View Full Version : Wy??cza si? komp :/
.Voorlon.
18-11-2010, 22:34
Siema.
Mam dosyc ciężki problem a mianowicie czasami siedzę godzine przy kompie i jest git a czasem siedzę przy nim 10 minut, włączam tibię, loguję się i gaśnie.
Czy to może by procka ?
Czyściłem go dokładnie i dalej to samo :/
Proszę o pomoc. Nagrodzę reputem ! ;d
#edit1
Z góry dzięki :D
#edit2
pisalem że czyściłem dokładnie azotem też...
1st R. Boonek
18-11-2010, 22:35
Ja mialem brudny komp (w srodku) to sie tak dzialo ;d Zobacz jaka masz temperature procka i innych tam rzeczy jak bedzie za duza to masz przyczyne
zalepione brudem wentylatory co powoduje większą temperature w blaszaku. Przeczyść sprężonym powietrzem wszystkie wiatraki + odkurz cały środek. Jesli to nie "wyleczy" komputerka to stawiał bym na umierający zasilacz.
Dziekuj Bogu! On to robi dla Twojego dobra.
#topic
Moj kolega mial identyczny problem.
Format rox.
Format rox.
Format? Nie sądze, jak dla mnie to wine tutaj ponosi sprzęt.
Miałem podobną sytuacje na laptopie, gasł, dlaczego? - Bo się przegrzewał. Polecam przeczyszczenie komputera/wentylatorka, jeśli problem nie pomoże to polecam sprawić sobie nowy zasilacz.
Hue, jednak postanowiles sie zapytac tutaj zamiast od razu kupowac nowego ;D
Przeczysc go, blisko masz do tego 'Hackera', tam Ci azotem wyczysci za 2 dychy i powinno byc po klopocie :)
adrianeq :)
19-11-2010, 09:54
Może najpierw zaczniemy od systemu? Daj loga z HiJackThis
.:Edzio:.
19-11-2010, 10:04
moze Ci sie zasilacz pieprzy tez tak mialem 50 zl i smiga wszystko super a jak nie to wyczysc dokladnie WSZYSTKO
Morfevious
19-11-2010, 12:11
Zasilacz jest na wykończeniu i tyle.
vBulletin v4.2.5, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.