PDA

View Full Version : Polska - Argentyna. M? - U20



Hoby
12-07-2007, 21:23
Dzisiaj, jak zapewne fani piłki nożnej wiedzą, o 22:30 rozpocznie się być może najważniejszy dla nas mecz! Polska na boiskach Kanady, a dokładniej w Toronto podejmować będzie Argentynę, obrońce tytułu z przed 2 lat. To będzie bardzo ciekawy mecz zapewne, ale jak oceniacie szanse Polaków ze świetnie grającymi Argentyńczykami? Możecie obstawiać wyniki, a po meczu wszcząć dyskusje na ten temat.

Druga sprawa, Dawid Jańczyk zakupiony do CSKA Moskwa, za bagatela 16 mln EURO! Z czego 4 mln otrzyma poprzedni klub piłkarza, Legia Warszawa. To zapewne dobrze zrobi na morale naszych piłkarzy.

Ja osobiście obstawiam wynik... 3:1 dla Argentyny jednak. Nie wiem dlaczego nie wierze w naszych chłopaków, ale tak przeczuwam.

Pozdrawiam, Hoby :*

Gutek
12-07-2007, 21:33
W meczu polska- portugalia, również byliśmy pesymistyczni, i mało kto obstawiał wygraną Polaków (bukmaherów trafił szlag ;]) Polacy zaskakują, i czemu by nie mieli zaskoczyć i dziś?

Dangerous
12-07-2007, 21:56
Oczywiście liczę na polaków, jednak myślę, że Argentyna nas rozniesie.
Oby moje twierdzenie się nie powiodło. =)

MasterQ
12-07-2007, 22:01
Faworytami jest Argentyna ale przeciez tak tylko mówią!! liczmy na naszych a to wygramy!! :D
Jeszcze tylko 30min już sie nie mogę doczekać :D

Doobie
13-07-2007, 09:19
@Hoby
Świetnie wytypowales wynik =)
Co od samego meczu. Ta sama taktyka co z brazylią i koreą nie powiodla sie, choc na początku przyniosła nam bramke. Poźniej się za bardzo cofneli, nie wychodzili już wogóle. Z sędziami to już kabaret był [;

@down
Tak, Białkowski naprawdę rozegrał dobry mecz. Widać że Polska ma dobrą szkółkę bramkarzy (Dudek, Boruc, Kuszczak, Fabiański) : >

Hoby
13-07-2007, 09:35
No i dobrze wytypowałem... (: Wielka szkoda, że się nie udało. :/ Po 33 minucie prowadziliśmy 1:0 bo bramce Dawida Janczyka, ale później fatalny błąd obrońców którzy nie nadążyli nad akcją Argentyńczyków i w efekcie po 40 minutach było 1:1. Początek drugiej połowy, brak koncentracji i w 46 minucie Ten "Geniusz" AGUERO strzela nam bramkę na 2:1... Nie walczyliśmy za bardzo, bo raczej baliśmy się kontrataków Argentyny. Byli tak szybcy, że Polsce, tak na prawdę jeszcze dużo, dużo brakuje. No i w końcu 85 minuta meczu, piękna akcja Argentyny, podanie do AGUERO, który ośmieszył obrońców, wyprzedzając ich dwóch i okiwał bramkarza Białkowskiego, ale to nie jego wina, bo bronił w tym meczu świetnie, no i w konsekwencji było 3:1 dla Argentyny. Nasi Polscy piłkarze, którzy reprezentowali nas na MŚ do lat 20 w Kanadzie, na pewno będą przygotowani na EURO 2012, a może jeszcze na MŚ w RPA w 2010 roku? Dla mnie najlepszym piłkarzem Polski był Białkowski, bramkarz Polskiej reprezentacji, a Argentyny, oczywiście ten genialny AGUERO, który nie pozostanie długo w swoim nowym klubie, Atletico Madryt...

To była krótka recenzja dla tych, którzy nie widzieli tego wspaniałego meczu.

Pozdrawiam, Hoby :*