PDA

View Full Version : [Youtube] Oxi ~



'Oxidosis'
16-01-2011, 16:50
Elo, ostatnio na mixach kręcę sobie demka i jakieś ciekawsze akcje wycinam oraz wrzucam na youtube, więc pomyślałem, że może warto pochwalić się i wrzucać tutaj swoje rzeczy :D

Temat będzie aktualizowany wraz z nowymi akcjami.

http://www.youtube.com/watch?v=j-SF3KiFp-M [ AWP_RUINS ]
http://www.youtube.com/watch?v=WWVEfr3Bx30 [ Akcje wycięte z 3 dzisiejszych mixów ]

Oczywiście jest to tylko z dzisiejszej gry, więc nic takiego mega nie ma, ale na dniach na pewno wpadnie jakaś lepsza akcja .

Veto
16-01-2011, 23:01
Na drugim filmiku widzę akcję wcześniejszą (na nuke'u), bo ja tam jestem XD Czyli miało to miejsce 3-4 dni temu, bo do wtorku raczej na CS'ie mnie nie ujrzycie.

Pomijając to, że multum akcji na farcie - to i tak są niektóre, dobrze wykonane skany :D

PS. i tak jesteś lama :\

Tirell
16-01-2011, 23:01
Jeszcze rozumiem że wrzuciłes pova z awp mapy ale ten drugi filmik po co? zwykle fragi na mixie?

SedaN*
17-01-2011, 09:28
#up
Oxiemu chodzi o to, że niektóre kille są po prostu ciekawe + fartowne (np. wtedy co bijesz na njuku jednego z awki a drugi dostaje skana i 1shot2kill, szkoda bo mogłeś dać przybliżenie na prawy górny róg, bo te 2 fragi ciężko dostrzec : d)

To z awp_ruins to z otsika, gdzie zajebiście się gra, bo wchodzą same no zoomy/fast zoomy, wszystkie ciągnięcia celownikiem : d

'Oxidosis'
17-01-2011, 11:09
Jeszcze rozumiem że wrzuciłes pova z awp mapy ale ten drugi filmik po co? zwykle fragi na mixie?

Masz rację, dla ludzi którzy grają już jakiś czas w cs'a będą to zwykłe akcje z odrobina szczęścia, ale osobom którzy dopiero zaczynają swoją przygode z tą grą na pewno się spodoba :) Aczkolwiek postaram się o takie akcje, by wywarły na Tobie wrażenie ;D

@Veto

Masz racje, akurat ta akcja była kilka dni temu :P a z tymi fartami nie przesadzaj :D

Laluś
17-01-2011, 13:11
To z awp_ruins to z otsika, gdzie zajebiście się gra, bo wchodzą same no zoomy/fast zoomy, wszystkie ciągnięcia celownikiem : d

Polecam serwery gunsaredrawn.com. Szczególnie AWP DM. ;)

@top
Nic szczególnego, prócz 1s2k. ^^

KRZEMIENq
17-01-2011, 17:31
gad ma guwniane serwy kucaki w plecy bija po nogac h3h3h3h3h3h3h3h3h3

nie gz umiem lepiej tylko sie nie chwale :):):):):):):):)





edyszyn


http://www.youtube.com/watch?v=PCT1XRySWlc


fartw0w


down


to 100% farta bylo :D mierzylem w tego na blisko XD

Patryk1551
17-01-2011, 21:58
No Oxi widać, że kat XD Krzemień też ładnie bije, trochę farta, trochę skilla :)

@up
Heheh chuj z tym, bańka zajebista XD

Ovner
18-01-2011, 13:00
blablabla

Dobry serwer, ze wlazla 1wsza randomowa glowa zamiast drugiej, gdzie celownik byl prosto na pale.

Saylor
19-01-2011, 14:29
O ja***:P Potem się dziwie czemu ludzie nie chcą z Tobą grać na Awp:P


Pozdro!

KRZEMIENq

ta zamiast zajebać tego blizej....(bańka ładna;P)

Diabolix
19-01-2011, 21:52
Jak jest na forum temat, to już się wypowiem.
Akcje są fartowne i to mocno. Jak oglądałem re filmiki, to miałem wrażenie, że graliście z botami, i, najprawdopodobniej, tak było. Szkoda, że takie są krótkie oba filmiki, ale spokojnie, jeszcze trochę i może coś na prawdę fajnego wrzucisz.

Może uważam tak dlatego, że po prostu widziałem wiele filmików z awp i oceniam cię trochę inną miarą. W końcu trochę gram i mam prawo mieć "wygórowane" oczekiwania.
Ale nie jest źle, filmiki mi się nie podobają, bo są bardzo krótkie i trochę słabo zrobione.

Joogi
19-01-2011, 22:02
Hah no na fuksie pocisnales, ale z tego co czasami gram ogolnie git grasz ; d Wiadomo czasem sie polami troche ale czasem jest dobrze xd. Nagrywaj wiecej, zeby bylo cos dluzszego :x

#Down
okej okej miszczu ; [

'Oxidosis'
20-01-2011, 15:58
Hah no na fuksie pocisnales, ale z tego co czasami gram ogolnie git grasz ; d Wiadomo czasem sie polami troche ale czasem jest dobrze xd. Nagrywaj wiecej, zeby bylo cos dluzszego :x

Co jak co ale Joogi nie wiesz jak ja gram, bo na APO nie potrafię pokazać tego, co potrafie ;d

a co do krótkich filmików, prócz jednej akcji wszystkie były kręcone w tym samym dniu, sam chciałbym zmontować coś dłuższego ale filmik 30 sekundowy w avi zabiera około 1 GB miejsca.

Toq, co masz na myśli pisząc, że filmiki są słabo zrobione? Chodzi Ci o to, że nie ma po prostu żadnych dupereli itp?

Aha i jeszcze jedno - jedyna fartowna akcja, to ten wallbang na nuku. Gdzie prócz tego widzicie farta? Jeżeli uważacie, że te kille opierają się na szczęściu, to najwyraźniej nie znacie mojego prawdziwego oblicza, bo takie akcje trafiają mi się często ;D

KRZEMIENq
20-01-2011, 20:10
oblicza h@H@H@H@H oxi co gada

low==

Tirell
22-01-2011, 01:46
Krzemien czy jak ci tam hahaha;d
Ośmieszyłeś się tylko tym filmikiem ,co z tego ze fart jak wystrzeliłes 60 pestek w panice na full auto. Podejrzewam że pewnie nikt z obrony (ct) nie dostał ;s
Zobaczyłem jeszcze twój filmik na którym robisz ace.. No nie trudno zabić 5 jak ty przeładowujesz ,a typ strzela z dgl i trafić cię nie moze ;o

SedaN*
22-01-2011, 10:18
nie znacie mojego prawdziwego oblicza


http://i53.tinypic.com/30t5eev.jpg


Oblicza H@H@H@H@H

#top
ładnie gracie hehs.

ave666
22-01-2011, 20:48
http://i53.tinypic.com/30t5eev.jpg


Oblicza H@H@H@H@H

XD
@top
PROSZĘ O NOWE FILMIAKI BO TYMI JUSZ SIĘ MAŁO JARAM

DonieX <3
24-01-2011, 21:01
Mati widzę postępy robisz. Szkoda, że nie gramy razem tak jak dawniej ; dd

@Paryk
Weź coś w końcu swojego wrzuć, bo dawno nie widziałem jak strzelasz ; D Trzeba się w końcu na coś ustawić, hahahaha xD

Maskopatol
22-02-2011, 18:05
Oxi widzę ładna sieka :D oby tak dalej :)

n0name1
22-02-2011, 20:38
No widzę grasz dobrze.Fast zoomki z awp , no-zoomki -wszystko czego potrzeba ;]

Brasist
26-02-2011, 16:33
Powiem tak. Oxi~ powiedział kolegą ,żeby się podstawiali (byłem przy tym).

'Oxidosis'
26-02-2011, 17:12
Powiem tak skoro nie umiesz pisać to lepiej się nie wypowiadaj, bo nie było to ani fajne, ani zabawne.

Dla sprostowania jest to mój kuzyn, który spina przez neta, a gdy do nas przyjezdza jego cwaniactwo się kończy :)

jakiś tam Wiślak
27-02-2011, 19:07
@up
xDD
@top
Najs choć mogłoby być lepiej JAK NA CIEBIE. Czekam na coś nowego ;(

'Oxidosis'
28-02-2011, 15:01
@Up

Teraz ogólnie bardzo mało gram awp ( stawiam na ak/m4 ), jednak jak biegam już z tą awką to strzelam prawie same fz i w ten sposób zabijam 90 % moich fragów, aczkolwiek raczej nie mam szczęścia i rzadko mi się zdarzy w jednej rundzie kilka zabić, a przecież nie będę wrzucał każdego fz/nz na forum, nawet jak są jakieś nadzwyczajne. Ale skoro chcesz więcej, to nakręciłem z wczoraj z zakładu karnego, ludzie narzekają na cpl na awp mapach a ja znam bardzo prosty sposób jak ich zabijać ;

http://www.youtube.com/watch?v=fG6FWiZu1DA

Aha i jeszcze jeden filmik ( hltv ) , w sumie kille normalne ale cieszę się, że 4 zabicia na mixie w tak krótkim czasie :

http://www.youtube.com/watch?v=6I69IIHi8AM

Romus
01-03-2011, 15:34
Nice oxi koxi ;) Rada od twojego mistrza (Wujka Romana): Graj avke bo jestes naprawde dobry ;)

UNKNOWNq
01-03-2011, 19:38
Powiem tak. Oxi~ powiedział kolegą ,żeby się podstawiali (byłem przy tym).

cała prawda. oxi fail. teżbyłem przy tym. podstawialiśmy sie z brasistem. pozdro kolegą.

'Oxidosis'
01-03-2011, 22:48
cała prawda. oxi fail. teżbyłem przy tym. podstawialiśmy sie z brasistem. pozdro kolegą.

XDDDDD BEKA, WYDAŁO SIĘ

@Romek

Dzięki, jednak awke na razie odkładam, czasem strzele 5/5, ale nic poza tym. Zmieniłem czułość myszki na dużo mniejszą niż miałem i szczerze powiem, że z ak/m4 strzelam lepiej niż przedtem, jednak z awp nie trafiam nic. Jeżeli chodzi o filmiki to nie wrzucam bo tak jak pisałem wyżej awp odłożyłem na dalszy plan, mam trochę fajnych dem, ale są one z 1/1 albo z ffa, więc wydaje mi się, że nie ma sensu ich uploadować na youtube.

-ZolteX-
05-03-2011, 16:00
Jak można wrzucać takie guwniane akcje bez moviemaking cfg i nagrywane betoniarka ?; (((((((((((((((((((((((((((((((((((((

@down
inaczej hud remover :c

ja KRZEMIEN
06-03-2011, 12:44
bez muwimejking :confused: cfg :confused: oxi fail podstawiane fragi , ff@ k@7 na apo na plus nie umie wyjsc daje - w temaciq.