PDA

View Full Version : [Propozycja]Zg?aszanie cziterów.



Myst
22-05-2010, 13:15
Witam moją propozycją jest to, aby admini musieli sprawdzić demka i odpowiedzieć w temacie czy ta osoba dostała bana czy może czysta była. Ostatnio dałem 2 tematy dziś 1 temat o cziterze, 3 osoby go czytały (admini), ale nikt nie odpowiedział na jego wezwanie, ani nie sprawdził demka. Mi się zdaję, ale admin jest, aby ogarnąć serwer, a nie wejść na slocie i grać i wtedy banować podczas grania. Obowiązkiem admina jest sprawdzanie demka.

Ps. Doniex ma adma? Bo mi dał pkt rep. w moim temacie o zgłoszeniu czitera, ale demka nie sprawdził...

@edit
Zapomniałem sondy, może ktoś dodać tak i nie?

Euzebio.
22-05-2010, 13:17
W swoim poscie masz cos takiego jak "Narzedzia Watku" i w tym jest opcja dodaj sonde. Wiec sam mozesz sobie ja dodac.

@Topic
Oczywscie swietna propozycja , napewno dzieki czemus takiemu bedzie mniej cziterów. Jestem na tak!

DonieX <3
22-05-2010, 14:29
Witam moją propozycją jest to, aby admini musieli sprawdzić demka i odpowiedzieć w temacie czy ta osoba dostała bana czy może czysta była. Ostatnio dałem 2 tematy dziś 1 temat o cziterze, 3 osoby go czytały (admini), ale nikt nie odpowiedział na jego wezwanie, ani nie sprawdził demka. Mi się zdaję, ale admin jest, aby ogarnąć serwer, a nie wejść na slocie i grać i wtedy banować podczas grania. Obowiązkiem admina jest sprawdzanie demka.

Ps. Doniex ma adma? Bo mi dał pkt rep. w moim temacie o zgłoszeniu czitera, ale demka nie sprawdził...

@edit
Zapomniałem sondy, może ktoś dodać tak i nie?

Nie mam admina ;d I jaki pkt reputacji? ;P Hym, w każdym temacie odpisuje admin przecież i mówi czy zbanowany czy nie. ? ;d

SedaN*
22-05-2010, 15:28
Przecież admini mają obowiązek sprawdzać demka, a jeżeli tego nie robią to się po prostu nie wywiązują ze swojego obowiązku. Najlepiej to cheaterów ze steamem dawaj na bl to się przy okazji pożegnają ze stimem.

'Oxidosis'
22-05-2010, 17:56
Dział zgłoszenia jest praktycznie taki sam i tak samo działa jak Twoja propozycja, ma się różnić tylko tym, że my musimy sprawdzać każde demko? Tak? Owszem, oglądanie demek wrzuconych przez graczy jest obowiązkiem każdego admina i jak dotychczas na Twoje zgłoszenie zawsze była odpowiedz. To, że nikt nie zbanował gracza na którego złożyłeś skarge wczoraj nie oznacza, że masz nas publicznie upokarzać i udowodnić administracji, że się nie nadajemy czy coś w tym stylu, bo według mnie jasne jest że Ty zakładając ten temat nie miałeś na celu zaproponowania czegoś, tylko chciałeś pokazać swoje niezadowolenie że nikt nie zbanował rzekomego czitera. Będę miał czas to spojrze na demko i jeżeli graczy grał na wspomagaczach, zbanuje. Jak chcesz płakać, to w inny sposób.

@Euzebio

Ty ślepy jesteś? Przecież jest dział zgłoszenia który działa tak samo jak jego propozycja, czyli wrzucasz demko, my sprawdzamy i dajemy odpowiedz czy zbanowany czy też nie.

Wnorekkk
22-05-2010, 20:19
Wrzuciłem 2 demka na cziterów jakiś czas temu, do dziś nie dostałem odpowiedzi, czy dostali bana.

Myst
22-05-2010, 21:26
Dział zgłoszenia jest praktycznie taki sam i tak samo działa jak Twoja propozycja, ma się różnić tylko tym, że my musimy sprawdzać każde demko? Tak? Owszem, oglądanie demek wrzuconych przez graczy jest obowiązkiem każdego admina i jak dotychczas na Twoje zgłoszenie zawsze była odpowiedz. To, że nikt nie zbanował gracza na którego złożyłeś skarge wczoraj nie oznacza, że masz nas publicznie upokarzać i udowodnić administracji, że się nie nadajemy czy coś w tym stylu, bo według mnie jasne jest że Ty zakładając ten temat nie miałeś na celu zaproponowania czegoś, tylko chciałeś pokazać swoje niezadowolenie że nikt nie zbanował rzekomego czitera. Będę miał czas to spojrze na demko i jeżeli graczy grał na wspomagaczach, zbanuje. Jak chcesz płakać, to w inny sposób.



Oj przepraszam, ja Was nie chcę upokarzać, ale mój jeden temat z kilku tematów został założony 16.5.2010 rok i nadal nie ma odpowiedzi czy dostał bana, więc to nie jest temat z wczoraj. (temat=zgłoszenie)

@Crayon

Ale wtedy można odpisać w temacie tym, że został zbanowany, ale może mieć zmienne ip. Bo tak to wygląda jakby zgłoszenie zostało olane przez adminów :(

Show 2.9.1
22-05-2010, 21:42
A ja mam lepsza propozycje załóżcie serwer tylko steam proste ^^ ?
Steam tez czi-tuja ? Zgłoś to na odpowiednia lista a na pewno to się zmieni ...:)

Crayon
23-05-2010, 13:44
Oj przepraszam, ja Was nie chcę upokarzać, ale mój jeden temat z kilku tematów został założony 16.5.2010 rok i nadal nie ma odpowiedzi czy dostał bana, więc to nie jest temat z wczoraj. (temat=zgłoszenie)
Bo IP tamtych jegomości jest zmienne i to, że zbanujemy je nic nam nie da, hę?
Pomyśl trochę, a nie, że wszystko jest źle i w ogóle trzeba tych wszystkich głupich Krajonów wywalić, bo nic nie robią.

KaZeK
23-05-2010, 13:54
A ja mam lepsza propozycje załóżcie serwer tylko steam proste ^^ ?
Steam tez czi-tuja ? Zgłoś to na odpowiednia lista a na pewno to się zmieni ...:)

Po co się tak męczyć? Każde konto steam ma swoje unikatowe SID (SteamID) którego nie da się zmienić, w razie bana nie wejdzie na serwer bo jest jego SID jest zablokowane.

#top
Admini robią co mogą, to że 35% graczy APO-CS to zmienne IP/cziterzy to nie jest ich wina, a serwer Steam nie wchodzi w grę :/