PDA

View Full Version : Czy przeszkadzaja ci metalowcy??



Strony : [1] 2

Margoth
19-07-2007, 00:27
Chcialem sie was zapytac czy przeszkadzaja wam np. punki, metalowcy (sam nim jestem). Nie raz spotykalem sie z dziwnymi docinkami (np. obetnij sie!; oo nie nastepny metalowiec. etc).

Jesli wam przeszkadzany napiszcie w jaki sposob (ciekawi mnie to).

Ave Nithersson
19-07-2007, 00:43
Dlaczego miałby mi przeszkadzać taki np. Margoth?;> Ma tylko inny gust co do ubioru, muzyki, fryzury. I co z tego? nie jestesmy tacy sami.;s jestes kól zią \m/.

Ave Rozpacz
19-07-2007, 00:46
Nie, nie przeszkadzają mi. Większość moich znajomych to właśnie takie osoby. I są to wspaniali ludzie, wcale nie gorsi od innych tylko temu, że np. mają długie włosy czy czarne koszulki :rolleyes: Nie mam najmniejszego pojęcia dlaczego panowie łysi, 'najmądrzejsi' na świecie, którzy dużo widzieli (czytaj: ławkę przed blokiem), czepiają się takich osób. Uważam, że jest to bezpodstawne, bo to raczej ich społeczeństwo powinno się czepiać, gdyż jako przerywnika w zdaniu nie potrafią użyć nic innego jak wyrazu na "k". Cóż, to, że oni nie posiadają włosów nie oznacza, że każdy ich też ma nie mieć :eek: . Nie wiem, nigdy tego nie zrozumiem, oni sami nie widzą dlaczego mają coś do ludzi deczko inaczej wyglądających. Na pewno nie jest to zachowanie zdrowe. Eghm, ich problem, szkoda, że nim przy okazji uprzykrzają życie innym, bo czasami aż mdło się robi od słuchania, że się jest satanistą tylko dlatego, iż ma się na sobie koszulkę z logo ulubionego zespołu O.o

Ingramow
19-07-2007, 04:23
Pierdolic tych Metalowcow,wkurwiaja mnie...dla mnie to dziwni ludzie...ja ich gnebie....zal mi ich ...jednym slowem CIOTY

Matello
19-07-2007, 06:32
No cóż, jeśli wszyscy oni robią to co Marilyn Manson na koncertach, to bym zaznaczył "Nienawidze ich !!", ale jeśli nie, to "w żadnym przypadku". Cy ktos mógłby mi powiedzieć czy oni sie zachowują jak Marilyn Manson , żebym mógł zagłosować w sądzie;)

Doobie
19-07-2007, 08:46
Zetnij włosy brudasie!

@down
stfu! : )
Pozdro dla kumatych.

Evil
19-07-2007, 09:17
#Up: Wez wyjdz noobie...

#Topic: Mi nie przeszkadzaja jak lubia niech graja se ich te "ryki" ;d
Jaki gust taka muzyka..;d

Neko
19-07-2007, 10:07
Pierdole tych metalowcow. :D Poprostu zawsze jak widze metalowca itp. to sie brechtamy z kumplami z niego, bo jak to moze byc normalne, ze jakis metal chodzi w upale do 40 stopni w kozakach czy chuj wie jak to sie nazywa, wazne ze grube wielkie buty.

Elvan
19-07-2007, 10:10
Mnie nie przeszkadzają ani trochę.
W końcu ... chłopak zapuszcza włosy. I co w tym złego?
Ubiera się na czarno ... Co z tego ?!
Metalowiec też człowiek.
Ale ostatnio fajną akcję w tramaju widziałem. Siedzę sobie na krzesełku kulturalnie, a przede mną siedzi metalowiec. Słucha sobie tego swojego metalu i takim grubym głosem cichutko śpiewa. Do tego ruszał rękoma, jakby grał na gitarze xD

Ciawa
19-07-2007, 11:21
neko ty jeszcze nie dostales bana za przeklianie xD?

Iakovlev
19-07-2007, 11:41
Szczerze ich nie lubię i jak oni mi nic nie robią to nie jestem w stosunku do nich agresywny :D

Neko
19-07-2007, 11:46
neko ty jeszcze nie dostales bana za przeklianie xD?


Ty sie tym nie intresuj, zamij sie soba.

Kaisza
19-07-2007, 12:53
Hm... a kiedy wy sie nauczycie nie oceniac ludzi przez pryzmat ubioru czy sluchanej muzyki?..

Nie lubisz metali bo? maja dlugie wlosy...O my God... a czyz wsrod mezczyzn nie panuje teraz moda na dluzsze wlosy? mnie sie wydaje cos,ze tak...Poza tym "Metal" dzieli sie na kilka kategorii...
Nie kazdy metal slucha Mensona..i nie kazdy rodzaj metalu to "ave satan".
Wychowalam przy muzyce rock`owej dorastajac szukalam ludzi ktorzy beda mi odpowiadac swoimi pogladami i zainteresowaniami..i musze wam przyznac ze "rock`owce" "metalowce" czy wspolczesni "Hipisi" to chyba jedyna subkultura nie czepiajaca sie innych ludzi pod wzgledem ubioru, muzyki czy pozycji materialnej akceptuja kogos w 100% takim jakim jest.Nie oceniaja tylko za to ze ktos jest ladny czy brzydki.Mi odpowiadalo ocenianie mnie za moj charakter i postepki.Wiekszosc z moich znajomych " metalowcow" to ludzie uzdolnieni chodzacy na rozne zajecia plastyczne , muzyczne czy teatralne. NIe mowie ze w innych subkulturach tego nie ma -poprostu ja sie nigdy nie spotkalam z tym zeby "Dress" chodzil na zajecia plastyczne :Dlub kurs fotografii.Sama jestem osoba ,ktora nie patrzy na wyglad czy subkulture a na to jak mnie dana osoba traktuje i jak postepuje wobec mnie.
Co lepsze poznanie kogos takiego to czysta przyjemnosc...sa towarzyscy <moze sa wyjatki> ale wiekszosc z nich to osoby ktore z checia przyjma cie do swego grona znajomych tak od poprostu.
Od 13 roku zycia sama moglabym nazwac sie "metalem" nawet nosilam sie na czarno , nosilam glany < mam je do teraz i chodze w nich zima XD> caly czas az do teraz 20stego roku zycia krece sie gdzies pomiedzy metalem, punkiem, gotykiem, rockiem pomimo ze wyroslam i nie nosze juz CZARNYCH ciuchow w glebi wciaz sie jest "rock`owcem". Nie ukrywam ze lubie np Drum&Bass`y czy dobry Hause lub Chillout.. Kazdy metal w swojej dyskografi ma cos co mogloby was zadziwic :)
@Elvan to ze on sie tak zachowywal czyz to nie znaczy ze poprostu kochal ten kawalek co lecial? doceniam ta muzyke i czul jej klimat?
Ps.. Wiecie ze wasz Bóg jest metalem ? ... tak raczej hihih...
Nie oceniajcie ludzi za to jakimi sa.. a za to co czynia :)
Aj... a wogole jesli juz jest ktos tak ograniczony i powierzchowny ze czepia sie tylko tego ze ktos nosi sie na czarno i ze ma dluge wlosy jest prosta rada. Traktuj metali jak powietrze..wyobraz sobie ze ich nie ma...tak jak wiekszosc metali wyobraza sobie ze nie ma ludzi ktorzy ich nie akceptuja badz gnebia....a wysmiewanie sie z nim to dziecinada i pokaz swojej niedojazalosci wobec 2 osby a zreszta ktos kto uwaza sie za lepszego od innych nigdy nie zrozumie pojacia "rownosci" i uwazam ze predzej pomoglby Ci sie z ziemi podniesc metal gdy sie przewrocisz niz "dres""kibic""pseudo SZKEJT"ktory by sie tylko zasmial.
Punk is not Death


a i Neko nie kazdy w upale chodzi w glanach wsrod metali jest pelno dzieciakow ktore chca pokazac "ahm mam glany jestem metalem" tak jak wsrod innych subkulturach sa pozerzy.

Vetebcio
19-07-2007, 13:20
Chcialem sie was zapytac czy przeszkadzaja wam np. punki, metalowcy (sam nim jestem). Nie raz spotykalem sie z dziwnymi docinkami (np. obetnij sie!; oo nie nastepny metalowiec. etc).

Jesli wam przeszkadzany napiszcie w jaki sposob (ciekawi mnie to).

Chlopcze mieszasz sie ;p Nierozumie tylko po co pisales to ze sam nim nie jests boisz sie ze zostal bys pocisniety? Jezeli boisz sie przyznac do tego kim jestes dla mnie jestes zwyklym pozerem!

Ave Rozpacz
19-07-2007, 13:45
Chlopcze mieszasz sie ;p Nierozumie tylko po co pisales to ze sam nim nie jests boisz sie ze zostal bys pocisniety? Jezeli boisz sie przyznac do tego kim jestes dla mnie jestes zwyklym pozerem!

O_o przecież napisał, że nim JEST. Może by tak nauczyć się czytać ze zrozumieniem?

Jelen
19-07-2007, 13:46
Margoth ja słysze "obetnij sie" codziennie kilka razy. Od rodzicow siostry etc.


Jestem metalowcem i dobrze mi z tym

Mc Eco
19-07-2007, 13:52
Moja wypowiedz na ten temat to taka sama ja Neka...

Matello
19-07-2007, 14:32
Skoro inni metalowcy to takie h... chamy to zaznaczam 4 odpowiedź, tzn "Nienawidzę ich", tej zgrai idiotów z mansonem na czele...

SyncMaster
19-07-2007, 15:09
Mam wszystko przeciwko Menelom. Najlepiej to opisał Neko :D Zgadzam sie z nim w 100%.

Jaquera
19-07-2007, 15:15
Powiem krótko, nikt przeszkadza, dopóki mnie nie wku**i i dla mnie mało ważne jest czy ktoś jest metalem, skejtem, rock'owcem czy jeszcze kimś innym. Bo czy o charakterze człowieka decyduje jakiej muzyki słucha? Jak sie ubiera?

Anty Dres
19-07-2007, 21:31
Ludzie,ja wam powiem tak: Ci którzy oceniają ludzi po wyglądzie są NAJWIĘKSZYMI FFRAJERAMI NA TYM ZASRANYM ŚWIECIE. Dla mnie są chore takie sytuacje kiedy widzę gościa i odrazu wiem że go nie polubię bo ma długie włosy,jest ubrany na czarno itp. A tak nawiasem to nie punk rock demoralizuje młodzież tylko hip-hop itp. A więc dla tych którzy nie oceniają według wyglądu- OGROMNY SZACUNEK.
Lecz dla tych którzy właśnie tak robią ... zastanówcie się nad tym....:mad:

Hardstyle Master
19-07-2007, 21:52
nie przeszkadzali mnie dopuki nie doszlo do pewnej sytuacji ^^ teraz jakbym mogl to bym.....wrrrr....

catek
19-07-2007, 22:10
w szkole u mnie była jedna taka dziewczyna, ubierała się inaczej niż inni, nosiła porwane spodnie ;s lub takie pomalowane farbą czy czymś innym... ale ludzi po wyglądzie nie oceniam, dobrze się uczyła i nikomu nie przeszkadzała, nie kłóciła się, więc za co mam ich nienawidzić... nie jestem żadnym z nich, nie ubieram się jak oni, ani nie chodzę na koncerty itp., bo po prostu moim zdaniem słuchać się tego nie da ;/

rozumiem tych co ich nienawidzą, ale jak idzie taki po ulicy, nic Ci nie robi, nawet nie patrzy w Twoją strone, to po co w ogóle się śmiejecie ...

™°•Matełusz xD•°™
19-07-2007, 22:11
pfff... Sry ze tak powiem ale Ci co zagłosowali ze nie nawidze itp. to sa debile ... -.- .. To oczywiscie moje zdanie ... kazdy ma swoja kulture ze tak powiem i kazdy slucha co innego wiec ja zaglosowalem ze nie przeszkadzaja :) ... Komentujcie mnie jak chcecie ale mi to jest obojetne kto czego slucha i co robi ;]

kajojek
20-07-2007, 10:38
mnie w sumie czasami denerwuja ale zalezy jaki kto ma charakter
Ostatnio widzialem niezla akcje.Na rynku w moim miescie gral jakis zespol taki tez metalowy.Przyszla jakas zgaja metalowcow i nie wiem czy oni maja taki taniec ale wygladalo to jakby sie napierdalali :D skakali po sobie popychali sie itp dla mnie to jakies idiotycznie :|

Kaisza
20-07-2007, 12:20
To sie nazywa "POGOWANIE" i wydaje mi sie ze juz jest lepsze a przynajmniej smieszniejsze niz machanie biala rekawiczka i gwizdanie gwiazdkiem xD

sir Hubert
20-07-2007, 13:30
Mi nie przeszkadzają.Panowie łysi do najmądrzejszych nie należą ^^;)
Sami niech włosy zapuszczam, bo jak jadę aeroxem to mnie oślepiają

Maciek Diablik
20-07-2007, 13:59
Ja nei mam nic przeciwko, moze dlatego ze jestem tolerancyjny;]

Sabino
20-07-2007, 14:04
metalowcy nic mi nie zrobili, wiec nic do nich nie mam puki nie zajda mi za skore

Avanta
20-07-2007, 19:27
Powiem jedno, żal mi ludzi którzy gnębią metalowców etc. Oni też są normalnymi ludźmi... Mnie to wali czy ktoś jest metalowcem, skejtem, rock'owcem czy też punkowcem, każdy ma swój gust, i nie wiem dlaczego każdy ich gnębi. Bosh ludzie wy oceniacie wszystkich po ubiorze bądź też po rodzaju muzyki jakiej słuchamy... tutaj wygląd sie nie liczy. Napewno każdy zwas zna choć 1 metalowca, rock'owca oni są tacy jak my tylko słuchają innego rodzaju muzyki. Ludzie przestańcie... Metalowcy mi w niczym nie przeszkadzają śa ludźmi to niech żyją świat jest różny...

Matello
21-07-2007, 06:46
Powiem jedno, żal mi ludzi którzy gnębią metalowców etc. Oni też są normalnymi ludźmi...

Jak Manson jest normalny, to ja już chyba nie jestem....innych metalowców nie znam, ale jak też są takimi zje*** np. na scenie zabijać zwierzęta itp. to "nienawidze ich", i tyle...

Gallant
21-07-2007, 11:51
pierdole takiich metalowcow jak mozna sluchac tego gowna-.- chodza w trampach po miescie i mysla ze sa fajni ;o kurva zal mi ich w pipe gnoji

Avatar
21-07-2007, 17:54
Ja za metalem nie przepadam...
I szczerze mówiąc metalowców nie lubie...
Z tymi fryzami wyglądają jakby nie wiedzieli co to kompiel...
Wrzeszczą na cały głos i ludzie uznają, że jest to "muzyka". Ja bym raczej nazwał to "beznajdziejnym darciem sie do publiczności". Jeszcze ludzie to lubią...
I sporo metalowców jest agresywnych, lub prowokujących do użycia siły...
Wtedy Ci co nie lubią ich poprostu wyrzyją sie na nich (albo dostaną bęcki xD )

Ucho666
21-07-2007, 18:08
Ale debile (prawie wszyscy) Co wam Ku***a przeszkadzają metalowcy? Powiem Wam coś... Ja nie noszę glanów, jednak nie mam ani jednej koszulki, która jest w innym kolorze niż czarny. Słucham czasami metalu bo to mnie odpręża. 99% osób w tym temacie to nietolerancyjni kretyni, którym przeszkadza czyjś ubiór lub to czego ktoś słucha. Ci co napisali, że metalowcy są "blee" to pewnie słuchają hip-hopu i siedzą pod klatką z łysymi glancami. Ludzie powszechnie nazywani metalowcami są swojego rodzaju artystami. Podam Wam przykład: mój kolega, który jest metalowcem ma talent jeśli chodzi o fotografię i grafikę. Jego kolega maluje obrazy. Więc powiem teraz jak to drech by powiedział "Co wam ku***a przeszkadzają metalowcy?! Robią Wam coś czy tylko nie podoba się Wam ich wygląd i to czego słuchają?!"

Ps:
Tylko Kaisza i parę innych osób tu myśli reszta to kretyni.

Pozdrawiam

Daaron
21-07-2007, 21:26
Nie chcę nikogo obrazić ale zauważyłem że prawie w 60% postach, oceniacie metalowców w sposób ubioru itp.
Chodzi mi o to że jak metal to MUSI mieć:Glany, czarny płaszcz bądź skórę (kurtkę), czarne spodnie i koszulke z zespołu i zielony plecak taki worek szkolny tak i co sie rozrywa szybko i psuje wygląda jak kawałek szmatki,długie włosy(i czarną pomatke? lol) lubię metal ale się tak nie ubieram jak już to jesienią jak sie robi zimno ubiorę skurę ale tylko dlatego że ładna :). Po prostu tak jak Margoth zastanawia mnie co niektórym przeszkadza w metalach jak to mówią te super ZIOOMY. Bo tak większość metalowców nazywa was ZIOMAL. I moje pytanie:
Dlaczego ludzie lubiący hip-hop nie mogą wspólnie działąć z tymi co lubią metal/Rock i ci i ci to ludzie a każdy człowiek może się dogadać. A sprzeczki zaczynają ZAWSZE ziomy sorki ale taka prawda bo zawsze jak już ma ktoś zacząc to (kaptur na twarz (boi sie słońca) bluza po kolana (może nie chce żeby ktoś patrzył na jego rozporek) krocze jest przy kolanach (nie mieści się wam? <wątpie>). To wszystko ale sie rozpisałem xD


@UP
Jak byś nie napisał tego posta to pewnie ująłbym to tymi samymi słowami co ty :)
Najbardziej podobało mi się z tymi glacami i siedzą na klatce taka prawda, zapomniałeś o jaraniu blantów a wieczorami chodzą i się szlajają po krzakach i palą trawke itp. przynajmniej u mnie w Gliwicach tak jest (pozdro dla dzielnicy cudów)

Ucho666
21-07-2007, 23:11
@UP
Kolejny sensowny post :) Powinno być więcej takich ludzi! Niestety świat jest okrutny i jest tu od z^&*(%&)a "Yo ziomków" Z tym ziołem to dobrze powiedziałeś i ogólnie podoba mi się Twoja wypowiedź :D A właśnie ludzie słuchający Hip-hopu są lepsi od tych co słuchają metalu bo hh opowiada o życiu i mówi że liczy się szacunek ulicy (chyba każdy wie o co mi chodzi i że to ostatnie zdanie to ironia)

Pozdro dla mniejszości osób tolerancyjnych.

Lord Master Legolas
21-07-2007, 23:37
Jeżeli ktoś nie lubi metalowców to nie lubi, chyba ma do tego prawo prawda? Ja do nich nic nie mam, ale jeżeli ktoś ma to już jego sprawa. Być może jest niesprawiedliwy, ale nie obrażajcie tych ludzi bo z tego wynika, że wy też jesteście nietolerancyjni

Druidowy Druid
24-07-2007, 12:06
Mnie to nieprzeszkadza neich ludzie sluchaja czego chca ja sam slucham metalu wogole slucham techno rap metal nu metal ale niesluachma takiego ostrego co zamiast spiewac to piszcza przyklad:Cradle of Filth

jołek
24-07-2007, 12:49
ej jak metalowcy moga mi przeszkadzac skoro mam bardzo dobrych kumpli metalowcow tez czlowiek fakt moze sie wyoznic z tlumu. Ale patrzac oczami metalowca skate tez moze sie wyrozniac z tlumu ja po trochu jestem skatem i co tez lubie lozne spodnie hip hop i te inne co zrobisz mi cos ludzie kazdy ma swj style. ale nie lubie wlasnie takich ludzi co wyzywaja takich jak MARGOTH:P sam jestes ciota co tam wyzywasz bo nie masz stylu tylko idziesz za tym co trendy jakby metal byl az tak trendy to bys napewno ubieral sie na metalowca i bys zacieszal banana jak osstatni żłób i NOOB

Dziennikarz
25-07-2007, 12:58
OGOLIĆ BRUDASÓW!!!

Metalowców powinno się tepić, totalne brudy chodzące po ulicach, brudne spodnie koszulki i włosy niemyte pare tygodni, całe przetłuszczone i te glany w lato, 40 stopni a koleś idzie w glanach po plaży, totalny fRajer!!! a ta Kaisza to też jakaś typiara dziwna, ty nie jesteś ani pankiem ani metalowcem tylko jesteś EMO!! po twojej fotce odrazu widać, pewnie koszule w krate i pasy, trampki i się tniesz żyletkami i non stop rycysz!!! Tacy jak ty są najgorsi!! J**bać EMO!!

I ludzie nie znacię się wogóle na subkulturach, to że ktoś stoi na klatce to odrazu skatE?? bez przesady, wogóle Hip Hop jest 1100 razy lepszy niż metal, przynajmiej jest to muzyka z przekazem, aha i zazwyczaj Hip Hopowcy i "Techno żele" nienawidzą metali!!

To na tyle,

Ave Nithersson
25-07-2007, 13:57
@up
a sam żyjesz stereotypami, kolo. -.^

Dziennikarz
26-07-2007, 22:40
@up

a ty jestes ciota

Tanuki
26-07-2007, 22:41
Ogolic brudasow do gazu z nimi nienawidze was gracie jakas pojebana muze i ja sluchacie wypierdalajcie !!
Pozdro dla ziomali i sluchajacych hip hopu :D

Tanuki
26-07-2007, 22:53
Ta muzyke trzeba tepic tak jak was brudasy!! Wszy we wlosach szczykawki w zylach i na koncert ostatnio u nas w katowicach byla Metalo Mania "BrudoMania" ja to tak wole nazwac i przyjechaly brudy z calej polski :/ rozumiecie odor straszny w spodku pewnie byl nacpani przyjechali nic tylko do srodka rzucic granaty i powybijac to scierwo :D Hip Hop to muzyka pokoleń nara Brudy

Dziennikarz
26-07-2007, 22:57
Tepic Brudy !!! I Emo !! I Brudy!! I Coguara Haha

Pogromca
26-07-2007, 23:05
Nie nawidze ich jak widze taka ciote co ma 3 kilo zlomu na sobie to chcetnie bym po nim poskakal
Hip-Hop Najlepszy

Tanuki
26-07-2007, 23:19
Pogromca ty z WNC?? Git to pewnie GieKSiarz jestes ziomus :D pierdolic brudasow i chorzowskich smieRdzieli :D

Exstasy
26-07-2007, 23:29
Uffff Tanuki, ale powiem Ci, że Ty taki evul, zło i w ogóle zły jesteś, poćwiczymy razem skille ? <3
Jeny weźźźź mi daj autografff plx taki ziom rox fox kox jesteś kocham Cię...
Ehhh po raz kolejny żal...
Mi to wisi czy ktoś chodzi ze złomem i ma włosy do podłogi czy jest łysy i ma dresik... na moje to może mieć różowe spodenki i biegać z bułką w ręku...
Kogo to obchodzi kto co robi, żyjemy w wolnym kraju, a wszystko polega na tym, żeby żyć w dobro bycie i nie przeszkadzać innym... nie wszyscy to rozumieją i są tacy źźźźli o jaaa....
żal ?

Tanuki
26-07-2007, 23:39
Zamknij jape Extasssy idz do swoich kolegow brudasow :D i se z nimi pogadaj i to tyle ....

Anonimek
27-07-2007, 08:27
Banda brudasów (metalowców) siedzi w parku i grają swoję satanistycznę lub innę utwóry. Wkurzają i zakłócają spokój w miejscach publicznych. Normalnie, to nie mam nic do nich, ale niech sobie grają tam gdzię nikogo to nie wkurwia.

Cavadi
27-07-2007, 09:57
Nie chcę nikogo obrazić ale zauważyłem że prawie w 60% postach, oceniacie metalowców w sposób ubioru itp.
Chodzi mi o to że jak metal to MUSI mieć:Glany, czarny płaszcz bądź skurę (kurtkę), czarne spodnie i koszulke z zespołu i zielony plecak taki worek szkolny tak i co sie rozrywa szybko i psuje wygląda jak kawałek szmatki,długie włosy(i czarną pomatke? lol) lubię metal ale się tak nie ubieram jak już to jesienią jak sie robi zimno ubiorę skurę ale tylko dlatego że ładna :). Po prostu tak jak Margoth zastanawia mnie co niektórym przeszkadza w metalach jak to mówią te super ZIOOMY. Bo tak większość metalowców nazywa was ZIOMAL. I moje pytanie:
Dlaczego ludzie lubiący hip-hop nie mogą wspólnie działąć z tymi co lubią metal/Rock i ci i ci to ludzie a każdy człowiek może się dogadać. A sprzeczki zaczynają ZAWSZE ziomy sorki ale taka prawda bo zawsze jak już ma ktoś zacząc to (kaptur na twarz (boi sie słońca) bluza po kolana (może nie chce żeby ktoś patrzył na jego rozporek) krocze jest przy kolanach (nie mieści się wam? <wątpie>). To wszystko ale sie rozpisałem xD


@UP
Jak byś nie napisał tego posta to pewnie ująłbym to tymi samymi słowami co ty :)
Najbardziej podobało mi się z tymi glacami i siedzą na klatce taka prawda, zapomniałeś o jaraniu blantów a wieczorami chodzą i się szlajają po krzakach i palą trawke itp. przynajmniej u mnie w Gliwicach tak jest (pozdro dla dzielnicy cudów)

Proszę Cie wyjdź z tego tematu, toczy się rozmowa o tym czy lubimy metalowców, a tu jakieś kontrargumenty tyczące sie hiphopowców. Czy Ty człowieku wiesz coś o nich? Wiesz jaka to muzyka? Wiesz jaka jest kultura hiphopowa? Powinieneś uderzyć głową o sciane i patrzeć czy puchnie. Czy ludzie słuchający metalu lub rocka nie piją alkoholu, palą baki i nie biorą innych używek, nie chodzą grupami po mieście w nocy?
WSZYSCY SĄ TACY SAMI, JEŻELI CHODZI O ZACHOWANIE, BO WSZYSCY JESTEŚMY LUDŹMI.
I jeszcze jedno uwierz mi niekórzy hiphopowi artyści mają szersze pojęcie o kulturze metalu, punka niż wielu teraźniejszych wykonawców metalowych rockowych :)
@Topic Nie mam nic do tych ludzi znam wielu i mi nie przeszkadzają.

Winchester
27-07-2007, 11:30
Ja osobiście jestem metalem/punkiem i bardzo mi z tym dobrze. Patrząc na ostatnie posty chciało mi sie śmiać. Ludzie ku*wa ile wy macie lat? No ja pier*ole. Zachowujecie się jak banda dzieci-skinów którym złe, okrutne metale ukradły waszego ulubionego patyka. Ja osobiście uważam że HH jest dupny ale nie biegam jak nawiedzony kaznodzieja z misją rozdziewiczania parafian i nie manifestuje tego. Kogo to obchodzi że wy byście rozstrzelali metali? A jakby tak jakiś metal uratował wam życie? A no właśnie... nie myślcie że każdy metal jest taki jak Manson. On pozatym też prywatnie jest normalny, a że na koncertach mu odwala to dlatego że chce żeby sei to dobrze wszystko sprzedało. Myslicie że po co on sobie wyciął dwa żebra? W plotce mówią że chciał samemu sobie robić oral... wątpie, że chociaż raz sobie to zrobił, chciał poprostu pod publike się wylansować. Ktoś tam wyżej powiedział że HH to muzyka pokoleń. Pierwszy HH ukazał się ok. lat 60 i wtedy NIKT tego nie słuchał. Owcześni wykonawcy bankrutowali. Natomiast Metal zapoczątkował się od Rocka który miał początki w latach 50 (Beattles itp.) I do tej pory ludzie na słowo Iron Maiden czy inne Deep Purple upadają na kolana. Niewiem czy wasi rodzice byliby zadowoleni gdybyście im powiedzieli że byście pozabijali wszysatkich punków/metali itp. Myslicie że czego się słuchało w czasach ich młodości?

I jestem pewny że zarz mi tutaj jakiś yntelygent wyjdize i powie "Zamknij morde" ale takim czymś właśnie udowadniacie kochani jakie jest wasze IQ. I też nie mówie że każdy HHowiec jest be. Mam wielu znajomych którzy tego słuchają i nie są wcale jacyś dziwni. Ale oni nie manifestują że metali trzeba posiekać, pokroić w kostke, resztki spalić i rozrzucić w 4 strony świata przy wietrze Halnym.

Dzięki za przeczytanie jeśli ktoś dobrnął do końca

Maffer
27-07-2007, 22:23
Jak ich widze, w ogóle te wszy na włosach to mnie obrzydzenie bierze. Zawsze nazywam ich dziewczynkami z brudnymi włosami i wszami wszedzie. Brudasy jedne, pewnie eni wiedzą co to wanna? A co ciekawego jest w metalu. Nawet nie slyszysz tekstu bo tak dre ryja ze nie idzie wytrzymac

A co do Kaiszy to juz mi brak słów. Powinnas isc na psychologie. Ile masz lat? Na moje oko zapytalas sie mamy i przepisałas to co Ci poweidziała. Idz sie umyj brudasie i tyle! Smierdzicie i jestescie zawszeni :D BRUDY:D

Tanuki
27-07-2007, 22:27
No nawet w reklamie orbit white smieja sie z brudasow jak koles podlazi do kolesia z dlugimi wlosami bo mysli ze to laska :D no czasami to niewiadomo czy to chlopczyk czy dziewczynka :D ja tam osobiscie umiem odróznic laske od brudasa bo widac z daleka ze brudas ma nie umyte wlosy :eek: i lazi latem w dlugich czarnych jeansach glanach i czarnej koszulce z napisem Iron Gejden :D zal mi was brudasy ale zaniedlugo sie zacznie era golenia Pozdro dla wszystkich ktorzy nienawidza Metalu Rocka i tego typu scieRwa .....;)

Maffer
27-07-2007, 22:29
Taaa i nosi te glany, nawet jak jest 40 stopni na placu .... Zenua!

UMYJCIE SIE! UMYJCIE SIE! UMYJCIE SIE SMIERDZIELEEE
ZETNIJCIE SIE! ZETNIJCIE SIE! ZETNIJCIE SIE BRUDASYYY!

Loleman
28-07-2007, 00:57
Ciekawy temat nawet :)

Jakie jest moje zdanie ??

Uważam że metale mogą być spoko lub przeciwnie..

Większość ma rację, że metale chodzący w czarnych grubych ciuchach w lato i słuchających black metalu ( zespoły typu Behemoth ) to dziwni ludzie.

Mam jednak masę znajomych którzy słuchają lżejszego metalu typu Slipknot czy Linkin Park. I muszę powiedzieć że to są świetni ziomale. Szczerze mówiąc wole sie zadawać z nimi niż jakimiś kibolami co ciągle piją i chcą sie nap.. pod blokami. Wogóle metale mają jakiś styl ( długie włosy i różne srebrne bajery ) przez co inni sie z nich śmieją tylko dlatego że oni sami nie mają własnego stylu lub wstydzą sie ubierać po swojemu.

Coś o HipHopie......

Większość artystów hiphopowych w swoich utworach nie śpiewa tylko recytuje teksty w rytm muzyki. W dodatku nie robią sami sobie muzyki tylko zatrudniają dj-ów. Wieć trudno tu nazwać ich artystami....... chociaż racja że niektóre teksty mają jakieś przesłanie - szczególnie od tych hiphopowców wychowanych na ulicy. A tacy rockowcy czy metale to chociaż umieją śpiewać i grać na gitarach.

Jeśli chodzi o mnie to wole techno. Jednak nawet w tym gatunku muzyki znajdą sie debile. Szczególnie nienawidze tych co przyjdą na impre z 2 kg żelu na włosach, wezmą tabletke, ściągną koszulki i bendą skakać przy jakimś beznadziejnym dancie lub przy jakiejś innej komercji.

A tak ogółem to Polska jest nietolerancyjna przez co życie metala może być trudne.......

Ciekawostka : Seromontis jest metalem.

Faree Knight
28-07-2007, 11:39
mi neie przeszkadzaja sam mam kolege metalowca :P zwyczajni ludzie co wy od nich chcecie zgwalcili was czy co?

Winchester
28-07-2007, 12:43
mi neie przeszkadzaja sam mam kolege metalowca :P zwyczajni ludzie co wy od nich chcecie zgwalcili was czy co?

Zostań wróżką, chyba trafiłeś w sedno ich nienawiści xD


No nawet w reklamie orbit white smieja sie z brudasow jak koles podlazi do kolesia z dlugimi wlosami bo mysli ze to laska :D no czasami to niewiadomo czy to chlopczyk czy dziewczynka :D ja tam osobiscie umiem odróznic laske od brudasa bo widac z daleka ze brudas ma nie umyte wlosy :eek: i lazi latem w dlugich czarnych jeansach glanach i czarnej koszulce z napisem Iron Gejden :D zal mi was brudasy ale zaniedlugo sie zacznie era golenia Pozdro dla wszystkich ktorzy nienawidza Metalu Rocka i tego typu scieRwa .....;)

Czowieku ile ty masz lat? No prosze cie... może czasem niewiadomo - jak ktoś dziwnie ułoży. Ty mówisz że to chpynie wygląda jak ktoś chodzi latem w glanach. A jak wy HHowcy chodzicie w kapturach? (:D). A no właśnie. a co do "Iron Gejden" to zakładam że nie słyszałeś nawet jednego ich kawałka. Równie dobrze ja mógłbym ci wrzucać na jakieś twoje "Peje-Geje" itp. Tobie jest żal nas, a my sie śmiejemy z was. Pozdrawaim wszystkich, którzy nienawidzą HH i tego kału.

Tanuki
28-07-2007, 13:20
No i jaki wniosek z tego ze chodzimy w kapturach?? Zal ci dupe sciska z tego powodu?? Sam bys chcial nosic kaptur ale by ci sie przykleil do tych tlustych i zawszawionych wlosow <lol2> a nie slucham Iron Gejden bo to jest dla mnie najgorszy syf jaki moze byc Matelurgia, Iron Gejden, i inne pierdolniete zespoly :D z waszej niskiej sfery metalowo rockowej :D

Winchester
28-07-2007, 14:58
Czytanie ze zrozumieniem. Nie chodzi o to, że dla was popieprzone jest chodzenie latem w glanach. A czy chodzenie w kapturze nie przygrzewa troszke w głowke latem?? Ja wolę mieć odparzenia na nogach niż głowie. Wrzucasz na zespoły rockowe, mimo że w życiu nie słyszałęś pewnie porządnego rockowego kawałka.

Sławojj
01-08-2007, 22:31
Ja nie wiem sam czy mi przeszkadzaja nie zwracam na nich wogole uwagi

Crayon
03-08-2007, 11:43
Pierdolic tych Metalowcow,wkurwiaja mnie...dla mnie to dziwni ludzie...ja ich gnebie....zal mi ich ...jednym slowem CIOTY
Wiesz co mi to przypomnina? Gadanie 99% Niemców przed i w czasie II Wojny Światowej na temat Żydów.
Po tej Twojej super pr0 evul wypowiedzi zachciało mi się śmiać. Potem mi zaczęło robić się Ciebie żal. Rozumiem, że jesteś ultraZ DreChoL/SkejCioR który słucha HH i pier*oli policję(A nic mu nie zrobiła.) i gnębisz każdego który powie, że nie lubi HH, sympatyzuje w innym klubie piłkarskim niż ty itd.
Twoje 1,5 linijki tekstu było na poziomie kozackiego 11 latka, który myśli, że ON jest super, a wszyscy inni to Pedały, debile, cioty itd.
Co do Metalowców/Punków etc. nic nie mam. to są normalni ludzie. Mają tylko odmienne zdanie i wyróżniają się. Nie ma za co ich gnębić.
Ty wyglądasz ekhm. powiedzmy że wyglądasz "normalnie*"(Tak jak reszta społeczeństwa) i jeśli widzisz, że ktoś nie wygląda tak jak Ty od razu gnój i uważasz go za "innego".
Niektórym nie podoba się to, że Metalowcy słuchają muzyki której nie rozumieją. Ja też jej sczerze nie rozumiem. Zarzuciłem sobie Death Metal i większość co słyszałem to było "Aaaaarhhhhhh Preeeeeeaaaaasssss !!!!! aaaargggghhhhh". (Teraz wiem jak czują się Anglicy gdy słuchają Polaków- Szzzzczczczczcz :D)
Niech sobie słuchają co chcą i niech się ubierają w co chcą. To ich własna wola. Potem się przerzucą na coś innego i znowu wrócą do Metalu.
@Offtop

Hip Hop jest 1100 razy lepszy niż metal, przynajmiej jest to muzyka z przekazem
Mogę? Dobrze. Zaczynam.
ASHAUSAHSUAHSUASHAUSHAUSAHSUAHSUASHAUSHAUSAHSUAHSU ASHAU
Muzyka z przekazem powiadasz tak? Drogi już zbanowany Dziennikarzu.
"Przekaz" muzyki Hip-Hopowej jest mniej więcej taki. "Policja to pały, dziewczyny to niewierne suki, wszyscy inni kur*y" Co drugie(średnio) słowo w tym Twoim Hip-Hopie to "kur*a" "chuj" "pierdolę"(zazwyczaj policję...)
@BTW
Wolę Metala od zażelowanego od stóp do głów Techno masty i pr0 evul mastera "eppppać policje !" Hip Hopowca...

Ali Abda
03-08-2007, 14:57
Mi przeszkadzaja i to bardzo...Niech sie do pracy wezma Nygusy a nie ja se ide ulica podchodzi do mnie 3 i naraz wszyscy mowie doluz mi na wino co oni mysla ze ja nawet jak bym mial to dal bym wszystim trzem

marcin12
03-08-2007, 21:00
przeszkadzaja :mad: ale nic nie moge zrobic bo sa duzo starrsi :mad:

i te ich mocne, smierdzace perfumy zaraz sie pozygam

a w lato w butach takich co ja w zime chodze

DedeSdS
03-08-2007, 21:36
Jednym przeszkadzają ziomki innym Metalowcy tak było tak jest i tak będzie.
Znam chyba jednego...i spoko koleś chociaż zupełnie inny nic osoby z mojego otoczenia. Więc nie mam zdania...

piotrek_knight
04-08-2007, 18:10
mi tylko przeszkadza ze sluchaja tego badziewia a tak to nic pozatym

nie wezme nozu i ich nie zabije przeciez za to, pomyslcie

Crayon
04-08-2007, 20:59
Innym nie podoba się Hip Hop(ja nie cierpię tego badziewia)
Innym nie podoba się Rock, a innym Metal(też nie lubię)
@Up

nie wezme nozu i ich nie zabije przeciez za to
Jednak wiele osób obraźliwie się do nich odnosi...

Cavadi
09-08-2007, 21:52
Zostań wróżką, chyba trafiłeś w sedno ich nienawiści xD



Czowieku ile ty masz lat? No prosze cie... może czasem niewiadomo - jak ktoś dziwnie ułoży. Ty mówisz że to chpynie wygląda jak ktoś chodzi latem w glanach. A jak wy HHowcy chodzicie w kapturach? (:D). A no właśnie. a co do "Iron Gejden" to zakładam że nie słyszałeś nawet jednego ich kawałka. Równie dobrze ja mógłbym ci wrzucać na jakieś twoje "Peje-Geje" itp. Tobie jest żal nas, a my sie śmiejemy z was. Pozdrawaim wszystkich, którzy nienawidzą HH i tego kału.


Wymagasz tolerancji od innych a sam nie jesteś tolerancyjny...
Jeżeli nie lubisz hiphopu to nie musisz nazywac tego kałem, jezeli koledze cos nie pasuje bądź bardziej elokwentny i pozostaw to bez komentarza. Jedno mnie zastanawia czy wy do konca rozumiecie utwory rockowe w innych językach(do forumowiczów rockowców), ponieważ znam wiele osób, które lubią rock/metal jedynie za strone muzyczną, a nic z tego nie rozumią.

Master Edziu
10-08-2007, 17:57
Weź sie schowaj dlugowlosa. Obetnij te wlosy i bys sie przeniusl lepiej na disco polo to by do ciebie bardziej pasowalo ;p Pozdro od Rybaka i Kakabubu ;p

Diego
10-08-2007, 19:01
Nie zaznaczyłem żadnej opcji ,powód? :metalowcem nie jestem ,ale sam mam dość długie włosy i sądzę że to kim człowiek jest to jego indywidualne "wyróżnienie" i tylko i wyłącznie jego sprawa ,i nic mi do tego ;).
Więc powinna być jeszcze opcja "nie mam zdania"

Piko
10-08-2007, 22:14
U nas na ośce jest paru metalowców i osobiście nic do nich nie mam, wręcz przeciwnie są fajni bo można z nimi czasami pogadać nie jak z jakimiś downami

Tripp
10-08-2007, 22:19
Mogę? Dobrze. Zaczynam.
ASHAUSAHSUAHSUASHAUSHAUSAHSUAHSUASHAUSHAUSAHSUAHSU ASHAU
Muzyka z przekazem powiadasz tak? Drogi już zbanowany Dziennikarzu.
"Przekaz" muzyki Hip-Hopowej jest mniej więcej taki. "Policja to pały, dziewczyny to niewierne suki, wszyscy inni kur*y" Co drugie(średnio) słowo w tym Twoim Hip-Hopie to "kur*a" "chuj" "pierdolę"(zazwyczaj policję...)
@BTW
Wolę Metala od zażelowanego od stóp do głów Techno masty i pr0 evul mastera "eppppać policje !" Hip Hopowca...

Przykro mi, że słyszałeś ledwie 1% przekazu HH....

Nie przeszkadzają mi, mam jednego kumpla metala, serio wporzo koleś :)

Neko
10-08-2007, 22:53
Nie moge z nich dzis jechalem sobie autobusem z miasta do domu i co widze? meetale, emo wszystko to samo normalnie jak zobaczylem, ze te brudy siadaja na ziemi przy drziwach albo na srodku autobusu to prawie sie porzygalem ze smiechu. Pol autobusu wolnego, a oni siedza na srodku autobusu. Jeszcze goraco a oni jakies kozaki po kolana zal takiego scierwa wstydzil bym sie pokazac z takim czyms na ulicy.

Margoth
10-08-2007, 23:27
Neko! Mam cie serdecznie dosyc! Jestem rozczarowany tym co mowisz...
Moze oni chcieli zeby starsze osoby usiadly??! Niewiesz tego!! Wiec sie nie udzielaj! Ty bys nie pomyslal zeby puscic starsza zchorowana babcie!!!! Bys tylko siedzial i jazym michae do niej, no nie??! Co my ci zrobilismy??! Zabilem ci swinke morska albo cos?? Pewnie mnie teraz bedziesz huntowal ale ja mam to GDZIES!!!!! Jako jeden z najlepszych graczy powinienes dawac przyklad!
A jesli twoja laska by sluchala Punk rocka albo metalu... bys ja kochal... powiedzial bys do niej "WON BRUDASIE"?? Watpie! Wes ty sie czlowieku zastanow co ty wogole gadasz!!
Nie wszyscy nosza GLANY! Ja nosze trampki/ czarne buty, mam dlugie wlosy i nawet jak bys mnie kiedys na rl pobil a widzial bym ze potrzebujeszp omocy i tak bym ci pomogl!!!!! A ty mi?? Pomysl nad tym...
Moim zdaniem TOLERANCJA to jedna z wazniejszych rzeczy w zyciu...

Ave Rozpacz
10-08-2007, 23:41
(...) oni jakies kozaki po kolana zal takiego scierwa wstydzil bym sie pokazac z takim czyms na ulicy.

WTF? Jakie kozaki? xD Boże, miałam z tego ubaw przez dobry tydzień, gdyż już wcześniej padło słowo kozaki :D Może od razu kalosze, hę? Albo gumofilce -.-' Żal to ludzi o takim właśnie stopniu tolerancji jak Ty, gdyż popatrz tylko na to co dzieje się na świecie. Więcej takich ludzi, a wszyscy załatwią się nawzajem ("żal mi Ciebie bo lubisz zielony! Ja bym się wstydził przyznać do Ciebie!" "Taa? A Ty zaraz dostaniesz za to, że lubisz gołąbki!" O.o :rolleyes:). Czy do tego to ma dążyć? Wątpię, niestety na własne życzenie prędzej czy później tak się stanie. Ja naprawdę nie rozumiem co takiego przeszkadza ludziom w tym, że ktoś po prostu inaczej wygląda. Wg mnie to bez sensu. Bądźmy różni. Dlaczego mamy się stać szarą masa?

:rolleyes:

Emca
11-08-2007, 08:49
szczerze to nie lubie
nie dosc, ze nie cierpie tej muzy to jeszcze jak widze tych "metalowcow" w tych kozakach do kolan to mnie mdli, omg jakies plecaki jak by z dupy wyciagniete zal...

Mini John
16-08-2007, 00:54
jakos ja niekapuje ludzi ktorzy chca tepic innych za sam wyglad albo cos tam
rozumiem pedalow tempic nie mam nic przeciwko, ale tepic czlowieka za to ze slucha innej muzyki ,inaczej sie ubiera ?

moim zdaniem to nienormalnie

ja slucham roka ,metalu itd i dobrze mi z tym

z tego co czytalem to prawie kazdy by bez zastanowienia dlaczego wyzywal itp

ale latwo sie domyslic bo to sa piep***** kozaki

jak czlowiek nie ma co ze swoim zyciem robic to kozaczy zeby go ktos lubil

zal mi takich ludzi

zobaczylem tez wpis o marlinie mansonie,co wy o nim mozecie wiedziec jak nawet pewnie nie widzieliscie zadnego koncertu ani nie przesluchaliscie ani jednej piosenki do konca

on wedlug mnie jest bardzo pomyslowy i odwazny

niekazdy wypie****** by sobie zebra zeby moc sobie gale strzelac

flypek
16-08-2007, 06:29
"Przekaz" muzyki Hip-Hopowej jest mniej więcej taki. "Policja to pały, dziewczyny to niewierne suki, wszyscy inni kur*y" Co drugie(średnio) słowo w tym Twoim Hip-Hopie to "kur*a" "chuj" "pierdolę"(zazwyczaj policję...)
@BTW
Wolę Metala od zażelowanego od stóp do głów Techno masty i pr0 evul mastera "eppppać policje !" Hip Hopowca...

Wez hip-hop jest taki beznadziejny! Lubisz jak w kazdej piosence koles tylko kurw.a spier.dalaj mam to w dup.ie hu.j wszystkim itd.LOL

A jeśli o metal to mam kilku przyjaciol i jezu jak ja ich nie lubie! W ogole się nie smieja a nasza rozmowa wyglada tak:

Ja:Cześć
METAL:??cześć??
Ja: wyjdziesz dzisiaj?
M: Może?
Ja: eee to czesć?
M: ave satan!:D to juz sam dopisałem xD

Crayon
16-08-2007, 11:44
@Flypek

Wez hip-hop jest taki beznadziejny!
Prawda. hip Hop to ścierwo :P Jak ja widzę takiego HH, który idzie przez ulicę i patrzy się na mnie jakby mnie chciał zaraz strzaskać to zimno się robi.
Idzie taki w kapturze, ręce w kieszeni i kołysze się na prawo, to na lewo w rytm Hip-Hopu. Ehhh.

RZAL I BUL !!11
;D

Guildmage
16-08-2007, 17:08
Hm... a kiedy wy sie nauczycie nie oceniac ludzi przez pryzmat ubioru czy sluchanej muzyki?..

Nie lubisz metali bo? maja dlugie wlosy...O my God... a czyz wsrod mezczyzn nie panuje teraz moda na dluzsze wlosy? mnie sie wydaje cos,ze tak...Poza tym "Metal" dzieli sie na kilka kategorii...
Nie kazdy metal slucha Mensona..i nie kazdy rodzaj metalu to "ave satan".
Wychowalam przy muzyce rock`owej dorastajac szukalam ludzi ktorzy beda mi odpowiadac swoimi pogladami i zainteresowaniami..i musze wam przyznac ze "rock`owce" "metalowce" czy wspolczesni "Hipisi" to chyba jedyna subkultura nie czepiajaca sie innych ludzi pod wzgledem ubioru, muzyki czy pozycji materialnej akceptuja kogos w 100% takim jakim jest.Nie oceniaja tylko za to ze ktos jest ladny czy brzydki.Mi odpowiadalo ocenianie mnie za moj charakter i postepki.Wiekszosc z moich znajomych " metalowcow" to ludzie uzdolnieni chodzacy na rozne zajecia plastyczne , muzyczne czy teatralne. NIe mowie ze w innych subkulturach tego nie ma -poprostu ja sie nigdy nie spotkalam z tym zeby "Dress" chodzil na zajecia plastyczne :Dlub kurs fotografii.Sama jestem osoba ,ktora nie patrzy na wyglad czy subkulture a na to jak mnie dana osoba traktuje i jak postepuje wobec mnie.
Co lepsze poznanie kogos takiego to czysta przyjemnosc...sa towarzyscy <moze sa wyjatki> ale wiekszosc z nich to osoby ktore z checia przyjma cie do swego grona znajomych tak od poprostu.
Od 13 roku zycia sama moglabym nazwac sie "metalem" nawet nosilam sie na czarno , nosilam glany < mam je do teraz i chodze w nich zima XD> caly czas az do teraz 20stego roku zycia krece sie gdzies pomiedzy metalem, punkiem, gotykiem, rockiem pomimo ze wyroslam i nie nosze juz CZARNYCH ciuchow w glebi wciaz sie jest "rock`owcem". Nie ukrywam ze lubie np Drum&Bass`y czy dobry Hause lub Chillout.. Kazdy metal w swojej dyskografi ma cos co mogloby was zadziwic :)
@Elvan to ze on sie tak zachowywal czyz to nie znaczy ze poprostu kochal ten kawalek co lecial? doceniam ta muzyke i czul jej klimat?
Ps.. Wiecie ze Mortiis jest metalem ? ... tak raczej hihih...
Nie oceniajcie ludzi za to jakimi sa.. a za to co czynia :)
Aj... a wogole jesli juz jest ktos tak ograniczony i powierzchowny ze czepia sie tylko tego ze ktos nosi sie na czarno i ze ma dluge wlosy jest prosta rada. Traktuj metali jak powietrze..wyobraz sobie ze ich nie ma...tak jak wiekszosc metali wyobraza sobie ze nie ma ludzi ktorzy ich nie akceptuja badz gnebia....a wysmiewanie sie z nim to dziecinada i pokaz swojej niedojazalosci wobec 2 osby a zreszta ktos kto uwaza sie za lepszego od innych nigdy nie zrozumie pojacia "rownosci" i uwazam ze predzej pomoglby Ci sie z ziemi podniesc metal gdy sie przewrocisz niz "dres""kibic""pseudo SZKEJT"ktory by sie tylko zasmial.
Punk is not Deth


a i Neko nie kazdy w upale chodzi w glanach wsrod metali jest pelno dzieciakow ktore chca pokazac "ahm mam glany jestem metalem" tak jak wsrod innych subkulturach sa pozerzy.



