User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy popierasz pomysł skrócenia czasu trwania banów za używanie cave bota?

Głosujących
52. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    16 30.77%
  • Nie

    31 59.62%
  • Jest mi to obojętne.

    5 9.62%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 26

Wątek: Skrócenie czasu trwania bana za używanie cave bota.

  1. #1
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    631
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Skrócenie czasu trwania bana za używanie cave bota.

    Witajcie.

    Wpadła nam do głowy myśl, którą chcemy przedyskutować wspólnie z Wami.
    Jak wiadomo, na tą chwilę za używanie programów tego typu grozi kasacja postaci. Chcielibyśmy skrócić ten okres do 12 miesięcy bana i bezwzględnego zabrania przedmiotów z "boconej" postaci. Co ważne, według nas sprawiedliwym byłoby odbanowanie wszystkich postaci zbanowanych za używanie cave bota, którym okres 12 miesięcy bana już minął.

    Propozycja jest wstępna i czysto poglądowa. Z ewentualnym wcieleniem tej propozycji w życie będzie wiązać się odpowiednia zmiana w regulaminie serwera.

    Dajcie znać w sondzie co o tym myślicie, czekamy też na konstruktywne opinie i ewentualne pomysły w postach.
    Sky is the limit.

  2. #2
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1.Propozycja fajna. Lecz czy 12 msc to nie za duzo ?
    2. adminow jest sporo, wiec przy garstce graczy, 2 adminow jest w stanie sprawdzic wszystkich graczy Online. Jak widac na serverze nie gra juz wiele osob by bylo klopotem banowac jazdego z osobna na 6 miesiecy czy 12 msc. Ale czy to jest propozycje na miare update?

    Odbiegajac od propozycji
    Czy nie lepiej urozmaicic gre? Jakimis dodatkami? Innymi oprocz takiego?

    Moze by tak dodac cos na miare speed? I ktos by mial do wyboru miedzy komenda !speed , a !drop ( kazde uzycie tej komendy dodawala by kilka % do lepszego dropa) lub komenda !attack dawala by mozliwosc wiekszych hitow z broni (dla rookgard)

    Soey pisalem z fona

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Witajcie.

    Wpadła nam do głowy myśl, którą chcemy przedyskutować wspólnie z Wami.
    Jak wiadomo, na tą chwilę za używanie programów tego typu grozi kasacja postaci. Chcielibyśmy skrócić ten okres do 12 miesięcy bana i bezwzględnego zabrania przedmiotów z "boconej" postaci. Co ważne, według nas sprawiedliwym byłoby odbanowanie wszystkich postaci zbanowanych za używanie cave bota, którym okres 12 miesięcy bana już minął.

    Propozycja jest wstępna i czysto poglądowa. Z ewentualnym wcieleniem tej propozycji w życie będzie wiązać się odpowiednia zmiana w regulaminie serwera.

    Dajcie znać w sondzie co o tym myślicie, czekamy też na konstruktywne opinie i ewentualne pomysły w postach.


    Ludzie którzy używali cave bota mogli wcześniej pomyśleć nad tym co robią... a co za tym idzie kara ma być surowa. W końcu to "najgorszy bot" pod względem ułatwienia gry. Oczywiście jestem na nie.

    __________________________________________________ __________________________________________________ _______________
    może jeszcze skrócimy bany za e ringi/parale/obrazliwe wyrażanie się do 30 min?
    Ostatnio edytowane przez Valhalla : 06-03-2018 o 00:44

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Valhalla Zobacz post
    Ludzie którzy używali cave bota mogli wcześniej pomyśleć nad tym co robią... a co za tym idzie kara ma być surowa. W końcu to "najgorszy bot" pod względem ułatwienia gry. Oczywiście jestem na nie.
    Chyba pierwszy raz się z tobą zgodzę. Podtrzymuje to!
    Oczywiście, że nie. Wy chyba żartujecie z tą propozycją. :v

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jezeli chodzi o cave bota to totalny bezsens, natomiast otclient mógłby być wreszcie oficjalny bo ludzie łapią bany za blue manaski albo jak z przyzwyczajenia tibii 8+ ustawią sobie uha bądz manasa use to zamiast komendą (choć nie wiem czy po prostu nie jest za to ostrzeżenie)

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie. Nie róbmy tutaj bot-serwera.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie, moj ban za cave bota trwal jedyne 1.5 miesiaca, na co komu czekac rok jak mozna sie dogadac


    Ps. w przypadku wprowadzenia tego osoby typu nivelato dostalyby unbana, za takie frajerstwo z zakladaniem tematow i wyzywaniem powinna byc stala kasacja. Mortiis pisal jasno, kazdy przypadek jest inny, czasem mozna przymknac oko, czasem nie. Pozdrawiam




    #edit jak chcecie takich zmian to ja bym proponowal bana na 3 tygodnie i zadnego zabierania ekwipunku, wtedy zmiana mialaby sens.
    Ostatnio edytowane przez Boonek* : 06-03-2018 o 05:37

  8. #8
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Natomiast ja uwazam ze ten pomysl ma sens, sadze ze unban móglby byc po 6msc + zabranie ekwipunku. Dlaczego? Nawet w realnym zyciu usunieto kare smierci (czyt. usuniecie postaci ze swiata?) z podobnych powodow, kazdy zasluguje na druga szanse i trzeba byc ludzkim w tym co sie robi. Na serwerze jest rowniez duzo dzieci ktore moze by wyciagnely jakas lekcje z tego?

