PDA

View Full Version : Diablo II (:



Doobie
29-07-2007, 23:35
Witam, może ktoś z Was gra na battle necie w d2? : > Sam gram w diablo od początku nowego laddera (będzie troszkę ponad miesiąc) więc jakimś doświadczonym graczem nie jestem, ale powolutku wbiłem 54 poziom swoim paladynem : )
Szukam raczej jakiegoś bardziej doświadczonego gracza który jest otwarty na przeróżne rozmowy i pomoc : > Nie chodzi mi o jakieś rzeczy a raczej ocene/rady co do dalszej gry oraz wszelakich pytan co się opłaca/nie opłaca [; Oczywiście nie odrzucam znajomości u nowych graczy takich jak ja. W miarę możliwości i chęci mogę pomóć.
To jeśli jest ktoś chętny do zawarcia znajomości to niech pisze na acc *dooobie albo tutaj (:

Przy okazji niech to będzie temat dotyczączy rozmów o jakże świetnej grze jaką jest Diablo II która niedawno obchodziła siedmiolecie : )

@down
Tak jakbym ku### nie wiedział ._. Tylko po ch## mam iść na forum z każdym pytaniem i czekać nie wiadomo ile na odpowiedź choć i tak nie jestem ciekaw czy na kazde pytanie dostałbym bym odpowiedź.
I zrobię ci na złość i syga nie zmienię ; <

Juman
30-07-2007, 02:54
1. Mógłbyś zmienić sygne? Troche duża i oczojebna...
2. http://www.diablo.phx.pl/ <---- Imperium Diablo II Tam ci na pewno pomoga...

Angel Death
30-07-2007, 12:27
Miałem zamiar kupić Diablo :> ale kupiłem DS'a II ale nadal mnie ssie do Diablo :>.Kto wie na gram.pl mam trochę wirtualnych pieniędzy ;>.

ps. A na piracie da radę grać przez neta?

Doobie
30-07-2007, 15:11
Na prywatnych serwerach tak, na battle necie nie - chyba ze znajdziesz sobie nowego cd-keya : >

VaReZ
30-07-2007, 15:30
ja mam konto na bnecie ale głownie postacie na nld teraz nie gram na bn ale probuje sie dostac na jakiegos realma .