Zaloguj się

View Full Version : Pacc - Mbank - MTransfer



Mystic Hero
23-11-2008, 19:26
Pytanie besposrednie do P. Mortiisa.

Czy planujesz wprowadzenie motransferu ?

Odpowiedź na twoje pytanie. Dlaczego ?
Dlatego iż 60% młodzieży ankietowanych odpowiedziało że posiada konto w mbanku ( jest dostepne od 13 roku życia )

Prosze ludzi/moderatorów/arcy moderatorów wtf ? o nie wypowiadanie się tutaj bo zaraz będzie spam -.-


Dziękuje.



@down nie , nie o to chodzi :)


@Down 2x Od 13 roku... ponieważ wtedy prawnie dostajesz "nowe funkcje" xD Jeżeli ktoś jest rozumny to wie co to "M Transfer" Pozatym co twój post wprowadza do tego tematu ?

Flutebone
23-11-2008, 20:01
Ale o co Ci się rozchodzi? Przecież z mBanku można wysyłać kasę na pacca...

Jeśli nie o to chodzi to srry xD

Jaros Jaroz Jaro
23-11-2008, 21:50
Jeżeli już to dostępne od 15 roku życia... Wiem,bo mam konto w mBanku i nie narzekam... i opisz bardziej swoj problem...bo z tego co napisales że tak sie wypowiem "gówno" wiadomo..

Aversus
24-11-2008, 08:01
Ja zyje 14 jesieni, i od roku mam konto w mbanku. ;s Takie normalne :> Wiec nie wiem o co chodzi. PACC idzie max 5 godzin, rekord to 15 minut. Wiec own3d :s Jaki masz problem? ;s

Dexoti
24-11-2008, 09:22
Usługa jest już dostępna,umożliwia ona szybsze dokonanie wpłaty.

Pozdrawiamy;)