gracze na serverze APO zazwyczaj bezpodstawnie osądzają kogoś o czity, nie mając przy tym żadnego pojęcia. Według mnie takie zachowanie należy ignorować.

PJOONEk
04-04-2010, 13:36
Bo większość graczy APO to dzieci ,które płaczą jak ktoś gra dobrze lub dostana skana przez sciane :)

Mortalix
04-04-2010, 14:40
Kristo jest dobrym graczem i nie sądzę żeby czitował.
Nie chce mi się nawet oglądać tych demek...
Apo już z tego słynie, że jak widzą kogoś lepszego od siebie, nie ważne w czym muszą go zmieszać z błotem.
Tak to jest ja się gra na serwerze gdzie średnia wieku wynosi 13 lat. D:

Hayashida
04-04-2010, 15:27
Z demka, nie widać żeby czitował wiec nie wiem co ci sie ubzdurało.

:DoM4NatR.!>!
04-04-2010, 15:49
Z demka, nie widać żeby czitował wiec nie wiem co ci sie ubzdurało.

Nie mi tylko graczom . :)

Crayon
04-04-2010, 21:35
Domanatr wrzucił to demko, żeby pokazać wszystkim, którzy piszą, że Kristo to jakiś uber cheater wcale nie gra tak magicznie, jak w ich mniemaniu to robi.

Kristo gra normalnie, a że czasami sfarci i wklepie 4 heady z rzędu(ostatnio ja tak miałem z deagle, bo Maatini mi pożyczył swojego aima) to o niczym nie świadczy.

Ktoś II
05-04-2010, 00:44
Domanatr wrzucił to demko, żeby pokazać wszystkim, którzy piszą, że Kristo to jakiś uber cheater wcale nie gra tak magicznie, jak w ich mniemaniu to robi.

Kristo gra normalnie, a że czasami sfarci i wklepie 4 heady z rzędu(ostatnio ja tak miałem z deagle, bo Maatini mi pożyczył swojego aima) to o niczym nie świadczy.

Dokładnie... Jest dużo osób początkujących, których granie opiera się tylko na apo serwie. Nie widzieli oni gry na porządnych serwerach(czyt. wysoki poziom) i nie wiedzą jak ludzie potrafią ogarnąć.

Co do Kirsto, ma on nieraz takie farciarskie akcje w których wygląda jakby miał aima i wh ;d.

Saylor
05-04-2010, 11:16
@Up
To tyczy się mnie, ale wiedziałem od początku że Kristo jest czysty:P