User Tag List

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 41 do 44 z 44

Wątek: Apendor i postacie

  1. #41
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Posty
    27
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baranek1 Zobacz post
    Wszystkie - bez wyjątku decyzje podjęte przez Apendora powinny być cofnięte. Tyle w temacie.
    Ten serwer i tak nie uzyska większego kibica za cofnięte zmiany wprowadzone za czasu Apendora, ale może się przyznać do błędu i nie bronić tego bałwana.
    Przyznajcie się, że zrobiliście błąd. - Przeproście graczy. Ten kto tu nie obsługuje serwa tj. @Squid, albo @Nedin to powinni zwolnić wakaty. Apendor poszedł na spacer, a jest Scott - da się? Da.
    Tak samo Squid i Nedin papa zróbcie, skoro nic tu nie wnosicie. Czekam uprzejmie na to

    No ale po co robić cokolwiek jak i tak gracie tutaj, niektorzy są uzależnieni i nie ważne ,ze administracja nie ma honoru i godności to jeszcze Ci co tu grają powinni poszukać honoru. Jeżeli ktoś Wam pluje w twarz to udajecie ze deszcz pada. Tu się nigdy nic nie zmieni.

  2. #42
    Nowicjusz Don Peron's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    13
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    W dupie będą, a nie na Discordzie.

    Pozdrawiam.
    Piękne podsumowanie całej działalności tego śmiesznego aperona XD
    Czy usuniecie serwera discord, którego odbudowanie zajmie 5min było warte czegokolwiek? Po za tym, ze Point zmarnuje 5min na postawienie nowego serwera, nie dostrzegam żadnych korzyści dla aperona.
    Jeszcze raz na dowiedzenia pokazał nam swoja prawdziwa twarz - twarz zakompleksionego narcyza.

    Szczerze mówiąc, mam nadzieje, ze irl nie jest ta sama osoba co na apo. Oby to czego tu doświadczyliśmy, nie było odzwierciedleniem świata, w którym jest Piotrek... ten prawdziwy Piotrek. Oby apendor okazał się wykreowaną postacią w masce. a ten uśmiechnięty chłopak na zdjęciu na prawdę cieszył się życiem.



    Również Cię pozdrawiam Piotrku, szerokości w życiu i kula w łeb na apo : )
    Ostatnio edytowane przez Don Peron : 06-12-2023 o 20:30

  3. #43
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Apendor postąpił głupio, nie wiem co dostał od Santa Claus, ale zmieniło diametralnie to jego podejście do APO - kiedy zrobił prezent dla graczy (do których rzekomo miał szacunek) w Mikołajki usuwając serwer DC Mam nadzieję, że nawet VIPa mu zabiorą bo jest nikim z takim postępowaniem, a VIP należy się osobą, którzy wnieśli jakiś pozytywny wkład w ten serwer.

  4. #44
    Zaawansowany Sir Mastah's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    75
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cześć,
    minął miesiąc, od kiedy poproszony został Mortiis o opinię dotycząca powstałego problemu. Nie chce mi się łaskawie czekać na odpowiedź, szkoda, mimo że nie gram, to przynajmniej intencje miałem uczciwe względem serwera. Proszę o zamknięcie tematu - bo z tym akurat powinno pójść zdecydowanie szybciej. Życzę powodzenia wszystkim, Wesołych Świąt.
    Ostatnio edytowane przez Demon : 21-12-2023 o 17:45

Podobne wątki

  1. Apendor
    By Unlucky in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 28-08-2023, 22:28

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •