User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: Siema, proszę o wyjaśnienie mojego bana

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Siema, proszę o wyjaśnienie mojego bana

    Dzisiaj rano przed godziną 9 expiłem na zamku z Angry Birds to właśnie wtedy wbił do mnie na respa ' Phoenix Rookman", nie starał sie wgl dogadywać odnośnie podziału expowiska gdyż z góry napisał, że to resp publiczny. Okej rozumiem. Nie rozumiem tylko skoro to resp publiczny, a my biliśmy moby razem to czemu dostałem bana na 24h i jeszcze za destruktywne zachowanie.
    [23/02/2024 08:42:27] Rinson -> Alvinosik was banished because of Destruktywne zachowanie.

    To dlatego, że biłem jego moby? Chwilę od jego przyjścia uznałem, że nie ma co z nim dalej pisać i dałem mu ignora po czym sie zorientowałem że dostałem mute na 57 minut.

    Po banie wszedłem na drugą postać by napisać RRV, by mi wyjaśnił dlaczego tak się stało. Na co 'Rinson' odpowiedział mi dokładnie w takim samym stylu jak Phoenix, że jest to resp publiczny i na tym się skończyło.

    Gracz Phoenix czyli Rinson jak rozumiem był spłakany, że '!speed' mu sie marnuje?
    Żądam więcej wyjaśnień w tej sprawie @Rinson

    PS. Przypomina mi to afere z apendorem. pozdro

  2. #2
    Średnio zaawansowany Tyrion's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    50
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chętnie się dowiem, dlaczego nie można atakować tych samych potworów z innym graczem (postacią członka Ekipy Serwera) na publicznych respawnach, ale już bossy na zamku Ahmeda można.

    Już jeden członek Ekipy Serwera postępował w taki sposób i marnie skończył.

  3. #3
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    100
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Regulamin & Gra:

    • Wszystkie respawny znajdujące się w świecie gry są publiczne.



    Tylko taka jest wzmianka w regulaminie. Nic nie ma więcej napisane odnośnie bicia cudzych potworów.
    Aż sam ciekaw jestem powodu bana. Może blokowałeś ciało potwora i Rinson nie mógł odebrać z niego gp?!
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  4. #4
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jesli nie masz racji Administracja + kolega kolegi zawsze ma racje. Pozdrawiam

  5. #5
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 024
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Już wyjaśniam ze szczegółami, o których autor postu zapomniał

    Cytat Napisał Alvinosik Zobacz post
    Dzisiaj rano przed godziną 9 expiłem na zamku z Angry Birds to właśnie wtedy wbił do mnie na respa ' Phoenix Rookman", nie starał sie wgl dogadywać odnośnie podziału expowiska gdyż z góry napisał, że to resp publiczny. Okej rozumiem. Nie rozumiem tylko skoro to resp publiczny, a my biliśmy moby razem to czemu dostałem bana na 24h i jeszcze za destruktywne zachowanie.
    [23/02/2024 08:42:27] Rinson -> Alvinosik was banished because of Destruktywne zachowanie.

    To dlatego, że biłem jego moby? Chwilę od jego przyjścia uznałem, że nie ma co z nim dalej pisać i dałem mu ignora po czym sie zorientowałem że dostałem mute na 57 minut.
    No więc tak było. Napisałeś, że "zajęty" jest publiczny resp, bo przyszedłeś tu pierwszy. Słabo jest pisać, że się nie starałem dogadać. Napisałeś, żebym poszedł do piwnicy a ja Ci na to, że publicznego respa zająć nie można, a biegał będę gdzie chcę (no bo przecież to jest teren publiczny) i po tym miałem iść faktycznie do piwnicy. Zapomniałeś napisać w poście jaka była na to Twoja reakcja (a szkoda):
    08:34 Alvinosik: [669]: nei bede z ***** gadal elo
    I za to dostałeś mute. Natomiast ja nie biłem żadnego potwora, którego atakowałeś Ty, biegałem po respie i biłem sobie inne. Ty stwierdziłeś, że nie będziesz bił innych tylko te co ja. Moim zdaniem to już jest zachowanie destruktywne. Napisz jeszcze proszę, że muted też był niesłuszny. Jeśli u Ciebie, w Twoim otoczeniu zwracanie się do kogoś tekstem "kurwo" jest w porządku to chyba ja jestem jakiś zacofany?

    Cytat Napisał Alvinosik Zobacz post
    Po banie wszedłem na drugą postać by napisać RRV, by mi wyjaśnił dlaczego tak się stało. Na co 'Rinson' odpowiedział mi dokładnie w takim samym stylu jak Phoenix, że jest to resp publiczny i na tym się skończyło.
    Chciałeś wyjaśnień, to Ci wyjaśniłem, po czym (zapomniałeś dodać) sam zakończyłeś rozmowę tekstem "aha dobra nie komentuje".

    Cytat Napisał Alvinosik Zobacz post
    Gracz Phoenix czyli Rinson jak rozumiem był spłakany, że '!speed' mu sie marnuje?
    To, czy wbiję chociaż 1 pkt expa na speedzie nie ma dla mnie większego znaczenia. Nie jestem z osób, które muszą wbić maksymalnie najwięcej expa na spedzie. Dla mnie istotniejsze jest użycie komendy jak expienie Nie wiem gdzie widziałeś płacz ale ok

    Cytat Napisał Alvinosik Zobacz post
    Żądam więcej wyjaśnień w tej sprawie @Rinson
    Nie wiem czy masz prawo żądać ode mnie wyjaśnień, bo nie jesteś moim przełożonym etc. Ale napisałem Ci wszystko od A do Z, żebyś miał satysfakcję. Następnym razem jak chcesz dyskutować na temat swojego bana (ofc. niesłusznego, jak wszystkie bany na APO) to użyj odpowiedniego działu - podam Ci od razu linka, żebyś miał łatwiej i nie tracił czasu na szukanie (wszak możesz wtedy dużo expa na speedzie wbić ) KLIKNIJ TUTAJ.
    Temat dla mnie jest wyczerpany.

    21:37 Zbanowany Wojownik: [41]: nie witam, czemu nie wyjasniŁes na forum calego zajscia?

    XD
    Ostatnio edytowane przez Rinson : 23-02-2024 o 22:00

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •