View Full Version : Polska Kultura Discopolo
James Bond
31-01-2009, 02:05
Witam. Chciałbym tutaj poruszyć temat muzyki DISCOPOLO.. nie wszystkich kawałków ale czy próbowaliście się wsłuchać w teksty tych piosenek ?..
Ja oczywiście rozumiem disco polo taneczne i w ogóle nawet było widać na sylwku w warszawie jak boys wyszli to wszyscy dylali ale prześle wam kawałek z jutuba..
http://pl.youtube.com/watch?v=QUFoDTwr7Ko&feature=related
CO TO za słowa?..
Ona pieje!.. mam ochote jej łeb rozpier**lić jak tak pieje xDD
Ja osobiście się wstydzę za polską muzyke disco polo a wy?..
Takiego piiwwaaa nie pił nawet króóóóóóóóóóóllllllllllllllllllll, gul gul gul :DDD
Zajebiste XD! ale koleś od gitary miażdży.:P
Pink Majster
31-01-2009, 04:17
Co do piosenki - AUshAUShAUShUAShUASH
Czy wstydze sie polskiej muzyki? - Nie (dlaczego?) Bo tak xD nie no a serio to nie wstydze sie bo tego poprostu juz nikt nie slucha i wstydzic sie za te teksty powinni ci co je napisali..
Ale jak sie nawalisz (ale tak ostro) i disco polo zapuszcza to beka jest XD wiec nie mam nic do tego gatunku muzyki.
Drah-Master
31-01-2009, 05:39
Ej czego się dziwicie jak ten utwór jest tak stary, że nie mam pytań...
Jak to było nagrywane to większości nas nie było na świecie, Wy się nabijacie ale spytajcie rodziców czy tym się nie jarali w swoich czasach..
[kizi~~mizi]
31-01-2009, 13:52
TAkiego piwa nie pil nawet krol! lubelski ful lubelski ful! gul gul zajebite xd
@topic
nie nawidze disopolo
Disco polo jest spoko xDD
Jak nie ma co sluchac, to nieraz sobie disco polo slucham ^^
Co do tego kawalka, to smiac mi sie chce xDD
disco polo rox ;] akcent boys milano papa dance top one maxel KOX;] co do piosenki fajna ale i tak hej sokoly wymiata moja gwiazda kocham cie dziewczyno jasnowlosa pragnienie milosci lobuz disco polo kox 4ever xdddd
disco polo jest fajne i mi sie podoba. Najlepiej pic i sie bawić przy takiej muzyce.
Witam. Chciałbym tutaj poruszyć temat muzyki DISCOPOLO.. nie wszystkich kawałków ale czy próbowaliście się wsłuchać w teksty tych piosenek ?..
Ja oczywiście rozumiem disco polo taneczne i w ogóle nawet było widać na sylwku w warszawie jak boys wyszli to wszyscy dylali ale prześle wam kawałek z jutuba..
http://pl.youtube.com/watch?v=QUFoDTwr7Ko&feature=related
CO TO za słowa?..
Ona pieje!.. mam ochote jej łeb rozpier**lić jak tak pieje xDD
Ja osobiście się wstydzę za polską muzyke disco polo a wy?..
Oni są zajebiści! :d U mojej siostry ciotecznej na weselu grała ta właśnie kapela :d Gościówa ma zajebisty głos :d
Co do Disco-Polo jest zajebiste :d przy tym najlepiej się tańczy i co ważne każdy go zna :d
Viseko:o
31-01-2009, 23:43
Drah, mój stary akurat słuchał coś w stylu Modern Talking, Limahl etc.
Sam słucham też takiej muzyki, nie wstydze się tego, wręcz przeciwnie, nie będe ukrywał mojego gustu.
http://pl.youtube.com/watch?v=eRZ5NcEJNLY
To sobie obczajcie jakie lapsy :D
Najbardziej ciekawi mnie w tym klipie że gra koleś na gitarze a jej nie słychać ;|
James Bond
01-02-2009, 00:06
Modern Talking czy jakoś tak wymiata.. :)
Lubię to przyznam. Moi rodzice słuchali raczej ROKENDROLA zresztą do dziś mój ojciec lubi się zapomnieć i pizga na full radio or tv jak cos starego fajnego leci.. ale bez jaj disco polo nie jest muzyką poważną.. tak naprawde to jest dobra jak ktos wspomnial zeby sie najebac i potanczyc...
zresztą patrzcie to
http://pl.youtube.com/watch?v=ADY8UMeleWc&feature=related
SENS piosenki ?
on nic nie mowil i melodie gral nanana i to o tarzanie.. :| tarzan spiewal ? <lol2>
koment look
dredede11 (10 godz. temu)
0
Odpowiedz
Nie śmiejcie się z Tarzana, bo wam wpierdol spuści, jak do lasu kiedyś wejdziecie xD
vBulletin v4.2.5, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.