PDA

View Full Version : Prosze Wejdzcie!!!! Znacie ja???



Setrex
15-07-2007, 01:40
Witam
Mam dość nietypową prośbę:p Zna ktoś może tą dziewczyne?? Jest to dla mnie bardzo ważne więc jeśli wiecie co kolwiek na jej temat prosze napiszcie tu!!:D
Z góry thx!

http://img339.imageshack.us/my.php?image=jaang0.png

Jeszcze raz plzzz!!

Elvan
15-07-2007, 10:46
Przecież to moja koleżanka Mietek !

Weź w ogóle koleś spadaj z takimi tematami. Znalazł fotkę w internecie i myśli, że jedna z 2k osób będzie ją znała. Mało prawdopodobne.

@Down
Aż tak zua nie jest ... Oczy wszystko Ci zdradzą. :D A oczu nie widać ... A szkoda :<

Peto
15-07-2007, 11:23
Ja bym nie chcial jej znac :D
Może i łazi w minówie ale hujowa z twarzy.

Setrex
15-07-2007, 23:09
ehh dzieci jestescie-.- nie o to mi chodzi ja ją znam tylko urwal mi sie z nia kontak. Elvan nie rob sobie jaj! myslisz ze jestes tu panem pffff szkoda mi takich ludzi:/


PS. To zdiecie dala mi sama>,,< i nie wygaduj glupot jak nie wiesz... zal.pl

Amedain
15-07-2007, 23:21
Może Ty się tylko przechwalasz, że masz taką koleżankę? Tak to wywnioskowałem czytając Twój powyższy post. Zastanów się czasami, zanim coś zrobisz. Sądzisz, że ktoś będzie ją znał tutaj? Wątpie.
Piszesz - (ehh dzieci jesteście), a sam jesteś zapewne w przedziale wieku tej panienki (młodej).

Tanuki
15-07-2007, 23:25
Haha laska se z kolesia zrobila jaja wyslala mu jakies inne zdjecie i napisala mu ze
da mu dupy sie chlopak napalil i szuka swojej ksiezniczki <lol2>

Gime Retux
15-07-2007, 23:47
laska to za duzo poprostu ładna .taka mozxe byc .szczeze znam leprze

Tripp
16-07-2007, 00:30
UP: Tak, w Twoim wieku lepsze (leprze? ;o), tzn 10-12 lat?
Dupa fajne, ale co z tego? Ktoś ją tu będzie znał? xD Dała Ci zdjęcie, jednak urwał Ci się z nią kontakt? Co Ty bredzisz...

Setrex
16-07-2007, 01:31
Pfff myslalem ze sa tu spoko ludzie ale sie przeliczylem...! EhuhehuheUHHue i tak juz zalatwilem ta sprawe.:D Bez waszej pomocy wiec temat do zamkniecia.
obym nigdy was nie spodkal bo jestescie do bani cYa

A zapomnialbym Amedain jezeli uwazasz ze sie przechwalam to bardzo sie mylisz! po drugie nie jestem jakims szczeniakiem ktory zobaczyl zdiecie i sie slini. wyroslem juz z tego. a po zatym do waszej wiadomosci jestem starszy o 2 lata od tej panienki

Hiro Nakamura
16-07-2007, 10:19
Ku czemu ma służyć ten temat ? Nabijarka . Cóże się z wami, drodzy moderatorzy, dzieje ?

[Elvan] Porzeracze odbytuf zjedli nam muzgi !