PDA

View Full Version : Ogólna propozycja - mapy ?wi?teczne.



SedaN*
07-12-2010, 16:14
Słuchajcie, napisałem już Krajonowi na pw, jednak postanowiłem również poznać wasze zdanie.

Proponuję dodać parę map świątecznych. Jeżeli nie ma fast downloada to kosztem tego śniegu i muzyki, które w sumie przeszkadzają a zajmują czas przy ściąganiu. Głosy tupania po śniegu będzie można dostrzec na świątecznych mapach i w porównaniu do panującej teraz sytuacji na serverze będzie to w 100% dopracowane.

Wiem jak to wygląda i jaka atmosfera panuję, ponieważ rok temu było to na innym serverze i naprawdę klimat przypominał święta.

Druga sprawa to jest ściąganie map. Żeby to nie zniechęciło graczy proponuję przyklejenie downloadu na forum. Chociaż nie rozumiem jaki to jest problem poczekać te 3 min, zminimalizować sobie cs'a i mieć z tym spokój, ale dobra ok, pełen lajt.

Czapki mikołaja i paki mogą zostać, proponuję usunąć muzykę i śnieg (który przecież i tak będzie na świątecznych mapach).

Dodam również, że dzięki choinkom, które na mapach stoją w nietypowych miejscach na znalezienie kampy nie będzie mógł narzekać nawet najbardziej wymagający kamper : D

Zdjęcia, które znalazłem gdzieś w internecie:

1. de_dust2_christmas
http://i54.tinypic.com/5lq87k.jpg

2. de_winterdust
http://i52.tinypic.com/347ikw0.jpg

3. cs_assault_christmas
http://i54.tinypic.com/dwdjec.jpg







Jeżeli propozycja zostanie przyjęta to dam cały download Crayonowi albo po prostu całą paczkę wstawię tutaj do ściągnięcia. Jeżeli naprawdę wam tak zależy, aby nie czekać, to proponuję chociaż dodanie samej de_dust2_christmas, bo jest to świetna mapa : D

#edit
haha, nawet za tymi prezentami przy bs'ie można się schować, aby nikt Cię nie widział : D

#edit2
Świątecznych mapek jest dużo, lecz nie wszystkie godne uwagi:

de_dust2_christmas
de_winterdust
cs_winter_assault
de_fatalzone_winter
de_dust2_2x2_sks_win
de_dust2_christmas-Fixed
cs_assault_snow_beta2 3
cs_assault_air
snow_play
ka_snowflakes
deathrun_sexigt2-xmas
go_christmas
merry_christmas
ka_redeye_christmas
de_christmas
cs_assault_christmas
cs_christmas_legend
cs_firstnoel
de_xdust2
cs_assault_santa
de_christmas_rush
de_tesco
aim_xmas_2008
de_dusticed
fy_snowride
xmas_apehouse
de_baynog
de_xmasmansion
de_spoc
awp_xmasx
cs_assault_december
cs_alpin
de_russka

Patryk1551
07-12-2010, 16:24
Ja jestem za xD Planuję święta spędzić przy csie[/jk] to chociaż to mi o nich będzie przypomniało

`Arcuś
07-12-2010, 16:29
Propozycja świetna. Przydałyby się te mapki na okres swiąt, jestem na Tak.
Lecz Crayon coś wspominał że będzie fast download i te mapki wejdą w życie. ;)

Hydra
07-12-2010, 16:35
na tak.
jak święta to wszędzie.

Krulowiec
07-12-2010, 17:00
Oczywiście , może jeszcze znajdziesz inne świąteczne mapki , jestem na TAK :}

Veto
07-12-2010, 17:07
cs_alpin też by się zdało ;]

Oczywiście na tak (zaryzykowałbym stwierdzenie, że można nawet podmienić te mapy z oryginałami na okres międzyświąteczny).

Kamor Wielki
07-12-2010, 17:22
cs_alpin też by się zdało ;]
nareszcie ktoś mądrze gada

@top
oczywiście,że tak !

Romus
07-12-2010, 18:00
Zawsze wiedzialem ze Sedanisko to poczciwe psisko. Jestem na WIELKIE TAK :)

Kierownik
07-12-2010, 18:10
To byłby Zaje*ty pomysł, GZ dla pomysłodawcy ;)

#Top

TAK

⊕ Cineczeq ⊕
07-12-2010, 18:17
Jestem na tak.

SedaN*
07-12-2010, 18:32
cs_alpin też by się zdało ;]

Oczywiście na tak (zaryzykowałbym stwierdzenie, że można nawet podmienić te mapy z oryginałami na okres międzyświąteczny).

Również zaryzykuję i myślę, że podmienienie dusta2, assulta czy dusta byłoby dobrym pomysłem.

Do tej listy można dorzucić jeszcze cs_alpin i de_russka XD

Arshavin
07-12-2010, 18:46
pomysl moze byc. Wlasnie powiekszles widoczność ct np na duscie i nie tylko, teraz te czarne ryje juz nie beda kampic , oprucz trupa ..

Diabolix
07-12-2010, 19:00
Fajny pomysł, ale podmienianie map mi się nie podoba. Zawsze, jak ludziom się znudzi, to przynajmniej nie będą musieli pisać nowego tematu.
Mam nadzieję, że z tym Fastdownloadem wypali i będzie się fajnie ściągało.

Jestem na "tak", ale bez późniejszych propozycji (podmiany map).

Vertigo
07-12-2010, 19:08
Jestem na tak....................................

Crayon
07-12-2010, 21:00
Będzie fast download, będą i mapki. Nie będzie fast downloadu, nie będzie mapek. Prosta kalkulacja.