Zgadzam sie.. tak -,- poraz pierwszy się z NIĄ zgadzam ..

Słuchałem HIp-HOp (znudził mi sie)
Słuchałem Techno (znudziło mi się słucham czasami)
Słucham rocka, metalu (offsprings, slipknot, green day) i mi sie nie znudziło dlaczego? poneiważ te piosenki maja swój sens .. ukryty ale jest a w hip hopie co ? pierdol policje pierdol policje i to jest rox -,- jakby nie było policji to byś człowieku z domu nie wychodził a tak w sumie podoba mi sie styl takich rockowców tzn. taki lekki punk nie iwem jak to określić:p

Czarny Lucyfer
16-08-2007, 17:14
Wy macie z gorem połowa. co wam przeszkadza oni nosza te grube buty(glany, desanty) oni zapuszczaja wlosy i oni chodza w ponurych ubraniach ale sa i tak lepsi od Drechow!

Nie naleze do zadnej z tych grop. Słucham to co mi sie spodoba.

JaCkAsS
16-08-2007, 18:29
I na ch** się niektórzy czepieją hip hop'u?? To że wy rozumiecie tylko "je**ć policję" itp. to znaczy że to wy tępi jesteście, a nie hip-hop.
Krytykujecie to a nawet nie wiecie ile to talentu wymaga żeby składać takie teksty, dobierać słowo do słowa i jeszcze potrafić to zarapować do beatu! Spróbujcie a zobaczycie że to jest bardzo trudne. I jak nie rozumiecie hip-hopu to go nie oceniajcie.

Ja do metalowców nic nie mam, chociaż przyznam że muzyki nie rozumię wogóle.
Lubie Linkin Park ale to nie jest metal w sumie.
A to jak kto chodzi ubrany mnie wogóle nie obchodzi.

btw. Rap/hip-hop ROX!!

Bobo
16-08-2007, 18:47
<Wcześniej były tu bluzgi na Metal>

@EDIT I tu właśnie wychodzi wasz brak wiedzy na temat tolerancji, każdy może sobie mówić co chce, każdy może wyrażać swoją opinię, akurat to co napisałem to był żart (może nie do końca, bo nie lubie takich, ale nawet jeżeli nie bluzgałbym tak na nich), ale to nic... Napisałem to właśnie po to, aby taki np. Gulidmage ( u którego patologia jest na porządku dziennym) mógł się wyrzyć :P... Diego napisał wszystko wporzo, ale wyobraź sobie, że ja nie jestem takim dresem, nie ubieram się tak, i nie gole bańki :P... Acha, i to "pocałuuuj mnie w dupe i jak gówno poczuj się!!!" to ścierwo jakieś, takiego gówna to nikt nie słucha

Pozdro 4 Dzieciaka "Diego" wg. którego metalowce się "mylą"...

@Gulidmage

I tu wychodzi też twój idiotyzm... Moja wina, że masz 10 lat i cie wszyscy biją, i się z ciebie śmieją? To tylko twoja wina... Wiem, że starzy cie koparką karmili, ale to nie powód, aby sie tak wyrzywać... Jeżeli nie przeczytasz tego co tera napisałem, to znaczy, że moja wypowiedź, nie jest mylna... Dziecko Tibii... żal mi cie *

Diego
16-08-2007, 18:56
#up
Aleś mnie rozbawił :D
Zrobili Ci tacy coś?
Co Ci się w nich nie podoba? że są inni?
Oni mogą powiedzieć o hip-hopowcach to samo.
Chodzą takie mendy w dresach ,myślą że są cool i szpanują kołysząc się w prawo i lewo na 50 stopni.
Najbardziej mnie rozbawiło
rasistą nie jestem
Wiesz dzieciaczku kto to jest rasista? jak nie to www.wikipedia.pl
Ciekawe jak Ty byś się czuł gdyby na Ciebie tak bluzgali.
Brudasy? A skąd wiesz że się nie myją.

jak widzę takiego to mi się żyć nie chce
Mi się żyć nie chce jak przechodzę obok takiego dresa ,łypie się na mnie spode łba ,wyraz mordy ma jak by zaraz mnie zarżnąć chciał ,kołysze się na prawo i lewo słuchając na max głosie empertójki ,a z odtwarzacza dobiega ciężkie brzemienie:
pocałuuuj mnie w dupe i jak gówno poczuj się!!!*
Dlatego więcej tolerancji -.-

*-Dla niewiedzących kawałek tego hip-hopu

Guildmage
16-08-2007, 19:37
Hahahaha... Czemu ich nazywacie "metalowcami"? To są brudy! Jeb*ane brudasy, powinno sie ich usunąć z ulic, bo jak ide przez osiedle i widze takiego to mi się żyć nie chce, takie ku*wy gorsze są od szkiełów... Nie jestem rasistą ani nic takiego, ale CHWDM - dla niekumatych (m) = metalowce

Tak jak @up say : Rap/hip-hop ROX!!

Metal/Rock SUUX



Skutki zabawek pod prądem, patologi w rodzinie .. smutne :( :( :(

Jesteśmy z Tobą nie rób nic głupiego polecam rozmowe z psychologiem bądź z rodzicami żeby przestali Cię katować bo wychowali totalnego idiote.. bez urazy ale to co zaprezentowałeś świadczy o twoim poziomie:D

Mortiis
16-08-2007, 20:36
Ave drodzy forumowicze \,,/ ;P

to moze ja powiem cos o sobie...
osobiscie za metala sie nie uwazam, ale slucham ciezszej muzyki i ubieram sie na czarno, nosze glany jak jest chlodno ;p po miescie chodze praktycznie nieuzbrojony, no bo czym sa te palki, kastety, lancuchy? no niewinne zabawki...

mam duzo znajomych ktorzy zdecydowanie sa "metalami" i smialo stwierdze ze sa madrzejsi od sporej ilosci osob wypowiadajacych sie na tym forum.

osobiscie jestem tolerancyjny i nie rozumiem tych co uwazaja ze "metal" to "brudas".
nie przeczytalem wszystkich wypowiedzi w tym temacie, bo nie mialem czasu, a tym co uwazaja innych za brudasow radze zeby popatrzyli sie na siebie.

http://666.toproste.pl/Mortiis_Zje_Wasz_Mozg.jpg

PS kto chce bana za brak tolerancji? :D

Margoth
16-08-2007, 20:44
OoOoOoooOo jaki zaszczyt... sam GOD sie wypowiedzial :P
A co do fotki to jest boska ;D Fajny pieszczoch ;P
Niektorych wypowiedzi sa beznadziejne (np. NEKO, myslalem ze jest z deczka inteligentniejszy-.-)


_________________
Nick: Margoth
Proff: Master Sorcerer
Lvl: 231
MLvL: 101
Gildia: Inleashed

100 [X]
150 [X]
200 [X]
250 [ ]
300 [ ]
350 [ ]
400 [ ]
...
Level Complete [ ] xD

http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=7710  Czy przeszkadzają ci metalowcy??
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=9534  Free Hugs!!!

Fager
16-08-2007, 21:02
Ja osobiscie ( bez obrazy Mortiis ) nienawidze tych ' lancuchow , czarncyh ubran jak na pogrzeb ' itp , i jak widze takiego 'brudasa' na swojej drodze to naprawde mam ochote mu... jebn.... bo nie wiem jak mozna sluchac metalu i napierda... wlosami co 2 sek ;)
Przepraszam za obraze ale poprostu taki juz jestem i bede :)

Nefre
17-08-2007, 15:09
Fager , jeśli się ocenia ludzi tylko za wyglad i za muzyke a nie za charakter... to oczywiscie, .że cos lub ktos ktory Ci sie nie podoba "a raczej to jak wyglada" bedzie Ci przeszkadzal...ale tu trzeba nauczyc się szacunku do 2giej osoby...by ona odpłaciła nam się tym samym..Osobiscie cale moje środowisko to "punkowcy, metalowcy " chociaż siebie nie moge nazwac żadnym z nich.

Okulista
17-08-2007, 19:05
Nienawidze metalowców, dlugie wlosy glany i ta muzyka której sluchaja nienawidze metalu i metalowców . Jednym slowem Frajerzy frajerom pogarda.

JaCkAsS
18-08-2007, 02:16
@Diego
Jak ty uważasz "Pocałuj mnie w dupe i jak gowno poczuj się" za rap, to się grubo mylisz. To że na ciebie tak patrzą to masz pecha, a że ty się nie potrafisz na nich spojżeć to pipa jesteś:D Boisz się?? Ryj to nie szklanka.


btw. Mówicie tutaj o tolerancji, a nie potraficie tolerować nawet tego jak ktoś się patrzy <fuckin' lol>

Po za tym, nie oceniajcie rapu po kilku utworach jakiś typów takich jak "Karamba" (gówno) itp.
Posłuchajcie sobie Wu-Tang Clan, Mehtod Man, Snoop Dogg, Papoose, Tupac i wsłuchajcie się w teksty jak potraficie.

Napewno mało kto z was wie że Tupac pisał wiersze, czytałem, i mi się podobają.
Po za tym nawet nie wiecie z jakiego syfu oni się wywodzą i jakoś udało im się wybić, szacunek im sie za to należy. W swoich tekstach opowiadają o tym, muzyka jest po to żeby wyrazić swoje uczucia, oni to właśnie robią, a wy ch*j o tym wiecie!! -.-

Guildmage
18-08-2007, 02:44
Hymmm wiesz co niedlugo znudzi sie wam ten rap jak znudził sie i mi .. a do metali nic nie mam styl jak styl tak samo mozna powiedziec o skejtach ze maja kroki do kolan bo sie zesrali :D :D :D :D


Ja tam wole luźne ciuchy ale poprostu bardziej punkowe wzory :p

i z całym szacunkiem punk rox :p

Nelin
18-08-2007, 08:59
Hahaha...
Śmieszą mnie wypowiedzi typu sierść i brud. Czyms takim udowadnia sie ze Polska jest grajem nie tolerancyjnym ( Polecam odcinek Kuby Wojewodzkiego z Peterem, leaderem Vader )
Gdy kilka lat temu gdy do mojej klasy doszedl obywatel Francji, czar noskory obywatel... Szok, co on znosil. Wszystko ze strony Polskich cwier c inteligentow ktorzy brali do siebie teksty hiphopowe i chcieli byc fajnymi ulicznikami... ( taka prawda ) Nawet nosili kosy. (hahaha)
Wiec jak dla m nie pojebancami jest wiekszosc tych od hiphopu... Nigdy nie mialem do czynienia z "metalami , emo ", z dressami praktycznie codziennie...

Bobo
18-08-2007, 10:21
Ja tam wole luźne ciuchy ale poprostu bardziej punkowe wzory :p
I znowu Guildmage zabłysnął swoją super inteligencją... Luźne ciuchy w punkowe wzory... -.- No, a ja wole włosy mieć na żel, chociaż mam łysą banie (taki przykład)


Hymmm wiesz co niedlugo znudzi sie wam ten rap jak znudził sie i mi

To Ty chyba poprostu słuchałeś rapu, nie próbowałeś go zrozumieć...
Poweidz, jaki przekaz ma punk?


i z całym szacunkiem punk rox :p

I z całym szacunkiem punk ssux :P

seko
18-08-2007, 16:57
Jesli mnie nie zaczepiają to mi nie przeszkadzają .Sam do niedawna nosiłem długie włosy <takie do ramion xD> ale słucham hip-hopu i ubieram cie na kolorowo :P:cool:

Guest
18-08-2007, 23:33
Czytając ten temat wysiadłem po pierwszej stronie .. Widać tu setki bulzgów na metali ale prawie nikt nie raczył się dobrze uargumentować dlaczego tak sądzi .. No poza paroma osobami. Jeżeli myślicie, że słuchając hh i techno jesteście w czymś lepsi niż Ci co słuchają metalu to musze was uświadomoć, że się mylicie :eek: Hh - większość tekstów wymyślana na biegu .. Rymowanie o niczym .. [W tym miejscu szacunek dla Bez cenzury mimo iż bardziej kręcą mnie cięższe rytmy]. Na przyszły raz zastanówcie się zanim napiszecie metal - brudas .. Przez to dajecie po sobie poznać jak bardzo jesteście zacofani ..

Exstasy
19-08-2007, 01:29
Z metalem proponuję na złom prosta sprawa

JaCkAsS
19-08-2007, 05:44
Hh - większość tekstów wymyślana na biegu .. Rymowanie o niczym ..

To że czegoś nie rozumiesz nie znaczy że jest to o niczym.
Nie można rymować o niczym, poprostu nie potrafisz zrozumieć.

btw. Jak jesteś tkai kozak to spróbuj powiedzieć jakieś zdanie które będzie o niczym, tylko wiedz że jak coś mówisz to napewno o czymś.

I takie pytanko jak Bobo, niech ktoś mi wytłumaczy jaki jest przekaz Punk'a/metalu/rocka czy nie wiem co tam jeszcze.

Mój kumpel słyszał jakiś utwór właśnie z tego gatunku w którym koleś w refrenie się darł "Moja kupa śmierdzi bardziej niż twoja!!" tylko że po angielsku. Więc nie wiem czy wy tego słuchacie czy może czegoś innego, nikt nic nie napisał na ten temat.

Nelin
19-08-2007, 08:25
@Up
Hmm.
Powiem Ci ze Punk itd jest dla ludzi... Hmm...
Napisze tak. Ja prakt ycznie nie widze przeslania np w txt Hg. Kiedys gdy tego posluchalem to zrozumialem tylko to - Nienawisc do policji...
W punk itd jest przeslanie, jest ta puenta.
Np posluchaj sobie piosenki Biale Gowno.
Ty i reszta tych Hap hop pro sluchaczy nie bedzie widzialo przeslania, a w tej piosence przeslanie jest proste... Mow my nie rasizmowi...
Wiec jak widzisz w tej muzyce jest przeslanie, tylko ze ta muzyka jest dla ludzi rozwinie tych, w przeciwienstwie do HH. ( tylko zeby nie bylo ze pisze ze Hh sluchaja osoby nie rozwiniete, tylko uwazam ze ponad 70 % ludzi sluchajacych hh jest ... no wiecie)

Ogel
19-08-2007, 09:26
Mi punkowcy i metalowcy nie przeszkadzają w żaden sposób.
Nie znam osobiście wielu metalowców więc jak mogą mi przeszkadzać?
A to że ubierają się jak chcą, to ich sprawa, mnie to nie interesuje, byle by zachowywali się w stosunku do mnie normalnie (a tak się zachowują) więc nie mam prawa ich nie szanować. Chłowieka nei można oceniać po tym jak się ubiera... Troche tolerancji, ludzie... Nigdy nie miałem żadnych sprzeczek z metalowcami, wręcz przeciwnie, byli to mili i pomocni ludzie. W ankiecie zaznaczyłem odpowiedź "W żadnym wypadku"

Guest
19-08-2007, 11:07
@JaCkAsS
Rozumiem i to doskonale. Być możne nawet lepiej niż Ty. ;) Kiedyś po trochu słuchałem tego i ownego z hh lecz przekaz w niektórych piosenkach był naprawde na poziomie zero.
Btw. 'O niczym' w przenośni ..

JaCkAsS
20-08-2007, 01:38
@up W każdym gatunku muzyki znjadziesz napewno jakieś gówno bez sensu, może akurat na taki rap trafiłeś.
Tak wogóle to nie tylko przekaz jest ważny, ale i to w jaki sposób jest przekazywany, mnie na przykład kręcą czarne beaty, rapowanie do tego, a nie odpowiada mi ostre granie i do tego krzyczenie w mikrofon że cięzko cokolwiek zrozumieć, ale to tylko moje skromne zdanie :D

Słuchajcie sobie czego tam chcecie, ale jak HH nie rozumiecie to nie krytykujcie :PP

Mortiis
20-08-2007, 05:13
Jedziecie po metalach, ja osobiscie do nikogo nic nie mam, a co do szczegolnie polskiego hh to moze to wam sie spodoba:


FAKTY ukazujace prawdziwe oblicze polskich hip-hlopowcow (pozerow)
Jakis czas temu Peja wystepowal w takiej dyskotece "Panderoza" pod Bialymstokiem w Jezewie ...knajpa gdzie grywaja zespoly diso-polo...i taka publika.....i chyba ten Peja specjalnie sie tym nie przejmowal ze nie gra dla "dzieci ulicy" tylko "dzeci pluga"
HH to jest walka z pieniadzem i walka z komercjializacja? ***** non stop HH leci w telewizji i to nie jest komercja? i spiewaja jak to im jest zle ale na scene wypierdoli sie w nowiutkiej bluzie clinika i spodniach massa...
porazka na maxa... pozatym oni nie maja pojecia o spiewaniu, tylko jakies postekiwanie w stylu yyyhyh yoyo jak przepite chlopaki z blokow (no bo przeciez to sa przepite chlopaki z brudnych ulic) smiechu warty ten caly polski hh tylko wziasc i glowa o mur.
jakis debil grajacy hh napisal jakis ladny tekst o tym ze kocha polske, a tak naprawde napisal to zeby trafic takim tekstem do szerszego grona osob, a i tak pewnie ma takie dziury na mozgu od jarania trawy i wciagania bialego gowna ze pewnie juz nawet nie pamieta ze napisal takie cos
Peja w jednym z kawalkow rymuje "reprezentuje biede" , a juz w innym teledysku otoczony przez kumpli w jakze biednych ciuszkach Everlast, PitBull, za nimi 50 mercedesow i BMWic, a oni spiewaja ze sa biedni, nie maja kasy i siedza pod blokiem bo im sie nudzi... normalnie paranoja!
hip hop to muzyka prostakow pozerow i ludzi ktorzy nie posiadaja wlasnej osobowosci bo ida za moda i komercja hh-laski to glupie suki (nawet same sie tak okreslaja) ktore robia laski kolesiowi ktory ma najbogatszego tate (sami tej kasy nie zarabiaja)
SKEJT nie MA nic WSPOLNEGO Z HIP-HOPEM SKATE TO PUNK!! BO TYLKO PRZY SZYBKIEJ MUZIE MASZ PALERA DO SKOKOW I TRICKOW
Przeslanie muzyki jak najbardziej do dupy - same najebki, jaranka, ruchanie dupeczek, a jak nie to, to smecenie, jak to zle, jak niedobrze, jak biedna, zacpana mlodziez nie ma co ze soba zrobic na swoim szarym, burym i ponurym osiedlu z betonu... Jeszcze pare lat, nastolatki dorosna, wyrzuca gowno z majtek i tyle zostanie po HH...
hiphop jest dziwny, jest nie do strawienia, spiewaja ze sa zajebisci jaraja trawe tluka kiepskich ludzi itp, a przewaznie jest tak ze wiekszosc dostaje opierdol od mamusi jak powie glosniej kurde...
Najgorsze jest to, ze gnoje uwazaja teraz hip-hop za muzyke ulicy, bedaca manifestem mlodziezy itd. Jaka ***** muzyka ulicy? gnoje probuja nasladowac nadmiernie wyluzowanych twardzieli jarajacych trawe i belkoczacych swoim zalosnych slangiem i sa jeszcze bardziej zalosni od nich. To ***** wogole muzyka nie jest, paplanina pacanow do jakiegos smiesznego podkladziku. FUCK HIP-HOP!!
hip- hop jest najbardziej oplacanym biznesem w polsce, jezeli chodzi o "scene" muzyczna... wiec nic dziwnego, ze tyle sie narobilo z gownem w spodniach i "kwiatami" na koszulkach, stekajacych, ze sa ziomami z blokowiska...
Jedyna kapelka HH na poziomie w polsce jest "Nagly atak spawacza" Mozna przynajmniej sie posmiac, reszta to gowno albo smieszno-zalosne kapelki hh (peja,fu)z ktorych jak sie patrzy na tych gosci to smiech ogarnia.

Nelin
20-08-2007, 05:59
@Up
Ten tekst to cała prawda.
Hip Hop to paranoja. Polski hip hop to ostry shit. Trzeba sobie to jasno powiedziec. Do tego w Polsce jest cos w stylu - " On jest dzieckiem ulicy, on jest dobrym raperem" . Wiec jeszcze raz, Hip Hop to pieprznieta muzyka z przeslaniem typu Obij morde temu, nie nawidz policji, ruchaj blondynki i wszystko bedzie dobrze. Ten tekst to cala prawda...

JaCkAsS
20-08-2007, 07:35
@Mortiis
Sorry Mortiis ale dałeś ciała wklejając taką bzdurę.
Masz tam przykład typowego tępaka który nie rozumie hip-hop'u.


"Peja w jednym z kawalkow rymuje "reprezentuje biede" , a juz w innym teledysku otoczony przez kumpli w jakze biednych ciuszkach Everlast, PitBull, za nimi 50 mercedesow i BMWic, a oni spiewaja ze sa biedni, nie maja kasy i siedza pod blokiem bo im sie nudzi... normalnie paranoja!"

No więc po pierwsze oni nie śpiewają, po drugie w tym tekście Peja nie mówi że jest biedny tylko że reprezentuje biede, rozumiecie "reprezentuje". I gdzie Peja rapuje że jest biedny??


HH to jest walka z pieniadzem i walka z komercjializacja? ***** non stop HH leci w telewizji i to nie jest komercja? i spiewaja jak to im jest zle ale na scene wypierdoli sie w nowiutkiej bluzie clinika i spodniach massa...

A pokaż mi prawdziwych raperów co pudrują sobie mordy, malują się żeby się ku*wa lepiej sprzedać??!!


@Nelin
Jak nie rozumiesz tego tekstu to nie pisz że to jest cała prawda-.-
Bo z tego tekstu ani jedno zdanie nie jest prawdą, po za tym raperzy KU*WA MAĆ nie śpiewają!! I widzicie właśnie ten poziom inteligencji, śpiewać to może Niemen albo ktoś, raperzy rapują do ch*ja!!!!!!! xD

Bobo
20-08-2007, 20:38
Jedziecie po metalach, ja osobiscie do nikogo nic nie mam, a co do szczegolnie polskiego hh to moze to wam sie spodoba: Napisał text znaleziony w internecie

FAKTY ukazujace prawdziwe oblicze polskich hip-hlopowcow (pozerow)

* Jakis czas temu Peja wystepowal w takiej dyskotece "Panderoza" pod Bialymstokiem w Jezewie ...knajpa gdzie grywaja zespoly diso-polo...i taka publika.....i chyba ten Peja specjalnie sie tym nie przejmowal ze nie gra dla "dzieci ulicy" tylko "dzeci pluga"
* HH to jest walka z pieniadzem i walka z komercjializacja? ***** non stop HH leci w telewizji i to nie jest komercja? i spiewaja jak to im jest zle ale na scene wypierdoli sie w nowiutkiej bluzie clinika i spodniach massa...
* porazka na maxa... pozatym oni nie maja pojecia o spiewaniu, tylko jakies postekiwanie w stylu yyyhyh yoyo jak przepite chlopaki z blokow (no bo przeciez to sa przepite chlopaki z brudnych ulic) smiechu warty ten caly polski hh tylko wziasc i glowa o mur.
* jakis debil grajacy hh napisal jakis ladny tekst o tym ze kocha polske, a tak naprawde napisal to zeby trafic takim tekstem do szerszego grona osob, a i tak pewnie ma takie dziury na mozgu od jarania trawy i wciagania bialego gowna ze pewnie juz nawet nie pamieta ze napisal takie cos
* Peja w jednym z kawalkow rymuje "reprezentuje biede" , a juz w innym teledysku otoczony przez kumpli w jakze biednych ciuszkach Everlast, PitBull, za nimi 50 mercedesow i BMWic, a oni spiewaja ze sa biedni, nie maja kasy i siedza pod blokiem bo im sie nudzi... normalnie paranoja!
* hip hop to muzyka prostakow pozerow i ludzi ktorzy nie posiadaja wlasnej osobowosci bo ida za moda i komercja hh-laski to glupie suki (nawet same sie tak okreslaja) ktore robia laski kolesiowi ktory ma najbogatszego tate (sami tej kasy nie zarabiaja)
SKEJT nie MA nic WSPOLNEGO Z HIP-HOPEM SKATE TO PUNK!! BO TYLKO PRZY SZYBKIEJ MUZIE MASZ PALERA DO SKOKOW I TRICKOW
* Przeslanie muzyki jak najbardziej do dupy - same najebki, jaranka, ruchanie dupeczek, a jak nie to, to smecenie, jak to zle, jak niedobrze, jak biedna, zacpana mlodziez nie ma co ze soba zrobic na swoim szarym, burym i ponurym osiedlu z betonu... Jeszcze pare lat, nastolatki dorosna, wyrzuca gowno z majtek i tyle zostanie po HH...
* hiphop jest dziwny, jest nie do strawienia, spiewaja ze sa zajebisci jaraja trawe tluka kiepskich ludzi itp, a przewaznie jest tak ze wiekszosc dostaje opierdol od mamusi jak powie glosniej kurde...
* Najgorsze jest to, ze gnoje uwazaja teraz hip-hop za muzyke ulicy, bedaca manifestem mlodziezy itd. Jaka ***** muzyka ulicy? gnoje probuja nasladowac nadmiernie wyluzowanych twardzieli jarajacych trawe i belkoczacych swoim zalosnych slangiem i sa jeszcze bardziej zalosni od nich. To ***** wogole muzyka nie jest, paplanina pacanow do jakiegos smiesznego podkladziku. FUCK HIP-HOP!!
* hip- hop jest najbardziej oplacanym biznesem w polsce, jezeli chodzi o "scene" muzyczna... wiec nic dziwnego, ze tyle sie narobilo z gownem w spodniach i "kwiatami" na koszulkach, stekajacych, ze sa ziomami z blokowiska...
* Jedyna kapelka HH na poziomie w polsce jest "Nagly atak spawacza" Mozna przynajmniej sie posmiac, reszta to gowno albo smieszno-zalosne kapelki hh (peja,fu)z ktorych jak sie patrzy na tych gosci to smiech ogarnia.

Na ten text jest tylko jedna odpowiedź... ZAL... Oczywiście kto, to napisał? Jakiś metal, który 2 dni wcześniej dostal wpierdol od słuchaczy rapu :P...

Takie coś mnie rozwala, a ludzie mówią, że to świat rapu jest nietolerancyjny... Jeszcze raz żal.pl

Shodreis
20-08-2007, 22:12
Mnie to wogle nie przeszkadza ci metalowcy to też ludzie osobiście nim nie jestem ale raz po raz założę czarną koszulkę i co w tym złego? Włosy mam raczej krótkie :p. A glany tez założę (tylko wtedy gdy jest wyjątkowo zimno <dla noobow tylko w zimę>) chociaż chyba już je wyrzuciłem bo byly mi za małe tzn urosła mi noga :p. Zaznaczyłem "W żadnym wypadku".

El Schirocco
20-08-2007, 22:34
bobo...

dres to nie "raper"

btw: pisze prawde...

a mortiisa popieram w tym co napisał...(nie liże mu dupy jak inni zaraz napiszą)a polski HH już dawno miną...teraz tylko komercja i "młodzieżowe kawałki"

młody jestem więc początków hh nie mogę pamiętać ale swoje wiem...i pewnie nikt z was nie zna początków polskiego hh...więc nie kozaczcie

A w amerykańskim rapie śpiewają zawsze o sobie jacy oni są zaj.... fajni,elo itp i to mi się podoba...a do tego wymachują sygnetami na łapach a koło nich sunie machają tyłeczkami że aż miło...pełen szpan...100000% że każdy z amerykańskich raperów(tych prawdziwych)przeżyli piekło na ulicy...i życie ich nauczyło...a że czarni mają to "coś"do muzy więc najlepsi raperzy są czarni...

a polski HH to najczęściej :zioło,bmw,jakieś 2 panienki niezbyt...:S noi chuj,***** noi walka z psami...

więc wole posłuchać rapu z us niż polskiego HH ale nie które kawałki są tak fajne jak gangsta rap...

El Schirocco
20-08-2007, 22:35
zacytowałem zamiast edita dać...plx usunąć posta!

JaCkAsS
21-08-2007, 01:15
bobo...

dres to nie "raper"

btw: pisze prawde...

a mortiisa popieram w tym co napisał...(nie liże mu dupy jak inni zaraz napiszą)a polski HH już dawno miną...teraz tylko komercja i "młodzieżowe kawałki"

młody jestem więc początków hh nie mogę pamiętać ale swoje wiem...i pewnie nikt z was nie zna początków polskiego hh...więc nie kozaczcie

A w amerykańskim rapie śpiewają zawsze o sobie jacy oni są zaj.... fajni,elo itp i to mi się podoba...a do tego wymachują sygnetami na łapach a koło nich sunie machają tyłeczkami że aż miło...pełen szpan...100000% że każdy z amerykańskich raperów(tych prawdziwych)przeżyli piekło na ulicy...i życie ich nauczyło...a że czarni mają to "coś"do muzy więc najlepsi raperzy są czarni...

a polski HH to najczęściej :zioło,bmw,jakieś 2 panienki niezbyt...:S noi chuj,***** noi walka z psami...

więc wole posłuchać rapu z us niż polskiego HH ale nie które kawałki są tak fajne jak gangsta rap...


Tutaj się zgodzę:)) Ja też wole słuchać gangsta rapu, ale szanuję kilku polskich raperów m.in Peja.
A w ameryce pokazują to co mają bo kiedyś poprostu nic nie mieli i teraz chcą pokazać jak potrafią się ustawić.
Gdzieś słyszałem takie....hmm......motto? ........."Po co Ci pieniądze jak ich nie pokazujesz?" :D

Pozdro


BTW. To jest temat o metalach więc zakończmy dyskusję o hh/rap :PP

Doder Pall
23-08-2007, 23:55
Jareczku wdepnji FUUZA(plusgsm).
Metal rox,są troche inni ale kogo to obchodzi. ;]

Sekzy Pall
24-08-2007, 00:32
Ludzie Macie problem do ludzi o odmiennych upodobaniach a czy to jest tak wielkim problemem zyciowym "Metal" ? np: Macie problemy ze sluchaja cieższych brzmien ja takze tego slucham macie problem do wlosów i ubran niestety nieubieram sie tak i juz inaczej byscie nato spojrzeli ... nieocenia sie ludzi po wygladzie taka moja wskazuwka na zucie

Pozdro :Xarasathi

Sayac Umevron
24-08-2007, 12:40
mnie to lotto niech sobie chodza jak chca wkoncu wolna Polska jest...

Chomki
24-08-2007, 13:01
bobo...

dres to nie "raper"

btw: pisze prawde...

a mortiisa popieram w tym co napisał...(nie liże mu dupy jak inni zaraz napiszą)a polski HH już dawno miną...teraz tylko komercja i "młodzieżowe kawałki"

młody jestem więc początków hh nie mogę pamiętać ale swoje wiem...i pewnie nikt z was nie zna początków polskiego hh...więc nie kozaczcie


zgadzam sie z tobą w 100% polski HH juz dawno miną teraz jej Hip-Hop Polo
lub komercja...
@ Topic
Osobiście nie nawiadze metalowców bo jest nim mój stary i na przekór jemu słucham HH tego z lat swietności(k44, Pfk itd.)

Power
24-08-2007, 13:07
Ja osobiscie wole HIP-HOP i nie znosze metalu. Moja siora slucha tego gówna i raz dostala po łbie za to że słuchała tego w mojej obecnosci jest o 7 lat starsza. nie wiem jak bardzo napierdalały ich komety po oczach kiedy byli mali ze tego swinstwa sluchaja. Jeszcze to nie jest z polski jakis cwel z niemiec albo z U.S.A albo z Algli.:cool: dlatego mam ich w dupie niech sobie sluchaja tego dobrze ze ja nic nie slyszo bo bym każdemu wpieprz spuścił. U mnie na dworze ostatni gostek sluchal metalu 1 rok temu bo dostawal kamykami jak szedl przez ulice albo wpierdol mu spuszczali Ale pozdro Dla wszystkich ludzi HIP-HOPU>>JEBAĆ meza<<:D

Guest
24-08-2007, 17:31
@up
Przykład typowego dzieciaka(?) który jara się tanią komerchą i przeróbkami 1 z 10 .. Startujesz do innych jak jesteś z kolegami i nie opuszczasz swojego osiedla ? Lejesz siostre po głowie za to, że lubi coś innego niż Ty ?
Powodzenia w życiu.

Ramzes
24-08-2007, 20:09
Co do metalowców absolutnie do nich nie mam... kazdy ma swój styl który uważa za najlepszy. Co wy macie do ich ubrań? Sposobu w jaki sie zachowują? Kazdy styl/muzyka ma sprzymieżencow lub przeciwników. osobiscie słucham Cięzkiej muzyki, którą uwazam za najlepszą...

Co do techno- jakiś wiejski Dj na komputerze tworzy kawalek ktory mlodzi ludzie okrzykna hitem... To nie jest muzyka to typowy zal.

Hip hop? To bardziej mowa niz spiew... Oni glownie wszystkich Pier****

Ciezka muzyka zawsze byla na topie w mniejszej skali... To ze jej slucham nie znaczy, ze zabijam zwierzeta czy sie nad nimi pastwie. Metal to nie tylko jeden wykonawca z ktorym kojarzycie tę muzyke. Dlaczego tak jest? Dlaczego obrazacie metalowcow? Bo nie wiecie o nich absolutnie nic. Mysle, ze kolejne opinie będą łaskawsze i bardziej przyjazne...

Pozdrawiam- Ramzes

Guildmage
26-08-2007, 01:22
I znowu Guildmage zabłysnął swoją super inteligencją... Luźne ciuchy w punkowe wzory... -.- No, a ja wole włosy mieć na żel, chociaż mam łysą banie (taki przykład)



To Ty chyba poprostu słuchałeś rapu, nie próbowałeś go zrozumieć...
Poweidz, jaki przekaz ma punk?



I z całym szacunkiem punk ssux :P

Tak tak kur*a co fajnego w rapie ? co drugie słowo to przekleństwo, co drugi wers JEBAĆ PoJICJE 11 itp -,- to naprawde nudne.. i po trzecie w polsce nie ma prawdziwego rapu.. przynajmniej teraz kiedyś to molesta itp. a teraz? lerek i nowator ? hahahaha

Margoth
28-08-2007, 19:02
Wy sie odczepcie od GuildMage!! on tu jest jednym z najmadrzej mowiacych! -.-
Spoko koles

^_- yo -_^
30-08-2007, 08:55
mi nie przeszkadzają chociaz maja fajnie w domu z tymi ubraniamy jak jest cieplo :P. Ale słucham metalu i nu-metalu czasami death-...

Sev
30-08-2007, 09:17
o ja pier*ole Kur*a LUDZIE!!! Dlaczego wy patrzycie tylko na kolor ubioru, buty, włosy i słuchanie muzyki??To ludzie tacy sami jak wy ale ubierają sie inaczej i noszą inne buty, włosy. Dam wam radę- otwórzcie szeroko oczy i nie patrzcie tylko na włosy ubiór. Oni wam NIC nie zroblili( nienawidze jedynie satanistów i M. Mansona.)

A i zagłosowałem na
W zadnym wypadku.

Neko ty chyba jesteś jakiś eee.... dziwny -nick w grze Sev zazwyczaj siedze w city lub na soran ewentualnie city of the sky. Wystarczy byśmi dał hunta, ale ja mam to gdzieś. Tibia to nie całe życie.

Punk/ metal ROX( daje ignore tym co bluzgaja na metal)

Amaka
30-08-2007, 19:50
Ja tam nic do nich niemam , ale do tego po*ebanego Mansona mam....
Co za porąbany typ zniego , kiedys gdzies przeczytałem ze on se wyciął żebra zeby se lache trzaskać XD.... żal.pl

Kaman Veri
30-08-2007, 19:56
to sa debile i tyle mam w klaseie jedna taka pascentke jest taka zryta ze sie w bani nie misci gada teksty ze uprawiala seks z sztaname na bialym ołtazu i czy to ne jest chore ta muzyka wciaga jak tibia xD

EsSaY
31-08-2007, 02:12
Nie to żebym ich nienawidził, ale ich nie lubie nie są w moim typie przez to co słuchają. Metal kojaży mi się z satanizmem, sektami, zabijaniem niewinnych ludzi. Ogólnie metal to jęki, stęki, krzyki, zjadanie kotów. Nie lubie, nic więcej.

Death Dzela
31-08-2007, 07:29
Ja też zabardzo nie przepadam za metalem, ale nie mam nic do niego czasem nawet slucham. Ale uwazan ze ci fani rzeczywiscie zachowuja sie jak psychole tez znam taka jedna.:)

Margoth
31-08-2007, 12:00
Powiedzial Kaman Veri: to sa debile i tyle mam w klaseie jedna taka pascentke jest taka zryta ze sie w bani nie misci gada teksty ze uprawiala seks z sztaname na bialym ołtazu i czy to ne jest chore ta muzyka wciaga jak tibia xD

A ja mu odpowiem tak: ushushushsuhushsuhushushushushushsuhsuhush... i tak dalej
Dobra hitroria zeby tylko wzniecic nienawisc do metali/punkow.

Liryczny Vandal
31-08-2007, 14:42
Moze glupio zabzmi ale sam slucham metalu ;] tak jak ktos sucha disko polo to ja moze sluchac metalu chodz i tak wole techno,house,trance:D

Forgotten Soul
01-09-2007, 14:01
Witam...Przeczytałem cały temat i żal mi sie zrobiło tych cieci z GKSy i innych tępych ludzi którzy mówią o nas - metalach brudasy... Zapuszczałem włosy 5 lat i ściełem w czerwcu...Co oczywiście nie oznacza że już nie jestem Metalem. Któryś z inteligentów mówił że metale nie myją się i mają tłuste włosy (nie mówiąc już o wszach - huhahsha). STARY! Metale mają szystsze włosy od was! Spróbuj sobie zapuścić włosy i ich nie myć ! Nie da się! Dbamy o swój wygląd i higienę... (No nie wnikam już w poszczególne przypadki ludzi, ale nie tylko w środowisku metalowym znajdziesz ludzi którzy niemiło pachną czy też mają tłuste włosy). Może techniarze ukrywają tłuszcz pod wartstwą geliku?:cool::D Ja osobiście myłem włosy co drugi dzień i myślę że każdy metal tak robi a te bajki o tłustych włosach i innych badziewiach że się niby nie myjemy to sobie sami wpajacie żeby mieć się do czego przypier*!

Co do muzyki....:
Teksty i przesłanie....:
Mówiliście że w HH jest przesłanie...lol...Może w jakiejś malutkiej części...:P A w większości to samo pier* jakie to życie jest do dupy i nawalanie na policje że jest zła, a jak już ktoś wspomniał: gdyby nie policja to byś na ulice nie wyszedł bo by Cię ktoś zabił za 30gr bo mu do fajek brakowało....A co do zjeb* życia to Peja śpiewał " O to życie kurewskie miej do siebie pretensje" (czy jakoś tak:P). I tu jest 100% prawdy. Ziomeczki zamiast nawalać jakie to macie straszne życie i w ogóle to się pouczcie żeby kiedyś dobrą prace mieć i godnie żyć, a nie przesiadujcie całymi dniami na ławkach pijąc piwka... Szanuje muzyke HH jeśli chodzi o składanie rymów itd...nie jest to napewno proste i trzeba mieć do tego talent i pasje. (btw widzieliście Skorpiona na Youtube? xD )

Jeśli chodzi o przesłanie w metalu, rocku, Punku... W punku to np walka przeciwko rasizmowi (hmm więcej przykłądów nie potrafie podać bo raczej nie słucham punka:P). W metalu i rocku spotkać się można z róznymi tekstami...niektóre typu AVE SATAN itd ale to tylko malutka część....niestety współcześni "Normalni" (ironia) ludzie o tym nie wiedzą a metal kojarzy im się wyłącznie z darciem mordy, satanizmem, sektami, jedzeniem kotów, paleniem krzyży i nie wiem co tam jeszcze w waszych chorych główkach się da wymyśleć... W metalu można odnaleźć siebie jak i w innych typach muzyki (np hh). Ja kiedyś odnalazłem siebie w utworach SlipKnota (Purity, Diluted, No life, Scissors) fakt faktem - nie są to zbyt wesołe utwory a raczej dołujące (klimaty suicide etc), lecz słuchając ich jakoś sie wyładowywałem...całą to nienawiść do tego zasranego świata i niektórych ludzi...Każdy ma okres że łapie doła i do wszystko wkur* i wtedy może odnaleźć ulge w muzyce. Oczywiście jeśli ktoś tłumaczy sobie teksty i zwraca na nie bardzo dużą uwage, zaraz obok muzyki. Może niektóre osoby słuchają a nawet nie widzą co śpiewa wokalista-.- heh. Mogę również podać przykład tekstu romantycznego np As I Lay Dying - "A long march", Bon Jovi - "Always" (omg boska piosenka), HIM - "bury me deep inside your heart" - "Gone with the sin" i są jeszcze dziesiątki utworów które można zadedykować swojej ukochanej a ziomki co zadedykują? Lerka i Nowatora?(moja panienka jest taka piękna...):D

Podam przyładowy tekst już wcześniej wymienionego tytułu : As I Lay Dying - a long march:

Only You know my pain inside
You've been there when no one else could be
When tears fall from my eyes
I know that You are always there
No matter what's in my heart
You are the One who cares
When I doubt, You stand by me
So I'm not ashamed to say the way I feel
I love You, You are my Everything

Teraz tłumaczenie ( możliwe że niektórzy nie znają dobrze angielskiego i przyda im się tłumaczenie, a jesli czyta to ktoś kto zna to proszę sobie samemu przetłumaczyć powyższe:P) :

Tylko Ty znasz mój ból w środku.
Byłaś tam - nim ktokolwiek inny mógł być.
Gdy łzy będą płynąć z mych oczu
Wiem że zawsze przy mnie będziesz.
Niezważając na to co jest w mym sercu
Jesteś jedyną osobą której zależy.
Kiedy powątpiewam, Jesteś przy mnie.
Więc nie wstydzę się powiedzieć tego co czuję
Kocham Cię, Jesteś moim całym światem.

Moim zdaniem genialny tekst...a jeśli chodzi o wykonanie....Sami sprawdzcie...Napewno macie program typu bearshare czy inny shit. Ściągcie mp3 i posłuchajcie....Już? I co nieźle koleś dre morde co nie?! nawet nie słychać słow...jakbyście ten kawałek usłyszeli gdzieś to byście walneli śmiechem, nie znając tekstu i myśląc że to jakieś tępe, bezsensowne darcie mordy! Więc na drugi raz kiedy usłyszycie jakiś metalowy kawałek to nie przesądzajcie od razu że to shit tylko albo pozostańcie bez zdania albo pozostawcie to dla siebie i nie besztajcie innych skoro sami nie wiecie czego ktoś słucha...Jest multum tekstów tego typu więc zapraszam do przeczytania przynajmniej tych tytułów które podałem powyzej.

Jeśli chodzi o styl i ubiór metali...hmm o włosach już wspomniałem wyżej. Co do glanów w lecie - fakt też czasami mi sie zdarzało w gorące dni łazić w glanach i jeżeli ktoś ma glany bez ocieplenia (nie zimowe) to wcale nie jest w nich tak gorąco jak się wam wydaje ziomeczki kochane... właściwie mi wogóle nie było...Już gorzej jak czarną koszulkę mam (a mam tylko czarne lol) to słońce nieźle grzeje -.- I to że ktoś ma koszulke z "diabłem" nie znaczy że jest satanistą czy innym poje*..po prostu gust i wyobraźnia producentów odzieży... Co do Mansona i innych takich dziwolągów - osobiście go nie słucham bo nie w moim guście jego muza ale jak już ktoś wcześniej wspomniał on tez ma prywatne życie i jestem pewien że nie jest ono takie jak to na scenie. Cały jego image i koncerty są pod publike...dla kasy....dla sławy...niektórym osobą to się chyba podoba (SIC?) mi osobiście nie bardzo;/ no ale to już ich gusta... Nie pamiętam też żeby ktoś zabijał jakieś zwierzęta na koncertach czy cos w tym stylu LOL.... co najwyżej jacyś fani rzucali mięsem na scenę ale to chyba na koncercie Slipknota:P o.O I nawet to że ktoś słucha Mansona nie oznacza ze jest jakimś satanistą czy zrytym beretem. Obczajcie też jego teksty. Napewno nie sa takie straszne jak to sobie wpieracie....

No to tyle mojego wywodu, omg ale się rozpisałem...Mam nadzieje, że przeczytacie moje wypociny a w szczególności ci wszyscy "BESZTACZE" i weźmiecie je sobie do serca i troche zmienicie podejście do ludzi. Dążmy do lepszego świata ludziska i szanujmy się...to naprawde niewiele...Pomagajmy sobie...Naprawde życie będzie wtedy przyjemniejsze. Pozdrawiam Wszystkich niezależnie od subkultury;) \m/

Arhadus
02-09-2007, 10:26
Hip-Hop
Motto: Chwdp!
Magiczna liczba: 997

Metalowcy
Motto: Ave Szatan!
Magiczna liczba: 666

Nic dodać nic ująć.

Forgotten Soul
02-09-2007, 11:25
Taa....Czcimy szatana ponad wszystko. Dzisiaj na śniadanie miałem rozjechanego kotka.

Old_Czarny_Lucyfer
02-09-2007, 18:51
@Up
Ten tekst to cała prawda.
Hip Hop to paranoja. Polski hip hop to ostry shit. Trzeba sobie to jasno powiedziec. Do tego w Polsce jest cos w stylu - " On jest dzieckiem ulicy, on jest dobrym raperem" . Wiec jeszcze raz, Hip Hop to pieprznieta muzyka z przeslaniem typu Obij morde temu, nie nawidz policji, ruchaj blondynki i wszystko bedzie dobrze. Ten tekst to cala prawda...

Czy tobie ktoś każe Ruchać blondynki? obijać komuś morde. nie nawidzić policje??! zobacz sobie Jak Peja był u Kuby Wojewódzkiego.. Sam powiedział " Ja Nie daje Nikomu Recepty na życie Nie mówie mu nie ćpaj bo to jest złe ***** czy coś tam " a co w polskim Hip Hopie jest super?? Piotr Rubik nie wiem czy znasz Dyrygent.. Zarabia 50 tys Zł za Koncert... A polski hip Hop-owiec?? Musi opierdolić minimum z 5-6 Koncertów żeby tyle zarobić.. a Co w polskim HH nie śpiewają prawdy?? Sciągni sobie przynajmniej O.S.T.R - ABC. I już się przekonasz.. Każdy ma swój Styl Flow... Tyle

Fisher
08-09-2007, 12:24
Mi metalowcy nie przeszkadzają, są spoko :) ale wole skateów :P

Margoth
09-09-2007, 21:30
Old Lucek:
Czy tobie ktoś każe Ruchać blondynki? obijać komuś morde. nie nawidzić policje??! zobacz sobie Jak Peja był u Kuby Wojewódzkiego.. Sam powiedział " Ja Nie daje Nikomu Recepty na życie Nie mówie mu nie ćpaj bo to jest złe ***** czy coś tam "
Ok. peja jest mądry. Więc niech te 90% skate`ów i innych hip hopowców bierze z niego przykład i niech bedzią tolerancyjnymi... a nie wrzucali texty typu: "Ogolić brudasa, pierdolić tych metalowców" i takie tam! BO TO JEST żAłOSNE!!! Juz trzykrotnie to bede pisał: Prędzej z ziemi cie podniesie metal niz dres... (czy jak sie nazywa ludzi w drechach) i to jest prawda...

Predziu
09-09-2007, 22:27
ja slucham punk rocku & h-h & techno i nikt sie mnie nie czepia a ja sie nie czepiam innych zwlaszcze do wygladu ^^

Ake
10-09-2007, 07:06
Mi nie przeszkadzają, ale nie lubię metalu. (Każdy ma inny gust).
Sam przerzuciłem się z techno->H-H->pop-> Punk rock :P
Mam kilku kumpli co słuchają metalu i są spoko goście.


Hip-Hop
Motto: Chwdp!
Magiczna liczba: 997

Metalowcy
Motto: Ave Szatan!
Magiczna liczba: 666

Nic dodać nic ująć.

Ave Szatan!!!!
(W piątek z kumplem roznieślibyśmy tym babke z religi :D)

Majsterek
22-09-2007, 15:44
Nie mogłem... Po prostu nie wytrzymałem.. ;)

Wy tu gadacie, że punk jako muzyka nie ma przesłania... Cóż... Nie będe tutaj bluzgał na hip- hopowców, bo nie zniżę się do poziomu ''dziecka ulicy'' jak się to sami z dumą nazywają. Podam za to konkretne przykłady...
Każdy szanujący się słuchacz punk rocku zna The Offspring.
Powinien znać ich płytę: Ixnay on the Hombre. Mamy tam piosenke ''Gone Away'' napisaną po śmierci żony Briana ''Dextera'' Hollanda:

Maybe in another life
I could find you there
Pulled away before your time
I can't deal it's so unfair
And it feels
And it feels like
Heaven's so far away
And it feels
Yeah it feels like
The world has grown cold
Now that you've gone away
Leaving flowers on your grave
Show that I still care
But black roses and Hail Mary's
Can't bring back what's taken from me
I reach to the sky
And call out your name
And if I could trade
I would
And it feels
And it feels like
Heaven's so far away
And it stings
Yeah it stings now
The world is so cold
Now that you've gone away

Dla mniej kumatych, przetłumaczę to, łopatologicznie, by każdy zrozumiał górnolotne frazy...

Może w innym życiu,
Znajdę Cie...
Zepchnięta z drogi przed swoim czasem...
Nie mogę zrozumieć, to takie nie fair.
I czuję,
czuję że
Niebo jest tak daleko ode mnie...
I czuję,
czuję że
świat stał się zimny.
A teraz Ty odchodzisz...
Pozostawiając kwiaty na twym nagrobku
pokazuję, że wciąż o Tobie pamiętam
Ale czarne róże i święta Mary
Nie przywrócą tego, co zabrano ode mnie...
Sięgam niemal chmur
I wykrzykuję twoje imię...
I gdybym mógł teraz zamienić się,
Zrobiłbym to.
(Refren 2x)


Wybaczcie prosze, ale ciężko jest przetłumaczyć to jeszcze prościej. Przynajmniej mam te 50 % że wszyscy ''ziomale z pod bloku'' zrozumieją tekst.
A co reprezentuje swoimi tekstami hip hop? Co?...
Pierwszy tekst z brzegu w ''teksty.org'':


997

[PEJA]
A na chuj mam z toba gadac zadnych korzysci z tego nie mam
przestan dupe mi zawracac patrz jak za biznesem biegam
po co z toba wspolpracowac
jestes nikim wes zobacz
jestej nie wart moich bitow
chcialbys ze mna rapowac ?
nie chce sluchac twych problemow
mam ochote sie najarac
chce miec wiecej nie chce gadac
moj egoizm chce wspomagac
i rozwija go dziewczyna, dziwka jesli nie dasz wybacz
nie uslyszysz komplementow zadnego milego slowa
nie mam z tego korzysci to po co z toba mam zartowac
po co dyskutowac
chcesz zapytac mnie o godnosc ?
o bezinteresownosc ?
a co to dzisiaj znaczy
w kolo pelno naciagaczy
tyle samo naiwniakow
na slepo mi ufaja, sami siebie przekrecaja
bo z byt mocno chca wierzyc ze w porzadku ludzi znaja
na slepo mi ufaja, sami siebie przekrecaja
bedzie dobrze powtarzaja
pieknie plyna, nie wracaja

Bla, bla, bla... Pozwoliłem sobie wytłuścić elementy, które w pewien sposób niesmaczą mnie, a nawet odrzucają. ''Na ślepo mi ufają''- egoizm i pycha leje się strumieniem. Nie wspomnę o inwektywach które nie wnoszą NIC do tekstu. ''Mam ochote sie najarać''- pokazać jaki jestem trendy\cool? A może zapomnieć o ''dziwkach, które nie dają'' ?
Ktoś powie mi, że The Offspring to tylko punk. A co z metalem? Już daje...
Zespół Kamelot. Stricte power metal.


Kamelot- Forever

Here's a pain within
that I can't define
there's an empty space
where your love used to shine
from the night we met
till the day you died
do you think I wished
do you still believe I tried
all too soon we were divided
and life had just begun

will you revive
from the chaos in my mind
where we still are bound together
will you be there
waiting by the gates of dawn
when I close my eyes forever


Po ''naszemu'':

Czuję pewien ból,
którego nie potrafię określić,
Jest pewno puste miejsce,
w którym niegdyś błyszczała Twoja miłość...
Od tamtej nocy, kiedy się spotkaliśmy,
aż po dzień kiedy umarłaś,
Chyba nie myślałaś...
Czy nadal wierzyłaś że próbowałem?
Zbyt szybko nas rozdzielono...
Ale życie dopiero się zaczyna...
Czy zostaniesz wskrzeszona
Z chaosu w moim umyśle?
Czy nadal będzie nas cokolwiek łączyć?...
Czy będziesz tam,
Czekając przed wrotami zmierzchu,
Kiedy zamknę oczy na wieki?....


Oczywiście, metal= darcie ryja, wbijanie kotów na pal, gwałcenie dziewic na białych ołtarzach i odwrócone krzyże... Jedynie ZAMKNIĘCI NA WŁASNĄ GŁUPOTĘ ludzie nie potrafią zrozumieć czegoś, co jest tak głębokie, że przewyższa ich inteligencję...

Mógłbym takich tekstów wymieniać bez końca...
Apocaliptica- Life Burns
Nightwish- Forever Yours, Ocean Soul

i tak dalej, i dalej... Dalej...
Jestem metalem. Owszem. I nie obchodzi mnie, co mówią o mnie inni. Znam swoją wartość, i żadne ''HWDM'' mi nie straszne. A dresy i tak znikną prędzej czy później z ulic, bo scena hh się rozpadnie i pozostaną po niej jedynie wspomnienia, jak po disco-polo teraz... ;)

GladeQ
22-09-2007, 15:48
@up
ja lubie the offspring, nie jestem metalowcem ani punkiem czy jak to tam sie nazywa ;p
Najbardziej podoba mi sie ich piosenka "The kid's aren't right"... tak mi wpadla w ucho :)

Nesill
22-09-2007, 16:07
80% moich znajomych są metalowcami. A no i troszku pomieszałeś panków z metalowcami :D Wiecie 50% społeczeństwa zalicza skinów do Metali z tąd ta zjebana reputacja. Mi najbardziej przeszkadzaja dresiarze nie co że glupie i bez talencie to jesczze cwaniakuje oraz skini ....

Margoth
24-09-2007, 21:35
Wypowiadajcie sie dalej w tej ankiecie... Niekture wypowiedzi sa tak DEBILNE (inaczej sie nei da powiedziec) a niektore bardzo inteligentne... Pozdrawiam all tolerancyjnych :)))

Crazy Banana
25-09-2007, 17:27
Metal, dres i inni... styl życia metalów podoba mi się jakoś 4/6 ale to jak się ubierają to akurat nie ważne (choć przyznam nieraz wyglądają beznadziejnie) bo i metal i dres może być mądrym spoko człowiekiem a może być podróbką czy pozerem to ogólnie kwestia charakteru człowieka a nie tego do jakiej sub kultury należy zaznaczyłem że nie przeszkadzają....

AspiryN
25-09-2007, 17:49
Heh. Dla mnie jest to objętne kto jak się ubiera, mają inny gust i tyle.
To ich sprawa czy się ubierają tak czy się obcinają czy nie.

Pozdrawiam.

alan na otsie
25-09-2007, 18:50
Nie rozumiem jak mozna nienawidziecm nie lubic osob ktore TYLKO!! inaczej sie ubueraja i sluchaja innej muzyki... Jak ja slucham Hip-Hopu a ty disco polo to tez mnie nie nawidzisz?

Oczywiscie, ze tacy ludzi mi nie przeszkadzaja... Czlowiek jak czlowiek... Wazne sa jego wartosci a nie ubior...

Neko
25-09-2007, 21:22
Metale sux strasznie.. ;]
Dzis dwie kolezanki z klasy "metalowce"
powiedzialy mi wlasnie, ze jezeli ktos ma bluze/koszulke w paski to jest "Emo"
Bez kitu nie rozumiem ich. ;D
Albo, ze ktos nosi buty pumy i takiego typu buty z plaska podeszwa co sie upodobniaja do pumek, koszulki nike, takze jasne spodnie to jest pedalem. :D:D
Cala klasa tylko je zbrechtala, ze oni maja zaje.. styl ciagle ubieraja koszulki o nazwie:
Iron Meiden czy cos Iron Majden <lol> nie wiem jak to sie gowno pisze i czyta. ;)

Crayon
30-09-2007, 15:35
@Up
Wikipedia Rox ^^

Wiesz kto to EMO ? :<
http://images13.fotosik.pl/118/e271fbb88399bc64.jpg (www.fotosik.pl)

Emo – nowomodna subkultura, do której należy głównie nastoletnia młodzież w wieku od 12 do 20 lat. Starsze wyjątki w postaci
członków zespołów grających emo to ci, którzy poczuli łatwy hajs i nie dadzą się zerwać od koryta.Emo to najczęściej typy z tzw. „dobrych domów”, którym w dupach się poprzewracało. Nie są wystarczająco mroczni, by być gotami, ale są zbyt nieodporni na tanie wina, by być punkami.
Uważam, że Emo Boye są trochę pedalscy. Ale to ich wybór :]

Wiesz co to Iron Maiden ? :<
http://images25.fotosik.pl/91/07d4ad52fa071b7e.jpg (www.fotosik.pl)

Iron Maiden to heavymetalowy zespół z Londynu, założony 25 grudnia 1975 roku, uważany za jeden z najwybitniejszych zespołów heavymetalowych. Liderem grupy jest basista Steve Harris. Nazwa zespołu dosłownie oznacza żelazną dziewicę, średniowieczne narzędzie tortur.

Chłopie. Zamiast siedzieć i napierniczać w klawiaturę expiąc, i słuchając Techniawy idź się trochę poucz...
Myślisz, że jak jesteś jednym z wielu, to możesz się śmiać z subkultur ? Pomyśl jak czują się Ci którym dokuczasz...

Mortarius
30-09-2007, 15:44
Hm... a kiedy wy sie nauczycie nie oceniac ludzi przez pryzmat ubioru czy sluchanej muzyki?..

Nie lubisz metali bo? maja dlugie wlosy...O my God... a czyz wsrod mezczyzn nie panuje teraz moda na dluzsze wlosy? mnie sie wydaje cos,ze tak...Poza tym "Metal" dzieli sie na kilka kategorii...
Nie kazdy metal slucha Mensona..i nie kazdy rodzaj metalu to "ave satan".
Wychowalam przy muzyce rock`owej dorastajac szukalam ludzi ktorzy beda mi odpowiadac swoimi pogladami i zainteresowaniami..i musze wam przyznac ze "rock`owce" "metalowce" czy wspolczesni "Hipisi" to chyba jedyna subkultura nie czepiajaca sie innych ludzi pod wzgledem ubioru, muzyki czy pozycji materialnej akceptuja kogos w 100% takim jakim jest.Nie oceniaja tylko za to ze ktos jest ladny czy brzydki.Mi odpowiadalo ocenianie mnie za moj charakter i postepki.Wiekszosc z moich znajomych " metalowcow" to ludzie uzdolnieni chodzacy na rozne zajecia plastyczne , muzyczne czy teatralne. NIe mowie ze w innych subkulturach tego nie ma -poprostu ja sie nigdy nie spotkalam z tym zeby "Dress" chodzil na zajecia plastyczne :Dlub kurs fotografii.Sama jestem osoba ,ktora nie patrzy na wyglad czy subkulture a na to jak mnie dana osoba traktuje i jak postepuje wobec mnie.
Co lepsze poznanie kogos takiego to czysta przyjemnosc...sa towarzyscy <moze sa wyjatki> ale wiekszosc z nich to osoby ktore z checia przyjma cie do swego grona znajomych tak od poprostu.
Od 13 roku zycia sama moglabym nazwac sie "metalem" nawet nosilam sie na czarno , nosilam glany < mam je do teraz i chodze w nich zima XD> caly czas az do teraz 20stego roku zycia krece sie gdzies pomiedzy metalem, punkiem, gotykiem, rockiem pomimo ze wyroslam i nie nosze juz CZARNYCH ciuchow w glebi wciaz sie jest "rock`owcem". Nie ukrywam ze lubie np Drum&Bass`y czy dobry Hause lub Chillout.. Kazdy metal w swojej dyskografi ma cos co mogloby was zadziwic :)
@Elvan to ze on sie tak zachowywal czyz to nie znaczy ze poprostu kochal ten kawalek co lecial? doceniam ta muzyke i czul jej klimat?
Ps.. Wiecie ze wasz Bóg jest metalem ? ... tak raczej hihih...
Nie oceniajcie ludzi za to jakimi sa.. a za to co czynia :)
Aj... a wogole jesli juz jest ktos tak ograniczony i powierzchowny ze czepia sie tylko tego ze ktos nosi sie na czarno i ze ma dluge wlosy jest prosta rada. Traktuj metali jak powietrze..wyobraz sobie ze ich nie ma...tak jak wiekszosc metali wyobraza sobie ze nie ma ludzi ktorzy ich nie akceptuja badz gnebia....a wysmiewanie sie z nim to dziecinada i pokaz swojej niedojazalosci wobec 2 osby a zreszta ktos kto uwaza sie za lepszego od innych nigdy nie zrozumie pojacia "rownosci" i uwazam ze predzej pomoglby Ci sie z ziemi podniesc metal gdy sie przewrocisz niz "dres""kibic""pseudo SZKEJT"ktory by sie tylko zasmial.
Punk is not Death


a i Neko nie kazdy w upale chodzi w glanach wsrod metali jest pelno dzieciakow ktore chca pokazac "ahm mam glany jestem metalem" tak jak wsrod innych subkulturach sa pozerzy.

Kaisza chciało ci się tyle pisać ;s ? bez obrazy ;)
@topic
Czemu ? niby mieli by mi przeszkadzać ? Mam kuzyna 18 letniego który jest metalowcem i nie przeszkadza mi to :) Wręcz podoba.... no może niektóre "cząstki" jego ubioru są tak jakby dziwne ale fajnie wygląda ogółem ^^

Margoth
02-10-2007, 22:31
Crayon... doskonale to ujoles... wiki ROX Xd ale i wypowiedz good ;]

Co do emo... sa ludzie, ktorzy nosza emo (fryzure) ale to nie znaczy, ze odrazu sa emo...

Iron Maiden wymiata Xd

Emilka
04-10-2007, 17:54
Każdemu w jakimś stopniu przeszkadzają jakieś subkultury... Ale o gustach i guścikach nie powinno się dyskutować, bo zawsze z tego wynikają jakieś kłótnie... Jeden powie, że metale to brudasy bo się nie myją śmierdzą i piją tanie wino, inni powiedzą że np techno maniacy to ćpuny, bez używek nie umieją się bawić, a jeszcze inni że hiphopowcy to ludzie którzy łażą z kroczem spodnii między kolanami i szukają dymu... Ja ogólnie z racji tego że nie ma odpowiedzi iż "nie przeszkadzają mi" tylko "w żadym wypadku" zaznaczyłam odpowiedz 3... Bo nie przeszkadzają mi aż tak, że ich nienawidze, ale ogólnie nie chciałabym się z takimi ludzmi zadawać... COś nieco wiem o tej subkulturze i raczej w nią wchodzić nie będę... Ale to tylko moje skromne zdanie...

GrenceWettias
07-10-2007, 11:54
Metale są spoko :D
Zawsze pomogą itd. :p

Szczególnie jak zaliczysz glebę w pogo na koncercie ;)

Pozdrawiam :)

wielkiBuch
10-10-2007, 19:49
Mi nie przeszkadzają. sam nim jestem. ale wiem że takie osoby są tępione ;s.

Justin
13-10-2007, 12:19
Mi tam nie przeszkadzają.Mają swój własny styl>orginalość<
A takie coś ja popieram i odczepcie się od metalowców.
Czy ktoś Wam wypomina jak np.Umyj się,masz pryszcze,jesteś głupi,ty jeb.. kujonie;p(Pewnie tak ale to nie znaczy ,że możecie obrażać wąskie grupy społeczne(metalowców):D

Lis Crist
13-10-2007, 14:14
Weź,weź,weż Ty Morgoth jesteś palant ty nitherson i rozpacz oprócz tego że jesteście maniakami to jeszcze metalikowcami:D .To poprostu żal w moim mieście sie cweli bije bije i bije.Oni są niczym.LATO-słońce świeci jest spoko,a tutaj metalikowiec idzie o ja pier.... Buty do kolan,włosy długie strasznie,nie gorąco im?I maszerują przez całe miasto,jajkami nie raz dostali odemnie,kumple w nich workami z wodą napieprzają:D

Crayon
13-10-2007, 14:23
@Lis Crist

maniakami
Czego ?


metalikowcami
Co to znaczy ? :< To coś podobne do "plastikowca" ? albo "piaskowca" ?

To poprostu żal w moim mieście sie cweli bije bije i bije
Cwel- mężczyzna zmuszany do odbywania stosunków homoseksualnych
Cwelić-1. odbywać stosunek homoseksualny; 2. biec, uciekać; 3. nie odzywać się, nic nie mówić
Rozumiem, że według Ciebie każdy Metalowiec jest homoseksualistą ?


Buty do kolan,włosy długie strasznie,nie gorąco im?
Za przeproszeniem co Cię to kur*a obchodzi czy im ciepło/zimno ? To jest ich własna sprawa jak się ubierają. Jakby chcieli mogą się w zimę ubrać w podkoszulek. Nie masz nic do tego. Nie jesteś ich matką/ojcem żeby im mówić jak się mają ubierać.

jajkami nie raz dostali odemnie,kumple w nich workami z wodą napieprzają
Ciebie powinni wykastrować.
Kastracja-zwana też wytrzebieniem, jedna z metod sterylizacji, polegająca na chirurgicznym usunięciu gonad męskich (jąder) lub żeńskich (jajników). Kastracja powoduje ubezpłodnienie, a także zaburzenie gospodarki hormonalnej organizmu. Obecnie, kastracja ludzi praktycznie nie jest stosowana, zabiegi wykonywane są natomiast w stosunku do zwierząt, zarówno domowych, hodowlanych, jak i dzikich.
Jakbyś nie wiedział co to jest kastracja -.-

Zastanawiałbym się jak Ty byś się poczuł, gdybyś żył w świecie, gdzie ubieranie się tak jak metalowce jest normalne.
PS: życzę Ci wejścia na koncert Iron Maiden z tabliczką "Je*ać Metalów" .

Margoth
13-10-2007, 14:40
^Crayon!!! Jestes moim idolem!!!!!!!!
PS: życzę Ci wejścia na koncert Iron Maiden z tabliczką "Je*ać Metalów" .
To było piękne!!! Crist... Wiesz co by sie z toba stalo??? Nie?? I nie chciej wiedziec :)

Obuh xD
14-10-2007, 10:42
Ja niemam nic do metali ... bo sam nim jestem nie ubieram sie jak oni ( niewiem z jakiego powodu) ale jak widze kur** skate boya ... zal w dupe jeden z 2 cwaniaki jak przyjdzie co do czego to spier*** boja sie przyznac do winy itp ?

Wielkie kur,wa rapery hipo-holowcy wiesniaki ?

i tyle a ta cala reszta co mowi o nich dlugie wlosy ? zabronisz?
glanu bo kolana zabronisz kupil sobie taki podobaja sie mu niech sobie nosi
koszulki z zespolow ? a ty ***** jak sie upodobniasz do cwaniaka Peji itp ?

Wiec zamknijcie sie !

Vorfed
14-10-2007, 12:22
@up
Skejci tempią "Metali"
Pojebało Cię?
Hm, może ja się wypowiem.
Mam 15 lat, nie jestem w 100 % Polakiem. W wieku 3 lat przyjechałem tutaj z Francji w, której mieszkałem od urodzenia. Mam ciemną skórę i lekki akcent.
Głównie mam problemy z Dresiarzami pomijając Skinów.
Chodze do pojebanej szkoły w, której jestem nikim dla ponad 70 %. To się nazywa tolerancja? Polska jest tak nie tolerancyjnym krajem, gdzie tępi sie homo, metali etc... Ludzi troche innych. Więc nie widze powodów dla których możeci być tym zaskoczeni. Polska jest krajem ludzi zacofanych, którzy zyją jednym wielkim sterotypem! Nie marihuannie mimo tego ze chuja o niej wiedza, nie metalom, emo etc... Nie osobą o innym kolorze skóry! Nie ateistą i mniejszością społecznym. Piszę dość dobrze po Polsku, mówię po Polsku lepiej niż po Francuzku, staram się być Polakiem, przez to, że mama jest polką ale przez kolor skóry jestem "tępiony".
Jednak mam osoby, które mnie szanują i lubia takiego jakim jestem.
Tutaj nigdy nie będzie tolerancji!!! Ten kraj to jeden wielki stereotyp!!!

Sev
18-10-2007, 07:50
Nie wiem co wam odbija ale 80% mówiących tu jest ...wole nie mówić co.

A jak bym szedł sobie przez miasto ubrany jak metal... To zabiłbyś mnie?
Raczej tak bo byłbyś z kolegami również w kapturach to bym szans nie miał. Ale jak Wy byście potrzebowali pomocy(np.żeby ktoś zadzwonił po pogotowie) ja bym zadzwonił TYLKO z 1 powou. Jesteście ludźmi.

Old Boy
19-10-2007, 14:04
W tym wszystkim jest śmieszne to, iż wiekszość metali ma jakieś problemy, że nie są tolerowani i takie tam, a sami przypierdalają się za plecami do ludzi ubierających się w dres, gdzie tak naprawdę wiekszość tych ludzi ma w dupie jakiej słuchają rąbaniny jak się ubierają w lecie na czarno przy upale czy zapuszczają włosy do kolan. Osobiście przeze mnie metale są traktowani jak powietrze.

Rumb
28-10-2007, 09:55
Iron Meiden czy cos Iron Majden <lol> nie wiem jak to sie gowno pisze i czyta.

www.morgaroth.fotka.pl

to ja, o taką koszulkę Ci chodziło? :)

Undead Minion
28-10-2007, 10:07
Jezu ... co tu za ludzie graja ?! Metale to tak samo ludzie -,- ze Manson jest niewydazony i on to wogule nie metal po pirwsze tylko jakis niewydazony kolo...
Ja osobiscie slucham metalu itd nieubieram sie tak bo inni tacy jak wiekszosc z was nie powalaja na to ...!! Metale ROX !!

Crayon
28-10-2007, 17:06
Manson jest niewydazony !
Manson bodaj wyrwał sobie dwa żebra, żeby mógł loda robić na siedząco Xd
Wziął ślub w kościele Gotyckim i uprawiał tam seks ?

Vorfed
28-10-2007, 19:46
@Undead Minion
Manson tworzy bardzo dobrą muzyke..
Bije o glowe wiekszosc tego typu produkcji ... WIec nie wiem o co Ci chodzi?
To jaki jest na koncertach etc swiadczy o tym, że ma glowe do interesow...
Hm...
Wystarczy sobie przypomniec jaka byla okladka jednej z plyt zespolu Mayhem i co oni odpierdalaji na koncertach jeszcze jak dead żył...
Takie coś sie sprzedaje, ja wczoraj prawie dostalem za arafatke od subkultury w dresach... Żal. ; (
@Down
Ok... Rozumiem, ale co do jego koncertow to wiekszosc rzeczy jest wymyslona...
To, że wyciol 2 zebra i niby zabija zwierzeta to falsz...
Takie cos sie sprzedaje, jego muzyka jest bardzo dobra...
Hm, co do tej okladki, zobacz sobie okladke Mayhem plyty "Dawn of the Black Hearts"
Oni to dopiero... Warto o nich poczytac... Naprawde warto ; P
Pozdro

Undead Minion
28-10-2007, 20:04
@up Vorfed
Ja nic do niego niemam poprostu on mnie przerasta i niepotrafie ogarnac tego co on wyprawia... Osobiscie nie lubie jego muzyki . Mi to Slipknot S.0.A.D., Bullet for My Valentine itd... widac jaka tu tolerancja -,-

jołek
26-11-2007, 17:18
ja pier... ludzie kur.. mac co wy tu widze wypisujecie coniektórzy to ja pie.... wezcie sie zastanowcie Do ciezkiej .kurw.... przeciez co was obchodzi co oni nosza wedlug mnie to moge nawet łancuch od krowy <bez obrazy Margoth> ale ja pier... nie moge z was wy jestescie niektorzy niezle poje....pogrzani az zal. nie wszyscy metalowcy cpaja.. ja nie wiem ale wydaje mi sie ze margoth nie cpa a znam go od dluzszego czasu moze nawet nie wiecie a gracie w tibie i gadacie z jakims kolesiem a fajnie fajnie bedziem kumplami gadasz z nim a to metalowiec ktorego tak bardzo nienawidzisz a w grze nie widzac go uwazasz go za fajnego czlowieka. Ja pier... puknijcie sie w te swoje coniektore lyse paly jak rasisci "do gazu " sam idz kur...o do gazu i nie zasmiecaj swoim zyciem i tekstami swiata bo az cie szkoda dzieciaku. Odrazu widze metala to co jeb go butelka szklana w leb czy wygwizdzesz czy wysmiejesz ja pier.... urwa ludzie troche pomyslcie brudasy a co oni nie myja sie tylko na jakies ich swieta czy jaki ch... Co to za popi... narod sie robi byl 11 listopada wszyscy staliscie pod dp i wogole wszyscy jestesmy polakami jestesmy najlepsi no tak stanal by niemiec nawyzywal bys go od jakich tylko a stal akurat kolo ciebie metal i co nawet kur... nie wiedziales o tym tez polak i co. ja znam ludzi <pewnie to czyta::PP> majac takie dlugie wlosy bardzo o nie dba suszy uklada i Bog wie co on z nimi robi ja mam w klasie takiego kolesia ma dlugie wlosy ale nie ubiera sie na czarno ale tez lubi metal i wogole no i sie kur.. teraz pytam co z tego do chu... jak z nim gadam to niczym sie nie rozni odemnie oprocz tego jaka muze lubi i preferuje no ja pier lubie hip-hop dance techno ale nie mam nic do metalu to ze go nieslucham to nie znaczy ze ludzie ktorzy go sluchaja sa poje..... Fakt moze niektorzy sa az taki fanatykami i wogole z deka przegieci mam tu na mysli nie oceniaj pojedynczych ludzi wzgledem grupy tych ludzi czlowieku to inni moga powiedziec hip-hopowcy i skateci mozna uznac ich za wandali ludzi ktorzy szerza wandalizm lacinskich znawcow i wogole kiboli mozna wziasc za wandali debili walac za oslep ale wsrod tych ludzi sa normalni sluchaja hip hhpu ubieraja sie na skate bo lubia ale nie rozwalaja niczego kibole kibicuja chodza na wszystkie mecze ale chca obejrzec mecz i wyjsc nie wszyscy musza zostac napier... sie z innymi takze mowie i moze sie powtarzam moze ktos mnie znienawidzi moze mnie zbanuja mam to w du.. Tacy ludzie co po spojrzeniu sie na metala czy <diroka>mowia o cpun brudas cwel i inny zasob slow wyjetych z polszczyzny i laciny to uwazam takiego czlowieka za osla no nie mozna ocenic czlowieka nieznajac go jego mysli sentencji i sposobu dokladnego zycia to by bylo na tyle nie wiem co z tym zrobicie wezcie to sobie do serca mysle ze moze niektorzy to przemysla podkreslam niektorzy bo inni jeszcze nie doczytaja juz zaczna mnie krytykowac ale szczerze mam wasze slowa kryty gleboko w du..szy

milicjant
26-11-2007, 23:20
oj tak, przeszkadzaja w zyciu. Powinno ich sie zwalczac tak samo jak szkodniki typu mysz.

Spojrzcie na zdjecie w rl fotki autora tego tematu, przeciez to 80 % kobieta, 20 % mezczyzna.

Ty seksowna szatynko :* Podasz mi na priv swoj numer gg ?:> :D

Poza tym ta "muzyka", jak koles drze morde to ciezko jest to nazwac muzyka :( sa spokojniejsze utwory, ale nadal podtrzymuje sie przy zdaniu ze tego gowna nie idzie sluchac!!:D

@down

Margoth(ka) pokazuje pazury ;D oj.

Nie tylko ja tak mysle, wiele osob nie slucha tego %^#$ z wiadomych powodow, chyba nie musze pisac jakich :) Pozdrawiam

Margoth
26-11-2007, 23:25
@UP... OOOO Żal mi ciebie ;] ta w 80% kobieta tak by ci morde obila ze byś nie wstal :>
Ta muzyka to gówno?? Nieeee... gównem można nazwać resztki twojego mózgu, który juz nie pracuje od basu w twoich "kawałkach". Szynko mow do swojej matki... -.-

Thx za uwage :)



@Sev: A ten kawałek słyszałem ;] Dość dobry :]

tibijczyk druid
27-11-2007, 14:41
raz przeszedlem obok metala (pff jaka nazwa) i smierdzialo na kilometr :( niby to jakies perfumy -.- strasznie cuchnące, jak powachalem to tak jakbym przez chwilke sie dusil, dziwne uczucie


przechodze obok takich ludzi ale nic nie mowie, niech se zyja

Sev
27-11-2007, 16:53
Co wam oni zrobili? (Może użyja nawet słowa: Co wam zrobiliśmy?)Nic(możesz look na mój podpis). A wypowiedź większości(wymienie po nicku: Milicjant,neko,Ingramow itd.) Zasługuje na bana.
Czy są od was gorsi? Nie!!! Ja osobiście nie słucham HH(oprócz Go), ale nic nie mam do ich subkultury).

Napisałem zrobiliśmy w nawiasie, ponieważ uważam się troche za metala, i chcę się wtajemniczyć w tą subkulturę

@offtop

Margoth słyszałeś piosenkę Vader: Sword of the wicher? Jak słyszałeś to daj edita i oceń, a jak nie posłuchaj jej.


@KodeX Darcie papy? rotfl. Jak nie rozumiesz co oni jak ty to mówisz: drą(choć oni śpiewają) to znajdź tekst piosenki i przetłumacz, lub daj do translacjii.

@ nietolerancyjny cham milicjant: Może mu zazdrościsz bo nie umiesz grać na gitarze basowej? (nie mów że mu zazdroszcze lub podlizuje się bo to kumpel w grze) I nie mów że sam zazdroszcze, bo mam zamiar uczyć się na solowej.

jołek
27-11-2007, 17:06
Sev do nich nie oplaca sie mowic to jest jak waleniem grochem w sciane ludzie przeciez po co kogos zaczepiac i jeszcze bluzgac dlatego ze slucha muzy innej i sie ubiera inaczej ja pier.... powalency juz wszyscy metalowcy smierdza yhm napewno zapewniam was ze tak nie jest...zalosne

Margoth
27-11-2007, 17:36
raz przeszedlem obok metala (pff jaka nazwa) i smierdzialo na kilometr :( niby to jakies perfumy -.- strasznie cuchnące, jak powachalem to tak jakbym przez chwilke sie dusil, dziwne uczucie

HAHHAHSHAHShASAHSUHAUSH... Ty mi mówisz o nazewnictwie?? Hip- Hopowiec to lepsze?? -.- Podskakujesz sobie ciągle Hop, Hop, Hop....?? To jest zdymane określenie... choc metal też nie jest idealne XDD



ZROZUMCIE 90% METALI NIC NIE MA DO RAPU, TECHNA I INNYCH!! TO W WASZYCH GLOWACH JAKIEŚ DZIWNE STEREOTYPY POWSTAJĄ!!


Dla ciekawych... metale w swej dyskografii napewno mają coś innego -.- Ja osobiście mam sporo Jazzu ( Luis Amstrong, Marcus Miller) i trochę rapu Buba Spraxxx`a tez mam trochę ( to raper), 50 Cent, Eminem... -.-

Chojrak :P
27-11-2007, 17:56
No żal mi tych wszystkich "ludzi" co "besztają" metalowców...

Czy metalowce są gorsi?:O! .. Pomyślcie a jakby was 'normalnych' ludzi tak wszyscy besztali? postawcie się w ich sytuacji.. Słuchają innej muzyki i trochę inaczej się ubierają...

Np. Czy gej jest gorszy od człowieka z inną orientacją seksulaną? ,czy murzyn jest gorszy od białego? NIE !!

Więc sie odwalcie od metalowców.

Crayon
27-11-2007, 18:08
oj tak, przeszkadzaja w zyciu. Powinno ich sie zwalczac tak samo jak szkodniki typu mysz.
Nie miałbym nic przeciwko temu, aby Cię zagazowali pierdolony rasisto.
Podaj mi przynajmniej jeden powód dlaczego oni Ci tak przeszkadzają ? Zabili Ci mamę/tatę/wujka/dziadka/stryjka/kuzyna/kuzynkę ? Przyszła do Twojego domu(tak ten karton po lewej obok kościoła :< ) banda Mettalowców/Punkowców i spalili Ci twój ulubiony fotel ? Jeśli tak to mi bardzo przykro :(

Spojrzcie na zdjecie w rl fotki autora tego tematu, przeciez to 80 % kobieta, 20 % mezczyzna.
Ty nie opublikowałeś swego zdjęcia :< Zrobię to za Ciebie !
http://images31.fotosik.pl/60/e08ab439984d6ee7.jpg (www.fotosik.pl)
Z informacją o Twojej mamie, żebyś wiedział co robi jak śpisz...

Poza tym ta "muzyka", jak koles drze morde to ciezko jest to nazwac muzyka :( sa spokojniejsze utwory, ale nadal podtrzymuje sie przy zdaniu ze tego gowna nie idzie sluchac!!:D
Dla innych "darcie mordy" to jest muzyka. Dla mnie jest. Pierdolenie bezsensownych głupot typu "Youłłł madafaka jesteście gupje cfele jebadź policje bo to gufno, policja hawudepeee ! Fakać jąaa !!", czy napierniczanie w bas przez siedem minut to nie jest muzyka. Ale mamy różne zdania.


raz przeszedlem obok metala (pff jaka nazwa) i smierdzialo na kilometr :( niby to jakies perfumy -.-
A ja raz przeszedłem obok dresa(omfg jaka nazwa) i śmierdziało na trzy kilometry. Szedł jakby pijany chodził po statku, w kapturze, patrzył na każdego jakby mu matke zgwałcili...a czym śmierdziało ? Wszystkim. Skrętami, szlugami, papierosami, tygodniową bielizną( po cholerę się przebrać jak jutro i tak pójdę nawalić jakiemuś frajerowi i znowu się zbrudzę ?)

strasznie cuchnące, jak powachalem to tak jakbym przez chwilke sie dusil, dziwne uczucie
Nie martw się. Tam gdzie bym Cię wysłał nie śmierdziałoby Ci. Przynajmniej przez kilka minut. Cyklon B jest bez zapachu -.-

Tettmeier
27-11-2007, 18:18
#up
Jah cycu:* 100% racji, za dużo debili krytykujących "wszystko" na tym forum.. Jakiego tematu nie zrobisz to w każdym tibijczyk druid i milicjant krytykują nabijając posty..

Listek
27-11-2007, 19:25
Nie.. Nie przeszkadzają ani wcale. Po prostu to ich styl i nikt im tego nie zabroni. A to że nam sie nie podoba to im to za przeproszeniem ,,zwisa i powiewa". Nie robią sobie niz z tego i moim zdaniem dobrze że się nie przejmują. Ale teraz coraz więcej jest tych ,,metalowców" .

Pozdrawiam !

Sev
01-12-2007, 20:33
Dla ciekawych... metale w swej dyskografii napewno mają coś innego -.- Ja osobiście mam sporo Jazzu ( Luis Amstrong, Marcus Miller) i trochę rapu Buba Spraxxx`a tez mam trochę ( to raper), 50 Cent, Eminem... -.-


Racja, ja słucham czasami GO, Albo Li Jon(raper)

Nie wiem o co wam chodzi. Szkoda że banownik(Graydon) tu nie wszedł albo mortiis nie dał wam za brak tolerancjii banów.

Crayon
02-12-2007, 16:58
http://pl.youtube.com/watch?v=6LJP4uqa0p8&eurl=http://www.twojstary.net/?m=200710&paged=5
Heh. Margoth. That's for you : ) ( :

lgke790
04-12-2007, 22:10
@up
Looool !!! Dobry ten filmik padłem za śmiechu :D:D:D

Co do tematu, to wisi mi ktoś jaki ma styl, ale jak widzę jakiegoś metalowca w długich tłustych włosach i jeszcze wali od niego na kilometr to od razu mi się chce żygać i niestety taka jest w większości "społeczność metalowców" że właśnie tacy są. Jeżeli nie są tacy i są w porządku to nic do nikogo nie mam, bo są i tacy, którzy mają inny styl, a także od nich śmierdzi lub są brudni, więc...

Margoth
05-12-2007, 12:29
@UP... buehehehehhe XD Głupi?? -.^ Po pierdwsze uon 99% Metalowców na punkcie swoich włosów ma narąbane i o nie dbają...
po 2gie uno- Wali?? Po garach?? Po strunach?? no z tym się zgadzam... Ale metal, który "smierdzi" może wraca z koncertu lub próby kapeli? Moim zdaniem lepiej grać na gitarze niznapierdalać sie bo ktoś jest np. za innym klubem -.-


@Drako...
No widzisz... ale jesteśtolerancyjny a nie jak inni -.- Nie podoba ci sie muzyka?? Ok... każdy ma inny gust. Dam Ci reputa XDD ( nie ma już reputów :D)

Drako
05-12-2007, 12:44
Ja jeszcze nie spotkalem metala ktory smierdzi ;o

ale i tak nie zabardzo za nimi przepadam,mam takich w klasie i sa nawet spoko oprocz muzyki :X

Pietrass
05-12-2007, 14:04
Wkór**** mnie ich dlugie wlosy np w tloczcym autobysie lub ich glany gdy mnie nadepna i jeszce ich roz**** Koszulki i kolczyki w jezyku uchy lub ..........




Nie Lubie:mad:

lgke790
05-12-2007, 14:38
@Margoth
Czy ja Cię obraziłem? Lub kogoś kto słucha metalu? Nie, jeżeli dbasz o to żeby innym nie przeszkadzać, więc czemu Ty mnie obrażasz i mówisz, że jestem głupi? :confused:
Więcej kultury, tutaj mamy przykład metala, który wyzywa innych, że są nietolerancyjni, a mówi do kogoś, że jest głupi po mimo to, że ta osoba mu nic nie zrobiła


@down
żal mi Ciebie :)

Margoth
05-12-2007, 14:52
@Margoth
Czy ja Cię obraziłem? Lub kogoś kto słucha metalu? Nie, jeżeli dbasz o to żeby innym nie przeszkadzać, więc czemu Ty mnie obrażasz i mówisz, że jestem głupi? :confused:
Więcej kultury, tutaj mamy przykład metala, który wyzywa innych, że są nietolerancyjni, a mówi do kogoś, że jest głupi po mimo to, że ta osoba mu nic nie zrobiła

LOL? Ja wyzywam?? Czy ja powiedziałem, ze metale "Śmierdzą" i mają brudne włosy?? Nie? Więc o czym dyskutujesz?? :)
A słowo "Głupi" to chyba nie jest tak bolesne wyzwisko, że będziesz mnie teraz tępił Xd 70% z was kieruje sie stereotypami... Mówię o tym: Czarne długie włosy, koszula z Chrystusem do góry nogami, glanami za kolana, czarne spodnie i skóra. Nie każdy kto słucha metalu wygląda jak Zóo i shatan... Myślę, że ja jak metalowiec z twoich wyobrażeń nie wyglądam -.- ( Jest fotka w dziale RL foto).

WiKuŚ
07-12-2007, 20:41
Cześć Wszystkim... Według mnie każdy metalowiec to człowiek, nie podoba wam się ich styl to zatrzymajcie to dla siebie. Dlaczego w większości z was jest hmmm... "wrodzona nienawiść do metalowców"? Co oni wam zrobili? Okradli was, zaatakowali czy coś tam innego? Sądzę, że nie. Pomyślcie czasem o tym co dana osoba może czuć po słowach, które z waszych ust wypływają.. To tak jakby ktoś na was nabluzgał nie mając do tego żadnych podstaw.
Poznajcie człowieka a później krytykujcie.To by było na tyle. Żegnam czule.

fR33
07-12-2007, 22:16
Hm... Jak dla mnie style są trochę pojebane... ; O
Dlaczego? Myślę, że człowiek, który jest w jakiejś subkulturze nieco się zmienia... Subkultura mu wiele narzuca. Chociażby specyficzny ubiór. Czerń w 30 stopniach? Ciekawe. Jak dla mnie to takie głupie bycie kimś innym tylko dlatego aby czuć się kimś (czyt. przykładem członka subkultury)
Oczywiście nikt mi nie przeszkadza do czasu kiedy jest dla mnie miły i nie robi czegoś czego ja nie mogę tolerować. No dobra... Nie toleruję dresiarzy i rasistów, ale tak po za tym to reszta mnie nie obchodzi....
Co do muzyki metalowej...xD
Słucham.... Tak to preferuje Posthardcore z tych takich wydzieranek ; p
Teraz kiedy z racji mojego wieku wyprowadziłem sie od rodziców i mieszkam z studiującym bratem oraz siostrą... Przez nich zacząłem słuchać znowu Reggae... I nadal nie mam stylu... xD
Wcześniej były dredy, a teraz nieco dłuższe włosy ; P

wiatrak
07-12-2007, 23:39
Margoth, czemu jak ktos powie ze nie lubi metalowcow to ty odrazu wyzywasz ta osobe? Z Toba jest chyba cos nie tak, ale to na szczescie da sie wyleczyć.

@topic

Mam ich nie lubic, za to ze są? :|
Po prostu nie zwracam na nich uwagi. Wy tez tak robcie a nie piszecie ze byscie ich zabili ;/

nie lubie metalu, ale czasem moze tak byc, ze sluchac bede nie wiedzac ze to metal i mi sie spodoba.

btw. moze glupie pytanie, ale nie wiem. To co gra Linkin Park to..... rock, metal ?? nie wiem :\
ale ich piosenki mi sie podobaja

Margoth
08-12-2007, 10:49
Margoth, czemu jak ktos powie ze nie lubi metalowcow to ty odrazu wyzywasz ta osobe? Z Toba jest chyba cos nie tak, ale to na szczescie da sie wyleczyć.


Yyyy... ja wywalam na kogoś?? Mylisz się kolo :) Poczytaj opinie innych to zobaczysz o co mi chodzi :]

Master Code
08-12-2007, 11:11
Techno rox qurwa i hh tez -.- a metal dra ryja przez cala piosenke zazwyczaj biora w zyle itd je****takich-.- mowcie co chcecie o mnie wali mnie.....takie moje zdanie tak lato upal 40 stopni a ten zapier**** w glanach po*****czlowiek-.-jakies lancuchy nosicie przy ubraniach omg
@Down Poniewaz jak z takim mozna pogadac myje sie 2x na tydzien wlosy tluste smierdzi koszulki nie zmienia i qurwa takich jest w ch*****i za to ich nie nawidze nie umia o siebie zadbac nie mowie tu o tobie moze ty umiesz ale wiekszosc ktorych znalem to tak z nimi bylo :S to nie bylo przeslanie do Ciebie ty akurat jestes spoko normalny nie tak jak inni

Margoth
08-12-2007, 11:15
@UP. Ładnie się trzymasz stereotypów XD aż żal patrzeć :) Wątpie czy w polsce jest 40 stopni Xd No ale bywało. To objawy nietolerancji o.O

Mejger
08-12-2007, 11:51
Techno rox qurwa i hh tez -.- a metal dra ryja przez cala piosenke zazwyczaj biora w zyle itd je****takich-.- mowcie co chcecie o mnie wali mnie.....takie moje zdanie tak lato upal 40 stopni a ten zapier**** w glanach po*****czlowiek-.-jakies lancuchy nosicie przy ubraniach omg
@Down Poniewaz jak z takim mozna pogadac myje sie 2x na tydzien wlosy tluste smierdzi koszulki nie zmienia i qurwa takich jest w ch*****i za to ich nie nawidze nie umia o siebie zadbac nie mowie tu o tobie moze ty umiesz ale wiekszosc ktorych znalem to tak z nimi bylo :S to nie bylo przeslanie do Ciebie ty akurat jestes spoko normalny nie tak jak inni


Tak, tak, tak!
Ja jakoś słucham metalu (głównie NU, ale to szczegół). Włosy mam dość krótkie, myję je codziennie, w glanach nie chodzę bo mi nie wygodnie. Metalowcy noszą łańcuchy? Poparz na tych hiphopolo co chodzą w spodniach które mają krok w kolanach, z daleka wyglądają jakby mieli nasrane w spodniach. Mówisz o stereotypach ... Musisz nauczyć się rozróżniać sub-kulturę. Nie każdy metal chodzi w glanach, i nie każda dziewczyna pomalowana na czarno jest Emo ...

Nie wiem dlaczego ludzie są tak nietolerancyjni w dzisiejszych czasach.

Crayon
08-12-2007, 12:35
Według mnie każdy metalowiec to człowiek
Święta prawda.

nie podoba wam się ich styl to zatrzymajcie to dla siebie.
Też prawda. Oni chcą pokazać jacy są kox, że tych Mettallowców tępią. A naprawdę jak widzą takiego jednego to srają w gacie...

zaatakowali czy coś tam innego
Spotkałem się z pewną opinią, że jak idzie się obok mettallowca to zaczepiają "Co się patrzysz?"/"W ryj?!" itd.

Poznajcie człowieka a później krytykujcie
Eh. Gdyby tak było...

Hm... Jak dla mnie style są trochę pojebane... ; O
Dlaczego? Myślę, że człowiek, który jest w jakiejś subkulturze nieco się zmienia... Subkultura mu wiele narzuca. Chociażby specyficzny ubiór. Czerń w 30 stopniach?
Tak tak to jest pojebane ; [
To jego wybór, że się zmieni. Nie jesteś jego matką, żeby mu mówić jak ma się ubierać.
30 stopni?

Polska leży w strefie klimatu umiarkowanego. Nad obszarem naszego kraju ścierają się różne masy powietrza, co jest wynikiem położenia w centrum Europy oraz równoleżnikowego układu krain geograficznych.

Średnia temperatura w lecie waha się pomiędzy 16,5°C a 20°C, w zimie - między -6°C a 0°C. Średnia roczna temperatura powietrza w Polsce wynosi 7-8°C (poza obszarami górskimi).


Nie toleruję dresiarzy
To też głupie. Te "Dresiarstwo" to też w pewnym sensie subkultura ;<


. To co gra Linkin Park to..... rock, metal ?? nie wiem :\
ale ich piosenki mi sie podobaja
Linkin Park gra Rocka. Chociaż w niektórych utworach zaczyna zalatywać P0pem...

Techno rox qurwa i hh tez
Gówno nas to obchodzi, że lubisz Techno i Hip Hop.

a metal dra ryja przez cala piosenke zazwyczaj biora w zyle itd
Biedne dziecko stereotypów. Mam w klasie koleżankę, która jest Metalówą. Nie pije, nie pali, nie ćpa.
Dla niektórych "darcie ryja" jest muzyką. Ja nie lubię takich utworów gdzie "drą ryja". Ale nie lubię też trzecioligowych utworów Hip Hopowych, w których co drugie słowo to "kur*a" i "jebać policję i moją kobietę bo jest suką, która się puszcza"
Nie lubię też 60 minutowych kawałków Trance, Dance, Techno w którym słyszę przez pierwsze 2 minuty <bum bum bum bum> przez kolejne 3 minuty słychać <bum bum klap bum> i tak dalej...

lato upal 40 stopni
Co kur*a my w Egipcie mieszkamy ?!

jakies lancuchy nosicie przy ubraniach omg
A Hip Hopowcy nie noszą ? Jeśli nie to przepraszam : (

jak z takim mozna pogadac myje sie 2x na tydzien wlosy tluste smierdzi koszulki nie zmienia
Który debil takich pierdół Ci nagadał ? Twoi zażelowani koledzy, czy HaWuDePe Team ?
Rozmawiałeś kiedyś z Mettallem ? Oni kąpią się częściej niż ty mrugasz

akurat jestes spoko normalny nie tak jak inni
Przepraszam. Margoth też chodzi w glanach, ubiera się na czarno, nosi "łańcuchy" i ma długie włosy. Nie różni się niczym od "tamtych". Poznałeś go bliżej i wiesz, jaki on jest.


Ja jakoś słucham metalu (głównie NU, ale to szczegół). Włosy mam dość krótkie, myję je codziennie, w glanach nie chodzę bo mi nie wygodnie.
Ja mam tak samo. Też mam krótkie włosy, co nie czyni mnie "yoyo dresiarzem jebać policje".
Glany ? Wolę halówki : D
@Down
Ty jesteś śmieszny. Jak będą chcieli to mogą chodzić w damskich kozakach >.<

Shadow Elementalist
08-12-2007, 14:18
Ja np. slucham metalu i te klimaty... ale nie pociaga mnie ten styl ubierania sie... jak to Neko powiedzilal to smieszne zeby w lato chodzic w takich ''traperach'' xDDD Rock Hail

Sev
08-12-2007, 14:45
Master Code ty myślisz że techno jest fajne a metal najgłupszy? Powiem ci JEDNO. Masz kolege metalowca a nawet o tym nie wiesz. Kto?- Domyśl się. A poza tym nie mam nic do ciebie, mimo że słuchasz innej muzyki-.-

@edit


.
Rozmawiałeś kiedyś z Mettallem ?



Rozmawiał. Ja jestem metalowcem. Uhałem go na kingach/orszach jak mniał mniejszy lvl.

fR33
09-12-2007, 09:52
@^Crayon
Nie jestem jego mamą. Twierdze, że subkultura wiele narzuca....
Wiem o czym mówie...
Dresiarze subkulturą? Ciekawe.... Myślę, że jednak nie...
Nawet jeśli według Ciebie dresiarstwo to subkultura to ja ich nie toleruje
Tyle.

Crayon
09-12-2007, 10:46
Nie jestem jego mamą.
Mam nadzieję

Dresiarze subkulturą? Ciekawe.... Myślę, że jednak nie...

RLY ?

Dresiarze – typ społeczno-kulturowy młodych ludzi, względnie subkultura młodzieżowa, która pojawiła się w Polsce w latach 90. XX w. Termin pochodzi od zwyczaju noszenia na co dzień ubrań sportowych – dresu. Obecnie określenie to ma często charakter pejoratywny.
To jeden z dowodów, że to subkultura...

Wiem o czym mówie...
Ja też.
Myślisz, że jestem na tyle głupi, żeby pchać się do dyskusji nie wiedząc co PISZĘ ?

Brozu
09-12-2007, 20:55
Bez obrazy ale ja nie nawidzę metali... dramat... jak widze jakiegos na ulicy to odrazu mam ochote mu cos zrobic... daj spokuj... nie chce miec z nimi nic wspolnego a to dlatego ze jak widze jak oni sie ubieraja, ich styl odrazu mi sie cos dzieje. i jeszcze od niedawana mam takie cisnienie na nich ze dramat... przez jednego gnoja (metala) mialem rozprawe w sadzie i mam wyrok. wiec sami rozumiecie dlaczego ich nie nawidze w choo...


PzDrO

Sev
20-12-2007, 16:48
Bez obrazy ale ja nie nawidzę metali... dramat... jak widze jakiegos na ulicy to odrazu mam ochote mu cos zrobic... daj spokuj... nie chce miec z nimi nic wspolnego a to dlatego ze jak widze jak oni sie ubieraja, ich styl odrazu mi sie cos dzieje. i jeszcze od niedawana mam takie cisnienie na nich ze dramat... przez jednego gnoja (metala) mialem rozprawe w sadzie i mam wyrok. wiec sami rozumiecie dlaczego ich nie nawidze w choo...


PzDrO

Bez obrazy, ale ja nienawidzę takich, co nie znają ortografii i nie używają polskich znaków. Jak widzę takiego na ulicy, to od razu mam ochotę mu kupić słownik. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego, a to dlatego że jak widzę jak oni piszą, to mi się od razu chce rzygać.

A z tą rozprawą- sam mu pewnie wierdo*iłeś nietolerancyjna świno!!!!


@^Crayon

Srry za błąd. Już poprawiłem. Dzięki, że powiedziałeś, bo byłbym przekonany, że to było dobrze napisane.

Maly down
20-12-2007, 23:33
*Sev

Buhaha!! Jak widze takiego to chcem mu kupić słownik hah!!!:D:D:D




A co do tematu:


Osobiście nie mam nic do metali. Znam kilku(strszych ode mnie), jeden mieszka nawet obok mnie, drugi przyjeżdża na wakacje do babci, która mieszka 100 m. ode mnie. Ja ich szanuje, bo to są normalni ludzie którzy mi nic nie zrobili (no może raz ten mój sąsiad nie chciał mnie przewieźć swoim ścigaczem^^ Ale ja wtedy miałem 6 lat??:D:D). Ja osobiście też lubie muzykę szybką, coś miedzy rockiem a metalem. I każdy z tych co znam, jest inteligentnym człowiekiem. Jeżeli jeszcze są młodsi to chodzą do gimnazjum/liceum akurat tych dwóch o których pisałem są na studiach. Potrafią oni(piszę tutaj nadal o tych dwóch) uczciwie zarobić pieniądze, a nie to co panowie siedzący pod blokiem, chociaż to też nie tyczy się wszystkich.


Aha i ja oglądam taki pewien program, na tvn. fabularno-dokumentalny związany z rozprawami, kto ogląda, to będzie kojarzył. I oto przykład: każdy dresiarz, jest sądzony o pobicie, rozbój, czy rasizm w stosunku to innej barwy skóry. Natomiast metalowiec był sądzony za to, że stanął w obronie kobiety, bitej przez brata narkomana, po czym został we wszystko wrobiony. I sąd na koniec określił, że takie osoby można uznawać bohaterami roku.

To jest taki typowy przykładzik dwóch subkultur.



Ja do nich nic nie mam, nie miałem i raczej mieć nie będę ponieważ są to normalni ludzie którzy raczej mi nic nie zrobią.


A do tych co się czepiają ubrań: Co przeszkadza Wam to aż tak bardzo? Tak Wam szkodzi to że ma czarne glany w lecie? Co odbija wam promienie słoneczne w oczy? Tak Was irytuje to, że chodzą na czarno ubrani bo co? Zbyt mocno kontrastują ze śniegiem albo słońcem?


Ja osobiście nie należę do osób mających długie włosy, ubieram się w to co mam, glany nosiłem w zimie i nosiłbym nadal gdybym nie wyrósł z nich.


Ja nie wiem, rozumiem gdyby komuś oni zgwałcili matke, pozabijali pół rodziny i spalili dom. Ale nie rozumiem ku*** co Wam zrobiły te inteligentne osoby tym, że się inaczej ubrały.


Edycja:


Kuźwa ludzie co Wy odstawiacie?! Crayon już pisał o tym, co 40 stopni w Polsce taak jasne już widze!!! Przecież to nie jest kurde Sahara!! Rozumiem jak ktoś napisze 30 ale co Wy macie z tym 40 jakaś magiczna liczba czy co?!

XENON
21-12-2007, 11:33
ja nienawidze ich tępić gnoji tak mówi mój kolega ja też tego zdania jestem nierozumiem właśnie jak można w 40 stopniowym upale latać w długich włosach i glanach jeden koleś odemnie ze sql ostatnio pomalował se je na pomarańczowo spreyem normalnie szok WIEŚ STYLE

a ja nawet w zimie niechodzy w tym szymś normalnie w halówkach chodze oczywiście z NIKE niechwaląc się 300zł wybuliłem:D

kamil14pl
21-12-2007, 18:17
No z metalu i rocka podoba mi sie tylko zespuł Offspringht czy jakos tak ale to jeszcze srednio bo do tibii na hardcora fajna jest taka nutka :PP a takto przeszkadzają mi metalowcy poprostu tego nie lubie ... ave satan 666 \,,,/ co to ma byc ? :DD

Margoth
21-12-2007, 18:26
ave satan 666 \,,,/ co to ma byc ? D Co to ma być?? To samo co spodnie po kolana, bluza z napisam HWDP :) Dokłądnie to samo -.-

***SteFan***
21-12-2007, 18:46
Nie a czemu niby miał by mi przeszkadzać taki np. Majonez ? ":D

Nic do nich nie mam, ale nie czaje tych co w lato chodzą w glanach i skórach...

@offtop

200 post w tym temacie ;D

jołek
21-12-2007, 19:15
Elo. No widzę, że nadal są ludzie, którzy trzymaja sie stareotypu METALA czyli człowieczka z długimi włosami na dodatek z brudnymi, że wszy biegają(to z amerykańskich filmów zapożyczyli) nie wszyscy są tacy chociaż słuchają metalu i uważają się za metalowców ale nie wy wiecie lepiej jak wygląda Każdy metalowiec jak sie zachowuje oni wszyscy są tacy sami tak???Oj nie sądzę mi taki Mar jest jak młodszy brat chociaż należymy do dwóch różnych subkultur ja skate taki owaki a on metal i jakoś nie mam z nim jako takich niejasności. Ja uczę się C-walku z moim qplem z klasy a on za to świetnie gra na gitarze basowej te dwie rzeczy całkiem sie różnią jak i nasze subkultury a jednak ale wy coś widzę nie możecie tak jakby znieść tego ze tacy ludzie istnieją że ubierają sie na czarno(EMO) czy coś w tym stylu o boshe... mam nadzieję że niektórzy z Was w końcu zmądrzeją i pomyślą że nie warto i nie powinno sie oceniać człowieka po jego zainteresowaniach

Crayon
21-12-2007, 19:44
Bez obrazy ale ja nie nawidzę metali... dramat... jak widze jakiegos na ulicy to odrazu mam ochote mu cos zrobic
Kur*a zajeb*li Ci matkę czy co ?

daj spokuj...
RLY ? spokój - > spokojny

nie chce miec z nimi nic wspolnego a to dlatego ze jak widze jak oni sie ubieraja, ich styl odrazu mi sie cos dzieje.
Co Ci się dzieje Brozusiu ? :< Mdli Cię ? Potrzymać kołnierzyk ?

i jeszcze od niedawana mam takie cisnienie na nich ze dramat
Fakt, to jest dramat : ( 17 lat i już takie problemy masz ?

przez jednego gnoja (metala) mialem rozprawe w sadzie i mam wyrok. wiec sami rozumiecie dlaczego ich nie nawidze w choo...
Teraz sobię to wymyśliłeś ? A jeśli naprawdę masz sprawę w sądzie to przez jedną osobę nie nienawidzi się całej subkultury. To tak jakby pies Cię ugryzł i ty już nie lubisz żadnego psa...

PzDrO
Twój Stary ( :

żygać
^^ pisze się "rzygać" ; o

A do tych co się czepiają ubrań: Co przeszkadza Wam to aż tak bardzo? Tak Wam szkodzi to że ma czarne glany w lecie? Co odbija wam promienie słoneczne w oczy? Tak Was irytuje to, że chodzą na czarno ubrani bo co? Zbyt mocno kontrastują ze śniegiem albo słońcem?
: * <33333

ja nienawidze ich tępić gnoji tak mówi mój kolega ja też tego zdania jestem nierozumiem właśnie jak można w 40 stopniowym upale latać w długich włosach i glanach jeden koleś odemnie ze sql ostatnio pomalował se je na pomarańczowo spreyem normalnie szok WIEŚ STYLE
Ciężarówka w Ciebie wjeb*ła, że tak mówisz ? Nie ucz się od kolegów bo wyjdziesz na ZERO.
Wieś Style masz na ryju POZDRO !

a ja nawet w zimie niechodzy w tym szymś normalnie w halówkach chodze oczywiście z NIKE niechwaląc się 300zł wybuliłem:D
Jesteś PRO ! Chodzisz w halówkach. Kur*a ja też chodzę i co ? Chcesz mi zrobić loda ? :<
BTW: Ty 300 złotych na oczy nie widziałeś (:

No z metalu i rocka podoba mi sie tylko zespuł Offspringht czy jakos tak ale to jeszcze srednio bo do tibii na hardcora fajna jest taka nutka :PP
Mogę Cię dotknąć ?

a takto przeszkadzają mi metalowcy poprostu tego nie lubie ... ave satan 666 \,,,/ co to ma byc ? :DD
Pierwsza połowa zdania niezrozumiała.
Ave - > Bądź pozdrowiony
Satan - > Szatan
666 / DCLXVI - > liczba trzycyfrowa
\,,,/ - > Emotikonka ? Oznacza rękę, różnie można kojarzyć.
Już wiesz co to jest. Możesz mi possać : )


@offtop
200 post w tym temacie ;D
Mogem cie dotknonc prose pana ?
Co się kur*a cieszysz ?
To będzie mój 331 post i jakoś nie mam podniety : <
@Down
Też Cię lubię ( : : P : DD : PP

jołek
21-12-2007, 19:55
nie no Crayon nie ma co jak zwykle pocisnales im po honorku a co dobrze im tak a niech i tak bedzie!!! yea

milicjant
21-12-2007, 20:11
no nie, mistrz Margoth i jego uczen ^Crayon lub na odwrot staraja sie 'dopierdalac' kazdemu i mysla ze sa dzieki temu cool ^^

napiszesz cos zlego o metalach, to ten odrazu zaczyna cie wyzywac :D hehe Crayon, pogodz sie z tym, ze nie kazdy lubi metali, niektorzy chetnie by sie ich pozbyli. Po czesci sie z nimi zgadzam, tacy metale sa w zyciu zbedni. Powinni robic z wami tak jak na tym filmiku na ogrish.com, wejdz se tam i przeniesie cie na inna strone, wpisz "execution" w wyszukiwarce, to zobaczysz o co mi chodzi. Tylko wkurwiaja innych i mowia ze hip hop, techno i inne to gowna, a nie muzyka. Ten wasz metal to jest gowno, ktos sie wydziera, drze morde i to ma byc muzyka??

Crayon wyzywajac innych nie mysl ze ludzie beda mieli do ciebie szacunek. Jak mowisz ze hip hop to gowno (cytowales czyis post i chyba to ty tak mowiles) obrazasz innych ludzi i ty myslisz ze przez to uzytkownicy beda pisac o was dobrze?? :eek: troche szacunku dziecko i sie tak nie denerwuj, bo to nic nie da :D mnie to bawi jak ty sie wkurzasz i kogos wyzywasz :D

jołek
21-12-2007, 20:16
nie kazda piosenka w metalu to jest darcie mordy i lupu cupu czy cos mar w ktoryms tytul podal i to jest spokojna pioseneczka taki ladny rytm i wszystko ale nie wy wiecie lepiej i nawzajem sie wyzywacie

Margoth
21-12-2007, 20:23
Ten wasz metal to jest gowno, ktos sie wydziera, drze morde i to ma byc muzyka??

I kto tu wyzywa?? AShuaHSuAHsuhaSuaHSuaSH Ty!! :] Drze morde na cb matka... zresztą nie wiem... nie bywam u cb i nigdy tego nie zrobie :)

I to ma być muzyka?? Tak... słychać gitare, bass, perkusję...
Nie mówie, że techno to gówno tak jak ty to napisałeś o metalu... -.- Ale gdyby nie początki rock & roll`a ( nie pamiętam od czego to się zaczeło :P więc nie bijcie mnie plax Xd) byś niczego nie posłuchał -.^ A wiesz, że Death Metal jest potomkiem Jazzu?? Nie wiesz?? to poczytaj o tym i o wszystkim innym ;] ( może cos zostanie ci w otchłani twej pustej czaszki z naciągniętą wypłowiałą skórą :)



Dziękuję za uwagę.... :>

Crayon
21-12-2007, 20:29
no nie, mistrz Margoth i jego uczen ^Crayon lub na odwrot staraja sie 'dopierdalac' kazdemu i mysla ze sa dzieki temu cool ^^
Tak ja i muj miszdrz Margoth bendziemy dopjeradalać karzdemu i bendziemy fajni i kul

napiszesz cos zlego o metalach, to ten odrazu zaczyna cie wyzywac :D
Bo ja jestem kul. Wy wyzywacie nas my wyzywamy was. To jest niekończąca się historia...

hehe Crayon, pogodz sie z tym, ze nie kazdy lubi metali, niektorzy chetnie by sie ich pozbyli.
Tak do gazó fszystkih mettali !
Nie muszą ich lubić. Ważne, że ich szanują

Po czesci sie z nimi zgadzam, tacy metale sa w zyciu zbedni. Powinni robic z wami tak jak na tym filmiku na ogrish.com, wejdz se tam i przeniesie cie na inna strone, wpisz "execution" w wyszukiwarce, to zobaczysz o co mi chodzi.
Hail Hitler ! "Żydzi są zbędni. Zagazować ich!" "Polaczki są zbędni. Do gazu!"
"Cyganie zbędni ! Do gazu!"
Tylko rasa panów !

Tylko wkurwiaja innych i mowia ze hip hop, techno i inne to gowna, a nie muzyka. Ten wasz metal to jest gowno, ktos sie wydziera, drze morde i to ma byc muzyka??
Przynajmniej mówiąc to, nie idą komuś zlać mordy. Nie chodzą też jak zażelowane pedały.
Dla niektórych Techno to jest muzyka.
Dla niektórych Mettall to jest muzyka. Każdy lubi co lubi.


Crayon wyzywajac innych nie mysl ze ludzie beda mieli do ciebie szacunek.
Nie muszą mnie szanować, bo powiedziałem "kur*a ty głupi grzejniku"


Jak mowisz ze hip hop to gowno (cytowales czyis post i chyba to ty tak mowiles) obrazasz innych ludzi i ty myslisz ze przez to uzytkownicy beda pisac o was dobrze??
Tak ja zacytowałem. Lubię posłuchać czasami Hip Hopu. Ale nie takiego trzeciorzędnego pierdo*enia.

troche szacunku dziecko i sie tak nie denerwuj, bo to nic nie da :D
Ty MI mówisz o SZACUNKU ? Sami nie macie do NAS szacunku obrażając nas w prawie każdym poście...

mnie to bawi jak ty sie wkurzasz i kogos wyzywasz :D
Pójdziesz ze mną na Pasterkę ? BLx : <

@EDIT

nie kazda piosenka w metalu to jest darcie mordy
System Of A Down blx ?

jołek
21-12-2007, 20:42
o wlasnie Crayon to chyba o tym tytule mowil margoth z tego co pamietam sam czasami slucham metalu i lubie taki metal ale ten z tychy spokojnych a nie hard core czy ciezki

Helian
21-12-2007, 21:16
Nie Nawidze Metalowców
I tyle ... moje skromne zdanie! metal to ZUO!:cool:

Wrona
21-12-2007, 21:51
Mnie wkurzaja.... Brudy ! Nie mam nic do nikogo kto slucha metalu lub czegos tam ale po jakiego uja sie ubiera na czarno ? Po co mu glany latem i dlugie wlosy ? Zal mi takich osob. ;/

XENON
21-12-2007, 21:56
Crayon napisał: Jesteś PRO ! Chodzisz w halówkach. Kur*a ja też chodzę i co ? Chcesz mi zrobić loda ? :<
BTW: Ty 300 złotych na oczy nie widziałeś (:

ale ja chodze w halówkach w zimie a metalowcy w glanach chodzą w lecie to już trza mieć nieźle pod kopułom nawalone i co to za muzyka darcie mordy to ma być muzyka?

milicjant
21-12-2007, 22:37
ale ja chodze w halówkach w zimie a metalowcy w glanach chodzą w lecie to już trza mieć nieźle pod kopułom nawalone i co to za muzyka darcie mordy to ma być muzyka?

dobrze powiedziane, sam chodze czesto w halowkach w zime (ze szkoly wracam, spiesze sie i nie chce mi sie zmieniac) i to zrozumiec moge, ale zeby latem w glanach?? trzeba miec niezle naje**ne we lbie.

mysle ze glowny powod nienawisci do metalowcow, to to ze ubieraja sie wlasnie tak a nie inaczej. Gdyby ubierali sie jak przystalo na ludzi, to nikt by sie ich nie czepial, bo idac po ulicy taki metalowiec nie wyroznialby sie i nikt nie powiedzialby "Spojrz jaki jebany metalowiec!!!" bo po czym by poznal?

wiec metalowcy jak chcecie aby was szanowano, to ubierajcie sie jak LUDZIE. Co wam zaszkodzi zalozyc np. jeansy i bluze jakas, normalne buty? Myslicie ze jak ktos zalozy bluze z kapturem to oznacza ze odrazu jest skatem i slucha hip hopu czy czego tam chcecie?? sam nosze bluze z kapturem, jeansy bo lubie, ladnie wyglada i to nie musi wcale oznaczac ze slucham hip hopu, jezdze na desce, jestem skatem etc

jeszcze jedno, pomyslec ze latem oni chodza tak ubrani, upał, wchodza do domu, pewnie spoceni i taki smród na cale mieszkanie fuu ;< ubierajcie sie normalnie, to na pewno beda was szanować. Mnie wkurza ze taki metalowiec i tak dalej bedzie chodzil ubrany jak wczesniej, jedyny sposob to poprzez zmuszenie, szantaż ech, nie trawie takich osob co jak cos ubiorą/powiedza to juz zdania nie zmienia, chyba ze ich sie zmusi omg

Bysson
21-12-2007, 22:42
Metale do Gazu brudasy smierdzace zawszone gnoje ja bym was wszystkich obcial na lyso tylko wstyd ludziom robicie ludzie lasu!! :mad:

NIENAWIDZE METALI I NIE PYTAC DLACZEGO POPROSTU ICH NIENAWIDZE I TYLE!!

[Splaxor] Upomnienie za "nieodpowiedni język".

Margoth
21-12-2007, 22:45
wiec metalowcy jak chcecie aby was szanowano, to ubierajcie sie jak LUDZIE. aushuahsuahsuh XDDD Stary... o czym ty pierdolisz? XD Skate ma swoje spodnie z niskim krokiem a metal ma pieszczochy/ czarne ciuchy wiec zamknij twarz ( ojj... za grzecznie do takiego -.-) Każdy ma swoje zdanie i styl o.O co ty ***** Saddam Husein jestes, że bedziesz mówil w czym mamy chodzic?? A wes idz sie utop w kwasie solnym -.-


@Los Editos Xd

Metale do Gazu brudasy smierdzace zawszone gnoje ja bym was wszystkich obcial na lyso tylko wstyd ludziom robicie ludzie lasu!! <-- Następny AS ;D A ty kim byłeś kilka tys. lat temu?? Wysoko- rozwiniętym naukowcem? Nie?? Uuuu... jak przykro... -.- popierdalałeś z pałką na polowanie -.-
Moim zdaniem nosić długie włosy to byc odważnym o.O Czemu? Bo ja się np. nie boje, że ktoś mnie skopie o.o

Przykłady historyczne ludzi w dł. włosach:
- Jezus Chrystus
- Mieszko I
- Reszta polskich władców
Mniej historyczne:
- Snoop Dog (!!!!)
- X-Bit
EtC -.^

fR33
21-12-2007, 22:52
@milicjant

sam nosze bluze z kapturem, jeansy bo lubie
Napisałeś to! Jak mogłeś to napisać?!?!
Żałosne. Może dojdzie do Ciebie, że Ci ludzie lubią się ubierać tak jak się ubierają (czyt. czerń, glany).

Crayon wyzywajac innych nie mysl ze ludzie beda mieli do ciebie szacunek
Wyzywając "metali" nie licz na ich szacunek.

troche szacunku dziecko
Ile Ty masz lat, że piszesz do kogoś dziecko? Dzieciaku.
Co do szacunku. Szacunek się należy każdemu! Każdy jest człowiekiem i powinien być traktowany jak człowiek. Czytam to co piszesz i nie wiem co mam myśleć. Wydaje mi się, że jesteś gówniarzem, który ma poważne braki w wychowaniu.
@Wrona

Mnie wkurzaja.... Brudy ! Nie mam nic do nikogo kto slucha metalu lub czegos tam ale po jakiego uja sie ubiera na czarno ? Po co mu glany latem i dlugie wlosy ? Zal mi takich osob. ;/
Osobiście twierdze, że subkultura ma dziwny wpływ na ludzie, ale... Każdy ma jakiś styl. To, że Ty czegoś nie znosisz nie znaczy, że innym to nie odpowiada. Co jeszcze... Dla mnie żałosne są dzieci takie jak Ty i przez to jestem za aborcją.
@XENON

Crayon napisał: Jesteś PRO ! Chodzisz w halówkach. Kur*a ja też chodzę i co ? Chcesz mi zrobić loda ? :<
BTW: Ty 300 złotych na oczy nie widziałeś (:

ale ja chodze w halówkach w zimie a metalowcy w glanach chodzą w lecie to już trza mieć nieźle pod kopułom nawalone i co to za muzyka darcie mordy to ma być muzyka?

ja nienawidze ich tępić gnoji tak mówi mój kolega ja też tego zdania jestem nierozumiem właśnie jak można w 40 stopniowym upale latać w długich włosach i glanach jeden koleś odemnie ze sql ostatnio pomalował se je na pomarańczowo spreyem normalnie szok WIEŚ STYLE

a ja nawet w zimie niechodzy w tym szymś normalnie w halówkach chodze oczywiście z NIKE niechwaląc się 300zł wybuliłem
Gratuluje. Masz buty za 300zł. To niesamowite. Zapewne masa "metali" zazdrości Ci takich ekstra butów.
Serio? Ile masz lat?
N/C
@Bysson

Metale do Gazu brudasy smierdzace zawszone gnoje ja bym was wszystkich obcial na lyso tylko wstyd ludziom robicie ludzie lasu!!

NIENAWIDZE METALI I NIE PYTAC DLACZEGO POPROSTU ICH NIENAWIDZE I TYLE!!
Co tu napisać....
Pokolenie idiotów i szkoda, że twoi rodzice nie wiedzieli o aborcji kiedy Cię spłodzili...

Wrona
22-12-2007, 00:03
@fR33

Dzieci jak ja ? Hmm... Moze i kazdy ma swoj styl, ale to przesada chodzic w glanach latem no nie ? Chyba ze sam sie tak ubierasz... A co do aborcji, to sztucznego zapladniania rowniez bym zabronil bo czasem dostana sie jakies brudy i sie rodza takie dzieci jak ty ;)

jołek
22-12-2007, 09:47
o matko ludzie.... Czy wy do kur nedzy nie mozecie dalej pojac iz kazdy ma swoj styl ty nosisz spodnie z krokiem do kolan on nosi czarne spodnie(rurki tak margoth??XD??) ty masz krotko prawie ze na lyso sciete wlosy on ma dlugie i dba o bo ma ich duzo a ty przetrzesz reka i spokoj nie??? ty masz kaptur na glowie i to taki wielki zeby ci twarz zaslonil i wogole oni maja jakas przepaske albo cos w tym stylu ty masz adidasy biale najlepiej a on ma glany albo halowki ty masz dluga po kolana koszulke t-shirta w rozne kolory a jego preferowanym kolorem koszulki jest czarny.. tylko tym sie roznicie ale obaj jestescie ludzmi wiec w czy problem mosku??jeden i drugi

@edit
A ty Helian to bys uzasadnil/uzasadnila swoja odpowiedz a nie tylko pierd... glupote i tyle a co przeciez jestes tym nabijaczem postow 11.26 postow dziennie niezle wez przestan konto od 4 dni????

XENON
22-12-2007, 10:07
@fR33
za 6dni mam 17lat a co? ale niezly poje... z kolesia odemnie ze szkoły mają inni pomalował se glany sprayem na pomarańczowo

Margoth
22-12-2007, 10:16
@up... Pojeb?? o.O to look w lustro to popadniesz w kompleksy -.- On ma pomamlowane glany a ty zapewne włosy ( to nie jest zdrowe dla włosów :P). Więc o czym ty mówisz?? -.^

XENON
22-12-2007, 10:19
@up
jak byś chciał wiedzieć to niemam wogóle włosów:D

dobra Close Topic ludzie się już przezywają każdy ma swoje zdanie

Inus Pall
22-12-2007, 10:27
W 100% zgadzam sie z Neko.Kurw*.Upał a ci w glanach czy jak to sie nazywa.I ten Manson.Ja pierdol*

Margoth
22-12-2007, 10:28
@XENON... no widzisz... masz łysy globus... gz :) Ja mam długie włosy i (CH)uj -.-



A od topuca sie odczep bo nie tylko ty sie tu wypowiadasz.




W 100% zgadzam sie z Neko.Kurw*.Upał a ci w glanach czy jak to sie nazywa.I ten Manson.Ja pierdol* OO LOOL!! XD Ale żal... znacie tylko Mansona?? SHuaHSuAHsuaHsUAHs
Posłuchajcie czegos innego a nie tylko kierujecie sie tym, że Manson to idiota ( nie lubie go ale ma spoko kawałki ;]) i reszta metali tez taka musi być -.-

Psujek
22-12-2007, 12:48
Margoth RooooX , więc Metalowcy też RoooX !

To był zajebisty EdiT Xd

Crayon
22-12-2007, 12:53
@UP
Nadal nie rozumiem.
Mettale sakz zuo, a Emo gz fajni ?
Nie myśl, że Emo to takie czyścioszki są.
Jak zaczną ryczeć to skończą za 3 dni. Tygodniowy makijaż ROX ^^
BTW: Po cholerę czepiacie się ich ubioru. Nie ważne jest to jak wyglądasz na zewnątrz. Ważne jest to co masz w środku ( Mały Poeta : ) )




Nie Nawidze Metalowców
I tyle ... moje skromne zdanie! metal to ZUO!:cool:
TFUJ STARY !
Dlaczego ich nie lubisz ? Kur*a uzasadnij bo na razie to jest debilny bełkot :<
BTW:
<( . . )>
.,/( v )
(,,)..(,,)...
Skopiowałem Twojego pieska : <

Mnie wkurzaja.... Brudy ! Nie mam nic do nikogo kto slucha metalu lub czegos tam ale po jakiego uja sie ubiera na czarno ? Po co mu glany latem i dlugie wlosy ? Zal mi takich osob. ;/
A mnie wkurzają dresy ! Nie mam nic do nikogo kto słucha Hip Hopu ale po uja ubieraja sie w spodnie, które mają krok w kolanach ? Po co mu kaptur latem ? Zal mi takich osob. ; //

ale ja chodze w halówkach w zimie a metalowcy w glanach chodzą w lecie to już trza mieć nieźle pod kopułom nawalone i co to za muzyka darcie mordy to ma być muzyka?
Ty to masz nieźle najeb*ne pod kopułą. -10 , -15 , -20 a ty w halówkach ? Odmrożenie lov4h <3
Chodzą bo lubią. Jakby większość w glanach chodziła to by się dziwili, że ty w halówkach chodzisz...

dobrze powiedziane, sam chodze czesto w halowkach w zime (ze szkoly wracam, spiesze sie i nie chce mi sie zmieniac) i to zrozumiec moge, ale zeby latem w glanach?? trzeba miec niezle naje**ne we lbie.
Znowu nasz kochany miliciant się odezwał. Co wy się do tych glanów przyczepiacie ? Podniecają was ? Fetyszystami jesteście ? Podniecają was te wygodne, wytrzymałe buty ? Żołnierze, chodzą też w dużych, czarnych, wytrzymałych butach w lato i nikt się nie czepia ; o

mysle ze glowny powod nienawisci do metalowcow, to to ze ubieraja sie wlasnie tak a nie inaczej. Gdyby ubierali sie jak przystalo na ludzi, to nikt by sie ich nie czepial, bo idac po ulicy taki metalowiec nie wyroznialby sie i nikt nie powiedzialby "Spojrz jaki jebany metalowiec!!!" bo po czym by poznal?
Jak się ubiera NORMALNIE ? Na siedząco ? Stojąco ?

wiec metalowcy jak chcecie aby was szanowano, to ubierajcie sie jak LUDZIE. Co wam zaszkodzi zalozyc np. jeansy i bluze jakas, normalne buty? Myslicie ze jak ktos zalozy bluze z kapturem to oznacza ze odrazu jest skatem i slucha hip hopu czy czego tam chcecie?? sam nosze bluze z kapturem, jeansy bo lubie, ladnie wyglada i to nie musi wcale oznaczac ze slucham hip hopu, jezdze na desce, jestem skatem etc
Nie każdy ubrany na czarno to ksiądz. Nie każdy ubrany na czarno to Emo. Nie każdy ubrany na czarno to mettall. Nie każdy ubrany na zielono to krzak.


jeszcze jedno, pomyslec ze latem oni chodza tak ubrani, upał, wchodza do domu, pewnie spoceni i taki smród na cale mieszkanie fuu ;< ubierajcie sie normalnie, to na pewno beda was szanować. Mnie wkurza ze taki metalowiec i tak dalej bedzie chodzil ubrany jak wczesniej, jedyny sposob to poprzez zmuszenie, szantaż ech, nie trawie takich osob co jak cos ubiorą/powiedza to juz zdania nie zmienia, chyba ze ich sie zmusi omg
Oni się myją częściej niż ty. Przychodzą z domu i od razu do kąpieli.
Zaakceptuj to, że są inni od Ciebie. Wtedy oni będą was szanować a wy ich.

Metale do Gazu brudasy smierdzace zawszone gnoje ja bym was wszystkich obcial na lyso tylko wstyd ludziom robicie ludzie lasu!! :mad:

NIENAWIDZE METALI I NIE PYTAC DLACZEGO POPROSTU ICH NIENAWIDZE I TYLE!!
Obciąć na łyso to ja Ci mogę penisa zasrany rasistowski śmieciu ; <
Ty mieszkasz w lesie. Zasrany Homo Erectus
Twoje nie nawidze metali jest gówno warte. Uzasadnij dlaczego, bo kolejny bezsensowny bełkot robisz.


Przykłady historyczne ludzi w dł. włosach:

A Ty gdzie jesteś ? :D

@fR33
za 6dni mam 17lat a co? ale niezly poje... z kolesia odemnie ze szkoły mają inni pomalował se glany sprayem na pomarańczowo
Fajną masz szkołę. GZ. I co z tego, że sobie pomalował sprayem ? Jakby chciał to by sobie mógł dupsko wymalować.

@fR33
Dzieci jak ja ? Hmm... Moze i kazdy ma swoj styl, ale to przesada chodzic w glanach latem no nie ?
I co z tego ?! Niech chodzą jak chcą...

Chyba ze sam sie tak ubierasz... A co do aborcji, to sztucznego zapladniania rowniez bym zabronil bo czasem dostana sie jakies brudy i sie rodza takie dzieci jak ty ;)
Powinno też zabronić 'klasycznego' zapładniania bo też nie wiadomo co z tego wyjdzie...

@up
jak byś chciał wiedzieć to niemam wogóle włosów:D

dobra Close Topic ludzie się już przezywają każdy ma swoje zdanie
ŁYSOL H@H@H@H@H@ CO ZA FRAJER PEWNIE MIAŁ WSZY I MUSIAŁ ZGOLIĆ H@H@H@H@ ŁYYYYSOL !!!
Fajnie prawda ?
BTW: Nie zamkną tego tematu. Nawet jeśli by zamknęli to założyłbym kolejny o tej samej treści.

W 100% zgadzam sie z Neko.Kurw*.Upał a ci w glanach czy jak to sie nazywa.I ten Manson.Ja pierdol*
Wstań i wyjdź. Neko to przychlaśnięty bałwan. Mózg mu wypala te techno...
Manson tak to dziwny człowiek jest, ale jego muzyka jest bardzo dobra...

Margoth
22-12-2007, 13:09
Jak widze jakiegoś metalowca to mi się nie dobrze robi , tylko podejść złapać za te długie włosy i (........) << coś drastycznego .Wiecie o co mi chodzi .

Taaaa... patrząc na twoją fotke bys napierdolił każdego :< wybacz koxie :(( ile masz w wicepsie?? Ile ciśniesz na klate?? aushUAHSuAHS Żal.psujek.jp <--- domowa strona psujka -.-

Psujek
22-12-2007, 13:18
#UP

Hmm ... Moje zdjęcie które dałem było z przed roku ? Sry było z przed dwóch lat więc je usunąłem . Zrobie nowe jak bede miał czas .

Jak zobaczysz nowe zrób temat i napisz w temacie to co napisałeś w poscie wyżej . A ja niżej wkleje moje zdjęcie . Odpowiedzialność za Warna czy coś biore na Siebie .

Nie będę komentował Twojego zdjęcia bo Żal dupe ściska.

#Down .

Widziałeś dupe? Taak? Jak dobrze pamiętam dałem tylko do połowy .
Od początku uważałem Cię za idiote ale że aż do takiego stopnia :O .

MeTaLe SuuuuX !!! Właśnie przed chwilą się przekonałem ...

Margoth
22-12-2007, 13:21
@Up asuhaushuashuahsuahsuahs XD Najpierw trzeba mieć tą dupe a nie same kości na krzyż XDDD

Master Code
22-12-2007, 13:45
Psujek Wez Wyluzuj :P Dales Sie Sprowokowac ^^ HaHaHa Margoth on umie sie bic ;P i do tego idzie do szkoly wojskowej a ty co potrafisz? masz rece jak galezi krzewu-.- wiec sie nie odzywaj na ten temat
HUAShuhahashaShuahushusuUas Metal Smierdzi HUahuUHSuaShsauhasUhaSuhaUhsa
Metal to najgorsza rzecz na swiecie i metalowcy tez J E B A C ICH!

XENON
22-12-2007, 15:09
ale mi to nawet nieprzeszkadza że chodza w butach o takim wyglądzie ale żeby chodzić w nich w lecie? jak jest +35stopni i w glanach nieidzie wytrzymać i potem na chacie capi się że już h.....

jołek
22-12-2007, 15:18
no i co ze idzie do szkoly wojskowej ja tez chodze i co??ze mam moro chodze w GLANACH;p i co?? to nie znaczy ze ktos mnie nie pokona czy cos w tym stylu fakt wyciskam 115 na klate i co z tego??

Pawelus Knight
22-12-2007, 15:47
w moim mieście to sie tępi takich ludzi.....:D

<znakiiiiiiiiiiiiiiiiii>

jołek
22-12-2007, 16:28
napewno nie-.- Caly ostrow nie moze byc az tak glupi i nietolerancyjny jAK jeden czlowiek ktory ma 16 lat a zachowuje sie jakby mial 12 i zalozyl sobie neostrade i wypowiada sie na forum


aha @edit do psujka

Cytat wypowiedz psujka temat Profile graczy na apo

Czego nie lubisz/nienawidzisz:

Ojj ..

*Kłamstwa
*Oszukaństwa
*Gdy ktoś płacze
*Kilku osób
*Gdy komuś wali z ust fajkami
*MIeć nogi w gipsie
*Gdy ktoś się kłuci ze mną i nie ma racji
*Gdy ktoś mi rozkazuje
*Kiedy pada deszcz
*[Nie tolerancji
*Chamstwa
*Braku szacunku do drugiej osoby
*Gdy ktoś mówi że blodynki są głupie .... ŻAL
*Chelsea



sam sobie zaprzeczasz mowisz ze nie lubisz nietolerancji a sam mowisz ze wstyd isc z metalem przez ulice czy cos takiego takze znaczy ze nie masz szacunku do drugiej osoby hmm tzn ze jestes chamski a przy tym klamiesz. O chlopie ty sie prawie nienawidzisz albo powinienes przynjamniej:Dsam sobie zaprzeczasz

Pawelus Knight
22-12-2007, 16:46
no wiesz chodzę do takiej szkoły średniej co jest ich z 20 i mają przewalone życie tam ( wszyscy sie z nich śmieją, wyzywają etc.):)

#up : a co jesteś jednym z nich ??

jołek
22-12-2007, 16:50
czyt caly temat albo chociaz od polowy do konca i sie dowiesz kim jestem tez chodze do szkoly sredniej i tez sie smieja bo mam takiego kumpla w klasie i ma wlasnie dlugie wlosy i tylko dlatego sie z niego smieja chociaz nawet nie wiedza jak ma na imie

Tettmeier
22-12-2007, 19:47
no wiesz chodzę do takiej szkoły średniej co jest ich z 20 i mają przewalone życie tam ( wszyscy sie z nich śmieją, wyzywają etc.)

Oh RLY?! :O Ja do takiej nie chodzę.


w moim mieście to sie tępi takich ludzi.....

<znakiiiiiiiiiiiiiiiiii>


A w moim nie, co to kogo obchodzi...?


ale mi to nawet nieprzeszkadza że chodza w butach o takim wyglądzie ale żeby chodzić w nich w lecie? jak jest +35stopni i w glanach nieidzie wytrzymać i potem na chacie capi się że już h.....


Ehh, pewnie się nie znasz - skąd wiesz, że u jakiegoś 'metela' capi na chacie? Wąchałeś, byłeś?


Psujek Wez Wyluzuj :P Dales Sie Sprowokowac ^^ HaHaHa Margoth on umie sie bic ;P i do tego idzie do szkoly wojskowej a ty co potrafisz? masz rece jak galezi krzewu-.- wiec sie nie odzywaj na ten temat
HUAShuhahashaShuahushusuUas Metal Smierdzi HUahuUHSuaShsauhasUhaSuhaUhsa
Metal to najgorsza rzecz na swiecie i metalowcy tez J E B A C ICH!

Jebać Ciebie O.o jeszcze by Ci Margoth dupe złoił nawet byś się nie obejrzał ty... siłaczu za dychę... A jak idzie do tej szkoły wojskowej to zapewne zazdrościsz mu. nups plzzz. HH śmierdzi jebać HHpowców HH to najgorsza rzecz na świecie.


#UP

Hmm ... Moje zdjęcie które dałem było z przed roku ? Sry było z przed dwóch lat więc je usunąłem . Zrobie nowe jak bede miał czas .


A w chwili gdy piszesz tego posta to nie masz czasu..? No dalej rób zdjącho..


Jak zobaczysz nowe zrób temat i napisz w temacie to co napisałeś w poscie wyżej . A ja niżej wkleje moje zdjęcie . Odpowiedzialność za Warna czy coś biore na Siebie .


Moderator nie będzie zwracał uwagi na kogo ty bierzesz odpowiedzialność - warn Margowi poleci a ty będziesz się śmiał ? Babuszka..


Dziękuję. To było coś ala ^Crayon, lecz chciałem go wyręczyć..

Master Code
22-12-2007, 21:06
@Up
Ladnie mu lizesz dupe widac ze to jakis lamus -.-a ty wieksza cipa jestes niz on...po 1 nie slucham Hh tylko techno debilu tepia Cie w szkole?chyba tak-.-JE BA C METALOWCOW

Margoth
22-12-2007, 21:40
@Up
Ladnie mu lizesz dupe widac ze to jakis lamus -.-a ty wieksza cipa jestes niz on...po 1 nie slucham Hh tylko techno debilu tepia Cie w szkole?chyba tak-.-JE BA C METALOWCOW


OMFG XDD Crayon to nie lamus -.- Tetti to nie cipa :)

Jebać Metalowców?? A zapytaj się czego twój ojciec słuchał... -.- przypadkiem nie słuchał Rolling Stones, The Doors, The Beatles??? -.-

Kapa
22-12-2007, 22:11
Mi przeskadzaja metalowcy bo ja mam w klasie metalowca klnie , nie umie sie zachowac na lekcji , i gada o swoich kolegach metalowcach

milicjant
22-12-2007, 22:20
Tettmeier nie podlizuj sie tak dzieciaku :D i akurat slowo "dzieciaku" jest na miejscu, bo masz 12 lat i pewnie ci nawet nie staje hehe. ciekawe czy w rl tez jestes taki cwaniak bo widze ze na forum wyzywac potrafisz, w rl pewnie narobilbys w gacie predzej niz mialbys mi w 4 oczy cos powiedziec :D

Margoth, UAhuehUAuehAh, ty lepiej spojrz na siebie a nie komus mowisz ze ma same kosci zamiast dupy

ty masz nogi jak inni ludzie rece :D chodząca smierc z krzywym ryjem :D
Crayon pewnie to samo, cwaniak przez internet a w rl jak doszloby co do czego to "mamusiu a ten chlopak mnie bije łeeee :("

Margoth
22-12-2007, 22:56
@UP. aSUHuaHsuHAsuahS a czy ja mówie, że jestem sumer mega kox?? Żal...
Pokaż swoje fotki to ciebie ocenimy czopie o.O

jołek
22-12-2007, 23:40
hyh z tego co pamietam to tett ma 13 lat a nie 12 chyba powtarzam sorki jezeli sie myle wszyscy jestescie madrzy tak o za kablem ale z drugiej strony tego kabla za monitorem tez czlowiek siedzi a nie jakies cos co mozna zwyzywac i wogole Tett sorki ale nie mow "jebac HH" przeciez to stajesz sie tacy jak oni co wyzywaja metali zaczyna cie unosic glupota i zadza zemsty czlowieku sam slucham HH nie az tak wiez maniakalnie ale slucham nie powiem ze nie slucham metalu bo czasami tego spokojnego slucham takze Techno i Pop ale nie mow nigdy ze jebac HH albo inna subkulture sam znizasz sie do ich poziomu zastanow sie nad tym....

milicjant
23-12-2007, 15:02
ale nie mow nigdy ze jebac HH albo inna subkulture sam znizasz sie do ich poziomu zastanow sie nad tym....

Margoth i Crayon to samo mowia o hh, techno tylko raczej innymi slowami choc raz ktorys z nich chyba napisal "jebac hh" cytujac post kogos innego. On teraz pisze aby miec szacunek do metalowcow, bo to tez czlowiek, a sam obraza tych co sluchaja hip hopu. Wystarczylo te jedno zdanie i wiemy co oni mysla o tych co sluchaja hip hopu (sam tez slucham).

Mowisz ze nasi rodzice sluchali kiedys tych zespolow, to prawda, wiekszosc tak, nawet moj ojciec kiedys mi o tym mowil (nie wiem co on w tych zespolach widzial ;s), ale mniejsza o to. Powiem tylko tyle ze nie wszystko trwa wiecznie, czasy sie zmieniaja i metal/rock nie jest juz taki "fajny" jak to bylo kiedys, powstalo wiele lepszych zespolow muzycznych niz dawniej grajacych inne rodzaje muzyki i teraz wiekszosc dzieci nie "wychowuje sie" na muzyce granej przez metalowcow tylko wiekszosc slucha techno, hip hopu. Czas metalowcow powinien dobiec konca, MIELISCIE juz "swoje 5 minut", teraz mamy XXI wiek, nowoczesna muzyka ktorej w przeciwienstwie do metalu IDZIE WYSLUCHAC, wiec nie mow ze hip hop to gowno lub "jebac hh". Nie wystarczy powiedziec ze nie lubisz hip hopu? Musicie obrazac??


ale namieszaaaalem ;s ale inaczej tego nie umiem opisac :P

@edit

ja tam przestaje juz pisac "jebac metalowcow" albo w inny sposob ich wyzywac, innym tez radze bo i tak do niczego nie dojdziemy ;/ czytalem niektore posty i jak ktos ich wyzwal, oni to samo, potem znow ktos kto slucha hip hopu/techno ich wyzwal i oni zrobili to samo i tak w kolko. To bez sensu.

Sev
23-12-2007, 16:18
Odczepcie od nas. Miło by wam było, jakby ktoś na was wrzucał tak, jak wy na nas? Raczej nie. Nawet, jakbyście mnie pobili 10 razy, a inny czopek was by bił(nie mam na myśli tibii, tylko Rl życie!), ja bym wam pomógł, bo też jesteście ludźmi, takimi jak ja.

Zanim kogoś urazicie, postawcie się w jego sytuacjii.



ja tam przestaje juz pisac "jebac metalowcow" albo w inny sposob ich wyzywac, innym tez radze bo i tak do niczego nie dojdziemy ;/ czytalem niektore posty i jak ktos ich wyzwal, oni to samo, potem znow ktos kto slucha hip hopu/techno ich wyzwal i oni zrobili to samo i tak w kolko. To bez sensu.

Dziękuje, że zmieniłeś do nas stosunek. Może inni pójdą za tobą w ślady.

Aha. Chce na koniec powiedzieć jedno

Metal Rox
Nietolerancja/rasizm Suxxxxx

Margoth
23-12-2007, 16:38
@milicjant... Ja nie mówie, że masz słuchać metalu -.- poprostu nie kumam czemu w ludziach tyle zła o.O
A o HH nigdy nie powiedziałem tak -.- 80% moich bardzo dobrych kumpli tego słucha ( ja też słuchałem o.O)

Neko
23-12-2007, 16:41
Metale maja nie po koleji w glowie... jednym slowem jeden metal dobierze sie z drugim i maja swoj swiat.. mam takie dwie (dziewczyny) w klasie na ktore sie patrzy cala szkola, rozumiem zeby ubior jeszcze, ale charaktery tych metali przekraczaja ludzkie granice.. i wszystkie metale maja podobny charakter do siebie ...


Tak Crayon techno mi mozg wypala, ale wole zeby mi wypalalo techno niz metal ;)

To jest to czego Wy sluchacie:

http://pl.youtube.com/watch?v=N_UGFLT0VMY

A to jest to czego ja slucham:

http://pl.youtube.com/watch?v=IuYyYXXTFMw

;]

Margoth
23-12-2007, 16:48
@Neko: o.O masz dobry gust ;D wybrałęś świetny kawałęk MonoWar Xd

A co do twojego kawałka: Nie przepadam za tego typu muzyką ale nie powiem, że jest zły...

Tettmeier
24-12-2007, 08:23
Tettmeier nie podlizuj sie tak dzieciaku :D i akurat slowo "dzieciaku" jest na miejscu, bo masz 12 lat i pewnie ci nawet nie staje hehe. ciekawe czy w rl tez jestes taki cwaniak bo widze ze na forum wyzywac potrafisz, w rl pewnie narobilbys w gacie predzej niz mialbys mi w 4 oczy cos powiedziec :D

Margoth, UAhuehUAuehAh, ty lepiej spojrz na siebie a nie komus mowisz ze ma same kosci zamiast dupy

ty masz nogi jak inni ludzie rece :D chodząca smierc z krzywym ryjem :D
Crayon pewnie to samo, cwaniak przez internet a w rl jak doszloby co do czego to "mamusiu a ten chlopak mnie bije łeeee :("

Ehh zamknij mordę lamusie, słowo 'debil' będzie tutaj na miejscu. Ty masz lat 11 i nie odważysz powiedzieć tego przy wszystkich. Ja bynajmniej nie wstydzę się swojego wieku - w przeciwieństwie do Ciebie. dziś Wigilia więc się uspokoję pozwól.

#jołek
To 'jebać HH' to było takie dopowiedzenie - on mówi jebać metal, to ja mówię jebać HH, nie chciałem nikogo urazić - sam lubie hip hop

***SteFan***
24-12-2007, 08:47
@UP

O wiedzę że idziesz w moje ślady żeby wszystkich jechać dobrze ;D

Master Code
24-12-2007, 20:55
O Yea Neko Wkoncu Wszystko Powiedzial Na Temat
Jak Zobaczylem Filmik z metalem to wylaczylem nie moglem wytrzymac....
Techno Rox tyle powiem
NEKO WYBRALES NAJLEPSZY FILMIK JAKI BYL Z ENERGY !!11 :P
Jeszcze 2 Lata i Bede Uczeszczal Do Energy O Yeeeeeee Mam Nie Daleko Wkoncu Z Krakowa JEstem :D

Wrona
24-12-2007, 21:14
@Neko

Co do klijentek co sluchaja metalu to nie tylko maja zryty charakter, ale rzadko sa ladne xP Zobaczcie nawet na przykladzie tych 2 teledyskow, na 1 jakies ziomki z dlugimi wlosami, a na 2 fajne wymiatajace klijentki ^^