PDA

View Full Version : Swi?teczne mapy :D



Posiu
13-12-2010, 20:49
Mam fast download to mozna juz mapy wprowadzić i gdzie one są? :D

`Arcuś
13-12-2010, 23:03
Spokojnie, Crayon musi sobie wszystko ogarnąć, na ten czas i tak dużo dla nas zrobił.;)
Cierpliwości.

Okey
13-12-2010, 23:34
Spokojnie, Crayon musi sobie wszystko ogarnąć, na ten czas i tak dużo dla nas zrobił.;)
Cierpliwości.

GÓWNO GÓWNO GÓWNO!!! CO NAS TO INTERESUJE, MY CHCIEĆ ŚWIĄTECZNE MAPY I ELO?

_
Skoro kryon obiecał świąteczne mapy, to one będą. Nie masz się o co martwić ;>

Crayon
13-12-2010, 23:52
Spokojnie, Crayon musi sobie wszystko ogarnąć
Raczej ochłonąć. Minie stres spowodowany NKS(naszą kochaną serwerownią) i wtedy wrzucimy jakieś mapki. Jeszcze nawet świąt nie ma, spokojnie, na Wigilię może będą.
Dajcie jakieś propozycje, które mapeczki chcecie, ale bez przesady, 3-4 max : P

Crak .
14-12-2010, 08:07
@Crayon
Tu mam jedną śnieżną mapkę:
http://www.speedyshare.com/files/25699239/de_nuke_1337.bsp

SedaN*
14-12-2010, 09:14
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=85712 - Crayon, najlepiej otwórz ten temat ponownie.

Wypisałem tam wszystkie mapy i pokazałem niektóre, a Crayonowi truję już dupę od przedwczoraj od kiedy zaczął działać fd. :<

de_dust2_christmas bankowo musi być.

GrubyLolek
14-12-2010, 20:02
Dziś I raz wbiłem na server CS i przyznam że jest fajny atmosfera też jest miła,ale moim zdaniem mogliby zwiększyć liczbe slotów do 32,co do tematu to bez wątpienia możnaby wprowadzić świąteczne mapy :).

Crak .
14-12-2010, 20:12
Dziś I raz wbiłem na server CS i przyznam że jest fajny atmosfera też jest miła,ale moim zdaniem mogliby zwiększyć liczbe slotów do 32,co do tematu to bez wątpienia możnaby wprowadzić świąteczne mapy :).

Lepiej nie zwiększać slotów bo gdyby były małe mapki typu cs_assault czy coś to za dużo playerów by się respiło i by ich zabijało. ;|
Mamy edytor spawnów, dlatego przy 11 graczach na nuke nie zabija jednego(domyślnie jest 10) ; P /Cray

^Gpiotras~
15-12-2010, 09:27
No dobra wszystko ładnie pięknie Crayon doda mapki ale i tak nie będą grane wszystkie bo tutaj tylko Dusty, west, nuke i inferno ; |.

Więc bym proponował dodać te mapki + map cykl(czy jak to tam sie pisze) na ten czas kiedy są te świąteczne mapki xd. Żeby one były grane a nie 'leżały' na serverze.