PDA

View Full Version : Kasacja starych kont/postaci.



Kewins
27-01-2015, 21:07
Witam. Proponuję kasację starych kont/postaci, które nie były użytkowane powyżej 3 lat. Kasacja byłaby następstwem prośby danego użytkownika.

Przykład: Gracz X nie logował się powyżej 3 lat, a niegdyś to było moje konto i chciałbym po raz kolejny mieć swój nick. Piszę wiadomość do administracji, a ona kasuje konto/postać. Przedmioty z postaci usuwanej zostają przeznaczone na loterię.

Zarexoholik?
27-01-2015, 21:17
A skąd będą wiedzieć, że nie kłamiesz i się za kogoś nie podajesz? Ogólnie powinni usunąć wszystkie konta, na które nikt nie logował przez np. pół roku i finał. Nicki by się zwolniły etc.

Sephiroth
27-01-2015, 21:29
Nicki by się zwolniły etc.

Tutaj chyba się nie zwalniają. Usunąłem jedną postać 2 lata temu i nie mogę zrobić nowej z tym nickiem. Standardowo - Nick jest zajęty!, zaś w bazie nie ma postaci o takim nicku :D

zii_twardziel
27-01-2015, 22:42
Tutaj chyba się nie zwalniają. Usunąłem jedną postać 2 lata temu i nie mogę zrobić nowej z tym nickiem. Standardowo - Nick jest zajęty!, zaś w bazie nie ma postaci o takim nicku :D

W takim wypadku musisz napisać do kogoś wyżej postawionego z prośbą o odblokowanie nicku bo wciąż znajduje się w bazie danych i stworzenie postaci o danym nicku jest zablokowane.

@top
Jestem na nie, nie raz już pisano, że postaci na apo się nie usuwa.

Goatee
27-01-2015, 22:56
Tutaj chyba się nie zwalniają. Usunąłem jedną postać 2 lata temu i nie mogę zrobić nowej z tym nickiem. Standardowo - Nick jest zajęty!, zaś w bazie nie ma postaci o takim nicku :D

To jest ciężki temat. Sam chciałem aby dali namelocka na moja stara postac na koncie które sprzedałem. Totalny noobchar na którego nikt się nawet nie loguje ale co z tego, jak nawet namelocka na niego nie chcą dać nie mówiąc już o skasowaniu postaci ;D

#
Jestem na nie. Wiele osób będzie się wtedy podszywać po innych.

Goldi
28-01-2015, 09:50
Jeżeli chcecie usunąć swoją postać i zrobić ją ponownie z tym samym nickiem wystarczy napisać maila na pomoc*********.pl z prośbą aby usunęli nick z bazy danych. Sam tak parę razy robiłem, co do propozycji to jestem na nie.

kornikowy
28-01-2015, 12:12
Jestem na NIE!!!!

Kasowanie danej postaci przez Admina lub Gamemaster'a nie mogą kasować danej postaci jeżeli jest osoba która używa Bota, to mogą usunoć, bo wykluczyli kasowanie postaci z APO i Ci którzy nie logują się, nie zostaną one usunione i w grze dalej będą te Nick'i postaci danej osoby.

Konto jak ktoś chce można usunąć po 7 dniach nie zalogowania jak ktoś chce i niech tak zostanie.


A co do propozycji jest zbędna!!!

Jestem na NIE...