Zaloguj się

View Full Version : Sitcom APO



Mr Fsza
31-03-2014, 22:07
Odcinek 1 ( Tyt: Wojna )

Rosja wygrywając wojnę o Krym, przejęła dalsze ziemie Ukrainy. Rosja atakuję Polske od strony Lwowa ( Teraz te ziemie są Rosyjskie ) zajmujac prawie cale woj.Podkarpackie. Gracze servera APO ruszyli do boju by ochronić całą historię gry te wszystkie wspomnienia. Postanowili udać się do domu Mortiisa w Przemyślu na ulice Armi Krajowej by tylko silnik nie został naruszony ponieważ tam jest cala historia!
- Ruszyli do boju.
- Ruszyli do boju ( rzucając kamieniami )
- Ruszyli do boju a w między czasie podpinając się do lini energetycznej by w międzyczasie podexpić
-Ruszyli kiedy Rosja od strony Obwodu zajęła praktycznie całe okolice Morza Bałtyckiego w tym miasto Gdańsk gdzie aktualnie jest serwer ( 2 ? )
Gracze postanowili uruchamiać serwer w Przemyślu mając go praktycznie dla siebie
ALE NIE PÓKI CO NIE MAJĄ ZAMIARU MORDOWAĆ MORTIISA W CELU WPISANIA SOBIE PKT EXPIERNICE NA SWOJE KONTO CZY TEŻ WYCZAROWANIA JAKICHKOLWIEK PRZEDMIOTÓW
- --------------Jeśli potrafisz dopisz dalszą historię !
----------- Jeśli potrafisz zrób " Odcinek 2 " ( o czym innym )

A) Jak potoczą się dalsze losy ?:
B) Kto zostanie głównymi bohaterami ?
C ) CZY SERWE STANIE SIĘ RUSKI ?
D ) CZY ROSJA PRZEJMIE POLSKIE ZIEMIE ?

SŁUCHAJ REDAKCJI NACZELNEJ WKRÓTCE !



( Jeśli możecie podeślijta jakie pomysły albo sami zróbta ;0

G_R_U_L_I_X
31-03-2014, 23:38
Społeczeństwo Polskie jest zaskoczone atakiem ze strony rosji, jednak rzad polski (kierowany ruchem syjonistycznym i grupa bilderberg) nie jest wcale zaskoczone, moja Ojczyzna jest w wielkim niebezpieczeństwie i tak jak podczas wojen światowych nie możemy liczyć na wsparcie naszych sojuszników jedynie Węgry coś tam po cichu próbują. Dzieci płaczą bo serwer został przejęty i głowna strona apo dostępna jest w wersji ruskiej.

@off
Poczytajcie o grupie "bilderberg", "o pomocy udzielonej" Polsce podczas wojen, o paktach francuzko-angielskich, o dyplomacji 3 rzeszy z Polska przed II WŚ. Co do twojego podpisu bo mi się spodobał PDW.

Azbestowy Człowiek
02-04-2014, 05:49
- Ruszyli do boju ( rzucając kamieniami )


http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/03/shit-just-got-real.jpg