PDA

View Full Version : [Propozycja] reset rankingu



bydle_
06-06-2010, 22:01
Witam.
Mam pewną propozycje, która już kiedyś była raczej poruszana lecz może tym razem udało by się ją wprowadzić.
Ostatnimi czasy na servie apo w cs'ie gra mniej ludzi niż grało dawniej, stąd ta propozycja by ranking był resetowany dajmy na to co miesiąc. Został by założony oraz podklejony temat "Najlepsi w miesiącu" i na koniec miesiąca w ramach wyróżnienia dla dajmy na to 15 najlepszych, wklejano by tam ss'a z danego miesiąca i tak co miesiąc.
Myśle, że to by troszke rozmaiciło rozgrywke oraz rywalizacje i miejsce w rankuingu.
ofc można pomyśleć o jakiejś nagrodzie czy coś, ale myśle, że nagrode musiała by i tak ustalić administracja.

Crayon
06-06-2010, 22:06
W sumie ciekawy pomysł. Co miesiąc robić screenshoota tabeli top15 i na przykład po roku osobę, która najwięcej razy była pierwsza w tabeli dać jakąś nagrodę.
Albo zrobić ranking, że 1 osoba dostaje 15 punktów, 2 - 14, 3 - 13 i tak dalej i po roku to podsumować.

Ktoś II
07-06-2010, 16:22
W sumie ciekawy pomysł. Co miesiąc robić screenshoota tabeli top15 i na przykład po roku osobę, która najwięcej razy była pierwsza w tabeli dać jakąś nagrodę.
Albo zrobić ranking, że 1 osoba dostaje 15 punktów, 2 - 14, 3 - 13 i tak dalej i po roku to podsumować.

Ja całkowicie popieram pomysł!
Co prawda na apo cs serwie gra coraz mniej osób, ale można to nadrobić.
Wprowadzenie czegoś takiego nie zajmie dużo czasu wiec nie widze problemu.

Myst
07-06-2010, 16:30
Oczywiście jestem za, każdemu to da szansę bycia w top15 :D

Keszuwa
07-06-2010, 16:35
Resetuwa to dobra pomysluwa wedlóg keszuwy.

Crayon
07-06-2010, 17:33
No to chyba nie stoi nic na przeszkodzie nad wprowadzeniem tego - wystarczy nam 50 głosów, bo z ich mniejszą ilością nie przegadam Santano, że warto ; d

Trzeba by jeszcze się zastanowić, czy ranking będzie na ip/nick/steamid

Devixx
08-06-2010, 00:32
Najlepiej na nick ;p

Jestem na tak z tymi punktami :>

Demon
08-06-2010, 06:44
okej , jestem na tak :-)
i tak mam bana , ale zawsze glos wiecej XD!

Vernereq
08-06-2010, 08:13
#Devix na nick raczej nie bedzie, bo beda sie podszywac... Ja bym wolal STEAMID xd

#topic Ofc na tak, mimo ze nie bede raczej w top15 ;c

Romuś
08-06-2010, 11:30
Oczywiście dobry pomysl. Niech inni maja szanse choc przez chwilke byc w top15 :)

KaZeK
08-06-2010, 12:27
W sumie ciekawy pomysł. Co miesiąc robić screenshoota tabeli top15 i na przykład po roku osobę, która najwięcej razy była pierwsza w tabeli dać jakąś nagrodę.
Albo zrobić ranking, że 1 osoba dostaje 15 punktów, 2 - 14, 3 - 13 i tak dalej i po roku to podsumować.

Krajon gut ajdija ziom ;)


Najlepiej na nick ;p

Jestem na tak z tymi punktami :>

Ktoś Ci wbije na nick i co?:O

#top
Jestem za ! :D + Propozycja ^Crayona.
1 miejsce [Rezerwacja slota na okres X miesięcy + ranga na forum [CS-TOP 1]
2 miejsce [Rezerwacja slota na okres X miesięcy + ranga na forum [CS-TOP 2]
3 miejsce [Rezerwacja slota na okres X miesięcy + ranga na forum [CS-TOP 3]

Ktoś II
08-06-2010, 13:15
#top
Jestem za ! :D + Propozycja ^Crayona.
1 miejsce [Rezerwacja slota na okres X miesięcy + ranga na forum [CS-TOP 1]
2 miejsce [Rezerwacja slota na okres X miesięcy + ranga na forum [CS-TOP 2]
3 miejsce [Rezerwacja slota na okres X miesięcy + ranga na forum [CS-TOP 3]


Ooo :D To mi pasuje ^^ Kazek rzucił dobrym pomysłem!
Najlepiej wziąć na stemid ten ranking, bo beda sie podszywać ;/

Azonka
08-06-2010, 15:28
Ciekawy pomysl.

Jestem za. Teraz to jest prawie ze nie mozliwe przebic sie do 1-wszej dziesiatki.

'Oxidosis'
08-06-2010, 16:21
Jestem na tak. W sumie byłoby to ciekawe urozmaicenie, więcej graczy by siedziało na servie bo chciałoby być jak najlepszym ;D

~Xienus~
08-06-2010, 16:42
okej , jestem na tak :-)
i tak mam bana , ale zawsze glos wiecej XD!

hehehe tak samo jak ja :D
jestem na tak :D

ReMover
08-06-2010, 17:55
macie mój głos :):) pomysł ciekawy i może to naprawde urozmaicic gre:):)

DonieX <3
08-06-2010, 18:43
Ooo :D To mi pasuje ^^ Kazek rzucił dobrym pomysłem!
Najlepiej wziąć na stemid ten ranking, bo beda sie podszywać ;/

Nie da się rankingu wziąć na SteamID,jeśli grają ludzie na NS.

@Top
Jestem na tak, dawniej taka propozycja była. Np zacząć od 10 czerwca (bądź też jak kto woli od 1 sierpnia) i resetować to .

Lecz ja bym dał inną propozycję, co miesiąc 1 osoba w rankingu dostawałaby slota . Przykład, gdyby admin zajął 1 msc to inna nagroda by była, bądź też 2 osoba w ranku nie miejąca admina dostawałaby tego slota.

@down.

Właśnie o tym mówię, że nie da się oddzielnie zrobić na SteamID i na IP ;d

Ktoś II
08-06-2010, 19:22
Nie da się rankingu wziąć na SteamID,jeśli grają ludzie na NS.


Ja wiem o tym. Osoby z non steama miałby ranking na IP.

SedaN*
08-06-2010, 21:12
Miałem już zakładać taki temat. Dobra propozycja. Ja przynajmniej na pewno bym więcej grał na serverze (a nie tylko na awp mapach jak ostatnio ;d). Co miesiąc by się dostawało pkt, które by się sumowały po pół roku albo po roku.

ZBIERAMY 50 GŁOSÓW!

pomozplz
08-06-2010, 22:08
Ja jestem za tym zeby z apo zrobila sie siec serverow counter strike;D

Ciekawy pomysl ale i tak nie gram na tym servie ;x

Teza
08-06-2010, 22:11
Byłaby to jakas forma rywalizacji między tamtejszymi graczami. Bardzo dobra propozycja.

Crayon
12-06-2010, 11:48
Propozycja została przyjęta, po uzgodnieniu z Santano, ranking będzie zresetowany w ostatnim dniu szkoły, a pierwszym dniu wakacji, tj. 25 czerwca. Wtedy też(a może nawet wcześniej, żeby nie robić 'na szybko') stworzę nieoficjalny(oficjalny) ranking servera APO, gdzie będę co tydzień/dwa tygodnie/miesiąc robił zrzuty ekranu, żebyście mogli zobaczyć, kto tutaj jest najlepszy i najaktywniejszy na serverze.

@edit
Po dłuższej rozmowie z Santano, uzgodniliśmy jak to będzie wyglądało.

Na okres wakacji na serverze będzie obowiązywać klasyfikacja najlepszych graczy na serverze. Ranking będzie resetowany w wakacje co tydzień.
Planowane jest to w dniach - 25.06, 2.07, 9.07, 16.07, 23.07, 30.07, 6.08, 13.08. 20.08, 27.08(piątki). Przed resetem będzie robione zdjęcie tabeli /top15. Stworzy się z niej ranking najlepszych graczy, którzy będą rywalizować ze sobą na punkty. Za pierwsze miejsce w tabeli otrzyma się 15 punktów, za drugie 14, trzecie 13, czwarte 12 i tak dalej. Z rankingu, około dnia 1.09(środa), wyłoni się zwycięzców. Trzej pierwsi gracze, którzy wygrają w klasyfikacji otrzymają na okres miesiąca zarezerwowane sloty i dowolną rangę na forum.

@down
Zapewne kilka dni przed stworzę taki temat. A co do walki o takie szczytne cele po wakacjach - może będzie, ale nie z takim updatem co tydzień, a może co miesiąc. Wtedy już prawdziwi wyjadacze wygrają ; d

SedaN*
12-06-2010, 18:29
#Krajon
To proponuję dnia 25 czerwca albo trochę wcześniej zrobić temat, aby każdy był zorientowany.

#top
Dobry pomysł Crayona i Santano tylko w złym czasie : D Dużo osób będzie wyjeżdżało, w tym ja. Proponuję zrobić taki konkurs również po wakacjach.

Ktoś II
13-06-2010, 01:05
Propozycja została przyjęta, po uzgodnieniu z Santano, ranking będzie zresetowany w ostatnim dniu szkoły, a pierwszym dniu wakacji, tj. 25 czerwca. Wtedy też(a może nawet wcześniej, żeby nie robić 'na szybko') stworzę nieoficjalny(oficjalny) ranking servera APO, gdzie będę co tydzień/dwa tygodnie/miesiąc robił zrzuty ekranu, żebyście mogli zobaczyć, kto tutaj jest najlepszy i najaktywniejszy na serverze.

@edit
Po dłuższej rozmowie z Santano, uzgodniliśmy jak to będzie wyglądało.

Na okres wakacji na serverze będzie obowiązywać klasyfikacja najlepszych graczy na serverze. Ranking będzie resetowany w wakacje co tydzień.
Planowane jest to w dniach - 25.06, 2.07, 9.07, 16.07, 23.07, 30.07, 6.08, 13.08. 20.08, 27.08(piątki). Przed resetem będzie robione zdjęcie tabeli /top15. Stworzy się z niej ranking najlepszych graczy, którzy będą rywalizować ze sobą na punkty. Za pierwsze miejsce w tabeli otrzyma się 15 punktów, za drugie 14, trzecie 13, czwarte 12 i tak dalej. Z rankingu, około dnia 1.09(środa), wyłoni się zwycięzców. Trzej pierwsi gracze, którzy wygrają w klasyfikacji otrzymają na okres miesiąca zarezerwowane sloty i dowolną rangę na forum.

@down
Zapewne kilka dni przed stworzę taki temat. A co do walki o takie szczytne cele po wakacjach - może będzie, ale nie z takim updatem co tydzień, a może co miesiąc. Wtedy już prawdziwi wyjadacze wygrają ; d

Kurde szkoda :/
Wyjeżdżam 27 czerwca na miesiąc na praktyki, a potem mazury. Mam nadzieje, że po wakacjach też coś bedzie ;]
Ale wkleisz screen top15 z aktualnym rankiem? :D Jestem pierwszy wiec chce mieć jare, haha ;d taka okazja może sie już nie powtórzyć :D

Been
13-06-2010, 03:32
Jestem na TAK. Napewno gra byla by ciekawsza...

Kichu
15-06-2010, 16:33
Bardzo dobry pomysł ! Ożywiło to by serwer z pewnoscia.


Ja wiem o tym. Osoby z non steama miałby ranking na IP.
Hmm chcialbym zauwazyc ze polowa polski ma neostrade ^^ < macha > : D

Zlota rada dla wiekszosci! Zamiast pacc-a kup CS-A !