PDA

View Full Version : B?ad w sms 2



Uther RookSlayer
13-09-2010, 20:07
Wysłałem ponownie sms na pacc runke ... i przysłało mi bład ... a kase mi zjadło ... łacznie zjadło mi 46 zł , bo już 2 razy miała miejsce taka sytułacja ...
Czy jest możliwośc skontaktowania sie z "szefem" apo ?

Domcio666
13-09-2010, 20:08
ty masz naprawde cos z glowa po co wysylasz jak jest jakis blad ??? to dla ciebie nauczka zeby nie wysylac juz sms na pacc runke bo znow pewnie cos zle wpisales

Cleyu
13-09-2010, 20:15
ty masz naprawde cos z glowa po co wysylasz jak jest jakis blad ??? to dla ciebie nauczka zeby nie wysylac juz sms na pacc runke bo znow pewnie cos zle wpisales

Zrobisz cos dla mnie ?

Pierdolnij sie ***** w łeb i nie pisz już postow

Napisz tutaj pacc*********.pl

->Chemical<-
13-09-2010, 20:44
Wysłałem ponownie sms na pacc runke ... i przysłało mi bład ... a kase mi zjadło ... łacznie zjadło mi 46 zł , bo już 2 razy miała miejsce taka sytułacja ...
Czy jest możliwośc skontaktowania sie z "szefem" apo ?

Dowody? ;]
Też mogę powiedzieć że wysłałem 3x sms na pacc runki, kase zjadło i przyszedł błąd....ogarnij się, nie masz dowodów, nie nie dostaniesz ;]

Uther RookSlayer
13-09-2010, 21:01
Dobrze , powiedz jakie mam dać dowody ... mieszkam w czestochowie ... jak tez mieszkasz to mozemy sie spotkac i ci pokaże ...

Elite Filutek
13-09-2010, 21:04
Ty jesteś jakiś pierdolnięty ?? Ogarnij łeb bez dowodów możesz chuja zrobic . Jedyne co możesz zrobic to reklamacje na dotpay.pl

anonimowyalkoholik
13-09-2010, 21:38
Ty jesteś jakiś pierdolnięty ?? Ogarnij łeb bez dowodów możesz chuja zrobic.

OMG to jakie typ ma dac dowody ?

@
a do autora tematu, nie graj na apo, to syf, kiedyś upadnie jak kazdy inny ots, najlepiej grac na globalu ( czyt. rl tibia)
pacc drozszy ale zabawa o wiele lepsza i ciekawsza niz na tym opuszczonym serverze apo

Marik
13-09-2010, 22:02
na email pacc*********.pl wyślij swój nr telefonu Mortiis zobaczy czy była taka transakcja

Krulowiec
14-09-2010, 14:50
Możesz napisać także tutaj :

http://dotpay.pl/reklamacje/