PDA

View Full Version : Tr?ba powietrzna nad K?omnicami w Polsce.



Hoby
21-07-2007, 17:14
W miejscowościach obok Częstochowy, Kłomnicach, Adamowie, Skrzydlowie, Hubach, Koninie, przeszła ogromna trąba powietrzna, zdemolowanych zostało ponad 130 domów w tej miejscowości oraz w okolicach (tam gdzie mieszkam) Gmina Kłomnice obok Częstochowy, została w dużym procencie zdemolowana. Jeszcze wczoraj rano nikt nie myślał, że pod wieczór zostaną wyrzuceni z domu i nie mając gdzie mieszkać, zamieszkają w schroniskach, lub w rodzinnych domach. Całe szczęście mojej miejscowości nic nie dotknęło, ale ucierpieli inni ludzie, więc proszę nie śmiać się z tego, tylko jakimś sposobem wyrazić swoje ubolewanie.

Oto krótki film, dla tych którzy nie widzieli nigdy trąby powietrznej, film został kręcony kamerą amatorską.

http://youtube.com/watch?v=XIF-vCL5NhM

@Anonimek, skutki będą pewnie takie same, jak w Kłomnicach, czyli pozawalane domy, z każdego domu zerwany dach, powyłamywane metalowe płoty, zniszczone samochodu, itp. itd. Nie wiadomo dokąd zmierza.

Barek
21-07-2007, 17:30
O lol Trąba w Polsce :D:D ... Uuu w wiadomościach będzie więcej ;d;d

Anonimek
21-07-2007, 17:36
Tromba Powietrzna ? Gdzie zmierza i jakie kolejne skutki będą?

Avatar
21-07-2007, 17:49
Zaczeło się... Trąba powietrzna w polsce...
Ludzie nie dziwcie się skoro 95% ludzi nie dba o atmosfere i ogólnie o naszą planetę. Jak tak dalej będzie szło to takie zjawisko to będzie częsty widok.
Ludzie dbajcie o planetę!

Tidey
21-07-2007, 22:20
Tromba Powietrzna ? Gdzie zmierza i jakie kolejne skutki będą?

Nigdzie nie zmierza juz jej nie ma ale zniszczyla cale 3 miejscowosci w ktorych tylko jeden dom zostal z dachem, a z jednego zostala tylko jedna sciana i piec, i pomyslec ze ja mieszka 15 min drogi od tych miejscowosci:/

Syriusz
22-07-2007, 07:09
@Up
niezgadzam się z tym że tylko jeden dom został z dachem byłem w tych miejscowościach i np w Skrzydłowie trąba przecieła drogę tylko w jednym miejscu i zniszyła około 10-15 domów domy które znalazły się w środku trąby miały powybijane szyby i pozrywane dachy w ścianie jednego z domów został "wrzucony" samochód dostawczy a w innym domu betonowy płot wyrwało z fundamentami jeszcze inne słabsze domy nie miały ścian w pozostałych dwóch miejscowościach było więcej zniszczonch domów ale nie aż tak poważnie. W miejscach gdzie trąba przeszła lasem nie zostawiła po sobie anie jednego stojącego drzewa wszystkie były połamane jak zapałki o dziwno zginęła tylko jedna osoba.

uhh ale się rozpisałem.

Tidey
22-07-2007, 08:53
@up ani jedna osoba tylko 7 jest rannych! nie wiem skad ty bierzesz takie informacje chyba z kosmosu.

Syriusz
22-07-2007, 12:16
Z tego co słuchałem na tvn 24 mówili że 30 rannych i jedna dead no ale może kłamali :D

Johnny Knoxville
22-07-2007, 12:33
OMFG! Współczuję osobom, które teraz nie mają gdzie mieszkać... Niektóre rodziny nie będą miały pieniędzy na odnowienie zniszczonych domów. TO naprawdę wielka tragedia. =/

Avatar
22-07-2007, 12:41
OMFG! Współczuję osobom, które teraz nie mają gdzie mieszkać... Niektóre rodziny nie będą miały pieniędzy na odnowienie zniszczonych domów. To naprawdę wielka tragedia. =/

Wydaje mi sie, żę jakieś pieniądza dostaną...
Tak samo było, gdy były te tsunaimi (nie w polsce, tylko w innych krajach)
organizowano zbiórki pieniędzy i próbowano im pomóc. Jeżeli taką akcję zorganizują to i tak wątpie by udało się im całą sumę uzbierać. I może znajdą dla nich jakieślokale specjalne.

Tidey
22-07-2007, 12:43
Z tego co słuchałem na tvn 24 mówili że 30 rannych i jedna dead no ale może kłamali :D

no to chyba mowili o czyms innym albo piepsza glupoty.

wiatrak
25-07-2007, 16:26
dlaczego musialo zginac tyle osob:(

Syriusz
25-07-2007, 20:44
@Up
lol nikt nie zginął

Lord Kdpl
27-07-2007, 12:52
Avatar dobrze mówi- trąby powietrzne są po to, aby przywrócić równowagę środowiska, najczęściej niszczoną przez człowieka

(Kropelka- przygody z wodą RoX)