PDA

View Full Version : Co s?dz? o noobskich komentarzach...



El Schirocco
20-07-2007, 21:48
Witam wszystkich czytających temat...(Jeżeli używasz języku Noobish to proszę o opuszczeniu tematu)

Chciałbym poruszyć temat jakże potężnej grupy internetowej jaką są :Nooby

źródło:Wikipedia.pl

Newbie* nazywany jest często w skrócie Newb, Noob.Ten drugi wariant ma posiadać bardziej negatywne zabarwienie, określając osobę szczególnie uciążliwą i utrudniającą życie innym. Nie powinno używać się Nooba na Newbie bo to jest wielka różnica. Newbie - początkujący , Noob - osoba, która gra i nie da rady zrozumieć gry.

*Newbie - slangowy termin oznaczający osobę początkującą i niedoświadczoną. Najczęściej jest używane w żargonie informatycznym, np. w grach komputerowych. Oznacza tam gracza dopiero zaczynającego rozgrywkę i zdającego sobie sprawę z tego, że jeszcze nie do końca opanował reguły gry. Gracz taki stara się stopniowo rozwijać swoje umiejętności. Pamiętaj - Newbie to nie Noob!(źródło wikipedia.pl)

Teraz moje zdanie:

1.Skąd się biorą "Nooby"

Moim skromnym zdaniem największą przyczyną rozrastania się grupy internetowej jaką są nooby jest rozpieszczanie dzieci.Niema to jak ucieszyć dziecko komputerkiem i modemem do neostrady na komunie.

2.Co się dzieje potem z noobem?

Jest dalej noobem! Jeżeli noob pozna już tajemnice i prawa żądzące w świecie (najcześciej darmowych gier online)próbuje kombinować jak łatwo i szybko się wzbogacić. Czytają fora o pseudo hackingu i pobierają jakieś keyloggery które są proste w obsłudze.Próbują zakazić komputer jakiegoś gracza aby okraść jego konto z przedmiotów które posiadają jakąś wartość w świecie gry.Noob który bardziej myśli może się posunąć nawet do założenia konta w serwisie allegro.pl aby okradać ludzi z przedmiotów ze świata gry.
(Nie będę podawał przykładów).

3.komentarze noobów:

*Noob najczęściej rozpoczyna od litery "e"

*Noob zawsze używa języku Noobish (elo elo 5 2 0,,korwa,plx,itans,fri,wszelakie przekleństwa.A gdy przyciszysz noobka jakimś mądrym tekstem odpowie :twoja stara lub inne tym podobne sformułowania.O poprawnej pisowni już nie wspomnę!)

*Komentarze:
Niema czasu na życie prywatne.-Jest to typowy komentarz do osoby która mocno wyodrębniła się jakąś znaczącą rzeczą(w przypadko Armii tj. lvl).
Moim zdaniem wyodrębnienie się czymś od innych jest to czyn godny pochwały!^*Jest to poświęcenie czasu dla czegoś co się bardzo lubi robić więc takie komentarze jak najbardziej mnie wkur***** (za przeproszeniem)i jak widze noobka który ma w podpisie wypowiedź neko knight:cytuje(mogę nie dosłownie):ja przynajmniej mam czas na życie prywatne.To mnie krew zalewa!!!
Pewnie życiem prywatnym noobów (jeżeli można to tak nazwać) jest:bycie elo ...dzisiaj na piwko z ziooomami itp. Ogólny szpan przed laskami które mają niezbyt ładne twarzyczki,"kozaczenie" do różnych ludzi w podeszłym wieku...(oczywiście dla szpanu),i co najlepsze :wożenie się w swoich "elo"szerokich do kolan janesów i udawanie skaterów.(Ci mnie najbardziej denerwują bo żadna ***** nie potrafi zapewne bunny-hopa na x-ie lub ollie na skateboardzie...więc za wożenie się z piwkiem w łapie i wypiętą miednicą powinni dostać po ryju.Ale to co oni robią to już nie moja sprawa...to są tylko przypuszczenie.!

^*-Dlaczego w świecie cs;s,cs,WoW,Warcraft,i innych słynnych gierkach online nie występują nooby które piszą jak ktoś "maniaczy"że nie mają czasu na prywatne życie?W Wowie po wejściu tbc (dodatek:The Burning Crusade)jak jakiś chińsczyk czy koreańczyk w noc wbił pełny skill expert w jublierstwie to mu gratulowali i trzcili go.A tutaj jak ktoś wbije duży lvl zawsze znajdzie się noobek który napisze że niema życia prywatnego...


Także ludzie zastanówcie się gdzie i w co gracie!

Powiem jedynie:Jak zainstalowałem wowa i założyłem konto zdziwiłem się jacy rodacy a także innej narodowości ludzie (gracze)są mili.Przy 4 lvlu miałem 6 golda które dostałem od h-lvlowych graczy.Niema takiego czegoś jak ego tj. 70 lvl nie odezwie się do 4.
Także polecam kupno WoW-a i cieszenie się grą na poziomie!Także support jest wspaniały.Kolega(70 lvl unded Rogue)opowiadał jak go shackowali to dostał to co miał przed hackiem + zabanowali konto hackera...WIĘC WARTO W TO GRAĆ BO NAPRAWDE SUPPORT POMAGA!!!od kilku godzin do 1 dnia max odpowiedź masz na koncie maila...


Pozdrawiam wszystkich co dotrwali i doczytali moją wypowiedź do końca...
Z góry przepraszam za przekleństwa.!

Peace!

JaCkAsS
21-07-2007, 00:35
No muszę przyznać że twoja wypowiedź jest w pełni słuszna:) Tylko chciałbym dodać od siebie że to jak ktoś się ubiera nie świadczy chyba o tym co robi :P I muszę przyznać że to całe kozaczenie dla szpanu też mnie wku**ia, bo do dziadków kozaczą a przeważnie jakby zobaczyli kogoś w swoim wieku mniej-więcej to pewnie wzrok w drugą stronę i nic nie zrobią.

Pozdro za sensowną wypowiedź :P

Artek :)
21-07-2007, 07:26
@up
To nie jest jego wypowiedź, no może troszeczkę

@topic
Newbie-Rox Noob-Sux

Nooby były, są i będą, a Newbie niewiadomo :P

Doobie
21-07-2007, 11:55
Witam wszystkich czytających temat...(Jeżeli używasz języku Noobish to proszę o opuszczeniu tematu)
co ty chcesh odemnie :((


Chciałbym poruszyć temat jakże potężnej grupy internetowej jaką są :Nooby
I którą Ty masz chyba zamiar powiększyć.


Moim skromnym zdaniem największą przyczyną rozrastania się grupy internetowej jaką są nooby jest rozpieszczanie dzieci.Niema to jak ucieszyć dziecko komputerkiem i modemem do neostrady na komunie.
Tru, ale nie to nie sedno sprawy.


2.Co się dzieje potem z noobem?
To co powiedziałeś jest przykładem tylko na Tibii ._.
A tak naprawdę to ten człowiek żyje w nieświadomości że jest bucem i że robi źle.


*Noob zawsze używa języku Noobish
Pierwszy raz słyszę o takim języku. Jak już to możemy mówić o sposobie pisania, a nie tworzyć z tego odrębny język.
I nie wiem co ty chcesz od wyrażenia 'Elo, elo 3 2 zero.' :[



Niema czasu na życie prywatne
Tutaj trochę zbocze z tematu. A co powiesz o ludziach którzy maniaczą w jakieś MMORPG czy inne i odwracają się od wszystkiego. Przeróżne chińczyki czy japońce ginęły przed komputerem przez że nic nie jedli.
Sam mam jeden przykład ze swojego życia. Zaczęliśmy paczką osób grać na global tibii. Większość czasu siedzieliśmy przed depo i gadaliśmy niż graliśmy dzięki czemu wbiłem 19 poziom w 2 miesiące. Choć niektórzy woleli trochę więcej poekspić. No i się zaczęło. Jeden kumpel wciągnał się na maksa, kupił PACC'a. Na początku myśleliśmy że nic z tego nie będzie - myliliśmy się. Co raz rzadziej było go widać w szkole i w końcu nie zdał roku choć proponowaliśmy mu pomoc. W końcu postanowiliśmy to przerwać. Podstępem zabraliśmy mu konto i wbiliśmy bana na postać. Gdy się w końcu domyślił wbił kosę kumplowi w brzuch. Na szczęście nic strasznego nie stało.


Pewnie życiem prywatnym noobów (jeżeli można to tak nazwać) jest:bycie elo ...dzisiaj na piwko z ziooomami
co Ty chcesz od piwa? Ah tak, przecież masz 12 lat?


Ogólny szpan przed laskami które mają niezbyt ładne twarzyczki
To było niesmaczne. Jedni wolą konie drudzy ładnie panie. Proste co?


do różnych ludzi w podeszłym wieku...
W Internecie zaraz mogę się zamienić w piękną długonogą blondi.


(Ci mnie najbardziej denerwują bo żadna ***** nie potrafi zapewne bunny-hopa na x-ie lub ollie na skateboardzie..
Czy skejci muszą jeździć na rowerze czy na desce? Popatrz na tych wielkich raperów i tych gównianych też. Wątpie czy którykolwiek coś potrafi a są skejtami i śpiewają elo piosenki. Inny lubi grafiti i jest skejtem, a drugi nie jest skejtem i też lubi grafiti.


ak jakiś chińsczyk czy koreańczyk w noc wbił pełny skill expert w jublierstwie to mu gratulowali i trzcili go.
Bo tam wszyscy maniaczą ;D
btw. Nie porównuj 2 różnych atmoser gier ze sobą ; s


Niema takiego czegoś jak ego tj. 70 lvl nie odezwie się do 4.
Ja gadam ze wszystkimi. O ile tylko ladnie się przywita i rozumiem jego wypowiedzi po pierwszym przeczytaniu.


Także polecam kupno WoW-a i cieszenie się grą na poziomie!Także support jest wspaniały.Kolega(70 lvl unded Rogue)opowiadał jak go shackowali to dostał to co miał przed hackiem + zabanowali konto hackera...WIĘC WARTO W TO GRAĆ BO NAPRAWDE SUPPORT POMAGA!!!od kilku godzin do 1 dnia max odpowiedź masz na koncie maila...
Tego to już wogóle nie rozumiem. Wytworzyłeś sobie stereotyp że Tibia jest 'bee' i trzymasz się go. Fakt tibia jest łatwą grą co przyciąga więcej buców niż w takim WoW czy L2, ale to nie znaczy że tak jest wszędzie. Z kumplem mieliśmy raz ot'a, nic profesjanolnego - hostowany przez neostradę. Ale udało nam się wytworzyć dobrą atmosferę i była naprawdę spora grupa ludzi. Mało kto się nie lubił, a PvP było wlączane dla zabawy. Gdy w końcu kumpel miał dość hostowania, ludzie nawet się chcieli zrzucać na jakiś tani serwer dedykowany, ale odmówiliśmy i wcali nikt na nas nie był zły. Co do noobów. Jak wszędzie, były, ale trochę cierpliwości i dało się z nimi dogadać, przytęperować.


Pozdrawiam wszystkich co dotrwali i doczytali moją wypowiedź do końca...
Dzięki


Z góry przepraszam za przekleństwa.!
Dobra, przebaczam ku###.


Peace!
Love, Drags & Sex :S

@down
elo! : )
elo bolero? Nie słyszalem :Q Ja taki zacofany jestem czy co? :<

El Schirocco
21-07-2007, 15:45
Pewnie życiem prywatnym noobów (jeżeli można to tak nazwać) jest:bycie elo ...dzisiaj na piwko z ziooomami
co Ty chcesz od piwa? Ah tak, przecież masz 12 lat?

jeżeli interesuje Cie mój wiek to mam 14 lat...

do piwa nic nie mam bo lubię sam wypić w dobrym towarzystwie.

A wypowiedź że elo...dzisiaj na piwko z ziooomami to kryje się w "nagraniu"
pseudo sk8ów z grupy KDK...(czy jakoś tak...)

btw:do słowa :elo nic nie mam.A słowo elo 5 2 0 czy elo bolero jest jak najbardziej lamerskie...