PDA

View Full Version : Filmik znaleziony na YT



Serowy
02-08-2010, 13:49
Cześć dziś przeglądając youtube znalazłem ten oto filmik.
http://www.youtube.com/watch?v=cKnZG8ICg8U

Znalazłem jeszcze jeden jego filmik ;o
http://www.youtube.com/watch?v=nsa1fTNS9ig

Niby filmik jak filmik ale gość grał praktycznie samym SCOUTEM! ;o Sądzę, że nawet nieźle mu to wychodzi a Wy co o ty myślicie? Zwykły fart czy ma coś skilla?

SedaN*
02-08-2010, 14:07
Haha, teraz przypomniał mi się mój kolega z pewnego servera, który grał tylko scoutem, imigramem i pistoletem snajperskim (zazwyczaj pełne wyposażenie, tj. pistolet snajperski i scout) i naprawdę nieźle mu to wychodziło : D

Tak poważnie to tzn. wiatrówka to bardzo dobra broń. Tańsza od awp, szybciej się chodzi, tylko nie zdaje takich obrażeń, dlatego dobrze jest mieć przy sobie ogarnięty pistolet i wtedy fragi są Twoje. Sam czasami się w to pobawię. ;d

Gracz ogólnie na filmiku nie miał jakiś zajebistych akcji, ale warto obejrzeć i nabrać wiary w tą broń.

All Eyez On Me
03-08-2010, 01:48
Kiedyś myślałem że jak ogarnę doskonale scout'a to AWP mi bliżej podejdzie ale tak nie było. Scout jest dobry na FFA, ale nie na mixie :D

elmO.
18-09-2010, 22:08
ze scoutem koleś wymiata ;)

Serowy
19-09-2010, 00:14
Nie koleś tylko ja ;> Specjalnie nie mówiłem, że to ja by zaraz dzieci nie oceniałyby filmów po skillu tylko czy mnie lubią czy nie xd Niestety pierdolone youtube skasowało mikel scout 4... Lecz nad "piątką" już pracuję ;d

Mariusz Pudzianowski
20-09-2010, 15:07
Nie koleś tylko ja ;> Specjalnie nie mówiłem, że to ja by zaraz dzieci nie oceniałyby filmów po skillu tylko czy mnie lubią czy nie xd Niestety pierdolone youtube skasowało mikel scout 4... Lecz nad "piątką" już pracuję ;d

Ty machasz scoutem, a ja Najmanem i co? Ty chyba nie wiesz, jaki Najman ma recoil. Co do filmiku, pomijam fakt, że Scout to broń dla cieniasów z Judo, prawdziwi MMA Fighters używają karate, jak ja - czyli awp. Jak poćwiczy, to może da rade strzelić high shota na ryj, po którym nastąpi nokaut.

Serowy
20-09-2010, 17:11
@up
Dawaj na ring!!!!!!!!!!!!!!!!!!11oneone

Ovner
21-09-2010, 10:00
Dalem mu slabe, pozdro. Strzelanie do ludzi na ffa i movement jak u bota -.-

Splaxor
21-09-2010, 14:31
Akcje z FF@ to możesz sobie wsadzić... Niektóre fajne, ale jest jedno wyjaśnienie to FF@ i poziom nie jest zbyt wysoki na co poniektórych serwerach.

Serowy
21-09-2010, 15:43
To zależy od serva ffa :x Czasem gram takiego mixa, że aż żal m4/ak kupować bo poziom zajebiście niski (sam grasz mixy więc wiesz, że i boty da się na mixie spotkać) a to, że ffa to nie znaczy, ze niski poziom. Czasem trafi się na hajtowski serv a czasem na "boty easy" wiec z ffa nigdy nic nie wiadomo

Maatinii
26-09-2010, 11:08
Ja często grałem scout + dgl. Co do filmiku to nie które akcje fajne.

Sensimila <3
16-10-2010, 23:09
No Mikiel ładnie tym scoutem wywijał. Moim zdaniem ma skilla, to nie może być fart.

123 Untraceable widzi xd
16-10-2010, 23:14
nieture akcje bd ciekawe :P tylko zastanawia mnie jedna żecz po niedawnej zmianie syst na w7 da sie w cs?

`Arcuś
17-10-2010, 01:28
Ładnie wymiata z tym scoutem, ciekawe ile ćwiczył.:p

Serowy
17-10-2010, 11:52
Za czasu tych filmików ćwiczyłem 2 lata teraz jakieś 2.5 będzie. Nowy filmik, który będę mógł już nazwać "FM" w drodze xd Bo akcje z samych CW, miksuf a nie ffa.