    Wiadomo jesli ktos znow zostanie przylapany no to bym wtedy dawal np bana na 3-4 lata (bo nic nie trwa wiecznie).

    Trzeba byc ostroznym z takimi propozycjami do szerszego grona bo czesto ludzie beda przekladali swoje prywatne 'porachunki' ponad zastanowienie sie nad sensem danego pomyslu.

  9. #9
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nein, nein, nein!

    Bez przesady! Gdy ktoś leci na całość i używa cavebota, to niech się liczy, że postać zostanie usunięta.
    Z chęcią ustawiałbym postacie na cavebota i za rok ponownie. Aż, do wykrycia.

    #t
    Nie
    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Yagami we mnie wszedl
    To nieźle!

  10. #10
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A gdybyśmy mimo wszystko skracali okres takiego bana jednak nie na rok, a np. na dwa? Lub po prostu przemyśleli sprawę ewentualnych unbanów na zbanowane chary bez kuszenia do bocenia i zmian w regulaminie?
    Ostatnio edytowane przez Voltan : 06-03-2018 o 09:04

  11. #11
    Nowicjusz Dwa Plus Jeden's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Krosno
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To jest krok w tył, a nie w przód. Jestem na nie.
    Sio [2609] -> [???]

  12. #12
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    619
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeszcze dajcie im jakieś wynagrodzenie, że bocili na cave
    Oczywiście na nie, mogli myśleć co robią zanim puścili cave i poszli jeść kolację.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Voltan Zobacz post
    A gdybyśmy mimo wszystko skracali okres takiego bana jednak nie na rok, a np. na dwa? Lub po prostu przemyśleli sprawę ewentualnych unbanów na zbanowane chary bez kuszenia do bocenia i zmian w regulaminie?
    Wy chyba na siłę chcecie tą propozycje wprowadzić w życie. Pomyśl o graczach, którzy nigdy nie używali botów (np. ja). Zobacz jakie poziomy zostały zbanowane za cave bota, teraz mieliby odzyskać to wszystko (postać) i cieszyć się z gry? Sorry, sprzedać to od razu, bo zapewne 90% osób, które dostały w przeszłości bana za kejwa już nie grają.

    Mam nadzieje, że ta propozycja nigdy nie wejdzie w życie.. Ciekawe co będzie później.. Kup usuniętą postać za cave bota za smsa? Za punkty? Oby nie.

  14. #14
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie- używając cave bota ze świadomością, że za jego używanie grozi kasacja konta ludzie sami wydają na siebie wyrok.

    Propozycją godną rozpatrzenia uważam oddanie usuniętych postaci na licytację dla WOŚP lub inną fundację.

  15. #15
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mobka komus na respie nie mozna walnac ani parala rzucic a wy chcecie delete za cave sciagac xD proponuje skupić się na grubym update, żeby ktoś tu chciał logować pozdro

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak. Kolejny pomysl z mazurskiego no i jak widac tam to pomoglo.

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    161
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Smieszna propozycja. Ktos kto odpalal cave bota dobrze wiedzial jakie sa tego konsekwencje. Czemu teraz mialby dostac ub ? Myslicie ze w ten sposob wroca gracze? Zabawne
    Jestem na nie

  18. #18
    Gaduła Sir Avengo's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie. W ogóle jestem w szoku że administracja wychodzi z takim pomysłem... Zamiast zniechęcić graczy do bocenia to robicie dla nich zachęte, co w sytuacji gdy ma ktoś np 3 postacie albo i więcej jedną boci jak dostanie bana to nic się nie stanie bo gra inną postacią a po roku dostaje ub i boci znów, bądz wystawia postać na allegro. Może by tak po rocznej banicji dodać takim osobą free pacc na pół roku na nowy start ? Jeśli ktoś w tak prostą grę nie potrafi grać bez botów lub nie chce mu się bić potworków żeby zdobywać poziomy doświadczenia niech nie gra w ogóle. Kasacja konta powinna zostać, wystarczy już że są unbany po kilku dniach bo ktoś się "dogadał"



    Cytat Napisał Orson_Pall Zobacz post

    Propozycją godną rozpatrzenia uważam oddanie usuniętych postaci na licytację dla WOŚP lub inną fundację.
    Ten pomysł bardziej do mnie przemawia. Wiadomo od dawna że kupowanie postaci za zł to sprawa normalna takie postacie z topki i nie tylko mogły by być rekwirowane przez administracje i wystawiane na allegro a dochody z takich licytacji przekazywane na fundacje np raz do roku.
    Sir Avengo (1- ...)

    Sir Avengo Rook (1- ...)

    Avengo Knight (3132-3220)

    Avengo (2974-2990)

  19. #19
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    117
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Obecnie na otsie dostaje sie 10 dni bana za golenie malp nozem, a wy chcecie sciagac bany za caveboty XD

  20. #20
    Zaawansowany Dominikaa's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja sądzę ze ludzie zasługują na drugą szanse no ale jak po otrzymaniu drugiej szansy by była kolejna próba oszóstwa to dziękuje dowidzenia ban na zawsze, tak jak Boonek napisał że są rzeczy na które można przymknąć oko to wiadomo, i usuwanie wszystkich itemów to też troche dużo może jakiś wymiar kary w UC zależnie od lvl? oczywiście tracenia pacca itd to konieczność podczas bana.
    Comeback po 5 latach Xydrus

    Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •