PDA

View Full Version : Co powinno si? zmieni? w naszym Rz?dzie.



SyncMaster
25-04-2007, 20:02
Jak napisałem temat. Chciałbym, abyście pisali opinje na temat naszego Rządu. Czy ludzie słusznie wybrali Prezydenta?. I oczywiście jakie zmiani byście wprowadzili jakbyście byli Prezydentem lub Ministrem edukacj.



Za Komętaże z góry dziękuje.

*Love*
25-04-2007, 20:48
Jak włączam jakaś konferencje z Kaczyńskim to mój Ojciec zaczyna tak przeklinać, że ja nigdy tak nie przeklinałem przy kolegach. Wniosek. Zmieńcie Kaczyńskiego. A jak wszystko jest źle to niech nie bedzie niczego.

KomisarzTDF
03-05-2007, 15:58
A mi osobiście nie przeszkadzają. Rozprawią się z postkomuchami...
Ale co wy o tym możecie wiedzieć, jak tu średnia wieku 13 lat :D

۞۩ΩEvilΩ۞۩
09-11-2008, 20:13
zmienić PREZYDENTAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Knoox
09-11-2008, 20:15
zmienić PREZYDENTAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Jesteś taki zjebany czy udajesz ?

http://i35.tinypic.com/rjjgbb.jpg
!!

Wiele Miałem Kont
09-11-2008, 22:15
Hmmm... co powinno się zmienić w rządzie?
Moim zdaniem rząd, który mamy w przenośni mogę nazwać "burdelem na kółkach", ciągle jak ma wejść jakaś porządna ustawa to te cymbały są przeciwne... czy oni naprawdę nie umieją czegoś załatwić?
Prezydent jest kiepski, premier to co prezydent w ogóle cały ten rząd to jeden wielki niewypał!!
Ja bym usunął ten rząd i dał większą władzę prezydentowi( coś ala stany) i znalazł pożądnego prezydenta.


KONONOWICZ NA PREZYDENTA!!

Lu$hOoOoOfy Cineq
09-11-2008, 23:14
Zamienić prawo, aby była ostra banicja na Czerwonych.
Zdelegalizować ML, SLD, SLDP, LID i inne ścierwa.
Wyjebać niemieckiego Tuska.
Ave, chwała Wielkiej Polsce.

Azian :)
09-11-2008, 23:45
Podsumowując wypowiedź Cineq'a proponuje wybrać tego jebanego antysemite na prezydenta : )

Zieniu
10-11-2008, 03:12
Wedlog mnie, uprzedzam ze czytalem tylko pierwszego posta. A wiec wedlog mnie najwiekszym bledem bylo usuniecie z funkcji premiera MArcinkiewicza, przebolalbym prezydenta kurdupla i niedouczonego dzieciaka szczescia, no ale coz i tak bywa, najlepsi, Ci co chca dobrze dla nas, sa odsuwani bo wladza dostaje wtedy mniej w kieszen...

Ikki
10-11-2008, 10:38
A ja popieram post CineQa. Ma racje, że należy wyjebać sld itp. Te sld to najgorsze co może być, komuchy itp. CineQ popieram Cie : > Dobrze jest w Polsce niczego nie zmieniajmy, oprocz tego co ja napisałem i CineQ