Zaloguj się

View Full Version : [7.6] Cze??, ?egnam, papa!



Anonimowy
05-11-2013, 00:20
Cześć!
W dniu dzisiejszym, w chwili obecnej odchodzę z serwera APO.
Nie będę się rozwodził dokładnie na temat sytuacji na serwerze bo brakłoby miejsca w temacie, choć pewnie w najbliższym czasie z nudów wam napiszę co nieco w odpowiednim dziale.
Nie będę nikogo pozdrawiał, ponieważ na forum zostaję, także kto będzie chciał będzie miał ze mną kontakt, chciałbym jedynie podziękować za grę i pomoc
-Splaxorowi, którego swoją osobą denerwuję od 2006 roku. Dzięki za wszystkie warny i mam nadzieję, że będzie ich więcej!
-Elmowskiemu, za olbrzymie zaufanie :D
-Flacowi, którego irytowałem swoimi oczywistymi pytaniami(Sorry moja wiedza zawiesiła się w roku 2009)
-Techniksowi i Zarkowi, którzy dzielili się swoją WSZECHSTRONNĄ wiedzą na temat expienia na APO
-Bałtowi i młodemu Bałtowi bo mi pomagali w PK
-Kazegowi bo byłem w jego gildii
oraz osobom, które w ciągu dalszym pojawiają się na serwerze choć nie przyznają się kim tak naprawdę są.
Jeśli komuś nie podziękowałem, a powinienem to dziękuję!
A pozdrowię jednak Demona, nerwusa!

Na koniec dodam, że zarówno ja, jak i Elmo od dzisiaj nie mamy nic wspólnego z postacią Jagielka Rook. Została ona sprzedana za wszy i drobne chrabąszcze.

Cześć i powodzenia!