User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Wątek: Proszę o pomoc dla mojego syna

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z góry dziękuje Panu ( Point ) za to że wyraził zgodę na udostępnienie tego postu. Bardzo dziękuje za chęć udzielenia pomocy

    zaznaczam też że jestem stałym graczem na APO.


    Nasze życie przez pierwsze 2 lata po narodzinach synka nie różniło się od innych rodzin. Natan prawidłowo się rozwijał, nie miał żadnych problemów zdrowotnych, uśmiechał się był chętny do zabawy. Wszystko jednak odeszło w zapomnienie. Zaczęliśmy szukać przyczyny braku mowy syna, braku reakcji na imię, braku kontaktu wzrokowego, pisków, uderzania głową o ścianę, czy dziwnych min. Usłyszeliśmy diagnozę: AUTYZM. Jest on jak złodziej, po kawałeczku zaczął zabierać nam Naszego synka. To on zabiera Nasz najcenniejszy Skarb do nieprzyjaznego świata, który atakuje go z każdej strony - dźwiękiem, światłem, zapachem. Każdy dzień, godzina, minuta to próba odnalezienia się w nieznanej rzeczywistości. Autyzm zabrał naszego Synka do tajemniczej krainy. Ciałem wciąż jest z nami, siedzi tuż obok, ale jego duch znajduje się zupełnie gdzie indziej. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy żeby go odszukać. Przed Nami godziny pracy z psychologiem, psychiatrą, neurologopedą oraz zajęcia z integracji sensorycznej. Chcielibyśmy zapewnić mu jak najlepsze warunki rozwoju w prywatnej placówce specjalizującej się w pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Niestety to wszystko kosztuje. Walkę o zdrowie i sprawność naszego syna będziemy prowadzić do końca swoich dni.

    Porozmawiać z własnym synem - czy to tak dużo? O niczym innym nie marzymy. Żeby dowiedzieć się co u niego słychać, o czym myśli, marzy, co go boli i aby usłyszeć słowo mama, tata czy kocham Cię... Wierzymy, że dzięki terapii nastąpi przełom i pójdziemy do przodu.

    Wierzymy, że z Twoją pomocą będzie to możliwe!

    Rodzice

    Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnianie posta oraz za każdą pomoc.

    Konto na profilu zrzutka.pl zostało zweryfikowane.

    Jeżeli ktoś byłby skłonny mi pomóc oczywiście wyślę potwierdzenia że mój syn potrzebuje pomocy.

    z powodu korona wirusa szpital odmówił mi przyjęcie syna na oddział neurologiczny i termin dostał w połowie 2021r a syn musi już być leczony

    Bardzo proszę o pomoc ponieważ nie jesteśmy w stanie utrzymać się finansowo

    https://zrzutka.pl/ffhke4

    Chciałbym z całego serca podziękować każdemu kto w jakiś sposób będzie w stanie pomóc. Nawet udostępnienie linku zbiórki.

    Bardzo dziękuje graczowi - Sierra Charlie za datek.
    Bardzo dziękuje graczowi - Atnooxx forum nick : Palson Za wspieranie, za pomoc w znalezieniu kliniki w której wykryli że mój syn potrzebuje pomocy medycznej. Bez niego bym nawet o tym nie wiedział. Także jeszcze raz dziękuje Atnooxx za namiary na klinikę.
    Bardzo dziękuję - Administracji serwera. Za to że jako jedyna z nielicznych osób nie sprzeciwiła się żebym mógł założyć taki post na forum serwera.
    Bardzo dziękuję - Compote za datek.
    Ostatnio edytowane przez Invisible : 26-10-2020 o 21:25

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem z Tobą ziomek trzymaj się jakoś.
    Równiez się podpinam Udostępniajcie to nic nie kosztuje lecz może komuś pomóc.
    #Pomagajdobrowraca
    Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas

  3. #3
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Również poszło, współczuję i trzymam kciuki.

  4. #4
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poszło i ode mnie. Trzymam kciuki i życzę wytrwałości.

    Pozdrawiam
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  5. #5
    Nowicjusz Shirou's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Posty
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przykra sytuacja, ale będzie dobrze. Powodzenia

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wpłacone, grosz do grosza, a na pewno suma się uzbiera. Powodzenia.

  7. #7
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przecież to jest zwykły suplement diety na koncentracje a nie żaden lek... i to od 3 roku życia. Ty te dziecko na własna reke leczysz czy to taki chujowy zart żeby pare groszy wpadło?

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widze, ze po mojej wypowiedzi przeniesiono temat.

    Trzeba sie wiec przystosowac. Moim zdaniem ludzie maja dobre serce i beda wplacac pieniadze, oh jakie mam wspaniale spoleczenstwo, a jakich wzorowych administratorow, dziekujemy ci janie pawle drugi wielki polaku za to co uczyniles z polski. Sam szukam dobra w ludziach, a jeszcze bardziej racjonalnosci i rozumu w dzisiejszych czasach, a to o wiele ciezsze niz wplacenie na zbiorke. Moja niepokorna wypowiedz na temat to glownie wastowanie plnow na takie zasoby jak chore dzieci, tutaj na szczescie zbiorka jest wzglednie mala, ale sa baranki boze zbierajace po 10mln na dzieciaka, ktorego donoszenie kosztuje 9 miesiecy. Rozumiecie moj punkt widzenia? Skad ta moda na ratowanie dzieci i przeplacanie za ich utrzymywanie przy zyciu skoro produkcja nowego jest niewyobazalnie tansza? Pozdrawiam.


    @Bulli
    Nie ''wtryniam'' sie do niczyjego zycia i nie napisalem nic personalnie tylko wypowiedzialem sie na temat, moj drogi. Musisz byc naprawde slabym czlowieczkiem skoro podchodzisz emocjonalnie do tematu jak kobieta i nie potrafisz nawet wyciagnac wnioskow z tego co napisalem tylko mi probujesz ublizac. I masz blad w miescie pochodzenia nie czewka tylko cewka, pozdrawiam.

    Cytat Napisał Bulli Zobacz post
    a Ty nie masz błędu w nicku na forum noob-lista pasuje idealnie do Twojego zachowania nie pozdrawiam i kończę tą dyskusję z człowiekiem co ma poziom inteligencji na poziomie piwnicy elo
    No hej, naucz sie edytowac posty hehe

    @Zii Baba noblista a Ty naucz sie kultury he ,nikt nikomu tu nie każe wpłacać robią to z dobrego serca a Ty tam utkaj juz dziobek i pal wroty.
    Kolezko to ty obrazasz ludzi, wiec kultury nauczyc mozesz sie ty. I to o dobrym sercu to ja napisalem, ja!
    Ostatnio edytowane przez Zii Baba noblista : 26-10-2020 o 21:04

  9. #9
    Średnio zaawansowany Bulli's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    WuWua
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zii Baba noblista Zobacz post
    Widze, ze po mojej wypowiedzi przeniesiono temat.

    Trzeba sie wiec przystosowac. Moim zdaniem ludzie maja dobre serce i beda wplacac pieniadze, oh jakie mam wspaniale spoleczenstwo, a jakich wzorowych administratorow, dziekujemy ci janie pawle drugi wielki polaku za to co uczyniles z polski. Sam szukam dobra w ludziach, a jeszcze bardziej racjonalnosci i rozumu w dzisiejszych czasach, a to o wiele ciezsze niz wplacenie na zbiorke. Moja niepokorna wypowiedz na temat to glownie wastowanie plnow na takie zasoby jak chore dzieci, tutaj na szczescie zbiorka jest wzglednie mala, ale sa baranki boze zbierajace po 10mln na dzieciaka, ktorego donoszenie kosztuje 9 miesiecy. Rozumiecie moj punkt widzenia? Skad ta moda na ratowanie dzieci i przeplacanie za ich utrzymywanie przy zyciu skoro produkcja nowego jest niewyobazalnie tansza? Pozdrawiam.
    A ja widze że jednak masz coś z głową z tego co piszesz i chyba bardzo się lubisz wtryniać do czyjegoś życia?
    Zobaczymy czy bedzie Ci do śmiechu koleś jak do Ciebie taka sytuacja a nawet i gorsza przyjdzie wtedy bedziesz płakać i myślał bedziesz o jezu co ja mam robić.
    A nie narazie to Ty pewnie jesteś 14-15 latkiem który nawet nie wie nic o życiu i jeszcze go nie zbiło życie ale spokojnie "na wszystko przyjdzie czas" po tym co napisałeś dzisiaj życze Ci żeby nie wiem półka Ci spadła na głowę a najlepiej to jak by Sufit spadł Ci na łeb koleś może wtedy byś jednak coś zmądrzał.
    Widzę też że pod jednym postem nie zaprzestałeś swoich glupich docinek.
    Zazdrościsz że mu pomagają? Ból dupy masz?
    @Zii Baba noblista a Ty naucz sie kultury he ,nikt nikomu tu nie każe wpłacać robią to z dobrego serca a Ty tam utkaj juz dziobek i pal wroty.

    a Ty nie masz błędu w nicku na forum noob-lista pasuje idealnie do Twojego zachowania nie pozdrawiam i kończę tą dyskusję z człowiekiem co ma poziom inteligencji na poziomie piwnicy elo

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Przecież to jest zwykły suplement diety na koncentracje a nie żaden lek... i to od 3 roku życia. Ty te dziecko na własna reke leczysz czy to taki chujowy zart żeby pare groszy wpadło?
    https://www.ceneo.pl/11058370/opinie-2
    poczytaj sobie.
    Suplement diety dobrze napisałeś lecz poczytaj komentarze o tym crystal mind na co to stosują.
    I nie ma do wykupienia jednego suplementu diety tylko sterte lekarstw itp.
    Popatrz też na to że nastały czasy korona świrusa dostań się do lekarza na nfz ,do szpitala tak samo miejsc nawet nie ma--musisz iść prywatnie więc pomyśl poczytaj i zastanów się nad tym co napisałeś.
    (niektórych zazdrość zbiera widocznie niestety a zrzutkę ma już zweryfikowaną)
    I przez takich ludzi właśnie jak tych 2 zrobił się spam beznadziejny : |
    Ostatni raz tu odpisałem zamykam forum nie ma sensu miłego gracze APO!
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 26-10-2020 o 19:56

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chciałbym przedstawić że syn potrzebuje pomocy. I nie jest to głupi żart jak 1st R. Boonek napisał. Nie zamierzam nic więcej wstawiać oprócz tego zdjęcia, ponieważ już wystarczy mi że Zii Baba noblista twierdzi/i insynuuje że mój syn jest "downem" z czego bardzo mi przykro, bo nawet jeżeli by tak było to jest jednak moje dziecko. Nie mam ochoty ani zamiaru nikogo obrażać, bo zostałem inaczej w domu wychowany. Do 1st R. Boonek nic nie mam, miał prawo napisać co myśli i to zrobił tym postem chce mu udowodnić że nie leczę syna na własną rękę, tym bardziej nie próbuje nic wyłudzić. A co do Zii Baba noblista życzę ci z całego serca żebyś nigdy nie musiał przechodzić, przez to co ja przechodzę w domu. Przykro mi i tyle. Reszcie osób dziękuje za pomoc, ale przepraszam już więcej tu nie będę nic pisał. Bo to raczej nie ma sensu.


  11. #11
    Nowicjusz _Pablo_'s Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Miasto
    Poznań
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poszła wpłata życzę powodzenia. Tymi durnymi komentarzami się nie przejmuj zeby oni nie musieli czasem czegoś podobnego przechodzić.

  12. #12
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dziękuje Pablo za datek

  13. #13
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zii Baba noblista Zobacz post
    Widze, ze po mojej wypowiedzi przeniesiono temat.

    Trzeba sie wiec przystosowac. Moim zdaniem ludzie maja dobre serce i beda wplacac pieniadze, oh jakie mam wspaniale spoleczenstwo, a jakich wzorowych administratorow, dziekujemy ci janie pawle drugi wielki polaku za to co uczyniles z polski. Sam szukam dobra w ludziach, a jeszcze bardziej racjonalnosci i rozumu w dzisiejszych czasach, a to o wiele ciezsze niz wplacenie na zbiorke. Moja niepokorna wypowiedz na temat to glownie wastowanie plnow na takie zasoby jak chore dzieci, tutaj na szczescie zbiorka jest wzglednie mala, ale sa baranki boze zbierajace po 10mln na dzieciaka, ktorego donoszenie kosztuje 9 miesiecy. Rozumiecie moj punkt widzenia? Skad ta moda na ratowanie dzieci i przeplacanie za ich utrzymywanie przy zyciu skoro produkcja nowego jest niewyobazalnie tansza? Pozdrawiam.
    Bo niektórzy ludzie - tacy jak Ty - nie przyszliby na świat i nie nadali wartości temu życiu. Jeśli myślisz, że ten świat jest najważniejszy to się grubo mylisz. Ciekawe co zabierzesz z niego do grobu? Jeśli myślisz, że pieniądze są coś warte to też się myślisz. Są potrzebne, jednak nie znaczy to, że są warte więcej niż ludzie. Jeśli tak myślisz, to po co marnujesz te surowce i pieniądze, i żyjesz? Strzel se w łeb, będzie prościej, jak sam napisałeś. "Wyprodukuje się" tańszą wersję Ciebie.
    Ostatnio edytowane przez Podszyfacz : 05-11-2020 o 04:11

  14. #14
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Podszyfacz dziękuje za pomoc, niestety żyjemy w takim świecie gdzie ktoś, kogo nigdy nic takiego nie dopadło, nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji.
    Ostatnio edytowane przez Invisible : 05-11-2020 o 10:45

Podobne wątki

  1. Nie mogę odpalić gry, proszę o pomoc.
    By Bernoulli in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 05-07-2015, 21:45
  2. Czarny Ekran - Proszę o POMOC
    By Haverlo in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 17-02-2015, 17:31
  3. List blondynki do syna
    By Vinai in forum Humor
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 25-04-2011, 17:38
  4. List blondynki do syna
    By Vojska in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 12-04-2010, 22:41

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •