PDA

View Full Version : Program który ma niszczy? OTS!



Qlers
19-07-2007, 13:52
Witam!
OtHacker z OTFans.net najprawdopodobniej stworzył program, którym zniszczy masę ots'ów... Powody jaki podał to:
-Zrobił jakiś zakładzik z Asprate'm, Asprate przegrał i nie dotrzymał słowa.
-Niedocenienie jego Restarter'a, który wg. Jego jest lepszy od innych, ma więcej opcji?...
-Ban na forum.

Nie wiadomo do końca czy będzie "masowe niszczenie ots'ów", bo jak podaje OTFans.net program nie jest dość silny.

Ale lepiej się jednak zabezpieczyć, polecam:
-Jeżeli mamy router, zrobić porządne regułki FireWallu, oraz zainstalować AntyWira na PC.
-Jeżeli mamy do PC od razu podłączony sprzęt Neostrady zainstalować AntyWira, dobrze skonfigurować FireWall'a
-Jeżeli mamy bezprzewodówkę skonfigurować FireWalla [AP przeważnie konfiguruje dobrze Provider]

Legenda:
Provider - Osoba dostarczająca Ci internet.
FireWall - Ognista Sciana, więcej dowiecie się na WikiPedii.
Router - Więcej na WikiPedii.

Źródło:
ordway.ath.cx:5121/otservnews

Ja zaczerpnąłem ten tekst stąd (http://forum.iots.pl/showthread.php?tid=1644)


Mi się wydaje, że Mu się to jednak nie uda....

spacyjka1
01-08-2007, 19:59
dzieciakowi odbiło powiedział tak żeby się go wszyscy bali/żeby miał respekcik :)
ten program tylko spowalnia ping :)

Iakovlev
01-08-2007, 20:30
Dziecko neo~ które poczuło się urażone... Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby zaczął po kolei niszczyć wszystkie ots'y...

marcin12
03-08-2007, 20:44
jak powiedziala spacyjka ten program spowalnia ping wtedy gdy ofiara ma wolniejszego neta niz ten koles

Juman
03-08-2007, 21:24
News skopiowany.... Kazdy mogl sie juz dawno o tym sam dowiedziec... Czytalem na jakims forum ze nie wszystkie otsy zostana zniszczone.... tylko te podworkowe ktore nie sa zabiezpieczone...

piotrek_knight
04-08-2007, 17:29
tego serwera nikt nie ruszy, nam to nie grozi:) za dobry ots i gm zna sie na rzeczy