PDA

View Full Version : [Strona] Wersja English



adrianeq :)
03-07-2010, 20:17
Witam.
Proponuje dodanie strony po angielsku, co by prowadziło do zwiększenia ilości graczy z poza Polski. Temat ten nie jest przeznaczony dla rasistów.
Każdy z Administracji zna Angielski, także ktoś by mógł się zająć tłumaczeniem na angielski, nie koniecznie musiałby korzystać, że swoich umiejętności, gdyż istenie dużo translatorów np. Google :)

Na stronie by się pojawiła flaga polska i angielska w którymś z rogów. Po kliknięciu przenosi Cię na odpowiedni index. Np. index to polska, a index2 to angielska.

Byśmy poznali wielu nowych graczy którzy nie wiedzą i nie znają nazw botów na pewno by nie psuli serwera tak jak polscy gracze i dużo nasza polska ekipa graczy mogła by się od nich nauczyć- np. angielskiego :D

Proszę o korzystanie z sondy i wypowiadanie się.
Pozdrawiam.

Mortalix
03-07-2010, 20:23
Osobiście jest mi to obojętne, ale nie sądzę żeby grą na APO zainteresowani byli obcokrajowcy.

W sumie mogliby spróbować to zrobić, ale byłoby trochę tłumaczenia więc raczej nikt się za to nie weźmie. xd

Arrow
03-07-2010, 20:24
Pacc dostepny tylko dla polakow
NPC mowia po polsku
translatory gogle, pozdrawiam ; o.
Questy robione po polsku.

CO TUTAJ ZROBI KTOS ZZA GRANICY? powiedz mi?

Dareluss Banned
03-07-2010, 20:38
Pacc dostepny tylko dla polakow
NPC mowia po polsku
translatory gogle, pozdrawiam ; o.
Questy robione po polsku.

CO TUTAJ ZROBI KTOS ZZA GRANICY? powiedz mi?

Dolaczam sie do tego.
Nie przemyslana propozycja. O;

KamilQ
03-07-2010, 20:45
Pacc dostepny tylko dla polakow
NPC mowia po polsku
translatory gogle, pozdrawiam ; o.
Questy robione po polsku.

CO TUTAJ ZROBI KTOS ZZA GRANICY? powiedz mi?

A na rl jak masz?


@top
W sumie by sie przydało.


@nizej
To niech sie naucza polskiego. ;)

Bambucha Rook
03-07-2010, 21:09
A na rl jak masz?


@top
W sumie by sie przydało.

Na rl masz przynajmniej wszystko po Angielsku czyli najbardziej rozpowrzechniony jezyk na swiecie ? A u nas? Questy Npc itp. wszyscy mowia po Polsku

abn ibn
03-07-2010, 21:27
Nie chodziło Ci czasem o szowinizm ?


A niech się ludzie pouczą języka. Mogliby wszystko zrobić po angielsku. Przynajmniej według mnie bardziej klimatyczne jest to po angielsku. Zresztą przetłumaczenie questów na angielski i zamiana to kwestia kilku godzin. Nie przesadzajmy że jest tego aż tak dużo. Inna sprawa że ots ma już tyle lat że jeżeli mortiis chciałby zrobić z apo ots globalny już by próbował.

Axelo .
03-07-2010, 21:35
Jestem na nie, wiązało by się to na zmiane WSZYSTKIEGO na otsie.
Od nazw przedmiotów do questów i npc.

Knauer
03-07-2010, 22:09
@up

Dlaczego uważasz że będzie potrzebna zmiana nazw przedmiotów?
Przeciesz te nazwy są po Angielsku(w niektórych przypadkach po Polsku)

@topic

Jestem na tak!

!~Paso~!
03-07-2010, 22:21
Jezeli jakis obcokrajowie chce grac na apo to juz jego sprawa ale my nie bedziemy im tlumaczyli stron ..bynajmniej oni tego nie robia dla nas ...

Babus
03-07-2010, 22:39
Temat ten nie jest przeznaczony dla rasistów.
Nie używaj słów, których nie znasz znaczenia.


Proponuje dodanie strony po angielsku, co by prowadziło do zwiększenia ilości graczy z poza Polski.
Nie, APO to polski serwer, na którym grają tylko Polacy jak byś nie zauważył.
Była propozycja udostępnienia serwera obcokrajowcom, nie przeszła więc dziękujemy i do widzenia.

sT PeTrO
03-07-2010, 22:49
Witam.
Proponuje dodanie strony po angielsku, co by prowadziło do zwiększenia ilości graczy z poza Polski. Temat ten nie jest przeznaczony dla rasistów.
Każdy z Administracji zna Angielski, także ktoś by mógł się zająć tłumaczeniem na angielski, nie koniecznie musiałby korzystać, że swoich umiejętności, gdyż istenie dużo translatorów np. Google :)

Na stronie by się pojawiła flaga polska i angielska w którymś z rogów. Po kliknięciu przenosi Cię na odpowiedni index. Np. index to polska, a index2 to angielska.

Byśmy poznali wielu nowych graczy którzy nie wiedzą i nie znają nazw botów na pewno by nie psuli serwera tak jak polscy gracze i dużo nasza polska ekipa graczy mogła by się od nich nauczyć- np. angielskiego :D

Proszę o korzystanie z sondy i wypowiadanie się.
Pozdrawiam.
NIESTETY NIE WSZYSKO BY MUSIELI ZMIENIAĆ :mad:

Domcio666
03-07-2010, 23:07
a ja jestem na tak niech obcokrajowcy graja na tym servie :) moze by wiecje ljudzi gralo na tym servie i mortiis by wiecej zarabial i server by sie trzymal ja rl tibia :)

.vimpex.
03-07-2010, 23:22
W sumie, czemu nie?
Może przyciągnie to garstkę ludzi z innych krajów. ;)
Jestem na Tak.

_Kuba.Wojewódzki_
03-07-2010, 23:42
Porównujecie RL Tibie do OTS'a (APO) ??;o
Gz.

Krsix
04-07-2010, 00:47
Oczywiście, że jestem na tak.
Przydałoby się taki coś + porządna reklama serwera :o

Xelix
04-07-2010, 10:03
#up

Ale mógłby być otsem na którym grają gracze z innych państw.

#top

Jestem na tak

Sub Zero 2
04-07-2010, 10:16
Pacc dostepny tylko dla polakow
NPC mowia po polsku
translatory gogle, pozdrawiam ; o.
Questy robione po polsku.

CO TUTAJ ZROBI KTOS ZZA GRANICY? powiedz mi?
Podpisuje się.
@top
Jestem na nie.Jak napisał Arrow co by zrobili cudzoziemcy?My znamy angielski , ale oni nie znają polskiego.Zresztą za dużo pracy.

Zark
04-07-2010, 10:26
Dokładnie. APO to polski serwer. Gdyby dodali ans tronę wersję Angielską to co za tym idzie musieliby spowrotem spolszczyć wszystkich NPC na 7.6

Jestem na nie

Marcelllo
04-07-2010, 11:01
Jestem za tym, aby zostało tak jak jest. Po pierwsze jest to Najlepszy POLSKI OTS. Po drugie, nawet jeśli byłaby wersja angielska strony to co to da? Serwer jest w większości POLSKI, większość kwestii jest PO POLSKU więc na co to zmieniać? Nawet jakby połapał się jakiś zagraniczny koleś w zakładaniu konta to nie pograłby bo nie rozumiałby kto co do niego pisze...

Jestem na wielkie NIE.

Jankulowski
04-07-2010, 11:04
Dobry pomysl bo tu tylko osoby z polski graja :) JESTEM ZA!

KaZeK
04-07-2010, 12:03
A Wy jak gracie na otsach pod 8.5x to prosicie właściciela serwera o przetłumaczenie acc?

Armia Podkarpacki OTS jest to polski serwer więc nie widzę podstaw by dawać możliwość zmiany języka na angielski.
Chcą grać ? Mają translatory np. Google :)

Xelix
04-07-2010, 12:07
#up

Ale tak jak jest na forum... Np w prawym górnym rogu strony głównej apo byłoby do wyboru język Polski oraz Anglieski. NA forum tak jest więc czemu nie mogłoby tak być na stronie głownej?