View Full Version : ED czy MS?
dziq76pl
28-01-2011, 12:20
Witam. Od kat kupilem sobie klapy nie wiem czy grac MS czy ED. Prosze was o pomoc . Wiem ze ed moze siochac i ma hity prawie jak ms , ale ms ma jednak troszke lepszy hit . Wiec prosze pomozcie i powiedzcie dlaczego ta postac . Czy sie nia fajnie expi itp.
Choowder
28-01-2011, 12:27
moim zdaniem ed jest lepszy hity ma podobne jak ms ale leczy sie cale hp prawie i na wiekszym lvlu mzoe siohac za loota graj ed; !
Ms jest perfekcyjny do pvp, zaś druidem możesz siohać oraz bezpieczniej expić (więcej się vita), także wybór zostawiam Tobie. Ed jest opłacalny na 1000+lvlu.
Uther RookSlayer
28-01-2011, 13:04
Myśle że ED , lepiej nim zarobisz i bezpieczniej się expi ...
ED, leczenie o wiele lepsze, no i nic nie przebije zarabiania nim. Mozesz siohac na tym co chcesz, a od 800 juz pathy, a tam zarobek jest ostry ;O! A co do hitow to czy tak czy siak duzo walisz, wiec jest git xdd
Ja gram na 200 lvl MS i nie narzekam , duze hity i super pvp. Mi to wystarcza.
pozdrawiam i polecam ms..
Undertaker
28-01-2011, 16:01
Moim zdaniem lepszy jest ms lepsze hity i lepiej sie uha
Od kat
fp
#
Druid ma teraz zajebiste leczenie i obecnie jest najlepszą profesją na APO, więc polecam! xd
Lolipops
28-01-2011, 18:01
Polecam ms(potężne combo =wand+ue)+(leczenie niemalże absolutne),a zamiast siochania może uhać co też wychodzi mu świetnie
Bastek10
28-01-2011, 19:02
graj drutem, hity podobne do ms, lepsze leczenia a oprócz tego dorobisz sie sporo kasy na sio.
Moim zdaniem lepszy jest ms lepsze hity i lepiej sie uha
Propsy.
Polecam Tobie profesje jaka jest Elder Druid ; dd
Polecam druida - dobrze mi się nim gra. Lepiej się leczy, bije mniej. Jednak można leczyć innych za loot - na tym idzie ładnie zrobić.
dziq76pl
29-01-2011, 03:20
napisalem od kat bo jestem w Londynie i nie ma tu polskich znakow
vBulletin v4.2.5, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.