User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 20 z 40

Wątek: Inquso i twierdzenie że został oszukany! (Michas banicja)

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2022
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Inquso i twierdzenie że został oszukany! (Michas banicja)

    Napisałem zgłoszenie na gracza Dark Monster i zamieściłem do tego nagranie, Inquso napisał że w minutach, które mu podałem widać ze gracz sam zrobił skos.

    Okej, odnosząc się do tego co napisał Inquso było wszystko w porządku, lecz wysłałem mu w zwolnionym tempie filmik 2/3 minuty dalej z filmiku pierwszego, który trwał ponad 20 minut.

    I stwierdził sam że gracz Dark Monster miał auto pusha.

    Żeby było śmiesznie parę godzin później moja postać otrzymuje bana za Oszukiwanie Administracji, a konto na forum zostaje permanentnie zablokowane.

    I tu nastaje pytanie, od kiedy gracz ma weryfikować czy ktoś zrobił sam skosy czy ktoś go pushnął?
    Po to zostało wysłane zgłoszenie żeby zweryfikowała to Administracja.

    Pamiętając że wielokrotnie gracz Savar i Shamsolvaezzin otrzymywali bany za macro boty gdzie udowodnili nie raz że ich nie mieli, więc pytanie dlaczego osoby, które ich wtedy zgłosiły nie otrzymały bana za oszukiwanie administracji?

    Pisząc zgłoszenie nie miałem na celu nikogo oszukać, czy to graczy czy administracje, a tylko zgłosić do weryfikacji Filmik.


    #edit1
    Przypominając że @Inquso pierw zbanował Dark Monstera, a później to zweryfikował z innymi osobami z Administracji, ale pytanie jest dlaczego na początku nie odpisał że musi to z innymi zweryfikować? Tylko dał bana?


    #edit2
    Odnosząc się do tego co mi napisałeś w grze, to ja mam weryfikować filmik ze zgłoszenia czy ty?
    Ty jako osoba pełniąca funkcje na serwerze decydujesz o tym czy zgłoszenie jest prawidłowe, a nie ja.
    Ja jako zwykły gracz jedynie mogę "Tak jak to zrobiłem" podesłać w zgłoszeniu filmik do weryfikacji.

    16:37 Inquso: Juz Ci tlumacze i to bedzie jedyna wiadomosc jaka ode mnie uzyskasz. Podeslales falszywy film w ktorym chcesz kogos wjebac na mine, a w dodatku oszukujesz mnie wysylajac mi takie nagranie. Przeprowadzilismy pelna weryfikacje.

    #edit3
    Cytat Napisał Critical Zobacz post
    Nie graj dalej glupa, sam ci pisałem ze poruszasz się po cc które wyrzucasz, zrobiłeś marna prowokacje, za co zostałeś ukarany słusznym banem. Następnym razem wymysł coś lepszego
    Ziomeczku ja nie jestem Shamsolvaezzin, więc to co napisałeś nie ma ładu i składu.


    #edit4
    No właśnie, sam filmik był do waszej weryfikacji i sam teraz napisałeś że wy to weryfikowaliście.
    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    No ale gracz tego nie weryfikował tylko my, więc? co Ci się uroiło?
    Ja nie miałem na celu nikogo oszukać bo tylko widziałem filmik, który otrzymałeś w zgłoszeniu, a dla mnie wygląda to jak auto push.
    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    Owszem, ale do oszukania nie potrzebowali bota Sherlocku. Zgłosić podejrzenie bota, a zgłosić "bota" przez film w którym chciało się nas oszukać to dwie inne kwestie.
    Okej, a skąd niby mogę wiedzieć że coś jest nie tak na filmiku skoro tylko dostałem do niego link? Dziwna sprawa.
    Napisałem ja zgłoszenie bo jak wszyscy zauważyli najszybciej mi odpisujecie więc co w tym dziwnego?
    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    Pisząc zgłoszenie i wysyłając film (w dodatku nie Twój) w którym celowo oszukujecie z pełną tego świadomością by ktoś dostał bana, podchodzi pod celowe oszustwo administracji, nie sądzisz?
    I dlaczego na początku nie zweryfikowałeś to z innymi tylko przyznałeś bana i później wyszła sytuacja taka, a nie inna?
    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    Zbanowałem, fakt. Dostałem odwołanie od gracza więc wysłałem nagranie do Apendora i Pointa bo coś w nim zauważyłem po ponownym odtworzeniu.

    #edit5
    XD
    Cytat Napisał SEDING Zobacz post


    Tutaj też sam skosa zrobiłem.

    Ostatnio edytowane przez Widow : 04-12-2022 o 22:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •